فیل اسپنسر: لاین اپ شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2014 تا مدت ها بهترین خواهد ماند

Sorena Asadi

کاربر سایت
Jan 23, 2014
1,041
image_304331_16x9_620.jpg

رئیس کل بخش Xbox شرکت مایکروسافت آقای فیل اسپنسر یک سری اطلاعات جدید از نمایشگاه E3 2014 به اشتراک گذاشته که در ادامه میتوانید مطالعه کنید. وی در جدیدترین مصاحبه خود با Polygon اعلام کرده است :

"ما تازه در اوایل نسل هستیم و مشخص هست که شرکت سونی با کنسول PS4 عملکرد بهتری نسبت به ما داشته و لانچ فوق العا ده ای را بر پا کرد. شش ماه پیش همه از خود میپرسیدن ایا نسل کنسول های بازی از بین رفته؟ خیر این نسل طولانی خواهد بود و به نظر من این بازی های عالی هستند که پلتفمر های فوق العاده ای را تکمیل میکنند. ابتدا باید به بهترین بازی و پلتفرم فکر کنیم و تمرکز کنیم و ما این تمرکز را از دست نداده ایم ، و با نقش جدید من اهمیت دادن به این بخش دو برابر خواهد شد.(منظور اینه که ایشون به بازی های انحصاری بیشتر اهمیت میدهند) شما باید در E3 امسال منتظر بازی های فوق العاده ای از ما باشید و یقین دارم لاین اپ شرکت مایکروسافت در نمایشگاه E3 2014 تا مدت ها بهترین خواهد ماند."

پس باید منظر ماند و دید که ایا شرکت مایکروسافت به وعده هایی که به طرفداران داده است به خوبی عمل میکند یا خیر.
منبع
92162729892628005981.png

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
اونوقت جنالب فیل از لاین آپ و مخصوصا اون پروژه های مخفی سونی اطلاع کامل داره که این حرف رو می زنه!؟!؟
تنها چیزی که می تونه این بیان ایشون رو معقول جلوه بده این هست که حرفش صرفا در مورد لاین آپ های چند سال اخیر مایکرو باشه!
پیش بینی من برتری کنفرانس سونی چه از لحاظ کیفی و چه کمی هست!

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
"
I see the conversation focusing more on the games: what new IP we are investing in, what's going on in Japan, what are we doing with Halo," Spencer said. "It's my job to make sure the best content shows up there... maybe a mix of things we're bringing back from the past, like Killer Instinct, which was very successful, as well as new IPs, like Quantum Break, Sunset Overdrive and other things we haven't announced yet.

منتظر معرفی Battletoads و Lost Odyssey 2 باشید ! :d
پ.ن : یه سری شایعه هم داشتیم ، مثل اینکه Crackdown 3 توی مراحل اولیه ی ساخته و 2016 منتشر میشه . :>
آرزو های یه نفر داره برآورده میشه ! :d

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
مشتاق کنفرایس مایکرو شدم ببینم قراره چی نشون بدن که با این اعتماد بنفس این جمله رو گفته /:)
ولی خدایی اگه Lost Odyssey 2 رو نشون بدن خیلی ضدحاله :(
کلی واسه شماره 1 حسرت خوردم که انحصاری بود.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
Perfect Dark 2 :crying1:
اصلا تو بگو یکی از IP های خاک خورده Rare ! تصور اینکه یه شرکت طلا و جواهری مثل Rare داره حروم میشه ادم را دیوانه میکنه ولی این فیل اسپنسر اومده روی کار یکم ادم را راحت میکنه حداقل اون کی ها که عقلشون نرسید امیدواریم این فیل اسپنسر این را بدونه و به داد این Rare برسه .

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
halo رو معرفی میکنن ، احتمالا تیزر کوتاه از geow و بازی سم لیک هم نمایش میدن و forza horizion 2 هم احتمالا معرفی میشه
به نظرم e3 عالی میشه از دو طرف.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر