قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

hp3in_pro

کاربر سایت
Mar 16, 2010
312
نام
حسین
یه نکته جالب که امروز به گوشم رسید و ۱۰۰ درصد ازش مطمعنم اینه که بعضی از فروشندگان شریف این تاپیک رو چک میکنن
خلاصه حواس جمع باشین :D
فکر کردی چرا بعضیا تلاش میکنن با قیمتای پرت و مقایسه با انواع و اقسام وسایل توجیه و قانع کردن منو شما با قیمتای نجومی وانواع دلالیل مختلف مارو عادت بدن به این قیمتا

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
[
شما به دلار حساب نکنید
با درهم باید حساب کنید
اصلا صرف نداره از آمریکا بار کنسول بیارن ?
اگر کنسول از آمریکا بیاد با هزینه حمل هوایی تقریبا دلار رو ۵۰ تومان حساب کنید ریسک حواله و انتقال ارز هم بماند
با درهم روز نسخه ی دیسک دار الان در امارات ۱۷/۵ میلیون هستش که البته پیدا هم نمیشه

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
الان به نظرت ps4 پرو داره زیر قیمت خامش فروش میره؟ قیمت خام ps4 pro با دلار امروز میشه 11 میلیون و 200. پس نتیجه میگیریم قیمت دلار هر چی باشه، قیمت دستگاه هم با همون قیمت تعیین میشه. پس دل خودتونو الکی خوش نکنید که قیمت دلار میاد پایین که بشه ارزونتر خرید. تو این مملکت هر چیزی بالا رفته دیگه پایین نیومده!
شما چرا زدی جاده خاکی؟ من چی میگم شما چی میگی!
شما تو پست قبلیتون غیر مستقیم گفتید که زودتر بخرید بهتره چون بعدا گرون بشه ! من کی گفتم که دلار قراره بیاد پایین !؟ من گفتم که حتی اگه دلار به ۵۰ هزار تومن هم برسه قیمتش اندازه ای نیست که این فروشنده های حروم خور می خوان بفروشنش!
شما دارید می گید که دل خودتون رو خوش نکنید که دلار میاد پایین ! (محض اطلاع جناب عالی دلار همچنان داره میاد پایین) حتی اگه دلار هم بره بالا باز به این قیمتی که اینا این اوایل می خوان بفروشن نمی رسه! اگه گسی بخواهد به این امید که بعدا گرون شه الان با قیمت تخیلی که می خواد بیاد بخره باید به عقلش شک کرد!

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
یه نکته جالب که امروز به گوشم رسید و ۱۰۰ درصد ازش مطمعنم اینه که بعضی از فروشندگان شریف این تاپیک رو چک میکنن
خلاصه حواس جمع باشین :D
اصلا از پست بعضی ها کاملا مشخصه که فروشنده هستن!

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
هرکی قیمتهای چرت و پرت داد را ریپورت کنید
اینا از طرف فروشنده ها هستن.
نذارید مثل قضیه ۲۰۱۴ بشه که هرچی دلشون خواست قیمت بزنن
دوست من خودش وارد کننده هست قیمت های خیلی خوبی بهم گفت البته بازم صبرکنیم تا ریلیز کنسول

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
818
نام
رضا
همیشه بوده یک عده فروشنده نه چندان محترم سر میزنن به چنین تاپیک هایی با دادن قیمت های پرت و توجیه کردنشون بقیه رو گمراه میکنن. دوستان و عزیزان. قیمت کنسول مشخصه قیمت دلار هم مشخصه نحوه اوردن کنسول ها هم مشخصه . حالا خودتون با حساب این که اوایل هست . حداکثر سود هم حساب کنید میفهمید اصلا نباید قیمت کذایی داشته باش. نهایت 3 4 تومن رو هر کنسول بتونن بکشن اونم فقط و فقط به خاطر لانچ. (بعد یک مدت سودشون باید خیلی کمتر از این حرفا باش) با دلار الان شما نباید بیشتر از 18 19 پول بدید. خیلی ناجوانمردانه باش 20 تومن. بیشتر از اینا هم به خودتون ظلم کردید هم به اون دوستتون که قصد خرید داره. اصلا بهونه دست اینا ندید. هر قیمتی دادن شما بایدعاقل باشید بیشتر از این پول ندید.

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,628
نام
محمدرضا
این حرفا رو ول کنید، ۵۵۰-۶۰۰ دلار برید بخرید بذارید کنار، هر وقت قیمت مناسب شد بخرید. اینقدم حرص نخورید. با حرف من و شما چیزی عوض نمیشه. اینجام مثل ۶-۷ سال پیش نیست که بیان چک کنن و بر اساس حرف من و شما قیمت مشخص کنن، اینقد کانالا و گروههای تلگرامی و پیجای اینستاگرامی هست که دیگه کمتر کسی به اینجاها سر میزنه :D
مطمئنا دو سه هفته اول عرضه قیمتا برگ ریزونه.

• Like
Reactions: Erebor and s.1

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
شما به دلار حساب نکنید
با درهم باید حساب کنید
اصلا صرف نداره از آمریکا بار کنسول بیارن ?
اگر کنسول از آمریکا بیاد با هزینه حمل هوایی تقریبا دلار رو ۵۰ تومان حساب کنید ریسک حواله و انتقال ارز هم بماند
این یه قسمت از جدوله ;) اون قسمت که با درهم هست رو نزاشتم چون فروشنده ای که از دوبی جنس میاره عمده میخره و قیمت خریدش پایین تره و وقتی سود بکشن روش تازه میشه هم قیمت دوبی، ولی اگه ما اینجا به درهم حساب کنیم ناخواسته این ذهنیت بوجود میاد که قیمت دوبی اینه و باید تو ایران گرونتر باشه! درصورتی که همین الان کنسولهای موجود در بازار برابر یا کمتر از "قیمت دلاری" داره فروخته میشه
(درهم امروز 7700 بود)

الان به نظرت ps4 پرو داره زیر قیمت خامش فروش میره؟ قیمت خام ps4 pro با دلار امروز میشه 11 میلیون و 200. پس نتیجه میگیریم قیمت دلار هر چی باشه، قیمت دستگاه هم با همون قیمت تعیین میشه. پس دل خودتونو الکی خوش نکنید که قیمت دلار میاد پایین که بشه ارزونتر خرید. تو این مملکت هر چیزی بالا رفته دیگه پایین نیومده!
منظور دوستان اینه که مثلا نسخه استاندارد با دلار امروز قیمتش میشه 14 میلیون و اگه شما این کنسول رو دوبرابر قیمت در روز اول بخری (یعنی 28 میلیون) با این فکر که در آینده قیمت دلار دوبرابر میشه! ضرر کردی، چون قیمت بعد از چند ماه با قیمت دلاری برابر میشه، مثلا دلار 28 هست ولی فروشنده با دلار 50 تومنی کنسول رو به شما میفروشه، چندماه بعد دلار مثلا 40هست و همون فروشنده کنسول رو با دلار 40تومنی میفروشه چون هیجان روزهای اول تموم شده و جنس هم تو بازار زیاده و برای رقابت مجبوره قیمت منطقی بزاره، 10 صفحه اول تاپیک قیمت ps4 رو بخونید دقیقا همین شرایط نسل قبل هم بوده

بطور نمونه این قیمتهای امروز:

176247

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
کنسولهای فعلی بازار با دلار 22تومنی اومدن زیاد به اونا دل نبندید
اگه دلار گرون بشه میگن این جنس جدیده و با قیمت دلار روز حساب میکنن، ولی اگه دلار ارزون بشه میگن خرید قبله و نمیتونیم کمتر بدیم :D

PlayStation5

کاربر سایت
Sep 12, 2020
308
این حرفا رو ول کنید، ۵۵۰-۶۰۰ دلار برید بخرید بذارید کنار، هر وقت قیمت مناسب شد بخرید. اینقدم حرص نخورید. با حرف من و شما چیزی عوض نمیشه. اینجام مثل ۶-۷ سال پیش نیست که بیان چک کنن و بر اساس حرف من و شما قیمت مشخص کنن، اینقد کانالا و گروههای تلگرامی و پیجای اینستاگرامی هست که دیگه کمتر کسی به اینجاها سر میزنه :D
مطمئنا دو سه هفته اول عرضه قیمتا برگ ریزونه.
خودت دلار 15تومنی خریدی گذاشتی کنار حالا به ما میگی دلار بخرید بزارید کنار :D 3 هفته دیگه کنسول عرضه میشه دیگه نمیصرفه اینکار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر