قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,245
نام
یونس
دوستان به نظرتون امیدی هست نسخه دیجیتالیش رو تا ۱۶ خرید؟ یا نکنه بیاد بالای ۲۰ میشه؟
عجله نداشته باشی میشه، اوایل عرضه بعیده با قیمت منصفانه بفروشن بخصوص سری اول که قطعا پول خون اجدادشون هم روش میکشن مثل ایفون 72 میلیونی :D
اگه من و شما راضی نشیم پول مفت بدیم مجبورن منصفانه بفروشن

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
عجله نداشته باشی میشه، اوایل عرضه بعیده با قیمت منصفانه بفروشن بخصوص سری اول که قطعا پول خون اجدادشون هم روش میکشن مثل ایفون 72 میلیونی :D
اگه من و شما راضی نشیم پول مفت بدیم مجبورن منصفانه بفروشن
من که به هیچ عنوان بالای ۱۶ باشه نمی خرم حتی اگه پول داشته باشم (حیف اون پول نیست بریزی تو حلقوم این دلال های عوضی!) نظرم این بود که اوایل که اومد اگه نسخه دیجیتالیش ۱۵ تا ۱۶ این حدودا باشه ارزش خرید داره ولی بیشتر نه. الان که بیشتر فکر کردم بعید می دونم کمتر از ۲۰ بشه این اوایل.
آخه بدبختی ما تو ایران اینه که به محض اینکه دلار میره بالا سریع این فروشنده های بی انصاف قیمت کالا ها رو می برن بالا ولی وقتی میاد پایین دیگه پایین امدن قیمت هاشون با خداست!

• Like
Reactions: Need-More-Speed

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
من که به هیچ عنوان بالای ۱۶ باشه نمی خرم حتی اگه پول داشته باشم (حیف اون پول نیست بریزی تو حلقوم این دلال های عوضی!) نظرم این بود که اوایل که اومد اگه نسخه دیجیتالیش ۱۵ تا ۱۶ این حدودا باشه ارزش خرید داره ولی بیشتر نه. الان که بیشتر فکر کردم بعید می دونم کمتر از ۲۰ بشه این اوایل.
آخه بدبختی ما تو ایران اینه که به محض اینکه دلار میره بالا سریع این فروشنده های بی انصاف قیمت کالا ها رو می برن بالا ولی وقتی میاد پایین دیگه پایین امدن قیمت هاشون با خداست!
الان یکی از فروشگاه های فروش کنسول، قیمت پیش خرید برای نسخه دیجیتالی رو زده 20 میلیون و 450 هزار تومان و برای نسخه دیسک خور زده 21 میلیون و 650 هزار تومان. تو ترب بزنی واست میاره.
فکر میکنم با توجه به قیمت 28 هزار تومنی دلار (قیمت الان) قیمت خام دستگاه میشه 14 میلیون تومن، اگه نهایتا 6 تومن سود مغازه دار و دلال رو حساب کنیم، دیگه نباید بیشتر از 20 تومن بشه. خودم بشخصه اگر بالای 20 تومن باشه نمیخرم. چون فقط خود کنسول نیست، بازیاشم گرون در میاد.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
وضعمون به کجا رسیده که واسه اینکه کنسول بیشتر از 20 میلیون نشه دعا میکنیم#:-S
بعد من دلیل عجله بعضی ها برای خرید رو متوجه نمیشم !!! بازی خاصی مگر قراره فعلا برای ps5 بیاد ؟ حداقل 6 ماه تا 1 سال اول که قطعا از نظر بازی ps5 و ps4 تفاوت خاصی نمیکنن مگر اینکه کلا یک پول اضافه ای داری هرجوری هست میخوای خرجش کنی !!!
متاسفانه ما هرچی بگیم در اوایل عرضه نخرید تا قیمت سریعتر بیاد پایین گوش خیلی ها نمیشنوه و کار خودشون رو میکنن و ناله هاشونم الکی هست کنسول رو قیمت پراید هم بفروشن این جماعت میرن میخرن میگن همش پول یک پراید بود !!! بعد هم در به در دنبال اکانت هکی و دزدی میگردن که پولش رو یکی دیگه داده و استفاده اش رو اینا بکنن !!! حاضر هستن پول توی جیب دلال بریزن و اکانت یکی دیگه رو بدزدن و در آخر احساس زرنگی و آرامش کنن
البته از این مدل آدم ها اینجا کم داریم ولی تا دلتون بخواد اون بیرون زیاده

آخرین ویرایش:

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
الان یکی از فروشگاه های فروش کنسول، قیمت پیش خرید برای نسخه دیجیتالی رو زده 20 میلیون و 450 هزار تومان و برای نسخه دیسک خور زده 21 میلیون و 650 هزار تومان. تو ترب بزنی واست میاره.
فکر میکنم با توجه به قیمت 28 هزار تومنی دلار (قیمت الان) قیمت خام دستگاه میشه 14 میلیون تومن، اگه نهایتا 6 تومن سود مغازه دار و دلال رو حساب کنیم، دیگه نباید بیشتر از 20 تومن بشه. خودم بشخصه اگر بالای 20 تومن باشه نمیخرم. چون فقط خود کنسول نیست، بازیاشم گرون در میاد.
نسخه دیجیتالیش ۴۰۰ دلاره که با دلار ۲۸ هزار تومنی میشه حدود ۱۱۲۰۰ بعد اینا دارن همین رو با حدود ۹ میلیون تومن بیشتر می فروشن یعنی حدود دو برابر قیمت کنسول (من واقعا نمی فهمم چه جوری این پول ها از گلوشون میره پایین!)

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
بعد من دلیل عجله بعضی ها برای خرید رو متوجه نمیشم !!! بازی خاصی مگر قراره فعلا برای ps5 بیاد ؟ حداقل 6 ماه تا 1 سال اول که قطعا از نظر بازی ps5 و ps4 تفاوت خاصی نمیکنن مگر اینکه کلا یک پول اضافه ای داری هرجوری هست میخوای خرجش کنی !!!
متاسفانه ما هرچی بگیم در اوایل عرضه نخرید تا قیمت سریعتر بیاد پایین گوش خیلی ها نمیشنوه و کار خودشون رو میکنن و ناله هاشونم الکی هست کنسول رو قیمت پراید هم بفروشن این جماعت میرن میخرن میگن همش پول یک پراید بود !!! بعد هم در به در دنبال اکانت هکی و دزدی میگردن که پولش رو یکی دیگه داده و استفاده اش رو اینا بکنن !!!
این داستان منه و دلیلم برای خرید ps5 در زمان لانچ:
کنسول پلی استیشن 4 رو زمان لانچ خریدم منتها به دلیل یه سری مشکلات مالی که اونزمون داشتم مجبور شدم زودتر بفروشم یعنی نهایتا تونستم سه الی چهارتا گیم روی 4 بازی کنم. بعدش دیگه کلا نخریدمش چون یه مدتی فضای زندگیم جوری شد کلا از مود و حال و هوای گیم اومدم بیرون. تا اینکه ps5 با قابلیت اجرای بازی های ps4 معرفی شد و حالا بهترین فرصت برای خودم میدونم تا اومدن گیم های ps5، فعلا با بازی های 4 خودم رو سرگرم کنم.

• Like
Reactions: VENOMEM

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
متاسفانه ما هرچی بگیم در اوایل عرضه نخرید تا قیمت سریعتر بیاد پایین گوش خیلی ها نمیشنوه و کار خودشون رو میکنن و ناله هاشونم الکی هست کنسول رو قیمت پراید هم بفروشن این جماعت میرن میخرن میگن همش پول یک پراید بود !!! بعد هم در به در دنبال اکانت هکی و دزدی میگردن که پولش رو یکی دیگه داده و استفاده اش رو اینا بکنن !!! حاضر هستن پول توی جیب دلال بریزن و اکانت یکی دیگه رو بدزدن و در آخر احساس زرنگی و آرامش کنن
البته از این مدل آدم ها اینجا کم داریم ولی تا دلتون بخواد اون بیرون زیاده
از نظر من بهترین راه حل اینه که فعلا چند ماه صبر کرد تا قیمتش واقعی بشه، اگه کسی کنسول داره فعلا نگه داره تا اون موقع سرگرم بشه و اگه کسی هم کنسول نداره صبر کنه ps5 که اومد قطعا قیمت ps4 هم میاد پایین اون وقت یه دونه بگیره تا اون موقع سر کنه باهاش (چون به قول شما بازی خاص هم نمی خواد براش بیاد بیشتر بازی هایی هم که قرار بیاد میشه تو ps4 بازی کرد، اصلا همه اینا به کنار حیف نیست واقعا آدم پول رو مفت بده به این دلال ها و فروشنده های دزد!)

• Like
Reactions: PlayStation5

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
این داستان منه و دلیلم برای خرید ps5 در زمان لانچ:
کنسول پلی استیشن 4 رو زمان لانچ خریدم منتها به دلیل یه سری مشکلات مالی که اونزمون داشتم مجبور شدم زودتر بفروشم یعنی نهایتا تونستم سه الی چهارتا گیم روی 4 بازی کنم. بعدش دیگه کلا نخریدمش چون یه مدتی فضای زندگیم جوری شد کلا از مود و حال و هوای گیم اومدم بیرون. تا اینکه ps5 با قابلیت اجرای بازی های ps4 معرفی شد و حالا بهترین فرصت برای خودم میدونم تا اومدن گیم های ps5، فعلا با بازی های 4 خودم رو سرگرم کنم.
بله ولی شما که چند سال بازی نکردی حالا چند ماه هم روش
فکر کنید کنسول 6 ماه دیرتر عرضه شده
این قضیه هم به نفع خود شما هست که کنسول رو با خیال راحت تر میگیرید که مشکل سخت افزاری و نرم افزاری نداشته باشه و با قیمت کمتر خریداری میکنید
هم قیمت ها زودتر افت میکنه و بقیه که قدرت مال کمتری دارن هم میتونن کنسول رو تهیه کنن

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
نسخه دیجیتالیش ۴۰۰ دلاره که با دلار ۲۸ هزار تومنی میشه حدود ۱۱۲۰۰ بعد اینا دارن همین رو با حدود ۹ میلیون تومن بیشتر می فروشن یعنی حدود دو برابر قیمت کنسول (من واقعا نمی فهمم چه جوری این پول ها از گلوشون میره پایین!)
به نظرم نسخه دیجیتالی اصلا ارزش خرید تو ایران رو نداره، بله اگر در آمریکا یا کشورهای اروپایی بودیم قضیه فرق میکرد ولی تو ایران واقعا کارایی نداره، چون وضعیت نت ما کلا داغونه، حجم بازی ها هم حداقلش 100 گیگه، شما با نت شبانه همراه اول (ماهانه) میتونی فقط 450 گیگ در ماه دانلود داشته باشی، برای دانلود یه بازی 100 گیگی حداقل دو سه شب واسه دانلودش علافی!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,599
دلار چه بایدن چه ترامپ انتخاب بشه فرقی نمیکنه
حقوق کارمندارو افزایش دادن ابن حقوق بر پایه دلار ۳۰ تومنی افزایش داشته خیلیا دوس دارن حقوقشون ثابت بمونه بعد دلار بیاد زیر ۲۰ تومن این امر شدنی نیست هر کشوری نقدینگی بدون پشتوانه افزایش پیدا کنه دلار و طلا میکشن بالا
نقدینگی ریالی الان سر به فلک کشیده انتظار کاهش دلارو نداشته باشین اگرم بخان یکی دوروزه میارن دلار و پایین تا نوسانگیری کنن

خوش بحال کارمندایی که حقوقشون افزایش داشته برای مارو که دست نزدن.

• Like
Reactions: tokio_hotel

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
بله ولی شما که چند سال بازی نکردی حالا چند ماه هم روش
فکر کنید کنسول 6 ماه دیرتر عرضه شده
این قضیه هم به نفع خود شما هست که کنسول رو با خیال راحت تر میگیرید که مشکل سخت افزاری و نرم افزاری نداشته باشه و با قیمت کمتر خریداری میکنید
هم قیمت ها زودتر افت میکنه و بقیه که قدرت مال کمتری دارن هم میتونن کنسول رو تهیه کنن
حالا جدای از مشکلات سخت افزاری که بعید میدونم در ps5 شاهدش باشیم، بحث قیمت که میشه ما زمانی میتونیم این حرف رو بزنیم که در کشور با ثباتی زندگی کنیم نه ایران که لحظه ای قیمتا تغییر میکنه. اینجا همه چیز بی ثباته و تو هم مجبوری متغیر باشی، اردیبهشت سال 96 قیمت ps4 pro، یک میلیون و 590 هزار تومن بود که با قیمت الان حدود 7 و نیم برابر اختلاف داره. امید داشتن به بهبود اوضاع چیز خوبیه ولی اگر واقع بین باشیم میبینیم خیلی سخته بخوایم باور کنیم که با صبر کردن قیمت اجناس میاد پایین.

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
حالا جدای از مشکلات سخت افزاری که بعید میدونم در ps5 شاهدش باشیم، بحث قیمت که میشه ما زمانی میتونیم این حرف رو بزنیم که در کشور با ثباتی زندگی کنیم نه ایران که لحظه ای قیمتا تغییر میکنه. اینجا همه چیز بی ثباته و تو هم مجبوری متغیر باشی، اردیبهشت سال 96 قیمت ps4 pro، یک میلیون و 590 هزار تومن بود که با قیمت الان حدود 7 و نیم برابر اختلاف داره. امید داشتن به بهبود اوضاع چیز خوبیه ولی اگر واقع بین باشیم میبینیم خیلی سخته بخوایم باور کنیم که با صبر کردن قیمت اجناس میاد پایین.
دلار حتی اگه ۵۰ هزار تومن هم بشه، باز یه این قیمتی که اینا می خوان ps5‌ رو این اوایل بفروشن نمی رسه، پس اگه فکر کنیم که الان بخریم که اگه بعدا دلار گرون شد ضرر نکنیم همچین چیزی در کار نخواهد بود!

• Like
Reactions: PlayStation5

Darklord2020

کاربر سایت
Oct 6, 2020
95
دلار حتی اگه ۵۰ هزار تومن هم بشه، باز یه این قیمتی که اینا می خوان ps5‌ رو این اوایل بفروشن نمی رسه، پس اگه فکر کنیم که الان بخریم که اگه بعدا دلار گرون شد ضرر نکنیم همچین چیزی در کار نخواهد بود!
الان به نظرت ps4 پرو داره زیر قیمت خامش فروش میره؟ قیمت خام ps4 pro با دلار امروز میشه 11 میلیون و 200. پس نتیجه میگیریم قیمت دلار هر چی باشه، قیمت دستگاه هم با همون قیمت تعیین میشه. پس دل خودتونو الکی خوش نکنید که قیمت دلار میاد پایین که بشه ارزونتر خرید. تو این مملکت هر چیزی بالا رفته دیگه پایین نیومده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر