شایعه مشخصات نهایی Xbox 720 در Xbox World.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
65607681469723726373.jpg

مجله Xbox World در یکی از شماره های خود در 8 صفحه اطلاعات مفیدی را در مورد کنسول نسل بعد مایکروسافت XBox 720 با نام رمز Durango

.گفته های این مجله به حقیقت نزدیک و قابل اطمینان است CVG می گوید:
قبلا نیز این مجله اطلاعاتی منتشر کرده بود که مایکروسافت آنان را بعدها تایید کرد.

Dan Dawkins سردبیر این مجله به CVG می گوید:
Xbox World در مدت 12 ماه این اطلاعات را دریافت کرده است. تغییرات چشمگیری و اخبار اصلی را می توان در شماره قبل از برگزاری E3 و ماه ژوئن شاهد خواهیم بود.
این کنسول در ماه مارس برای سازندگان ارسال خواهد شد. اطلاعات اولیه سخت افزاری این کنسول در 28 فوریه 2012 در کنفرانسی در لندن به سازندگان بازی داده شده است.
مدیر فنی Crytek بعد از نمایش در توییتر خود اعلام کرد : نمایش بهره برداری از Durango را در لندن داشتیم. آن بسیار عظیم و صحبت درباره اش جالب است. جلسات دیگری در سانفرانسیکو برای توسعه دهنگان آمریکایی برای نمایش کنسول برگزار شده

"کنسول نسل بعد مایکروسافت با نام Xbox شناخته خواهد شد و نام رمز این کنسول برای سازندگان Durango اعلام گردیده است کنسول نسل بعد مایکروسافت دارای CPU quad-core به همراه 16 threads
4 هسته logica و مقدار حافظه 8 گیگ خواهد بود در صحبت های این مجله گفته شده است که GPU این کنسول از سری 7000 شرکت AMD هست.

Xbox-720-Mockup-635x422.jpg

Xbox 720 دارای Blu-rays خواهد بود، آن هم برای افزایش میزان ذخیره سازی می شود تلویزیون مشاهده کرد و یا برنامه های تلویزیون را حتی ضبط کرد برای کمک به عرضه بهتر کنسول به همراه آن Kinect 2.0 هم قرار می گیرد با قابلیت دقت بیشتر و همین طور قدرت لب خوانی. به علاوه خروجی و وردی جدید برای TV

این کنسول دارای 4 پوررت USB 3.0 ، دکمه های حساس به لمس و یک هارد درایو خواهد بود.دارای اسلات ها اضافی HDD و HDMI به همراه AV
بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند. گفته اند یکی از مزایای این کنسول قابلیت رندر شگفت انگیز آن است

درباره
Kinect 2.0 : این دستگاه قادر خواهد بود 4 بازیکن را همزمان ساپرورت کند یعنی خواندن حرکات همزمان وحتی کوچک ترین حرکت انگشت دست را هم از قلم نمی انداز. با توجه به ارتقا قدرت دوربین و پردازنده این کنسول پاسخ دهی خوب در اتاق های بزرگ این کنترلر قادر است اطلاعات شما و چهره دوستانتان را با دقت بخواند.

آخرین ویرایش:

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,146
نام
محمد علی
مثلاً 500 دولار * مثلاً 4000 = مثلاً 2 میلیون
مایعات فراوان بنوشید تا حداقل کلیه تون رو بتونید به قیمت مناسب بفروشید.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مثلاً 500 دولار * مثلاً 4000 = مثلاً 2 میلیون
مایعات فراوان بنوشید تا حداقل کلیه تون رو بتونید به قیمت مناسب بفروشید.

نه خیر:D
5000*4000 میشه 3500000 کاسب های وطنی ایجوری حساب میکنن:|:|:|

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
متاسفانه بچه ها چشاشون ترسیده .:d از 360 که 3 چراغ می شد از PS3 که یک سری ازش درایوش از کار میفتاد یک بد بختی هم مثل من چیزی که برای هیچکی اتفاق نیفتاد براش اتفاق افتاد برای PS3 FAT م که فن کنسول از کار افتاد انقدر این بچه بی سرو صدا بود متوجه نشدم CPU نیمسوز شد و kick the bucket .:d

از طرف دیگه 360 اول هم که اول بن شد بعد 3 چراغ بعدی هم اول 3 چراغ شد این بیچاره بن نشد .:d این آخری هم که دیگه نه بن شده نه 3 چراغ خودم جیتگش کردم تمام .:d

این 360 خریدن هم همش تقصیر چند تا دوست نا باب بود که من رو هی گول میزدن انقدر که حال میداد با هم بازی میکردیم .:d امیر و اشکان (داداش های امید مدیر ) و یه محمدی بود و یه سینا و یه نیکنامی بودن اینا من رو گول مزدن .=))
مشکلتون اینه که فکر کردین سونی و مایکروسافت مثل شرکت های شازقوت ایرانی هستن که از تجربه و مشکلات گذشتشون درس نگیرین..

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
بیشتر در مورد سی پی یو و رم کنسول بحث شد،آقای محمد(8030)میشه یکم در مورد Gpu کنسول هم بهمون اطلاعاتی بدی.ممنون

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,013
نام
sami
واسه ps3 عکس دستشم گذاشته بودن این چی دسته نداره؟؟؟؟؟
ولی بهترین قسمتش که احتمال خیلی زیاد ایکس باکس نسل بعد داره مچ بودنش با xbox tablat که خیلی عالی میشه
گرافیکشم که ati نمیدونم چرا از قدیم از ati بیشتر از nvidia خوشم میاد
راستی جدیدا دقت کردین این ناظما چقدر اخطار میفرستن واسه ملت.ماله منم تازه پاک شده

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
یعنی به جای 3چراغ 6چراغ میشه ؟

واسه ps3 عکس دستشم گذاشته بودن این چی دسته نداره؟؟؟؟؟
داش مگه میشه دسته نداشته باشه! نیست که فن زیاد داره یه تاپیک جدا هم باید بره دسته ش بزنن:D

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
این قسمت یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند
مگه نمیگه بلوری هستش پس این حجم یعنی چی؟؟؟؟این طور باشه که آخر نسلش بازیاش 14-15 دیسکه میشن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مشکلتون اینه که فکر کردین سونی و مایکروسافت مثل شرکت های شازقوت ایرانی هستن که از تجربه و مشکلات گذشتشون درس نگیرین..

نه اتفاقا مشکل این هستش که مشکل سخت افزاری یک چیز رایج هستش چیزی نیست که بگیم برای مثال ماکروسافت میدونسته این اتفاق برای 360 میفته و اون رو روانه بازار کرده اگه اینجوری بود که الان میلیون ها کاربر اولیه که 360 خریدن در آمریکا از دست ماکروسافت شکایت میکردن همگی با هم دقت کردی .

برای مثال از کار افتادن یک سری از درایو های بلوری در یک سری 60 GB یک مشکل کارخانه ای بوده نه مشکل از خود طراحی و ساخت کلیش وگرنه بقیه هم باید این مشکل رو میداشتن .

اتفاقا شما اشتباه میکنی که فکر میکنی با توجه به تجربه ای که کسب شده امکان خطای فنی وجود نداره اینها تمام اینکار ها رو هم بکنن تو کارخانه یک اشتباه ناچیز موجب میشه یک خط تولید .... بشه .

SNO_OP DOG_G

کاربر سایت
Oct 19, 2012
42
نام
آسبیلی گوئتا..
این قسمت یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟ بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند
مگه نمیگه بلوری هستش پس این حجم یعنی چی؟؟؟؟این طور باشه که آخر نسلش بازیاش 14-15 دیسکه میشن
بلوری که در انحصار سونی هستش....یعنی دی وی دی ناین دیگه:D

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
بیشتر در مورد سی پی یو و رم کنسول بحث شد،آقای محمد(8030)میشه یکم در مورد Gpu کنسول هم بهمون اطلاعاتی بدی.ممنون

در مورد gpu هنوز اطلاعات کاملی نیومده فقط گفته شده amd سازنده gpu هست و البته از سری جدید 7000 .

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,586
نام
Mehdi
مایروکروسافت تدابیر امنیتی شدیدی برای این اطلاعات گذاشته بود ( درسته ؟) !!

ظظاهرش که زیبا بود در این نسل :d

من اگر بخوام اهیانن به احتمال خیلی کم کنسول بگیرم ، همیشه گفتم Xbox می گیرم ( مایکروسافت )

ولی کلا ما با PC هستیم :d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,013
نام
sami

---------- نوشته در 02:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:25 AM ارسال شده بود --------
مایروکروسافت تدابیر امنیتی شدیدی برای این اطلاعات گذاشته بود ( درسته ؟) !!

من اگر بخوام اهیانن به احتمال خیلی کم کنسول بگیرم ، همیشه گفتم Xbox می گیرم ( مایکروسافت )
اهیانن نوشتنت تو حلقم:d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
آدم خندش میگیره بعضیا از 3 چراغ شدن و حرارت بالای کنسول نسل بعد حرف میزنن :))
کمی تفکر و تامل براتون خوبه :d

تامل نمیخواد !!! خدارو چه دیدی شاید زحمت به خودش نداد و فقط یک چراغ درنظر گرفت !!!! اون سه چراغ هم جنبه مثال بود شاید یک مشکل دیگه پیش بیاد مثلا ......................................!

میگن میخوای از یک چیزی فرار کنی دنبال یک بهانه باش :D

----------------
فکر کنید با قیمت دلار تو این وضع کی میتونه بخره :D من که از بابت پولش مشکلی ندارم با احتساب 2000 تنم میلرزه برای خریدنش :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر