دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

شوکی

کاربر سایت
May 11, 2013
65
اپديت ها نباید مشکلی داشته باشه اما خود گیم را من تست کردم نمیشه فایل بازی ريجن یک خریداری شده را برای ريجن ۲ استفاده کرد نام فایلها متفاوته

دوست عزیز حتی آپدیتها هم باید هم ریجن باشند در این مورد ریجن دستگاه مهم نیست بلکه ریجن اکانت مهمه که باید دستگاه و آپدیت یکی باشه

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
درود

تو اون فایل PDF توضیح نداده ک بازی هایی رو ک با PC دانلود کردیم چجوری بریزیم!

سئوالم اینکه چجوری بریزم؟:D

این عدد MTU باید رو چند باشه؟

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
mtu اتومات باشه
دانلود رو شروع کن رو کنسول لینک رو بگیر
رو کنسول تیک اینترنت رو بردار بعد از این که دانلود شد آدرس فایل رو به برنامه بده حالا تیک رو بزن دانلود با سرعت زیاد شروع میشه

من بازی رو دان کردم با pc! ! فرمتش هم pkg چجوری انتقال بدم ب کنسول؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
اتفاقا تو اون فایل pdf ننوشته ک اینجا میپرسم:|

این دیگه از اون حرفاست دا دا کلا مبحث سر همونه.شما با psn لینک بگیر بعد با proxy set اول که نرم افزار میده ست میکنی بعد به لینکی که نرم افزار گرفته از کنسول تو اول نه دومی آدرس فایل را میدی و تمام

MaTTafix

کاربر سایت
Oct 21, 2014
121
این دیگه از اون حرفاست دا دا کلا مبحث سر همونه.شما با psn لینک بگیر بعد با proxy set اول که نرم افزار میده ست میکنی بعد به لینکی که نرم افزار گرفته از کنسول تو اول نه دومی آدرس فایل را میدی و تمام

اینی ک شما میفرمایید یعنی گرفتن لینک از ps4 و با pc دان کردن! ؟ خوب من اینکارو نمیخوام که:D

من بازی رو با pc دان کردم از همین تاپیکی بچه های لینک گذاشتن

S.M.A Mason

کاربر سایت
Apr 5, 2013
67
نام
S.M.A
سلام
من دیتای nba2k 15 رو خریدم در 11 dvd ولی هارد اکسترنالی که اندازه همه ی پارت ها جا داشته باشه ندارم
9 پارت رو در 1 هارد ریختم و دو پارت باقیمونده رو تو یه هارد دیگه
برای نرم‌افزار مسیر هارد اول که 9 پارت توش بود رو ست کردم و با تنظیمات مخصوص برنامه دانلود رو زدم تا انتقال بده
اما بعد از انقال 21 مگ cannot download میده و هیچحوره دیگه ادامه نمیده
ممنون میشم راهنماییم کنین

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
اینی ک شما میفرمایید یعنی گرفتن لینک از ps4 و با pc دان کردن! ؟ خوب من اینکارو نمیخوام که:D من بازی رو با pc دان کردم از همین تاپیکی بچه های لینک گذاشتن
لینک میگیری بعد آدرس فایلو به برنامه میدی تا بریزه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
:-/

الان یعنی چی کارکنم!:|
رفیق چرا گیج میزنی؟:d
فایل آموزشش که اول صفحه هست کاملا هم درسته
ps4 رو با کابل لن وصل کن به مودمت (باید بیشتر 2 تا خروجی lan داشته باشه) لپتاپ یا کامپیوترت هم با لن به مودمت وصل باشه . هرچی فایروال و آنتی ویروس و اینام داری رو سیستم غیر فعال کن و طبق آموزش برو جلو
مشکلت کجاشه؟

oilameti

کاربر سایت
Jun 29, 2014
60
سلام دوستان .
من خواستم یه فایل بازی رو از pc به ps4 انتقال بدم .
هر دو (pc , ps4) با یک مودم wifi به اینترنت وصل هستند . رفتم تو تنظیمات اینترنت کنسول و عین همون کار هایی که گفته شد رو انجام دادم ولی تو internet connection فیل زد !
اینم بگم قبل این که تنظیمات جدید رو اعمال کنم اینترنت کنسول بدون هیچ مشگلی وصل بود و همه رو succesfull میزد ...
بنظرتون مشگل از کجاست ؟ یکی راهنمایی کنه خواهشا و....

میگم شاید این غلطه :
192.168.1.100
8080
البته بار ها چک کردم ولی نرم افزار دقیقا همینارو میده

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
سلام دوستان .
من خواستم یه فایل بازی رو از pc به ps4 انتقال بدم .
هر دو (pc , ps4) با یک مودم wifi به اینترنت وصل هستند . رفتم تو تنظیمات اینترنت کنسول و عین همون کار هایی که گفته شد رو انجام دادم ولی تو internet connection فیل زد !
اینم بگم قبل این که تنظیمات جدید رو اعمال کنم اینترنت کنسول بدون هیچ مشگلی وصل بود و همه رو succesfull میزد ...
بنظرتون مشگل از کجاست ؟ یکی راهنمایی کنه خواهشا و....

میگم شاید این غلطه :
192.168.1.100
8080
البته بار ها چک کردم ولی نرم افزار دقیقا همینارو میده

مراحل رو رو اتوماتیک بزار فقط قسمت پر.وکسی اینو وارد کن تست کانکشن هم نکن ببین به پی اس ان وصل میشه ؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر