قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
با احترام به نظر همه اما بنظرم اونایی که کنسول نخریدن دست نگه دارن اگر بزودی دسترسی به اینترنت بین الملل محدود بشه کنسول دیگه ارزشی نداره چون حتی بخوای دیسک هم تهیه کنی باید میلیونی هزینه کنی ( مشکلات آپدیت نشدن کنسول و دسترسی نداشتن به اکانت و فروشگاه سونی و بازی های آنلاین و دانلود بازی ها و آپدیت هاشون و ... )
اونایی هم که تا الان خریدن معلوم نیست چه مقدار از امکانات کنسول رو میتونن در آینده استفاده کنن
حالا طرح تصویب نشد و کنار گذاشته شد چکار کنیم؟بخریم یانه؟
حالا جنگ بشه یا نشه یا توافق بشه یا نشه چکار کنیم؟ بخریم یا نه؟

تاپیک جالبی شده ...!!!

آنچیزیکه که مشخص هست روند قیمت کنسول نزولی هست ولی میتونه باز نوسان داشته باشه!
برای خرید و استفاده برای ایام عید گیر یکی دو میلیون نباشید و خرید کنید.

قیمت تقریبی امروز چند سایت:

پلی استیشن ۵ دیسک خور
21/240/000

پلی استیشن ۵ دیجیتال
20/190/000

نکته : توصیه بنده خرید حضوری است.

آخرین ویرایش:

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
حالا طرح تصویب نشد و کنار گذاشته شد چکار کنیم؟بخریم یانه؟
حالا جنگ بشه یا نشه یا توافق بشه یا نشه چکار کنیم؟ بخریم یا نه؟

تاپیک جالبی شده ...!!!

آنچیزیکه که مشخص هست روند قیمت کنسول نزولی هست ولی میتونه باز نوسان داشته باشه!
برای خرید و استفاده برای ایام عید گیر یکی دو میلیون نباشید و خرید کنید.

قیمت تقریبی امروز چند سایت:

پلی استیشن ۵ دیسک خور
21/240/000

پلی استیشن ۵ دیجیتال
20/190/000

UP

برخی فروشگاه ها برای خرید حضوری :

playStation5 Digital Reagen 2,3 - 1116
17.980.000

playStation5 Standard Reagen 2,3 - 1116
19/180/000

هشدار : مراقب کنسول های ریفر باشید و از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

ehsan 360

کاربر سایت
Aug 31, 2010
45
اوناییکه تا دلار میکشه بالا یا نمیدونم بگم ریال میکشه پایین، میریزن اینجا میشن استاد اقتصاد آکسفورد و میگن این مملکت هیچیش حساب کتاب نداره ( که خودشون با این حرفشون جواب خودشونو میدن)بدویید برید بخرید که فردا مجبورید گرونتر بخرید الآن کجان؟
یروز کنسول میخری استرس قطعی برقه باید بری۴-۵ تومنم براش ups بخری
یروز قطعی اینترنت، گرونیه بازی، نداشتن گارانتیم که طبیعی شده،یروز کوفت یروز زهر مار یعنی هیچی معلوم نیس ولی همه اصرار به خریدن دارن که فردا بدتر میشه یا اصرار به نخریدن دارن که فردا قرار گل‌ و بلبل شه
کنسولی که یه ماه بیش ۹۰۰ دلار بود با دلار ۳۰ تومنی ظرف یه ماه شد ۷۵۰ دلار با دلار ۲۶-۲۷ تومنی
کنسول 27 میلیونی شد 19-20 تومن همینجوری الکی، نه کمبود کنسول درست شده نه یه ماه پیش مردم تو صف وایساده بودن برای کنسول نه الآن
دوباره فردا بیدار شدید دیدید شده 30 میلیونم تعجب نکنید نه بترسید نه خوشحال شید
کلا وضع همینه بخریم سود نکردی نخریم اتفاقی نیفتاده
بازم میگم میخرید بخرید، نمیخریدم نخرید کنترل جیب خودمو فقط میتونم داشته باشم بقیم به من یکی ربط ندارن، کل حرفم اینه کنسولی که بیخود و بیجهت بالا پایین میشه اونم اینقدر قیمت تموم شدش خیلی حداقل واسه واردکنندش پایینه که اینجوری قیمتا عوض میشه، فروشنده که 10-15 درصده سودش پورسانتین همشون حالا با هر قیمتی(مطمئن نبودم سود فروشنده رو نمیگفتم) صاحب مغازه و واردکننده رو نمیدونم! دیگه فروشنده ای که خودش وارد کنندس و صاحب مغازه اون که دیگه هیچی

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,912
معمول کار اینه که در اسفند ماه قیمت ها در بالاترین حد خودش قرار داره پارسال همین موقع ها قیمت در بهمن ماه از 19-20 رفت روی 27 خیلی اتفاقی و الکی !!! و باز بعد عید برگشت سر جای قبلیش !!!
چیزایی در قیمت کنسول در ایران تاثیر داره که حتی نمیشه گفت از بس خجالت آوره یک نمونه اش اینه که کنسول ایکس باکس سری ایکس همین که چند تا بازی انحصاری معروفش اومد قیمتش از 16 شد 20 !!! یعنی همینقدر الکی !!!
واقعا اینقدر فشار . استرس روی جامعه ی گیمری زیاد شده چه از نظر قیمت کنسول چه از نظر اینترنت و دوباره تابستون تو راهه و خاموشی ها و قیمت بازی ها و تحریم های جدید مثل توییچ و دیسکورد و یک سری از بازی ها .... کلا به شخص من و خیلی های دیگه که میشناسم دیگه گیم اون لذت و هیجان دوران ps3 و ps4 رو نمیده .... حرفم اینه که اصلا خودتون رو درگیر حرف های بگیر و نگیر بقیه نکنید خیلی موقع ها این نظریه پردازی ها برعکس بوده و خیلی ها متضرر هم شدن .
وقتی حس کردید وقتشه و نیاز دارید به کنسول تهیه کنید دنبال تحلیل و نمودار تکنیکال ارز هم نباشید ... بعد این همه سال که توی ایران زندگی کردید خودتون بهترین تصمیم رو میتونید بگیرید

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,839
من قبلا گفتم بدترین ماه برای خرید کنسول همین اسفنده چون الکی قیمتا بالا ولی از اونور بنظرم هرکی کنسولی یا بازی بخواد بفروشه این ماه براش بهترین ماه هست . الان شب عید با یه قسمت خوب رو هوا میبرن . من خودم یه ps4 pro داشتم دیروز دادم رفت پولش رو گذاشتم بانک چند ماه دیگه 5 میخرم . الته اگر یهو دوباره بشه 30 ملیون کلا از خیرش میگذرم .

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
من قبلا گفتم بدترین ماه برای خرید کنسول همین اسفنده چون الکی قیمتا بالا ولی از اونور بنظرم هرکی کنسولی یا بازی بخواد بفروشه این ماه براش بهترین ماه هست . الان شب عید با یه قسمت خوب رو هوا میبرن . من خودم یه ps4 pro داشتم دیروز دادم رفت پولش رو گذاشتم بانک چند ماه دیگه 5 میخرم . الته اگر یهو دوباره بشه 30 ملیون کلا از خیرش میگذرم .
ps5_13nz.jpg

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,011

توصیه‌ی اکید می‌کنم در این مرحله که شما هستید، اولین فرصت بخریدش
صبر کردن تنها به درد افرادی می‌خوره که هنوز کنسول نسل قبلی شون رو دارن و در حالت بد، حداقل چیزی که داشتن رو از دست نمی‌دن اگه نتونن بخرن
ولی اوضاع شما متفاوته، البته باز تصمیم اصلی با خودتونه

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

• Like
Reactions: ehsan M and Destro

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,542
UP

برخی فروشگاه ها برای خرید حضوری :

playStation5 Digital Reagen 2,3 - 1116
17.980.000

playStation5 Standard Reagen 2,3 - 1116
19/180/000

هشدار : مراقب کنسول های ریفر باشید و از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

چجوری اینقدر کم؟
تو مشهد ps4 pro میدن 17500 .

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
اکثر سایت های داخلی و خارجی قیمت ها درحال کاهش هست بحث تولید و عرضه بیشتر هم در سالجاری میلادی قطعی است باتوجه به شرایط موجود بطور تقریبی و میانگین قیمت برای پلی استیشن 5 استاندارد 17 الی 18 میلیون و برای دیجیتال 15 الی 16 میلیون منطقی است.
UP

img_۲۰۲۲۰۳۰۱_۱۲۴۶۱۸_d2pu_g5zf.jpg

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
میشه بفرمایید کجا به این قیمت می‌فروشن
سلام اگر قصد خرید دارید یه سرچ بزنید قیمت ها رو می بینید
ادرس سایت ها رو طبق قوانین سایت نمیشه گذاشت.

توصیه بنده خرید حضوری از فروشگاه های معتبر است
مراقب کنسول ها ریفر باشید و از سری تولید جدید (11) خرید کنید.

• Like
Reactions: KAKAROTO

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر