مسابقات حضوری (مشهد)

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من تاپیک مسابقات حضوری تهران رو دیدم گفتم برای مشهد هم بزاریم ... :biggrin1:
حالا مشهدی ها بگن کجا برگزار کنیم و با چه بازی هایی ... :biggrin1:

چاکر همه امیر . :smile:

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
یه سوال از بچه های عزیز داشتم ، شما تا حالا اصلا اسم M.b به گوشتون خورده ؟
بابا دم شما گرم ، ما اومدیم مسابقه گذاشتیم هیچ استقبالی نشد . حالا اینقدر بچه ها راغبا که میخوان تو پارک ملت دور هم جمع بشن ؟
من به جرات بهتون میگم که ما قدرتمند ترین مرکز بازی های رایانه ای رو تو مشهد داریم ، ( البته قصد تعریف از خود نداشتم اما بهم توهین شد که گیمرای ما برای بازی کردن با چهار نفر حرفه ای و قرار گرفتن تو یه محیط بازی ایده آل دنبال محل میگردن ) کلا ما همه جوره پایه ایم ، یه سر زدن که ایرادی نداره ؟!
بچه هائی که به ما محبت دارن و به ما سر میزنن می تونن اگر دلشون خواست تاییدی روی حرف های من بزارن. اونائی هم که دلشون نمی خواد یه سر به پائین بزنن
( یعنی دلت نمیخوا تایید کنی ؟ پس بگیر که اومد گروووووپ )

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
بابا دم شما گرم ، ما اومدیم مسابقه گذاشتیم هیچ استقبالی نشد . حالا اینقدر بچه ها راغبا که میخوان تو پارک ملت دور هم جمع بشن ؟
من به جرات بهتون میگم که ما قدرتمند ترین مرکز بازی های رایانه ای رو تو مشهد داریم ، ( البته قصد تعریف از خود نداشتم اما بهم توهین شد که گیمرای ما برای بازی کردن با چهار نفر حرفه ای و قرار گرفتن تو یه محیط بازی ایده آل دنبال محل میگردن ) کلا ما همه جوره پایه ایم ، یه سر زدن که ایرادی نداره ؟!
بچه هائی که به ما محبت دارن و به ما سر میزنن می تونن اگر دلشون خواست تاییدی روی حرف های من بزارن. اونائی هم که دلشون نمی خواد یه سر به پائین بزنن

سلام من ثقفی هستم ... من شمارو میشناسم چند بار هم جاتون اومدم و حرفاتونو تایید میکنم ... :biggrin1: واقعا گیمنت خدایی دارین ... :love:
پس به قول امیر مشکل مکان حل شد ... :biggrin1:

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام من ثقفی هستم ... من شمارو میشناسم چند بار هم جاتون اومدم و حرفاتونو تایید میکنم ... :biggrin1: واقعا گیمنت خدایی دارین ... :love:
پس به قول امیر مشکل مکان حل شد ... :biggrin1:
به به ، به به ، ممنونم از محبتتون .:blushing:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین

جناب اقای ممتاز؟؟؟؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

MELI360

کاربر سایت
May 2, 2009
215
نام
مهراد
چی شد پس مسابقات هنوز بچه این برای این جور کارا:baby:
از بچه های قم یاد بگیرین واقعآ حرفه ای هستن / تو چند تا سایت تبلیغ کردن تاپیک خودشون
الان اینقدر سرشون شلوغه هر روز مسابقه میزارن بازی هارو نقد میکنن قرار گذاشتن برای مسابقات سایت درست کنن که از طریق سایت خودشون تبلیغ کنن اسمشو گذاشتن Ligaprofessionallpsp-ghom.ir

:toot::groupwave::toot:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر