مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

abas.karami68

کاربر سایت
Sep 29, 2010
44
سلام به همگی. از امروز یک دفعه وقتی دستگاهو روشن کردم روشن شد ورفت روی اسلیپ و تلوزیونه من تیریدی دیسپله ی سونی هستش وتاقبل از امروز وقتی دستگاهو روشن میکردم تلوزیون رو هم روشن میکرد اما از امروز روشن میشه نو سیگنال میزنه خاموش میشه و دستگاه هم اسلیپ و باید یک باره دیگه دستگاه رو روشن کنم و تلوزیون هم جدا اشکال از کجاست ممنون میشم که دوستان راهنمایی کنند

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
باگ

یک مشکل جدید و عجیبی پیش اومد امروز اومدم وارد بازی وار تندر هواپیما بشم تا وارد شدم دستگاه خود به خود خاموش شد و دیگه روشن نمی شد :shocked:

هر چی کلید خاموش روشن را میزدم صدا میکرد ولی روشن نمی شد دستگاه، تا بعد از پنج دقیقه خودش روشن شد و شروع به چک کردن هارد کرد و بعد صفحه report خطا را داد ما هم توضیح دادیم فرستادیم براشون:|

بیچاره شدیم از این باگهاي نرم‌افزاری این دفعه بدجور ترسوندمون:-s:d

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوست عزیز Kian007 ممنون از راهنمایی تون یکی دیگه هم بهم همین رو گفت دیگه شما هم گفتید میرم صد در صد همین کارو میکنم ..... فقط اگه سیستم عامل رو پاک کنم تمام هاردم پاک میشه فقط میخوام بدونم با پاک شدن هاردم میتونم یوزرم رو دوباره دانلود کنم یا نه یوزرم هم از بین میره ؟؟؟؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوست عزیز Kian007 ممنون از راهنمایی تون یکی دیگه هم بهم همین رو گفت دیگه شما هم گفتید میرم صد در صد همین کارو میکنم ..... فقط اگه سیستم عامل رو پاک کنم تمام هاردم پاک میشه فقط میخوام بدونم با پاک شدن هاردم میتونم یوزرم رو دوباره دانلود کنم یا نه یوزرم هم از بین میره ؟؟؟؟
سلام.خواهش میکنم.اگه سیستم عامل رو با فلش دانگرید کنید همون شرایطی پیش میاد که موقع آپدیت کردن سیستم پیش میاد.از سیوا و فایلاتون هم یه بک آپ بگیرید.یوزری هم که ساختی فک نکنم پاک شه.
به هر حال از تمام اطلاعاتتون یه بک آپ بگیرین

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
گزارش شده آپدیت 1.72 به چند تا کنسول آسیب نرم افزاری زده . اگه روی 1.72 نیستید صبر کنید تا آپدیت بعدی بیاد مشکلاتش حل بشه . آپدیت کنسولم 1.72 ه . ریسکش پای خودتون .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اگر user به psn وصل شدی که مشکلی نیست. دوباره همون رو Log in میکنی و وارد میشه.

یک مشکل جدید و عجیبی پیش اومد امروز اومدم وارد بازی وار تندر هواپیما بشم تا وارد شدم دستگاه خود به خود خاموش شد و دیگه روشن نمی شد :shocked:

هر چی کلید خاموش روشن را میزدم صدا میکرد ولی روشن نمی شد دستگاه، تا بعد از پنج دقیقه خودش روشن شد و شروع به چک کردن هارد کرد و بعد صفحه report خطا را داد ما هم توضیح دادیم فرستادیم براشون:|

بیچاره شدیم از این باگهاي نرم‌افزاری این دفعه بدجور ترسوندمون:-s:d
×_×
ChillllaaaaXXxxxx
لول .

ببینید چه دروغای مضخرفی میگن!!!اگه شما به PS4 نگاه کنید که چراغش قرمز شده نتیجتا نباید کار کنه و باید بروکن بشه.حالابه صفحه مانیتور عکس داخل متن پنهان نگاه کنید:
نوشته ی See important health and safety warnings in the settings menu. که اول بار گذاری دستگاه دیده میشه معلومه!!!
من دیگه حرفی ندارم:|
سلام
اره چراغ قرمز هم داره
نشانه از OverHeat هست
قبلا توی Ign توضیج داده بود که در صورت Overheat شدن باید دستگاه رو کلا خاموش کنید تا کاملا خنک بشه و دوباره که روشن بشه هیچ مشکلی نخواهد بود .

یه تعداد خیلی کمه قبلا overheat گزارش شده بود زمان لانچ که منجر شده بود به blue pulse و خراب شدن دستگاه .

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
گزارش شده آپدیت 1.72 به چند تا کنسول آسیب نرم افزاری زده . اگه روی 1.72 نیستید صبر کنید تا آپدیت بعدی بیاد مشکلاتش حل بشه . آپدیت کنسولم 1.72 ه . ریسکش پای خودتون .
ساعت خواب؟:dنمونه های عینی اش داخل همین انجمن خیلی وقت پیش این مشکلات براشون پیش اومد!
در هر حال مرسی از اطلاع رسانی!

- - -ویرایش - - -

کنسول من از دیروز 4 بار خاموش شد فک کنم بخاطر سرعت نته چون یهو هنگ میکنه بعد خاموش میشه:|

سرعت نت؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟:|
مشکل شما هیچ ربطی به اینترنت نداره!!!اشکال از خود دستگاهه.اگه میتونی عوض کن دستگاهو.البته...
احتمال میدم اشکال نرم افزاری هم میشه باشه.
یکی از دوستان دیگه یه کمک برسونه خیلی خوب میشه.

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
هر کار کردم نتونستم کنسولم رو به 1.71 برگردونم اما وقتی کنسولم رو initialize ps4 کردم کلا همه چی برگشت به حالت اول :> ولی باز سیستم عامل 1.72 هست فقط امیدوارم چیزیش نشه ..... بدبختی اینجاست نزدیک به 13 گیگ DLC بتل 4 ام پاک شد حالا باید دوباره خودم رو جر بدم و دانلودشون کنم :|

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
هر کار کردم نتونستم کنسولم رو به 1.71 برگردونم اما وقتی کنسولم رو initialize ps4 کردم کلا همه چی برگشت به حالت اول :> ولی باز سیستم عامل 1.72 هست فقط امیدوارم چیزیش نشه ..... بدبختی اینجاست نزدیک به 13 گیگ DLC بتل 4 ام پاک شد حالا باید دوباره خودم رو جر بدم و دانلودشون کنم :|

Downgrade فرم ویر امکان پذیر نیست
به عبارتی سونی باید احمق باشه بزاره کنسولش رو از توی ریکاوری دانگرید کنید

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
کنسول من از دیروز 4 بار خاموش شد فک کنم بخاطر سرعت نته چون یهو هنگ میکنه بعد خاموش میشه:|

داداش مشکلت حل شد ؟ اگه حل نشده این سوالا رو جواب بده ببینیم مشکل از کجاست . توی بازی یا صفحه اصلی خود به خود هنگ نمیکنه ؟ فریمویرت و ریجن دستگاهتو تاریخ ساختش چیه ؟ تازگی اینجوری شده یا مورد داشته هنگ کنه قبلا ؟ قبل اینکه فریمورو آپدیت کنی هنگ نمیکرده ؟ . تنظیماتو از SETTINGS بعد INTIALIZATION ریست RESTORE DEFAULT SETTINGS کردی ؟ اینکارو بکن الان . اگه به هیچ نتیجه ای نرسیدی باید به تنظیمات کارخونه برگردونی که میدونی همه چی جز فریمورت پاک میشه گزینه INTIALIZE PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
جمعه دوستم اومد در خونه ما رفتیم توی خونه شون کنسولشو اپدیت کنیم اول که روشنش کردیم صدا نمیومد اصلا8-|میگفت بعضی وقتها اینجوری میشه کابل هم عوض کرده باز اینجوریه بعد که اپدیت کردیم کنسولو خاموش کردیم.اومدیم خونه ما دسته و فیفا رو برداریم برگردیم باز خونه شون کنسولو روشن کردیم دیدیم در عین ناباوری کنسول بلوپالس داره میده:|من فهمیدم این بلوپالس هست به دوستم هیچی نگفتم .گفتم الان سکته میکنه بهش گفتم کابل برق رو جدا کن جدا کرد بعد چند دقیقه کابلو زدیم دیدیم بعله درست شد ولی میگه همون ورژن قبلی رو باز اپدیت کن که کنسلش کردیم رفت
کنسولشو 3 4 هفته پیش گرفته موقعی که من نبودم اونم ریجن 1 و نوامبر دقیقا همون ماهه کنسوله قبلی من بهش گفتم ریجن 2 و2014 بگیره ولی امان از عجله8-|

- - -ویرایش - - -

داداش مشکلت حل شد ؟ اگه حل نشده این سوالا رو جواب بده ببینیم مشکل از کجاست . توی بازی یا صفحه اصلی خود به خود هنگ نمیکنه ؟ فریمویرت و ریجن دستگاهتو تاریخ ساختش چیه ؟ تازگی اینجوری شده یا مورد داشته هنگ کنه قبلا ؟ قبل اینکه فریمورو آپدیت کنی هنگ نمیکرده ؟ . تنظیماتو از SETTINGS بعد INTIALIZATION ریست RESTORE DEFAULT SETTINGS کردی ؟ اینکارو بکن الان . اگه به هیچ نتیجه ای نرسیدی باید به تنظیمات کارخونه برگردونی که میدونی همه چی جز فریمورت پاک میشه گزینه INTIALIZE PS4

دیگه اینجوری نشد کنسول ورژن1.72 هست قبلا هم هیچوقت خودبه خود خاموش نمیشد

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
Downgrade فرم ویر امکان پذیر نیست
به عبارتی سونی باید احمق باشه بزاره کنسولش رو از توی ریکاوری دانگرید کنید
با فلش میشه:|

- - -ویرایش - - -

100 صفحه این تاپیک رفته جلو کاش یه اماری میزاشتید تو پست اول ببینیم چند نفر واقعا کنسولشون مشکل پیدا کرده
30 صفحه:چه ریجن و چه تاریخی بگیریم.((مدام سوالات تکراری))
20 صفحه:مشکلات با بازی ها
20 صفحه مشکلات نرم افزاری
20صفحه هم مشکلات سخت افزاری
10 صفحه هم جواب!!!
از سی صفحه اول از 1 پستش فقط میشه به جواب رسید و 29/5 صفحه دیگه سوالات تکراری در این مورده!!!
20 صفحه اولی 1/4 ـش تکراری و 1/4 جواب سوالات((نصف سوالات=2/4=1/2))
20 صفحه دومی 1/2 ـش فقط مربوط به مشکلات فیرمور 1.72 هست.و نصف دیگه هم سوالات متفرقه.که از متفرقه ها هم نصفش تقریبا راه حلش یکسانه.
20 صفحه سومی هم 1/4 ـش فقط غیر مفیده
پس 1 صفحه راهمنمایی خرید،10 صفحه از مشکلات بازی ها،15 صفحه مشکلات نرم افزاری و 15 صفحه هم مشکلات سخت افزاری و ده صفحه جواب
که میشه:
1+10+15+10+15
برابره با 51 صفحه مفید:|:|:|

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
جمعه دوستم اومد در خونه ما رفتیم توی خونه شون کنسولشو اپدیت کنیم اول که روشنش کردیم صدا نمیومد اصلا8-|میگفت بعضی وقتها اینجوری میشه کابل هم عوض کرده باز اینجوریه بعد که اپدیت کردیم کنسولو خاموش کردیم.اومدیم خونه ما دسته و فیفا رو برداریم برگردیم باز خونه شون کنسولو روشن کردیم دیدیم در عین ناباوری کنسول بلوپالس داره میده:|من فهمیدم این بلوپالس هست به دوستم هیچی نگفتم .گفتم الان سکته میکنه بهش گفتم کابل برق رو جدا کن جدا کرد بعد چند دقیقه کابلو زدیم دیدیم بعله درست شد ولی میگه همون ورژن قبلی رو باز اپدیت کن که کنسلش کردیم رفت
کنسولشو 3 4 هفته پیش گرفته موقعی که من نبودم اونم ریجن 1 و نوامبر دقیقا همون ماهه کنسوله قبلی من بهش گفتم ریجن 2 و2014 بگیره ولی امان از عجله8-|

- - -ویرایش - - -

دیگه اینجوری نشد کنسول ورژن1.72 هست قبلا هم هیچوقت خودبه خود خاموش نمیشد

مشکلات آپدیته پس ، نگران نباش .

کنسول دوستتون امروز درست نشه فردا روز ممکنه غیر قابل تعمیر بشه . توی فروم سونی توضیحات کاملو آموزش برای برطرف کردن این نوع مشکلاتو گذاشته . ممکنه از پورت hdmi هم باشه اشکال

خدا نکنه هیچ دستگاهی این شکلی بشه :-s

2ngs2fyjxwx19wuid5bt.gif

آخرین ویرایش:

farzin007

کاربر سایت
Oct 16, 2011
213
نام
farzin
من هم یسری مشکلات جدید دارم که یهو صفحه میره و میاد ینی یه لحظه صفحه سیاه میشه الان هم تو bf دوبار رفتو امد کسی میدونه مشکل از کجاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر