مشکلات نرم افزاری

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام بر دوستان عزیز
دوستان گاهی اوقات موقع اجرای یه فایل صوتی یا تصویری،صفحه کلا سیاه میشه و به مدت دو الی 3 ثانیه( یا حتی کم تر ) طول میکشه تا به حالت نرمال برگرده .
البته مختص این زمانا نیست،حتی گاهی اوقات وقتی یه فیش رو هم از سیستم جدا میکنم این طور میشه.
در هر صورت نیازمند یاری شما هستیم !
سلام
اگر بیشتر موقع اجرای فایل های تصویری اینطوری میشه احتمالی که از درایور گرافیکت باشه هست
درایور گرافیت رو آپ کن یا اگر بعد از آپدیت اینطوری شده به نسخه قبلی برگرد ببین درست میشه

حالت بدترشم اینه که کلا گرافیک مشکل پیدا کرده باشه
که میتونی یه تست از گرافیک بگیری ببینی وقتی دماش بالا میره یا تو کارای سنگین تصویرش میپره یا نه
برنامه برای تست گرافیک هم زیاده گوگل کنی برات میاره

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,166
نام
پویان
سلام
فضای درایو C (درایو اصلی) من هی دراه کم میشه.
فکر کنم وقتی کپی میکنم این طوری میشه؟ شایدم اشتباه بگم.
خیلی رو اعصابه.

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
فضای درایو C (درایو اصلی) من هی دراه کم میشه.
فکر کنم وقتی کپی میکنم این طوری میشه؟ شایدم اشتباه بگم.
خیلی رو اعصابه.
سلام
با برنامه هایی مث TuneUp Utilities یا CCleaner فایل های موقت ویندوز و برنامه ها رو پاک کن
میتونی با ابزار Disk Space Explorer برنامه TuneUp Utilities ببینی کدوم پوشه تو درایو c حجمش داره بیشتر میشه (و بیشتر جا گرفته)

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان تنظیمات وای فای مودم و در قسمت تنظیمات چطور باید تنظیم کنم نمیدونم چطور باید وای فای و فعال کنم !!!؟

امیدوارم جای درستی سوال کرده باشم

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوستان تنظیمات وای فای مودم و در قسمت تنظیمات چطور باید تنظیم کنم نمیدونم چطور باید وای فای و فعال کنم !!!؟

مودم رو با کابل وصل کن به سیستم
تو آدرس بار مرورگر تایپ کن
192.168.1.1
قسمت wlan میتونی تنظیماتش رو انجام بدی
بسته به نوع مودمت صفحه تنظیمات و گزینه ها فرق میکنه
تو دفترچه مودمت مرحله به مرحله نوشته که باید چکار کنی

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام

درود سوالتونو درست متوجه نشدم ولی برای تنظیم وای فای روترتون باید به صفحه تنظیماتش برید که معمولا از طریق مرورگر آدرس 192.168.1.1 هستش که نام کاربری و رمز عبور پیش فرضشم adminهستش تو صفحه تنطیمات از بخش وایرلس قسمتbasic میتونید وای فای رو روشن خاموش کنید و نام اون رو یعنی ssid رو تنظیم کنید رمزعبورش و نوع کدگزاریشو و تعداددستگاه اای مجاز برای اتصال و محدودیت آی پی و آدرس مک و ...مشخص کنید.
پ.ن : پست دوست عزیز بالایی رو ندیدم زمان ارسال.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
از هر دو دوست عزیز ممنون :D مشکلم تا حدودی حل شده فقط نمیدونم چرا receive ندارم یا اینکه وقتی در مرورگر و جایی نیستم send و receive با هم میان مشکلم در اصل همین بود و من فکر میکردم تو تنظیمات چیزی و اشتباه تنظیم کردم ( مودمم TP LINE )
دانیال در جریان دفترچه هستم ولی بدترین جای ممکن است و دسترسی بهش مشکل :D

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
از هر دو دوست عزیز ممنون :D مشکلم تا حدودی حل شده فقط نمیدونم چرا receive ندارم یا اینکه وقتی در مرورگر و جایی نیستم send و receive با هم میان مشکلم در اصل همین بود و من فکر میکردم تو تنظیمات چیزی و اشتباه تنظیم کردم ( مودمم TP LINE )
دانیال در جریان دفترچه هستم ولی بدترین جای ممکن است و دسترسی بهش مشکل :D
خواهش میکنم;)
برای دفترچه میتونی مدل دقیق مودم رو تو نت سرچ کنی و دفترچه pdf رو دانلود کنی
اکثر تنظیمات مهمش رو هم که دوستمون زحمت کشید و گفت

حالا مشکل رسیو و وصل شدن نتت که باید حل بشه؛ ولی سند و رسیو فقط به مرورگر ربط نداره
اکثر برنامه ها سند و رسیو دارن؛ به سرورشون وصل میشن برا چک آپدیت و ...
که میتونی با فایروال دسترسیشون به نت رو ببندی

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
دوستان من با chrome نميتونم ويديوهاي اپارات رو ببينم
ارور file not found ميده ولي با firefox يا IE راحت ميتونم ببينم
مشكل از چيه ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام
من الان دو تا فلش رو به کامپوتر زدم, اینطوری باز میشن!
مشکل از کجاست؟

درود درستشو بخوای دقیقا نمیشه گفت این ی بدافزاره ولی این مشکلو من زمانیکه که فلش رو به لپتاپ دانشگاه وصل کردم برام پیش اومد که کل محتویات فلش با ی شرتکات داخل فلش قابل دسترسی میشن . شما فایل های تو فلشتون رو اسکن کنید با ی انتی ویروس اپدیت بعد برشون دارید و فلش رو کلا فرمت کنید.بعدشم کل سیستمتونو اسکن کنید.فقط حتما فایل های هیدن و سیستمی رو به حالت نمایش دربیارید بعد از اسکن دوباره هیدن کنیدشون.من اینطوری مشکلم حل شد اگه براتون حل نشد از این لینک استفاده کنید:
USB flash drive contents replaced with a single shortcut - The Captain's Log

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
آقا من وسط كار يوهو لپ تاپم خاموش ميشه ميدونيد چي كار بايد بكنم؟ بد كه خاموش ميشه گزينه start windows normaly مياد

براي من يكبار اينجوري شده بود بردم تعميرات گفتن فنش گرد و خاك گرفته ، با يه دستگاه مكش مانند پرز و خاكشو گرفت درست شد
زياد لپتاپو رو زمين قرار ميديد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر