فیل اسپنسر: لاین اپ شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2014 تا مدت ها بهترین خواهد ماند

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
image_304331_16x9_620.jpg

رئیس کل بخش Xbox شرکت مایکروسافت آقای فیل اسپنسر یک سری اطلاعات جدید از نمایشگاه E3 2014 به اشتراک گذاشته که در ادامه میتوانید مطالعه کنید. وی در جدیدترین مصاحبه خود با Polygon اعلام کرده است :

"ما تازه در اوایل نسل هستیم و مشخص هست که شرکت سونی با کنسول PS4 عملکرد بهتری نسبت به ما داشته و لانچ فوق العا ده ای را بر پا کرد. شش ماه پیش همه از خود میپرسیدن ایا نسل کنسول های بازی از بین رفته؟ خیر این نسل طولانی خواهد بود و به نظر من این بازی های عالی هستند که پلتفمر های فوق العاده ای را تکمیل میکنند. ابتدا باید به بهترین بازی و پلتفرم فکر کنیم و تمرکز کنیم و ما این تمرکز را از دست نداده ایم ، و با نقش جدید من اهمیت دادن به این بخش دو برابر خواهد شد.(منظور اینه که ایشون به بازی های انحصاری بیشتر اهمیت میدهند) شما باید در E3 امسال منتظر بازی های فوق العاده ای از ما باشید و یقین دارم لاین اپ شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2014 تا مدت ها بهترین خواهد ماند."

پس باید منظر ماند و دید که ایا شرکت مایکروسافت به وعده هایی که به طرفداران داده است به خوبی عمل میکند یا خیر.
منبع
92162729892628005981.png

آخرین ویرایش:

GUѦRDiAN

کاربر سایت
Jun 25, 2011
985
نام
Esmaiel
این حرفها ما سونی فنها رو هم هایپ میکنه! :bighug:
ولی خدا میدونه پشت این سکوت سونی چه خبره! خدا بخیر کنه خیلی ترسناکه :d

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
ما هم امیدواریم هم مایکرو و هم سونی لاین آپ خوبی داشته باشن واسه E3 تا از این لانچ کسل کننده خلاص بشیم :D حالا خوبه X1 تایتان فال داره واسه مولتی ، به غیر از اون چیز درست و حسابیه دیگه ای دردسترس نیست متأسفانه!!!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
ما هم امیدواریم هم مایکرو و هم سونی لاین آپ خوبی داشته باشن واسه E3 تا از این لانچ کسل کننده خلاص بشیم :D حالا خوبه X1 تایتان فال داره واسه مولتی ، به غیر از اون چیز درست و حسابیه دیگه ای دردسترس نیست متأسفانه!!![/QUOTE]

الان این تیکه در مورد XBOX ONE هست یا ps4 ؟!

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
امیدوارم وعد های الکی نده /:) حداقل چند تا عنوان انحصاری خوب معرفی کنه بلکه نظرمون عوض شد :d
کل زمان مراسم رو هم به معرفی بازی اختصاص بدن عالی میشه :d

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
الان این تیکه در مورد XBOX ONE هست یا ps4 ؟!
منظور سوالتو دقیق نفهمیدم ولی درکل بازیهای لانچ اونطور که من انتظار داشتم نبودن! حالا چون من خودم PS4 دارم و بیشتر با اون سر و کار دارم بیشتر در مورد PS4 نظر دادم که بازی درست درمون واسه مولتی بازی کردن نداره ولی X1 حداقل Titanfall داره! بازیهای دیگه رو هم که فقط بخش داستانی دارن مثل inFamous رو هم درنظر نگرفتم چون هرچقدر که خوب بوده باشه ولی بازم 5-6 ساعت بود و نمیتونه اندازه ی یه بازی مثل titanfall سرگرم کننده باشه.
بزادر مثکه عظمت فورزا رو فراموش کردی...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

تو همین پست گفتم که منظورم بیشتر درمورد PS4 بود! من X1 ندارم ولی از بازیهای انحصاری X1 فقط Ryse رو بازی کردم که بنظرم اصلاً خوب نبود. Forza رو نتونستم بازی کنم متأسفانه و نظری هم ندارم در این مورد!

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
ما هم امیدواریم هم مایکرو و هم سونی لاین آپ خوبی داشته باشن واسه E3 تا از این لانچ کسل کننده خلاص بشیم :D حالا خوبه X1 تایتان فال داره واسه مولتی ، به غیر از اون چیز درست و حسابیه دیگه ای دردسترس نیست متأسفانه!!!

بزادر مثکه عظمت فورزا رو فراموش کردی...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,342
نام
امیر
منظور سوالتو دقیق نفهمیدم ولی درکل بازیهای لانچ اونطور که من انتظار داشتم نبودن! حالا چون من خودم PS4 دارم و بیشتر با اون سر و کار دارم بیشتر در مورد PS4 نظر دادم که بازی درست درمون واسه مولتی بازی کردن نداره ولی X1 حداقل Titanfall داره! بازیهای دیگه رو هم که فقط بخش داستانی دارن مثل inFamous رو هم درنظر نگرفتم چون هرچقدر که خوب بوده باشه ولی بازم 5-6 ساعت بود و نمیتونه اندازه ی یه بازی مثل titanfall سرگرم کننده باشه.

البته این ور دد رایزینگ 3 هست , فورتزا 5 , killer Instinct , رایز رو هم دیگه برای 1 بار تموم کردن مناسبه , مخصوصا اینکه گرافیک بسی خفیج داره .

اون ور هم که کیلزون هست و مولتی هم که داره , InFamous هم هست که خوب همون سینگلش هم سرگرم کننده هست , . ولی آره بازی های بهتر در راه هست. کوانتوم بریک برای XBOX One و The order برای ps4

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
البته این ور دد رایزینگ 3 هست , فورتزا 5 , killer Instinct , رایز رو هم دیگه برای 1 بار تموم کردن مناسبه , مخصوصا اینکه گرافیک بسی خفیج داره .

اون ور هم که کیلزون هست و مولتی هم که داره , InFamous هم هست که خوب همون سینگلش هم سرگرم کننده هست , . ولی آره بازی های بهتر در راه هست. کوانتوم بریک برای XBOX One و The order برای ps4

مشکل اینجاست که نسل پیش رو با GTA V و TLOU تموم کردیم :D خیلی انتظارات رو بردن بالا این عناوین.
رایز رو هم دیگه برای 1 بار تموم کردن مناسبه , مخصوصا اینکه گرافیک بسی خفیج داره .
من KZ:SF رو هرچند گرافیک فوق العاده ای داشت ولی جونم دراومد تا تمومش کردم :-& اصولاً فقط گرافیک واسم مهم نیست.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
در اینکه کنفرانس دو کمپانی عالی هست شکی نیست. ولی، ولـــی کنفرانس یکی از اونها از دیگری خیلی بهتر هستش ! اینو مطمئنم ! :d

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,186
نام
حامد
2012 که سونی با دلست نابود کرده همه چیو
2013 هم که قرار بود کشته بشه همه چی برعکس شد.
2011 هم دقیق یادم نیست ولی چیزی نداشت مایکرو
حالا امسال رو یک نمایشی ببره دیگه ما که بخیل نیستیم :D

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
مشخص هست که شرکت سونی با کنسول PS4 عملکرد بهتری نسبت به ما داشته

عجب سونی سگ جونه برای دومین بار میخواد بمیره
:d
دیگه وقتی خود طرف داره اینجوری حرف میزنه، از این پست های سخیف نذارید خواهشا.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
خوب خبر خوبیه ... به خصوص که بعد از لانچ و جوایز 2013 هیچ چیز جذابی تو دنیای گیم نداشتیم .... یه e3 طوفانی میتونه خیلی خوب باشه برای هممون ... ولی عملکرد فیل به عنوان رییس استودیو های مایکرو ...یک نسل و به خصوص این دو سال اخر .... زیاد با ادعاهایی که میکنه هم خوانی نداره .... همین الانم مایکرو متکی به 3rd و 2nd هاست ....

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
دیگه وقتی خود طرف داره اینجوری حرف میزنه، از این پست های سخیف نذارید خواهشا.
چه ترولی حرف خودشون ر دوباره تکرار کردم مثلا اگه e3 امسال بگذره و من هی تکرار کنم که فیل اسپنسر می گفت که بزرگترین لاین اپ ر داریم ترول میشه ؟؟؟؟:d
منتظر تکرار این جمله در سال بعد هستم ;;)

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
همیشه گفتن از آن نترس که هایو هوی دارد،از آن بترس که سر به توی دارد

پارسالو که یادتون هست؟(ما در E3 سونی را خواهیم کشت!)

بعد E3 هم پرو پرو برگشتن گفتن به نمایش نیست و XBOX ONE در دراز مدت عالی عمل می کنه!!

امسال هم که اومدن این رو می گن!!

سونی هم مانند همیشه سیاست پنهان کاری و سکوت رو در پیش گرفته تا واقعن کنفرانس رو مانند هر سال منفجر کنه و سورپرایزهاش باعث بشه تا دقیقه ها تشویق و کف و ثوت تماشاگرا ادامه پیدا کنه (جای جک ترتون E3 امسال خالیه :( )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر