لینکدونی بازیهای PS4(لینک و دیتای استخراج شده با PSX DOWNLOAD HELPER)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

oilameti

کاربر سایت
Jun 29, 2014
60
لینک این بازی ها رو می خواستم :

pix the cat
spelunky
black light ( اینرو شنیدم میگن نمیشه . یعنی هیچ راهی نیست لینکش رو پیدا کنید ؟؟؟)
مرسی .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
این داریوکلاب مختص پلاس دارها نیومد؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دوستان عزیز Dc univerce انلاین رو کسی داره برای استور us ?همون که مجانی هستش و برای انلاینه؟لطفا اون چندتا بازی رو لینکشو بزارید که و استور مجانی هست و بنده مک دارم هیچ راهی برای گرفتن لینکاشون ندارم

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان من پلاس ریجن آمریکا دارم
یه سری بازی قدیمی پلاس میخوام

میشه لینک بازی های پلاس ماه های قبل قرار بدید

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
آقا هیشکی ب ما تو اینجا نمیگه ک چجوری بازیهای دان شده توسط pc رو انتقال بدم ب کنسول:(

http://forum.bazicenter.com/thread89356/page39/
اگه میخوای راحت انتقال بده برو تو ستینگ نرم افزار و گزینه ی auto find and replace رو بزن و ادرس پوشه ای که بازی داخلش هست رو بده بعد به محض زدن دانلود خودش شروع میکنه انتقال بده.
اگه هم نمیخوای این کار رو بکنی ادرس فایل دانلودی رو تو قسمتی که بعد از لینک هست وارد کن تا انتقال بده .البته روش اول بهتره.
ببخشید بابت اسپم

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
آپدیت بازی Kilzone Shadow Fall رو کسی واسه ریجن All داره؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان توجه کنید این لینکهایی که بچه ها قرار میدن تو تاپیک ... این بازیها رو خریداری کردن یا برای پلاس اومده که باید از کنسول استخراج بشه
برای همین ممکنه لینک یک سری از بازیها و آپدیت ها رو به علت نداشتن اون بازی نشه اینجا قرار داد

در ضمن اگه استارتر تاپیک بتونه تمام لینکهایی که تا حالا قرار گرفته رو تو پست اول قرار بده خیلی منظم میشه و دسترسی بهشون هم راحته

mmmsa

کاربر سایت
Aug 5, 2014
58
دوستان توجه کنید این لینکهایی که بچه ها قرار میدن تو تاپیک ... این بازیها رو خریداری کردن یا برای پلاس اومده که باید از کنسول استخراج بشه
برای همین ممکنه لینک یک سری از بازیها و آپدیت ها رو به علت نداشتن اون بازی نشه اینجا قرار داد

در ضمن اگه استارتر تاپیک بتونه تمام لینکهایی که تا حالا قرار گرفته رو تو پست اول قرار بده خیلی منظم میشه و دسترسی بهشون هم راحته
استارتر لینک همه ی بازی ها رو داره.:d

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دوستان عزیز Dc univerce انلاین رو کسی داره برای استور us ?همون که مجانی هستش و برای انلاینه؟لطفا اون چندتا بازی رو لینکشو بزارید که و استور مجانی هست و بنده مک دارم هیچ راهی برای گرفتن لینکاشون ندارم
دوستان کسی نیست این ۲ ۳ تا بازی کاملا مجانی استور رو با لینکش بزاره ما هم استفاده کنیم؟یک ۲۳ تا دیگه هم هست که کاملا مجانیه

salarjoker

کاربر سایت
Feb 13, 2011
41
نام
salar
دوستان من چند بازی فری دانلود کردم (demo pes2015)ولی الان قفل روشون هست اجازه نمیده اجرا کنم.چی کار کنم الا؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر