مسابقات انلاین لیگ فیفا ۱۲=>ps3

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
دیشب که ما کلی منتظر موندیم آقا فرشاد , از ساعت 10:30 تا 11:25منتظر بودم با شما و اونیکی حریفم بازی کنم ولی نیومدید , امروز یه ساعتیو مشخص کنید بازی کنیم (تو روز باشه بهتره), Stevejobs عزیز(همون فرشاد میشه) عذرخواهی میکنم تماس گرفتی جواب ندادم , رفته بودم لا لا , صبح بیدار شدم گوشیمو چک کردم متوجه شدم , خلاصه ببخش:x

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دیشب که ما کلی منتظر موندیم آقا فرشاد , از ساعت 10:30 تا 11:25منتظر بودم با شما و اونیکی حریفم بازی کنم ولی نیومدید , امروز یه ساعتیو مشخص کنید بازی کنیم (تو روز باشه بهتره), Stevejobs عزیز(همون فرشاد میشه) عذرخواهی میکنم تماس گرفتی جواب ندادم , رفته بودم لا لا , صبح بیدار شدم گوشیمو چک کردم متوجه شدم , خلاصه ببخش:x

بابا تو خیلی رو داری پسر فکر کردی ملت چین؟چی فرض کردی مارو کنار ایدیت ونگاه کن یه سوراخ گندس وقتی تو بیای سبزه من و nicpop داشتیم10.30 بازی میکردیم گویا شما تو نیم کره شمالی زمینی 10.30 تا 12 با ما فرق میکنه ساعت 12 من خودم به فرشاد گفتم زنگ بزنه بهت که جواب ندادی رفته بودی بخوابی ما خسته و کوفته نشسته بودیم اونجا.نتیجه اینکه بازی هات باید 3.0 شه تا احترام به حقوق دیگران رو بفهمی در ضمن بازی من با شما 5 شنبه بود جمعه صبح اومدی پیام گذاشتی از همون زرنگ بازیا که همیشه در میاری یعنی ما اومدیم شما نبودید در حالی که مثل بقیه بچه ها توی پیامت میتونستی بگی فلان ساعت میام. حالا هم با کمال پر رویی اومدی میگی بودی ما نبودیم ؟

فرشاد جان یعنی چی ؟ 2 روز تعطیل در هفته بازیه هرکی نمیاد باید 3.0 بشه یه تعهدیه که همه دادن.من این هفته با خانوادم نرفتم مشهد نشستم خونه 5شنبه جمعه طرف نمیاد(الان میتونی درک کنی اینو؟؟؟؟؟).بجای اینکه جریمه بشه هدیه هم میدی بهش؟بالای رونماییش که بیا یه روز دیگه بازی کن من عمرا بازی نمیکنم باید دوتا بازیه این اقا 3.0 بشه خودت دیشب دیدی که تلفنشم جواب نمیداد من و تو کل لیگ و حساب نکرده.ما مگه خواب نداریم؟خونش رنگی تره؟تازه با کمال پررویی میاد میگه اون ساعت بوده و ما نبودیم
من به بقیه بازیا کاری ندارم میتونن هماهنگ کنن یک ماه بعد انجام بدن شما شاید دوست دارید بی احترامی رو ولی من نه دوست دارم نه تحمل میکنم

جالبه در حالی که فرشاد از 10 بود من بودم niceepop بوده اومده میگه بودم شما نبودید.

آخرین ویرایش:

CoLoNeL_BaBoO

کاربر سایت
May 7, 2012
30
باز این جنازه اومد حرف زد!!!!!!!! , آخه باقالی ساعت 10:55مگه برات Request Friend نفرستادم؟ چرا جواب ندادی؟؟؟ بسه دیگه , اوهو نمردیمو احترامو از تو یاد گرفتیم :))جمعه پیام ندادم 11:30 صبح invite بده؟؟؟؟؟؟؟ قسم بخور که پیام ندادم. درضمن بار میگی 9 میام یه بار 10:30 میام , بعد میای اینجا دلقک بازی در میاری ملت بخندن:d بابا بس کن زشته دادا , خودتم نمیدونی چی میگی, یه بار میگی فرشاد جووووون 6 امتیاز بده بهش من نمیخوام باهاش بازی کنم یه بار میگی میخوام محکم باهاش بازی کنم یه بار میگی 6 امتیازشو بدید به من چون نیومده بازی کنه ...... داداش اول مشکلتو با خودت حل کن بعد بیا پست بده , خودتم نمیدونی چی میگی ؟؟؟؟؟؟ :-& آقا بسه دیگه ظاهر سازیو بذار کنار داداش گلم
آقا فرشاد هم ازش عذرخواهی کردم , ولی خدا شاهده دیشب تا حدودایه 11:25 آن نبودن

واسه نتیجه هم حرفی نیست ما همینجوریشم مخلص بروبچ FIFA باز هستیم (الی این f12). بزنید 100-0 به نفع F12 ببینیم کجارو میخواد بگیره با این امتیازا. F12 جون اگه میخوای یه پولی بذارم رو 3 امتیاز بهت بدم شاید آروم بگیری. بخاطر 10 دقیقه بازی این همه دروغ گفتن ارزش نداره , قانون هرچی بگه همونه اینم نتیجه ی بازی منو فرشاد:
alexacm1990 3-0 Hamed_myth

آخرین ویرایش:

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
دیشب من راس ساعت ۱۱ اومدم!!!!!قرار هم ساعت ۱۱ بود.اومدم دیدم نیستی.زده بود last sign in 43 min ago.یعنی شما حدود ۱۰:۱۵ اینا off شدی.من فکر کنم شما از ۹:۳۰ تا ۱۰:۱۵ منتظر بودی.اشتباه کردی گفتی تا ۱۱:۲۵!!!!! هم من هم مسعود بودیم.من دقیقا ۱۱ اومدم.

---------- نوشته در 02:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:23 PM ارسال شده بود ----------

بابا تو خیلی رو داری پسر فکر کردی ملت چین؟چی فرض کردی مارو کنار ایدیت ونگاه کن یه سوراخ گندس وقتی تو بیای سبزه من و nicpop داشتیم10.30 بازی میکردیم گویا شما تو نیم کره شمالی زمینی 10.30 تا 12 با ما فرق میکنه ساعت 12 من خودم به فرشاد گفتم زنگ بزنه بهت که جواب ندادی رفته بودی بخوابی ما خسته و کوفته نشسته بودیم اونجا.نتیجه اینکه بازی هات باید 3.0 شه تا احترام به حقوق دیگران رو بفهمی در ضمن بازی من با شما 5 شنبه بود جمعه صبح اومدی پیام گذاشتی از همون زرنگ بازیا که همیشه در میاری یعنی ما اومدیم شما نبودید در حالی که مثل بقیه بچه ها توی پیامت میتونستی بگی فلان ساعت میام. حالا هم با کمال پر رویی اومدی میگی بودی ما نبودیم ؟

فرشاد جان یعنی چی ؟ 2 روز تعطیل در هفته بازیه هرکی نمیاد باید 3.0 بشه یه تعهدیه که همه دادن.من این هفته با خانوادم نرفتم مشهد نشستم خونه 5شنبه جمعه طرف نمیاد(الان میتونی درک کنی اینو؟؟؟؟؟).بجای اینکه جریمه بشه هدیه هم میدی بهش؟بالای رونماییش که بیا یه روز دیگه بازی کن من عمرا بازی نمیکنم باید دوتا بازیه این اقا 3.0 بشه خودت دیشب دیدی که تلفنشم جواب نمیداد من و تو کل لیگ و حساب نکرده.ما مگه خواب نداریم؟خونش رنگی تره؟تازه با کمال پررویی میاد میگه اون ساعت بوده و ما نبودیم
من به بقیه بازیا کاری ندارم میتونن هماهنگ کنن یک ماه بعد انجام بدن شما شاید دوست دارید بی احترامی رو ولی من نه دوست دارم نه تحمل میکنم

جالبه در حالی که فرشاد از 10 بود من بودم niceepop بوده اومده میگه بودم شما نبودید.

من قبلا این مشکل رو پیشبینی کرده بودم.در صفحه ی دوم تاپیک پست شماره ی ۲۱ قسمت قرمز رو همهتون یکبار دیگه بخونید!!!
یعنی بازی روز ۵شنبه رو ۲روز مهلت دارید که امروز که شنبه باشه اخرین وقتشه انجام بدین.در یک زمان مقرر بازی کنید.در غیر اینصورت بدون هیچ گونه ناراحتی بازی ۳-۰ میزنم.
فقط بازی masod_f12 vs hamed_myth نمونده.چند تا بازی دیگه هم مونده.بنابراین منظورم با همه هست نه فقط یک شخص خاص.
امیدوارم جدی بگیرید.
شرمنده اگر تند بودم.همش بخاطر نظم و احترام به یکدیگر هست.فقط همین.
l-)

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
تا حالا این بازی ها انجام نشده یا نتیجش رو بهم ندادین.همین امشب بازی کنید.
0snahheani9tw5zgn253.jpg

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
خوب مثل اینکه شما منو چپ خودتونم حساب نمیکنید.باشه.مشکلی نیس.
من هر روز به این زنگ میزنم بیا به اون زنگ میزنم اقا چی شد اومدی.یه این اس ام اس به اون اس ام اس.تازه هفته ی دوم مسابقاتیم این مشکلا شروع شده.همه هم میگن میایم موقع بازی میشه یکی موبایلشو جواب نمیده اون یکی خاموش کرده اون میگه باشه فردا.یعنی چی؟؟؟منو گیر اوردین یا لیگ رو مسخره کردین.بابا من دانشجو هستم الانم نزدیک امتحانامه.وقت ندارم ۲۴ ساعت موبایل به دست به اینو اون زنگو اس بدم بیا بازی بیا بازی.یه زمان مشخص تعیین کردم همون اول و در پست اول گذاشتم.همه هم موافقت کردین.من موندم ۳-۴ روز تعطیله واسه چی؟؟بابا ۱۵ دقیقه بازی از ۲۴ ساعت چقدر سخته.
حس و حال مسابقه یا زمان کافی ندارید واسه چی میاید.

آخرین ویرایش:

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
اگه میخوای مشکلی ایجاد نشه وقتی روز بازی تعیین میشه اگر هر کسی اون روز نیومد باید بازیش سه بر صفر به نفع حریفش بشه... اینطوری دیگه مشکلی پیش نمیاد... میخوای لیگ درس پیش بره باید به قوانین سفت و سخت پایبند و محکم اچراش کنی

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
من میگفتم که همه بازی کنن و دلخوری و ناراحتی پیش نیاد.نه اینکه همش ۳-۰ بزنم.اگر میخواستم درست و دقیق ۳-۰ بزنم تا حالا چند تا ۳-۰ داشتیم.

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
اقا فرشاد من باهات حرف زدم که عزیز!
خودت گفتی تا فردا شب امار بده.
امروز که خواستم با طرف بزنم میگه 3-0 زدی!
روز اول شارژم قطع شده بود فرداش هم مسموم شده بودم.
امروزم که به طرف پیشنهاد دادم میگه 3-0 شده!
واقعا جالبه...........
باهات هماهنگ کردم واسه امروز بعد 3-0!!!!
من فقط بازی شما رو ۳-۰ نکردم.۲تا دیگه هم هست.و اینکه هر روز ادمو میپیچونید.درست و حسابی وقتی بهتون زنگ میزنم بگید نیستم اقا.نمیتونم.یکی میگه میام نمیاد.اون یکی هم دیر میاد که بعدش میبینم به خاطر تاخیر در اومدنش حریفش میگه نیومد منم رفتم.خوب این یعنی چی؟؟؟؟من دیگه چی کار کنم؟شما یه راه حل واسه هفته های بعد بده.میخواین کلا زمان بازی ها رو بسپرم دست خودتون هر وقت راحتید بازی کنین؟؟؟

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
583
نام
فرشاد
این هم از جدول مسابقات تا پایان هفته ی ششم:
f9vnef51gitvf7qi6ox.jpg

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:21 PM ارسال شده بود ----------

این هم از نتایج بازی های هفته ی 4-5-6:
tod3sa12wjnse4z3h.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر