مشاوره در امر خرید کارت گرافیک (VGA)

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
580 حداقل یه 650w و 6990 هم حداقل یه 750w میخواد ، که با توجه به پاورت اصلا نباید بهش فکر کنی چون بدرد استارتشون هم نمیخوره !
ولی من یه دفترچه دارم از green که توش تخمین میزان مصرف هر قطعه رو زده که gtx 580 مصرفش 315 تا شده.300 تا هم برای سایر قطعات کمه؟؟یا کلا میگی اطلاعاتش اشتباهه؟

LORD

کاربر سایت
Jan 31, 2011
231
نام
آریا
ولی من یه دفترچه دارم از green که توش تخمین میزان مصرف هر قطعه رو زده که gtx 580 مصرفش 315 تا شده.300 تا هم برای سایر قطعات کمه؟؟یا کلا میگی اطلاعاتش اشتباهه؟
580 در حالت لود 360 ~ 390 وات مصرفی داره !
سیستمی با این کارت گرافیک همونطور که آقا رامین گفت حداقل پاور 650 نیاز داره !

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
خیر ، واسه SLI هر دو کارت باید از یه مدل باشن در غیر اینصورت یکی از کارتا رو میشه فقط به عنوان کارت Physx استفاده کرد همین.
در کل کارت جدید توصیه میشه .

ممنون رامین جان،خب حالا چه کارتی رو پیشنهاد میکنید،فعالیت سنگین من هم از کامپیوتر گیم هست!بیشتر هم برای همین میخوام ارتقا بدم!
تشکر!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
خواهش
خوب این بستگی به بودجه ی شما داره ، ولی با توجه به کارتت فک میکنم ارتقاء به GTX560 Ti تفاوت زیادی با کارت قبلی برات ایجاد کنه.

mr_bahram

کاربر سایت
Aug 31, 2011
63
نام
Bahram Khan
سلام من میخوام گرافیک gtx570 بخرم . پاور 580w برای این کارت کافی هست

580 وات real برای استارت کارت کافی ولی بعد از گذشت مدتی به کارت و سیستمت آسیب میرسه
اینکه یه پاور چند وات هست زیاد مهم نیست مهم اینه که روی ریل 12 ولت چند آمپر جریان تولید میکنه
برای GTX570 نباید زیر 46 آمپر باشه

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
خواهش
خوب این بستگی به بودجه ی شما داره ، ولی با توجه به کارتت فک میکنم ارتقاء به GTX560 Ti تفاوت زیادی با کارت قبلی برات ایجاد کنه.
بله درسته رامین جان،این بوجه!!!!!!!!!!!
ولی خب دیگه میخوام یک کارتی داشته باشم که جوابم رو بده!!حالا پول رو یک جورایی ردیف میکنم!پس اینی که گفتی الان جواب گو هست دیگه!!
تشکر بابت راهنمایی!

ALL4ONE

کاربر سایت
Nov 18, 2011
275
نام
مکس پین
سلام ببخشید من یه کارت 8800 gt دارم مادر بوردم اسلات واسه sli داره به نظرتون اگه sli کنم خوبه؟ یعنی تفاوتی میکنه؟

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
بله درسته رامین جان،این بوجه!!!!!!!!!!!
ولی خب دیگه میخوام یک کارتی داشته باشم که جوابم رو بده!!حالا پول رو یک جورایی ردیف میکنم!پس اینی که گفتی الان جواب گو هست دیگه!!
تشکر بابت راهنمایی!
شما کارت فعلی ت GTX260ـه ، همونطور که گفتم با تعویض کارتت به مدلی مثل GTX560 Ti تفاوت کارایی رو خیلی خوب حس میکنی وگرنه بودجه ت بالاتر باشه خوب کارت قویتری میتونی در نظر بگیری.
سلام ببخشید من یه کارت 8800 gt دارم مادر بوردم اسلات واسه sli داره به نظرتون اگه sli کنم خوبه؟ یعنی تفاوتی میکنه؟
خوب که هست البته زمان خودش یعنی 6 سال پیش ، دیگه هزینه رو یه همچین کارتی کاملا اشتباهه و ارزش نداره !

mr_bahram

کاربر سایت
Aug 31, 2011
63
نام
Bahram Khan
دوستانی که به فکر خرید کارت high end هستن بهتره در این شرایط بازار به فکر چینش های مولتی جی پی یو باشن چون خیلی به صرفه تر میباشد

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان یه سوال ! برای استفاده گیم کدوم این از کارت ها بهتره ؟
ASUS GTX 560 DirectCUII TOP
ASUS GTX560 Ti 1GB DDR5
Evga GTX560 Ti
هر سه مدل واسه گیم خوبن ، فقط قابلیتاشون+قیمت فرق میکنه همین.
DCUII که قیمتش فضایی شده (عمرا ارزش خرید نداره) مدل Refش هم که موجود نیست ، evga هم تک توک تو بازار هست.
سلام
unlock ati overdrive چیه؟
با Unlockش که کاری نداریم ، ATI OverDrive یا بهتر بگم AMD OverDrive یه بخش تو نرمافزار CCC از AMD هستش که میشه مثل نرمافزارای OCـی تغییراتی تو فرکانس هسته ، مموری ، دور فن و... داد ! (ساده تر واسه OC ـه کارت هستش)
اون Unlock هم به معنی آزاد کردن تنظیمات هستش.

vahid005

کاربر سایت
Dec 22, 2006
21
هر سه مدل واسه گیم خوبن ، فقط قابلیتاشون+قیمت فرق میکنه همین.
DCUII که قیمتش فضایی شده (عمرا ارزش خرید نداره) مدل Refش هم که موجود نیست ، evga هم تک توک تو بازار هست.

با Unlockش که کاری نداریم ، ATI OverDrive یا بهتر بگم AMD OverDrive یه بخش تو نرمافزار CCC از AMD هستش که میشه مثل نرمافزارای OCـی تغییراتی تو فرکانس هسته ، مموری ، دور فن و... داد ! (ساده تر واسه OC ـه کارت هستش)
اون Unlock هم به معنی آزاد کردن تنظیمات هستش.
این رو من زدم دیگه قفله بسته نمیشه!چرا؟یه تاریخ هم زده که کی over کردم.
به کارت مشکلی پیش نمیاد؟
دوست من اون پاوره 500 بود الان امده با تبدیل بالا،امروز تو بازی چند روز پیش صفحه نورانی تر بود با همین کارت فکر میکنم الان سیاه شده یه کم تصویر!
یعنی داره صدمه میبینه با این پاور؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر