مایکروسافت با جاسوسی دولت و کمپانی ها از طریق کینکت Xbox One مقابله می کند

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
20130527_xbox_one_kinect.jpg

از وقتی که سیستم و تکنولوژی کینکت Xbox One معرفی شده است، افراد حرفه ای صنعت گیم کمی نسبت به آن عصبی هستند اما Microsoft اعلام کرده است که شدیدا با هر دولتی که بخواهد از طریق این دستگاه در خانه های ما جاسوسی کند برخورد خواهد کرد.
متنی که به The Verge ارسال شده است :
ما قبول نداریم که هر دولتی یا کمپانی که دوربین و میکروفون می سازد مجاز است صدا و فیلم جمع آوری کند.ما در دادگاه با هر کسی که بخواهد ما را مجبور به چنین کاری کند یا خودش انجام دهد مقابله خواهیم کرد
این جملات به دنبال اطلاعاتی می باشد که مایکروسافت با National Security Agency (آژانس امنیت ملی) و چند بخش دیگر از دولت آمریکا، در میان گذاشته است.
برداشت شما چیست؟کینکت تکنولوژی امنی است؟
VG247

se7en sin

کاربر سایت
May 20, 2012
722
نام
︻デ═一︻デ═一
دوستان من راحت بازی کنین چون اگه کسی بخواد باsqliیاxssباگ های موجود تو هر سیستمی هست یا اصن سیستم بدون باگ نفوذ کنه کاره3سوته بعدشم یا تلنت کردن به سیستم هوشمند و فهمیدن پورت های باز راحت می تونی ریموت کنی رو طرف امواتشم ببینی ولی این در صورتی که مایکرو خر باشه پورتارو باز بزاره که بابا در هین حدم مایکرو خر نیست ولی چون معمارx86داره اولین کاری که یه هکر می کنه تلنت هس و طبق گفته بالا با پورت بسته مواجه میشه اما مگه اینکه اون پورت رو دور بزنه یا مایکرو پورت مهمی مثل445رو عمدا باز بذاره....الله واعلم

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من نظرم اینه که حدالامکان از این خبرا نذارید...نتیجه ش این می شه که تو تلویزیون و نشریات و همه جا این چرت و پرت ها رو می گن و ارشاد هم که تا اونموقع (اومدن کنسول های نسل بعد) قوی از قبل می شه میاد گیر می ده به فروش XOne و حتی PS4 (چون اونم دوربین داره) یه سری ریشو هم میان مغازه ها رو چک می کنن، ممنوعیت فروش و گارانتی (شرکتی) و... اونوقت باید از زیر سنگ گیرشون بیاریم.
این حرفمم اصلا یه شوخی نیست. تجربه نشون داده اینا به مرور زمان بدترم می شن. ;)
@ Pythonistas
من یه سوپر فن بوی سونی و پلی استیشن بودم و هستم ولی موضعم رو همه دیدن:D همه رو به یه چوب نزن:D

crash.

کاربر سایت
Jun 24, 2013
135
نام
سید حسین
خر باباته میکروب سافت.
اگه من خریدم تو هم ازم در مقابل دوووووووووووولت مردان حمایت کن.
دوستان قول نخورین.
کل ماهیت شرکت بر اساس ماسون بودن پیاده شده

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
این نوع جمع آوری اطلاعات اگر بخواد صورت بگیره با هر وسیله هوشمند امروزی و از راه های مختلف می تونه صورت بگیره موبایل، لپ تاپ، تلویزیون های جدید هوشمند، مودم، تجهیزات شبکه، هر سایتی که عضو می شید، از هرجایی که آنلاین خرید می کنید و ... . این روزا هم خبر جاسوسی امریکا و اسنودن که باعث لو رفتن قسمتی از ماجرا ها شده همه جا هست. ولی در مورد Privacy مایکروسافت حداقل در تبلیغاتش می گه ما بهتر عمل کردیم نمونش سایت اسکروگلد هست که Privacy گوگل را زیر سوال می بره.

Code:
http://www.scroogled.com

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
ما که خورده پورده ای نداریم جاسوسی هم کردن اشکالی نداره:d
میگن سر بی گناه پای دار میره ولی بالای دار نمیرهl-)
ربطشو میزارم به عهده خودتون:d

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من نظرم اینه که حدالامکان از این خبرا نذارید...نتیجه ش این می شه که تو تلویزیون و نشریات و همه جا این چرت و پرت ها رو می گن و ارشاد هم که تا اونموقع (اومدن کنسول های نسل بعد) قوی از قبل می شه میاد گیر می ده به فروش XOne و حتی PS4 (چون اونم دوربین داره) یه سری ریشو هم میان مغازه ها رو چک می کنن، ممنوعیت فروش و گارانتی (شرکتی) و... اونوقت باید از زیر سنگ گیرشون بیاریم.
این حرفمم اصلا یه شوخی نیست. تجربه نشون داده اینا به مرور زمان بدترم می شن. ;)
@ Pythonistas
من یه سوپر فن بوی سونی و پلی استیشن بودم و هستم ولی موضعم رو همه دیدن:D همه رو به یه چوب نزن:D

یعنی انقدر بد بختن بیان از بازی سنتر اطلاعات راجب سازمان NSA و کنکت جدید جم کنن :D
اگه اینجوری هست منم موافقم از این تاپیک ها نزنید

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
من اصلا کاری ندارم که از Kinect به عنوان وسیله جاسوسی استفاده میشه یا نه. ولی ماکان تو اصلا فکر هم کردی همچین پستی رو دادی؟ :biggrin1:

قرار نیست بشینن صبح تا شب تصاویر HD از شما ضبط کنن و همش رو چک کنن. Kinect قابلیت voice recognition داره، کافیه شما جلوش کلماتی رو که تو فیــــلتر مورد نظر NSA یا هر سازمان کوفتی دیگه رو به کار ببرید تا توجه اونا بهتون جلب بشه و به نوعی target بشید بعد دیگه خر بیار و باقالی بار کن. همه سیستم های شنود تلفنی و اینترنتی همینطوری کار میکنن، شما فکر میکنی 100 میلیون آدم نشستن تو دفتر NSA تک تک مکالمات رو چک میکنن؟ خیر...

اونایی هم که میگن برای ما تو ایران هیچ اتفاقی نمیوفته، بله درسته اما در صورتی که نخواهید از کشور خارج بشید. اونقته که ممکنه ببیند اسمتون تو black list فلان جا هست. قرار هم نیست فقط از قابلیت تصویر برداری Kinect استفاده بشه. واقعا من موندم چطور میشه آدم جلوتر از دماغش رو نتونه ببینه :biggrin1:

باز هم میگم من اصلا نمیگم از Kinect به منظور جاسوسی استفاده میشه یا نمیشه، فقط توضیح دادم که کار چطور میتونه انجام بشه.

دم شما گرم. پس با این تعریف کلا هر وسیله الکترونیکی ابزار جاسوسی هست. از مبایل و تبلت بگیر تا لپ تاپ و دوستان. کم کم تلوزیون هایی هم وارد بازار میشه که اینترنت دارن و میشن ابر ابزار جاسوسی. ضمن اینکه مثلا PS4 هم هدست داره. بخوان میتونن بدون اینکه شما بفهمی با میکروفن ایشون هم صداهارو ضبط کنن. میگم با وجود اینترنت میشه نتیجه گرفت هر وسیله الکترونیکی که قابلیت اتصال به اینترنت رو داره پتانسیل تبدیل شدن به یک وسیله جاسوسی رو هم داره.

اما سوال اصلی من این هست که مایکرو یا سازمان های جاسوسی چرا باید آمار جامعه گیمرهارو در بیارن؟ طبق آمار بیشترین طیف گیمرها 12 تا 16 سالن. مثلا این عزیزان موقع CoD زدن جز تعریف خاطرات از تری سام هاشون تو مهمونیا و خالی بستن واسه همدیگه چه حرف دیگه ای هم میتونن بزنن که ارزش اطلاعاتی داشته باشه؟ اگرم منظور کلا این هست که اینا میخوان به ریز همه چیز دست رسی داشتن باشن و کنترل کامل روی همه اطلاعات داشته باشن خوب ابزارهای خیلی بهتری نسبت به Kinect هست که IB شون از کنسول های بازی هم به مراتب بالاتره. مبایل و تبلت و کامپیوتر و...

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یعنی انقدر بد بختن بیان از بازی سنتر اطلاعات راجب سازمان NSA و کنکت جدید جم کنن :D
اگه اینجوری هست منم موافقم از این تاپیک ها نزنید
می دونم ولی اینجا متاسفانه کسایی هستن که احیانا اطلاع پیدا کنن برن فروم های دیگه (ارزشی اینا) تاپیک بزنن یا به هر نحوی بگن و اینجوری تئوریسن های توطئه هم با خبر می شن و آتیشش بیشتر می شه...
البته اون تئوریسن ها خودشون دیر یا زود می فهمن و بعدشم کار می کشه به تلویزیون-نشریات و ... (حتی بیلبورد مسجد محل!)
همون کلامی هم بگن وسیله جاسوسیه ایرانی جماعت ترسوئه...فروشنده ها خودشون بیخیالش می شن یا می کشن رو قیمتش:D

راستی یه نکته آموزشی! :
وسیله جاسوسی چیزیه که اطلاعات رو مستقیما می فرسته پنتاگون و... ! NSA نمیاد از ماکروسافت عکس و فیلم شخصی مردم (که به اشتراک عموم نذاشتن) رو بگیره، چنین کاری کنه (دادن عکس و فیلم شخصی ملت) حتی مخفیانه هم باشه، خریدارا پدر ماکروسافت رو درمیارن. مثل اینجا بی صاحب نیست خارج:D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
آقا نزنید این حرفارو! یعضی از دوستان میشنون (ان عزیزانی که به مارک خاصی از آب میوه علاقه وافری دارن) جدی میگرن، برای مبارزه با امپریالیست غرب و استکبار جهانی یه X1 و کینکت با اینترنت خدا تهیه میکنن میزارن تو یه سالن، بعد در برنامه های چند ساعته هر روز جلوش شعار میدن تا پیام عدالت خواهی و عدالت محوری شرق به استکبار غرب برسه! بعید نیست بخدا! من روزی رو میبینم که فحش دادن جلوی X1 به آمریکا حکم جنگ نرم و جهاد مخملی رو پیدا میکنه.

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
آقا نزنید این حرفارو! یعضی از دوستان میشنون (ان عزیزانی که به مارک خاصی از آب میوه علاقه وافری دارن) جدی میگرن، برای مبارزه با امپریالیست غرب و استکبار جهانی یه X1 و کینکت با اینترنت خدا تهیه میکنن میزارن تو یه سالن، بعد در برنامه های چند ساعته هر روز جلوش شعار میدن تا پیام عدالت خواهی و عدالت محوری شرق به استکبار غرب برسه! بعید نیست بخدا! من روزی رو میبینم که فحش دادن جلوی X1 به آمریکا حکم جنگ نرم و جهاد مخملی رو پیدا میکنه.
حرف خود خارجیا رو هم قبول نداری؟:-/ :D (سایت معتبر The Verge :D)
خدایی سورس رو بخونید تا با یکی از مزخرفترین Article های عمرتون مواجه شید!:D اسکایپ و اسمارت فون ها رو مثال زده رو هوا نتیجه گرفته که اینم آره!
خارجی ها همیشه دروغ نمی گن، مخصوصا سایت های دره پیت و نویسنده های گمنام دائم الخمرشون:D
مثل این بدبختایی که جلوی دوربین تلویزیون شون از بیکاری و فقر تو خارج می گن! اگه این چرت و پرتا مدرک بود دنیا چپه می شد.
بذارید بیاد اگه چنین چیزی واقعا در عمل واقعیت داشت اونوقت اعلام جنگ کنید. در غیر اینصورت ارزش نگاه کردن هم ندارن این حرفا.

آخرین ویرایش:

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
من نميدونم چه جوري دوستان كوچه علي چپ رو تبديل به اتوبان چهار بانده مي كنن
همين هفته ي پيش بود كه اقاي اسنودن كه پيمان كار نهاد هاي امنيتي امريكا بوده اطلاعات جديدي رو افشا كرد كه نشون ميداد مايكروسافت با نهاد هاي امنيتي و اطلاعاتي امريكا هكاري نزديك داره، اسنودن هم كسي هست كه دولت امريكا دربه در دونبالش هست تا. دستگير ش كنه.
Edward Snowden claims Microsoft collaborated with NSA and FBI to allow access to user data - News - The Independent

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر