قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,854
سلام اگر قصد خرید دارید یه سرچ بزنید قیمت ها رو می بینید
ادرس سایت ها رو طبق قوانین سایت نمیشه گذاشت.

توصیه بنده خرید حضوری از فروشگاه های معتبر است
مراقب کنسول ها ریفر باشید و از سری تولید جدید (11) خرید کنید.
سلام در مورد ریفر زیاد اطلاعی ندارم میشه یکم توضیح بدی ؟

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,854
توصیه‌ی اکید می‌کنم در این مرحله که شما هستید، اولین فرصت بخریدش
صبر کردن تنها به درد افرادی می‌خوره که هنوز کنسول نسل قبلی شون رو دارن و در حالت بد، حداقل چیزی که داشتن رو از دست نمی‌دن اگه نتونن بخرن
ولی اوضاع شما متفاوته، البته باز تصمیم اصلی با خودتونه

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
من اون موقع که ps4 pro داشتم هم اصلا روشن نمیکردم الانم چیزی که بنظر میاد اینه که قیمتها داره پایین میاد ولی خوب هیچی معلوم نیست یهو دیدی جنگ شد یا ... قیمتا نافورم شد . ولی ترجیح میدم اردیبهش خردا بخرم شایدم پاییز .

• Like
Reactions: dooste.man83

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
سلام در مورد ریفر زیاد اطلاعی ندارم میشه یکم توضیح بدی ؟
ریفر کلا دستگاه های دسته دوم تعمیری هستند که در ایران دستی به سرو روش میکشن و به جای کالای آکبند میفروشن.اگر جایی دیدید PS5 قیمتش خیلی پایین تر از مغازه های دیگه هست احتمال ریفر بودن دستگاه زیاده.البته فعلا درصد PS5 های ریفر در بازار کمه ولی در آینده بیشتر میشه

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
ریفر کلا دستگاه های دسته دوم تعمیری هستند که در ایران دستی به سرو روش میکشن و به جای کالای آکبند میفروشن.اگر جایی دیدید PS5 قیمتش خیلی پایین تر از مغازه های دیگه هست احتمال ریفر بودن دستگاه زیاده.البته فعلا درصد PS5 های ریفر در بازار کمه ولی در آینده بیشتر میشه
ps5 اولین بار روشن بشه او تصویر اولیش فقط همون بار میاد و دیگه دفعه های بعد نمیاد، تو یوتیوب سرچ کنید هست فیلمش، فروشنده معتبری باشه همچین کاری نمیکنه قطعا چون دیگه الان اکثرا قبل خرید کلی سرچ میکنن و با اینکار فقط راحت لو میرن و ابرو خودشونو میبرن

djarash

کاربر سایت
Aug 11, 2011
333
نام
آرش
ps5 اولین بار روشن بشه او تصویر اولیش فقط همون بار میاد و دیگه دفعه های بعد نمیاد، تو یوتیوب سرچ کنید هست فیلمش، فروشنده معتبری باشه همچین کاری نمیکنه قطعا چون دیگه الان اکثرا قبل خرید کلی سرچ میکنن و با اینکار فقط راحت لو میرن و ابرو خودشونو میبرن
درسته ولی بعضی ها هستن که اطلاعاتشون کمه.مثلا پدر و مادرهایی که برای بچه ها میخوان خرید کنن.فروشنده هم میبینه سر در نمیارن میندازه دیگه.الان تو بازار پر PS4 ریفر و تعمیری هست که به جای اکبند میفروشن.اصلا در حال حاضر اگر کسی از مغازه دارها بگه PS4 آکبند دارم دروغه همشون کار کرده هست.PS5 هم در سال های پیش رو همین اتفاق براش میفته متاسفانه

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
درسته ولی بعضی ها هستن که اطلاعاتشون کمه.مثلا پدر و مادرهایی که برای بچه ها میخوان خرید کنن.فروشنده هم میبینه سر در نمیارن میندازه دیگه.الان تو بازار پر PS4 ریفر و تعمیری هست که به جای اکبند میفروشن.اصلا در حال حاضر اگر کسی از مغازه دارها بگه PS4 آکبند دارم دروغه همشون کار کرده هست.PS5 هم در سال های پیش رو همین اتفاق براش میفته متاسفانه
برای تشخیص کنسول کارکرده یا ریفر از یکی از فروشندگان معتبر سوال کردم
گفت برای تشخیص بهترین و راحترین اینکه کنسولی که میخاد خرید کنید اولین مرحله سری ساخت (11) تولید جدید باشد
بعدی کنسول های آکبند بروی بدنه مشکی رنگ و براق کنسول که پنل کنسول است نباید پلاستیک یا سلفون کشیده شده باشد!!! چرا چون اصلا کنسول آکبند از طرف کمپانی سونی به این شکل بسته بندی نمی شود!!!
بعدی استفاده از چراغ قوه گوشی موبایل و تاباندن نور بروی بدنه مشکی و براق کنسول که نباید خط و خش داشته باشد به این لحاظ که اگر کنسول کارکرده یا ریفر باشد خیلی زود بروی این سطح براق خط و خش نمایان خواهد شد.
بعدی گرفتن حق تست و گارانتی کتبی درج در فاکتور خرید.
و آخر که توصیه بنده هست خرید حتماً حتماً از فروشگاه های معتبر محل سکونت
موفق باشید.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,854
این ریفر اگر به خود کارخونه سونی برگشت خورده باشه اصلا نگرانی براش وجود نداره ولی اگر توی ایران کاری روی اون کرده باشن اصلا ضمانتی نداره ممکنه بعد یه مدت کم مشکلی براش پیش بیاد .

• Like
Reactions: انجمن 1000

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
672
این ریفر اگر به خود کارخونه سونی برگشت خورده باشه اصلا نگرانی براش وجود نداره ولی اگر توی ایران کاری روی اون کرده باشن اصلا ضمانتی نداره ممکنه بعد یه مدت کم مشکلی براش پیش بیاد .
ینی امکانش هست کنسولی توی ایران باشه که ریفر خورده باشه به خود کارخونه سونی؟

• Like
Reactions: GTA San Andreas

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,962
نام
امین پاشاپور
طبق تجربیات سالهای گذشته، کنسول تو اسفند تا عید خود به خود گرون میشه و بعد عید میاد پایین، ولی امسال نمیشه گفت چی میشه،
شما اگه پول داری الان بخر، نهایت 1 میلیون فرق میکنه، ریسک نکن و نگه ندار برا بعدا

بعدا
بعدا وجود نداره
بعدا چایی سرد میشه
روز شب میشه
علاقه از بین میره
آدم پیر میشه
بعدا زندگی تموم میشه
و آدم حسرت اینو میخوره که کاری که قبلا میتونست انجام بده، انجام نداده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,918
دفعه آخری که در پاساژ لباف رفته بودم برای قیمت گرفتن یکی دو تا از مغازه دار ها میگفتن ps5 رو با جعبه اصلی میفروشیم
پرسیدم قضیه چیه گفتن بعضی مغازه ها جعبه اصلی کنسول رو با جعبه ی مشابه دیگه ای عوض میکنن
تا جایی که میدونم کنسول های ریفر که رفته بودن شرکت سونی وقتی می خوان در بازار به فروش برسن روی جعبه شون لیبل ی خورده که یک قسمتش به ریفر بودن کنسول اشاره کرده
احتمالا این قضیه تعویض جعبه ps5 از همونجا میاد تا خریدار متوجه این قضیه نشه

نکته بعدی اینکه کنسول ریفر الزاما کنسول مشکل داری نیست و ممکنه فقط یکی کنسول رو خریداری کرده باشه و بدون دلیل خاصی برگردونده باشه ولی چون کنسول باز شده و استفاده شده برگردونده میشه شرکت سونی و بررسی میشه و مجدد بسته بندی میشه
فقط بحث مهم اینه که کنسول های ریفر قیمت پایین تری دارن یک چیزی نزدیک به قیمت کنسول دست دوم

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
اکثر سایت های داخلی و خارجی قیمت ها درحال کاهش هست بحث تولید و عرضه بیشتر هم در سالجاری میلادی قطعی است باتوجه به شرایط موجود بطور تقریبی و میانگین قیمت برای پلی استیشن 5 استاندارد 17 الی 18 میلیون و برای دیجیتال 15 الی 16 میلیون منطقی است.
img_۲۰۲۲۰۳۰۱_۱۲۴۶۱۸_d2pu_b9lf.jpg
ps5_u4ox.jpg

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
هرچند تو بحث اساتید این نکته هم اعلام کنم که اکه موجودیه کنسول ok بشه با دلار ۳۰ تو من هم قیمتش میشه ۱۵ دیگه تا اخرش بخونید چه قیمتی میشه خرید
بحث کمبود موجودی و تولید حل بشه به قیمت دلاریش نزدیک میشه ولی زمانبر هست میتونه تا اواخر سال 2022 این اتفاق بیافته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر