مایکروسافت با جاسوسی دولت و کمپانی ها از طریق کینکت Xbox One مقابله می کند

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
20130527_xbox_one_kinect.jpg

از وقتی که سیستم و تکنولوژی کینکت Xbox One معرفی شده است، افراد حرفه ای صنعت گیم کمی نسبت به آن عصبی هستند اما Microsoft اعلام کرده است که شدیدا با هر دولتی که بخواهد از طریق این دستگاه در خانه های ما جاسوسی کند برخورد خواهد کرد.
متنی که به The Verge ارسال شده است :
ما قبول نداریم که هر دولتی یا کمپانی که دوربین و میکروفون می سازد مجاز است صدا و فیلم جمع آوری کند.ما در دادگاه با هر کسی که بخواهد ما را مجبور به چنین کاری کند یا خودش انجام دهد مقابله خواهیم کرد
این جملات به دنبال اطلاعاتی می باشد که مایکروسافت با National Security Agency (آژانس امنیت ملی) و چند بخش دیگر از دولت آمریکا، در میان گذاشته است.
برداشت شما چیست؟کینکت تکنولوژی امنی است؟
VG247

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
سلام علیکم و رحمه الله!
امان از این NSA که نشسته عکسای عمه و خالمون رو تو ایمیلمون رو می بینه و از اونور ماکروسافت (صدای تکبیر و مرگ بر ماکروسافت به مدت یک دقیقه) رو اجیر کرده با کینکت خونه مون رو دید می زنه تا ببرتمون گوانتانامو یا شرایط شعب ابیطالب اقتصادی رو برامون سخت تر کنه و دانشمندان مون رو ترور کنه!
مرگ بر ماکروسافت جهان خوار.
اینست باغ وحش تمدن غرب.
مرگ بر فرانسه، مرگ بر آلمان، مرگ بر استرالیا و...
یوم ا... 22 بهمن کل 360 ها رو آتیش می زنیم. گروه های جهادی سراسر دنیا حمله کنن به شعبه های ماکروسافت جاسوس استکبار.
بهشتی باشید.

trap.jpg

آخرین ویرایش:

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
ماموران NSA اگه تو اتاق من رو ببینند از زور شلو غی و کثیفی جامه می درند و نعره زنان از مریلند به ردموند سرازیر میشند

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
@اونی که میگفت تروریست گیمر هم داریم مگه:
اون یارو نروژیه بوق بود؟ خودش گفت از COD: MW2 الهام گرفته:D

اون غلط کرد. والا ما 4 بار پرستیژ کردیم، یکی می زنه زیر گوشمون گریه می کنیم پناه میبریم به دامن پدر و مادر. :D یارو فقط الهام گرفته این کار رو کرده پس من با این پرستیژ های باید کل کشور رو بکشم!

مازیار یه سوال! جواب بدی به جان ممد فروبری اصلا مریدت میشم!:D

فرض کن مایکرو همینکارو هم کرد و 24 ساعت روز از اتاق من که توش Xbox هست فیلم گرفت و به صورت Full HD برای سیا و ام آی 6 و موصاد و کا کا ب و هرچی که شوما بلدی و ما بلد نیستیم ارسال کرد و انها هم نشستن تا تهش دیدن. به چه دردشون میخوره؟

مثلا میخوان از من فیلم و عکس تهیه کنن بفروشن به مجلات مد و مجانی میلیارد تر بشن یا از تخت خوابم فیلم بگیرن Homemade بسازن یا من و رییس تروریست های جهانی هر شب 4 ساعت باهم MK میزنیم و وسطش در مورد پروژه های بمب گذاری آتی اختلات میکنیم میخوان از انها سر در بیارن؟

اصلا چه تشکیلاتی این حجم اطلاعات رو پردازش میکنه؟ فرض کنیم X1 به فروش 50 میلیون رسیده، مایکرو یا خر دیگه ای چحوری میشینن فیلم و ویدئوهایی که از 50 میلیون تا کنسول میاد رو تحلیل کنن ببینن چی به چیه؟ منطقیش اینه که بیان مضنونین رو شناسایی کنن و انهارو زیر نظر بگیرن که خوب انم چه کاریه! برن با تبلت و موبایل و هزار کوفت و زحرمار دیگه اینکارو بکنن! تروریست و خراب کار که وقت نداره بشینه GeoW بازی کنه بعد بیاد بازیسنتر سر گرافیکش با فرخ بحث کنه!:D چون راضی کردن فرخ از بمب گذاری تو کاخ سفید هم سخت تره!:D (شوخی)

شما بفرمایید، این مدل جاسوسی به چه درد میخوره؟

به خدا باید با آب طلا نوشت.

خارجی ها کلا آدمای عجیبی هستن. کسی که بخواید یه کار تروریستی انجام بده یا مثلا تو مدارج بالای انرژی هسته ای و نظامی و غیره کار کنه، وقت اینو نداره بره جلوی کینکت برقصه ......

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,211
نام
ماکان
اصرار و اجبار به همیشه روشن بودن و تماشا کردنش چی ؟ اونم به خاطر پیشزفت تکنولوژی هست ؟

X1 که دیگه همیشه آنلاین نیست! در نتیجه Kinect روشن باشه یا نباشه هیچ فرقی نداره! چون نه میتونه اطلاعات رو روی هارد کنسول ذخیره کنه و نه اینترنتی هست که بخواد یه راست آپلود کنه! ولی باز سوال منو جواب نمیدید! شونصد ساعت فیلم و عکس از قیافه شما موقع Fifa زدن به چه دردی میخوره؟

اینکه X1 باید همیشه به Kinect وصل باشه بعد تجاری داره نه سیاسی/جاسوسی! مایکرو میخواست Kinect تبدیل به بخشی از کنسولش بشه و رو همین حساب همه سازنده ها بیان یه استفاده ای ازش بکنن تا بشه وجه تمایز، برای همین هم Kinect رو پیشفرض رو کنسول گذاشت و هم لازم و ملزوم کنسول که مطمئن باشه همه Kinect دارن و سازنده ها با خیال راحت از کینکت استفاده کنن! چون در غیر اینصورت خیلی از سازنده ها اصلا سمت کینکت نمیرفتن با این بهانه که همه که Kinect ندارن! همین!

عاقا من خودم شخصا به مایکروسافت اجازه میدم با Kinect آمار منو بگیره. اصلا خودم Kinect رو برمیدارم میبرم کل خونه رو بهش نشون میدم! مثلا میگم: آقایون خونه 120 متری دوخابس، این آشپزخونشه که دلبازه، سرویس بهداشتیشم به چشم خواهری حرف نداره، بو هم نمیده (چون تو فیلم معلوم نمیشه بلاجبار توضیح میدم). بعد هم با خانوادم آشناش میکنم:‌خانواده، کینکت، کینکت، خانواده. خیلی هم خوب، خیلی هم عالی.

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
خوب شما باور نکن، جاش یدونه از این پاکت هایی که تو LBP هست رو اکیوپ کن بشین بازی کن تا کارهای فوق محرمانه ای که موقع Halo بازی کردن انجام میدی لو نره.

تنها خطر این سیستم برای من اینه که مایکرو منو بزاره تو لیست سیاه و بهم دیگه کنسول نفروشه چون همونطور که گفتم جنبه ندارم و تا بسوزم جد و آباد مایکروسافت و سازنده های و پکتر و تام چیکس و حسینی بای و ... رو به فحش میکشم. حالا اگه استیو بالمر روی عمه یا شوهر عمش تعصب داشته باشه دستور اکید میده که دیگه به من کنسول نفروشن. که انم به جهنم. Viva PS4!:D
بحث قیافه ی من نیست عزیزم من ، بحث وارد شدن به آخرین سطح زندگی خصوصی هست ! مثلا فرضا الان من میرم تو آمریکا ضد نظام کاپیتالیسم شعار میدم و میرم خونه ! از همون داخل خیابون دوربین مدار بسته منو تعقیب میکنه تا در خونه ! همون لحظه مکالمه ی من با موبایل ام داره شنود میشه ، و با تشکر از مایکروسافت وقتی میرم اکس باکس رو روشن میکنم هم از من فیلم گرفته میشه ! حرف شما مثه اینه که اینهمه دوربین امنیتی در روز دارن تصویر بچه های 5 ساله تا مرد های 50 ساله رو میگیرن ، روزانه هزار تا تصویر دختر و پسر در حال بوسیدن رو میگیرن ، پس این دوربینا الکی هستن ؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
مثلا فک کن سم فیشر رو بفرستن خونه ما واسه جمع آوری اطلاعات:

گردنم رو می گیره هی میگه جای انیمه هات رو بگو تا نکشتمت :D

Johnny Brave

کاربر سایت
Jul 8, 2013
102
نام
فرمانده
یه نکته ی خوبی که متوجه شدم وجود داره ، اینه که یه بخشی از مردم دیگه اعتمادشون به خارجی ها رو هم از دست دادن ! :d کسی کلا باورش نمیشه این کارای سخیف توی سیستم انجام میشه ، حتی اگر خودشون بگن :-j

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,211
نام
ماکان
بحث قیافه ی من نیست عزیزم من ، بحث وارد شدن به آخرین سطح زندگی خصوصی هست ! مثلا فرضا الان من میرم تو آمریکا ضد نظام کاپیتالیسم شعار میدم و میرم خونه ! از همون داخل خیابون دوربین مدار بسته منو تعقیب میکنه تا در خونه ! همون لحظه مکالمه ی من با موبایل ام داره شنود میشه ، و با تشکر از مایکروسافت وقتی میرم اکس باکس رو روشن میکنم هم از من فیلم گرفته میشه ! حرف شما مثه اینه که اینهمه دوربین امنیتی در روز دارن تصویر بچه های 5 ساله تا مرد های 50 ساله رو میگیرن ، روزانه هزار تا تصویر دختر و پسر در حال بوسیدن رو میگیرن ، پس این دوربینا الکی هستن ؟

جان ما بیخیال این واژه ها بشید، آدم بالا میاره! شخصا یاد ان پسره میفتم که میگفت بازیسنتر چرا تو نقدهاش تبیین ایدئولوژی نمیکنه!:|

خوب شما که به حریم خصوصیت اینقدر اهمیت میدی نخر. PS4 بخر که خیلی هم بهتره!:D

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بحث قیافه ی من نیست عزیزم من ، بحث وارد شدن به آخرین سطح زندگی خصوصی هست ! مثلا فرضا الان من میرم تو آمریکا ضد نظام کاپیتالیسم شعار میدم و میرم خونه ! از همون داخل خیابون دوربین مدار بسته منو تعقیب میکنه تا در خونه ! همون لحظه مکالمه ی من با موبایل ام داره شنود میشه ، و با تشکر از مایکروسافت وقتی میرم اکس باکس رو روشن میکنم هم از من فیلم گرفته میشه !
بعد هم به جرم اقدام علیه کاپیتالیسم میبرنت زندان Haystackfallak مدرکشونم اینه که جلوی کینکت بالاپایین پریدی.

emad_hs

کاربر سایت
Aug 12, 2012
113
مازیار یه سوال! جواب بدی به جان ممد فروبری اصلا مریدت میشم!:D

فرض کن مایکرو همینکارو هم کرد و 24 ساعت روز از اتاق من که توش Xbox هست فیلم گرفت و به صورت Full HD برای سیا و ام آی 6 و موصاد و کا کا ب و هرچی که شوما بلدی و ما بلد نیستیم ارسال کرد و انها هم نشستن تا تهش دیدن. به چه دردشون میخوره؟

مثلا میخوان از من فیلم و عکس تهیه کنن بفروشن به مجلات مد و مجانی میلیارد تر بشن یا از تخت خوابم فیلم بگیرن Homemade بسازن یا من و رییس تروریست های جهانی هر شب 4 ساعت باهم MK میزنیم و وسطش در مورد پروژه های بمب گذاری آتی اختلات میکنیم میخوان از انها سر در بیارن؟

اصلا چه تشکیلاتی این حجم اطلاعات رو پردازش میکنه؟ فرض کنیم X1 به فروش 50 میلیون رسیده، مایکرو یا خر دیگه ای چحوری میشینن فیلم و ویدئوهایی که از 50 میلیون تا کنسول میاد رو تحلیل کنن ببینن چی به چیه؟ منطقیش اینه که بیان مضنونین رو شناسایی کنن و انهارو زیر نظر بگیرن که خوب انم چه کاریه! برن با تبلت و موبایل و هزار کوفت و زحرمار دیگه اینکارو بکنن! تروریست و خراب کار که وقت نداره بشینه GeoW بازی کنه بعد بیاد بازیسنتر سر گرافیکش با فرخ بحث کنه!:D چون راضی کردن فرخ از بمب گذاری تو کاخ سفید هم سخت تره!:D (شوخی)

شما بفرمایید، این مدل جاسوسی به چه درد میخوره؟

شما الان کاره ای نیستی ولی بعدا اگر مسئولیتی بگیری یا کاره ای بشی اون موقع دیگه داستان فرق میکنه
اون موقع باید فرض کرد که این فیلم ها چقدر میتونه مهم باشه
اینه که باید حتما کینت همراه کنسول باشه و باید حتما هم به اینترنت وصل باشه تا...

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
عزیز من اگه الکی نبودن که الان القاعده با اسب و کلاش نیویورک رو گرفته بود و ژاپن توسط طالبان تصرف شده بود انیمه و مانگای حضرت عمر و البطل الشهید بن لادن رو می دیدیم و البته نصف اعضای گروه های جهادی تو ژاپن می مردن یا کافر می شدن فکر می کردن تو بهشت با حوری هستن با دیدن دختران امت ژاپن!:D
همین شهرهای اروپایی مثل لندن، مادرید و... که تا چند سال پیش تدابیر امنیتی شون پایین بود و سیستم شنود و... کمتری داشت کشورشون توشون چندین بار بمب گذاری شد...همین چند ماه پیش تو جنوب لندن چند تا سیاه مسلمون زدن سر یه نفر رو بریدن با اونهمه تدابیر امنیتی یا بمب گذاری اخیر نیویورک!
تدابیر امنیتی رو تا حد بالا اعمال نکنن تروریست ها رحم نمی کنن! طرف بمب به خودش می بنده یه جا رو بترکونه براش فرقی نداره وسط نیویورک باشه یا اسلام آباد و...
دمشون گرم که عدالت رو اجرا می کنن نمی ذارن تروریست ها آدم بکشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر