شایعه مشخصات نهایی Xbox 720 در Xbox World.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
65607681469723726373.jpg

مجله Xbox World در یکی از شماره های خود در 8 صفحه اطلاعات مفیدی را در مورد کنسول نسل بعد مایکروسافت XBox 720 با نام رمز Durango

.گفته های این مجله به حقیقت نزدیک و قابل اطمینان است CVG می گوید:
قبلا نیز این مجله اطلاعاتی منتشر کرده بود که مایکروسافت آنان را بعدها تایید کرد.

Dan Dawkins سردبیر این مجله به CVG می گوید:
Xbox World در مدت 12 ماه این اطلاعات را دریافت کرده است. تغییرات چشمگیری و اخبار اصلی را می توان در شماره قبل از برگزاری E3 و ماه ژوئن شاهد خواهیم بود.
این کنسول در ماه مارس برای سازندگان ارسال خواهد شد. اطلاعات اولیه سخت افزاری این کنسول در 28 فوریه 2012 در کنفرانسی در لندن به سازندگان بازی داده شده است.
مدیر فنی Crytek بعد از نمایش در توییتر خود اعلام کرد : نمایش بهره برداری از Durango را در لندن داشتیم. آن بسیار عظیم و صحبت درباره اش جالب است. جلسات دیگری در سانفرانسیکو برای توسعه دهنگان آمریکایی برای نمایش کنسول برگزار شده

"کنسول نسل بعد مایکروسافت با نام Xbox شناخته خواهد شد و نام رمز این کنسول برای سازندگان Durango اعلام گردیده است کنسول نسل بعد مایکروسافت دارای CPU quad-core به همراه 16 threads
4 هسته logica و مقدار حافظه 8 گیگ خواهد بود در صحبت های این مجله گفته شده است که GPU این کنسول از سری 7000 شرکت AMD هست.

Xbox-720-Mockup-635x422.jpg

Xbox 720 دارای Blu-rays خواهد بود، آن هم برای افزایش میزان ذخیره سازی می شود تلویزیون مشاهده کرد و یا برنامه های تلویزیون را حتی ضبط کرد برای کمک به عرضه بهتر کنسول به همراه آن Kinect 2.0 هم قرار می گیرد با قابلیت دقت بیشتر و همین طور قدرت لب خوانی. به علاوه خروجی و وردی جدید برای TV

این کنسول دارای 4 پوررت USB 3.0 ، دکمه های حساس به لمس و یک هارد درایو خواهد بود.دارای اسلات ها اضافی HDD و HDMI به همراه AV
بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند. گفته اند یکی از مزایای این کنسول قابلیت رندر شگفت انگیز آن است

درباره
Kinect 2.0 : این دستگاه قادر خواهد بود 4 بازیکن را همزمان ساپرورت کند یعنی خواندن حرکات همزمان وحتی کوچک ترین حرکت انگشت دست را هم از قلم نمی انداز. با توجه به ارتقا قدرت دوربین و پردازنده این کنسول پاسخ دهی خوب در اتاق های بزرگ این کنترلر قادر است اطلاعات شما و چهره دوستانتان را با دقت بخواند.

آخرین ویرایش:

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
به خاطر بازی forza شده حتما نسل بعد ایکس باکس میگیرم.فقط خدا کنه دسته هاشو از این بزرگتر نکنند:d
از نظر مشکل سخت افزاری عمرا چیزیش بشه همین الانشم مشکلات ps3 slim از xbox slim خیلی بیشتره.دیگه مایکرو فولاد آب دیده شده
مطمئنم باشید یه روزی بالاخره جفتشون هک میشن کار نشد نداره فقط تا اون موقع برید یه اینترنت نامحدود بگیرین تا تریلرای بازیارو دانلود کنیمو هی حسرت بخوریم
دوست خوبم شما بر چه اساسی میگید مشکلات ps3slim از xbox360 slim بیشتره؟
چون من که تا حالا مشکلی ندیدم ولی درایو xbox360 واقعا رو اعصابه

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,997
نام
sami
کلا مشکلات دو تا کنسولا تو اسلیماشون خیلی خیلی کم شده ولی با این حساب من خودم خیلی ps3 slim 250 گیگ دیدم که انواع به انواع مشکلات برخوردند از همه بدترم اینه که مدلای رفرشم تو بازار زیاد شده
درایور 360 حق با شماست ولی بهتره که بازی رو بریزی رو هارد تا از شر صداشم راحت بشی
کلا منظورم این که مایکروسافت با دادن سری slim کلا دهن منتقدا رو بست و دیگه جای بحثی نذاشت تازه قیافشم که خیلی شاخه

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 PM ارسال شده بود ----------

در مورد تعداد و عملکرد چراغ هاش چیزی ننوشته ؟
چرا 4 تا زنون واسش گذاشتن تا جاپونیام باهاش حال کنن:d

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
کلا مشکلات دو تا کنسولا تو اسلیماشون خیلی خیلی کم شده ولی با این حساب من خودم خیلی ps3 slim 250 گیگ دیدم که انواع به انواع مشکلات برخوردند از همه بدترم اینه که مدلای رفرشم تو بازار زیاد شده
درایور 360 حق با شماست ولی بهتره که بازی رو بریزی رو هارد تا از شر صداشم راحت بشی
کلا منظورم این که مایکروسافت با دادن سری slim کلا دهن منتقدا رو بست و دیگه جای بحثی نذاشت تازه قیافشم که خیلی شاخه

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 PM ارسال شده بود ----------

چرا 4 تا زنون واسش گذاشتن تا جاپونیام باهاش حال کنن:d
متخصص الکترونیک که 14-15 ساله بشه نتیجه همینه:))

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
فقط یه چیز برام عجیب بود
بازی های این کنسول در دیسک هایی با حجم 8.9GB عرضه می شوند
امیدوارم حقیقت نداشته باشه :|

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955

روی مضخرف ترین دیسک ها بازی رایت می شه و شما توی xbox360 می زارید بعد می گید درایوش روی اعصابه!!!!
انتظار دارید درایوی که فقط دیسک اوریجینال توش می ره با درایوی که بی کیفیت ترین دیسک ها توش می ره برابر باشه؟!
درایو ایکس باکس مشکلی نداره، از اول هم نداشته، یک سر به techsupport بزنید :)

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
Expect games to go from the 8.9GB per disc شما فقط یک منبع رو دیدی در صورتی که من 3 تا منبع رو گذاشتم
IBM CPU Power7 16 Core معرفی شده که به نظرم غیر منطقی میاد برای این کنسول
Xbox 720 will come with a four-core CPU
Quad Core CPU with 16 threads and 8 GB of memory

رجوع کنی به سایت اصلی یا مادر که خبر رو گذاشته این نتیجه گیریها رو نکرده.

@die die

منظورم هر هسته 4 تا logical بود .

خدا کنه اوضاع مملکت درست شه،قیمت ها بیاد پایین اصلا کپی خور نمیخوایم.فقط قیمت بازی ها جوری باشه آدم قدرتش برسه.
با این اوضاع کی داره 200 هزار تومان بده بابت یه بازی.
ما تو همین 7 تومانشم موندیم(اوضاع قدرت خرید مردمو ببینید تو رو خدا)

اگر درایو بلو ری کنسول مثل الان ایکس باکس 360 به صورت یکپارچه باشه یعنی کلا مدارات کنترل داخل درایو باشه و درایو فقط از طریق درگاه sata مثل الان با مادربرد کنسول در ارتباط باشه شاید c4eva بتونه کاری کنه .البته درایوهای جدید hitachi برای اسلیمها فکر کنم هنوزم هک نشدن و کنسول باید جی تگ بشه.

ولی اگر این مورد که گفتم باشه جای کار داره.
وضعیت درایو ps3 که بلو ری هست با این نوع درایوها فرق میکنه قاطی نکنید .

آخرین ویرایش:

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
خدا کنه اوضاع مملکت درست شه،قیمت ها بیاد پایین اصلا کپی خور نمیخوایم.فقط قیمت بازی ها جوری باشه آدم قدرتش برسه.
با این اوضاع کی داره 200 هزار تومان بده بابت یه بازی.
ما تو همین 7 تومانشم موندیم(اوضاع قدرت خرید مردمو ببینید تو رو خدا)

amircrysis

کاربر سایت
Nov 23, 2010
208
نام
amir
خب از همین الان باید بشینیم پول جمع کنیم...ما فرض رو بر این میزاریم ک 299$ باشه:-D
گمرک 100% 600$ دلاره 3000 1800000 :-D
وام بگیرم بهتره:-D

Sent from my Nokia 1100 using Tapatalk 2

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
رجوع کنی به سایت اصلی یا مادر که خبر رو گذاشته این نتیجه گیریها رو نکرده.

@die die

منظورم هر هسته 4 تا logical بود .

اگر درایو بلو ری کنسول مثل الان ایکس باکس 360 به صورت یکپارچه باشه یعنی کلا مدارات کنترل داخل درایو باشه و درایو فقط از طریق درگاه sata مثل الان با مادربرد کنسول در ارتباط باشه شاید c4eva بتونه کاری کنه .البته درایوهای جدید hitachi برای اسلیمها فکر کنم هنوزم هک نشدن و کنسول باید جی تگ بشه.

ولی اگر این مورد که گفتم باشه جای کار داره.
وضعیت درایو ps3 که بلو ری هست با این نوع درایوها فرق میکنه قاطی نکنید .

همه درایو ها هک شدن

LTU که بیاد تمامی درایوهای xbox هک شدن

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
آدم خندش میگیره بعضیا از 3 چراغ شدن و حرارت بالای کنسول نسل بعد حرف میزنن :))
کمی تفکر و تامل براتون خوبه :d

متاسفانه بچه ها چشاشون ترسیده .:d از 360 که 3 چراغ می شد از PS3 که یک سری ازش درایوش از کار میفتاد یک بد بختی هم مثل من چیزی که برای هیچکی اتفاق نیفتاد براش اتفاق افتاد برای PS3 FAT م که فن کنسول از کار افتاد انقدر این بچه بی سرو صدا بود متوجه نشدم CPU نیمسوز شد و kick the bucket .:d

از طرف دیگه 360 اول هم که اول بن شد بعد 3 چراغ بعدی هم اول 3 چراغ شد این بیچاره بن نشد .:d این آخری هم که دیگه نه بن شده نه 3 چراغ خودم جیتگش کردم تمام .:d

این 360 خریدن هم همش تقصیر چند تا دوست نا باب بود که من رو هی گول میزدن انقدر که حال میداد با هم بازی میکردیم .:d امیر و اشکان (داداش های امید مدیر ) و یه محمدی بود و یه سینا و یه نیکنامی بودن اینا من رو گول مزدن .=))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر