مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339

میگن p5q-se تمام خازناش جامد نیست ازطرفی اون مدلp5ql-pro تمام خازناش جامد.الان من که دارم سیستم میبندم سر دوراهی موندم که کدوم رو بگیرم(این رو هم بگم که یه pci-e2 برام كافيه).در ضمن یه جا خوندم (تو یکی از فرما )که ایسوز برگشتی زیاد داره یا این مدل p5qlpro دچار صفه ی ابی مرگ میشه ایا اینا حقیقت داره لطفا کسی مارو از سردرگمی نجات بده)
با تشکر

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
یه پاور می خوام که 550w باشه
لطفا من را راهنمایی کنید چی بخرم
شما میتونی از برندای Acbel,CoolerMaster که قیمتشون هم مناسب هستیه مدل انتخاب کنی،از برند Greeen هم فقط مدل 580 وات به بالا رو انتخاب کن نه مدل 535 رو.

میگن p5q-se تمام خازناش جامد نیست ازطرفی اون مدلp5ql-pro تمام خازناش جامد.الان من که دارم سیستم میبندم سر دوراهی موندم که کدوم رو بگیرم(این رو هم بگم که یه pci-e2 برام كافيه).در ضمن یه جا خوندم (تو یکی از فرما )که ایسوز برگشتی زیاد داره یا این مدل p5qlpro دچار صفه ی ابی مرگ میشه ایا اینا حقیقت داره لطفا کسی مارو از سردرگمی نجات بده)
با تشکر
قبلا هم گفتم ،مدل P5Q از چیپ ست P45 استفاده میکنه و P5QL از P43 مهمترین تفاوتشون هست.
اون مطلبی هم که میگی صحت نداره و کذب هست و بیشتر شبیه نقل قول از کاربرای بی اطلاع هست، شما فقط به اطلاعات رسمی و فرومهای حرفهای اطمینان کن.یه جا رو ولش کن.

IV

کاربر سایت
Jun 11, 2009
98
نام
ALI

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
با سپاس از دوستانی که میان و جواب مارو میدن:love:
از فرصت سو استفاده کنم و بازم سوال بپرسم:biggrin1:
نظرتون در موردM.B GIGABYTE GA-EP43-UD3L

چیه به نظرتون با توجه به قیمت 114 تومنیش از p5ql-pro یا p5q-se (میدونم پی 45 هستش) بهتر نیست اخه ud3 هستش.
نزدیک بود فرامش کنم.این عبارت کلاسیک که پسوند ultra durable3 میشه چه فرقی با پسوند coopre cooled quility داره؟

آخرین ویرایش:

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
به نظر من تو گریین فقط پاور 885 واتش خوبه بقیه مدلا زیاد ارزش خرید ندارن
خوب ما با توجه به سیستم پاور رو پیشنهاد میدیم 885 هم یه مدل استثنا به حساب میاد (بدرد هر سیستمی نمیخوره) ، رو چه حسابی میگی مدلای دیگه ارزش خرید ندارن ؟ :-"
سلام

قیمت پاور 585 وات گرین العان چنده؟

من کارایی 4850 رو از نزدیک دیدم ولی کارایی gts 250 رو ندیدم.4850 بازی gts iv و کریسیس رو خیلی با حال اجرا می کرد.حالا gts 250 بگیرم یا 4850 ؟
http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=818
http://www.rayansaba.com/index.php?productID=3004

به نظر شما کدوم بهتره؟(با توجه به قیمت)
585b در حال حاضر 90 تا 95 تومن مایشه.;)
یعنی شما بنچا و reviewهایی که تو نت هستش رو قبول نداری ؟ :-"

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,766
نام
فرشید
با سپاس از دوستانی که میان و جواب مارو میدن:love:
از فرصت سو استفاده کنم و بازم سوال بپرسم:biggrin1:
نظرتون در موردM.B GIGABYTE GA-EP43-UD3L

چیه به نظرتون با توجه به قیمت 114 تومنیش از p5ql-pro یا p5q-se (میدونم پی 45 هستش) بهتر نیست اخه ud3 هستش.
نزدیک بود فرامش کنم.این عبارت کلاسیک که پسوند ultra durable3 میشه چه فرقی با پسوند coopre cooled quility داره؟

این اسما بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره و در واقع در برند رقیب یعنی ASUS هم بسته به مدل پیاده سازی شده ،فقط اسم ثبت شده ی این فن آوریها فرق میکنه و معیار خرید راندمان واقعی،پایداری و دوام در آزمایشها هست
ud3 هم بمعنی استفاده از مس بیشتر در لایه های مادربرد و بکارگیری قطعات با کیفیت روی مادربرد هست که فقط مختص Gigabyte نیست.

MAHYAR1212

کاربر سایت
Sep 22, 2008
22
نام
mahyar
با سلام خدمت اساتید محترم میخواستم بدونم برای اجرای بازیهای فعلی یعنی تا fear2 برای مثال
باید چه سیستمی داشته باشیم برای اجرای بازی در کیفیت hight نه very hight or hightest
من سیستم فعلیم اینه
cpu:Intel Pentium 4 - 3.0GHz
mainboard:asus p5ad2
ram:4 gig kingston
vga:xfx 8600 512 mb
بودجم 300t لطفا الویت رو ی قطعات ضروری قرار دهید فقط توجه کنید قطعاتی بگید که با کل سیستم مچ باشه من فک کنم باید cpu vga عوش شه
با سپاس قبلی

IV

کاربر سایت
Jun 11, 2009
98
نام
ALI
585b در حال حاضر 90 تا 95 تومن مایشه.;)
یعنی شما بنچا و reviewهایی که تو نت هستش رو قبول نداری ؟ :-"

چرا .من می خواستم بدونم کدوم بهتره تا ضرر نکرده باشم.چون قیمت هر دو تا یکی هستش!!:(

بعد یه lcd 20 اینچ واید در حد 190 هم میخواستم.اگه بگید ممنون می شم!

آخرین ویرایش:

satansilent

کاربر سایت
Feb 10, 2007
130
CPU: Intel Core i7 - 2.66GHz - 920
Ram: CORSAIR - Triple Channel 3GB - 1333-(3x1GB)
Graphic: Evga GTX275 896M
Mainboard: ASUS - P6T
Hdd: Western 500G 32 Buffer
Power: GREEN W?
Case: CoolerMaster CM 690
این قطعات رو جمعا من 1080 درآوردم.(بجز کیس بقیه قطعات رو موجود دارم)خنک کننده هم برای خود کیس چیزی احتیاج نداری، فقط میتونی فن BOX رو عوض کنی و بجاش یه فن حرفه ایتر مثل Nirvava 120 نصب کنی که قویتر و کم صداتر هست و اونم حدود 60 تومن هست.

1.دوست عزيز شما مغازه داريد..كجا!؟

2.اين كارت گرافيك كه با كمك دوستان انتخاب كردم تو Nvidia ها چندمين كارت محسوب ميشه؟

3. اگه 896M بالاتر داريم ميشه بردارم ,آخه من از دوستان شنيدم همگي كارتهاي 1 گيگ يا 2 گيگ برميدارند از اين ارزونتر , البته ميدونم واقعي نيستند اما فرقشون چيه؟(فقط ساپورت فيزيكه يا بيشتر)

4.اگه يه كارت گرافيك 2 گيگ باشه مثلا نميدونم GT يا...با اين 896gtx كدوم بهتره؟

5.در مورد Case يعني كليه فن ها رو خودش پيشفرض داره..فن كناري-روي كيس و...

6.منظورم از خنك كننده اون لوله كشي ها كه معمولا رو cpu و.. ميزارن رو ميگم لازمه يا فقط اگه overclock كنم نيازه(بازي هاي امروزي نياز به overclock دارند يا نه همين سيستم كفايت ميكنه بدون اوركلاك)

آخرین ویرایش:

bluray

کاربر سایت
Sep 5, 2008
314
نام
احسان
با سلام

cpu: core i7 920
MB : giga ex-58-extreme
ram:6gb 1333
vga: ?
hdd: 500gb
case : nzxt zero black line
monitor : t220p
odd: dvd wr
power: ?
اینها رو انتخاب کردم اگه می شه قیمتشون رو برام بنویسید . تو بحث جمع کردن بودجه همچنان مشگل دارم اما درستش می کنم تا چند وقت دیگه .:biggrin1:
در مورد کارت گرافیک بهم یه خوبشو معرفی کنید که تا چند سال بشه باهاش حرفه ای بازی کرد و کار طراحی گرافیکی حرفه ای انجام داد.ضمنا اصلا اورکلاک نمی کنم . پس اگه احساس می کنید مینبورد خیلی حرفه ای هست یه خوبشو معرفی کنید که راندمانش حرفه ای باشه اما ارزون تر که پولشو بزارم رو گرافیک .مانیتور هم همین طور.پاور هم که نمی دونم چی به چیه . برندش خوب باشه و قیمتش هم همچنین
قیمت کارت هم الا زیاد مهم نیست . فقط با شرایطی که گفتم جور در بیاد دیگه
دست همگی درد نکنه
یا علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر