فروش Dark Souls LIMITED EDITION

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
Rating - 0%
0   0   0
نمیدونم چی شد دارم این شاهکارو میفروشم!!!بسوزه پدر بی پولی :d فقط دارم به خاطر u3 میفروشمش!!وگرنه عمرا میفروختمش!!بازی شاهکاره!!اگه هر بازی به جای u3 عمرا بخاطرش dark souls رو میفروختم!!!اگه این بازیو از دست بدید یه شاهکارو از دست دادید!!

رجیون بازی 2هست و همه امکانات نسخه limited کامله!!!قیمت هم استثنائی!!فقط 80 تومان!!
امکانات این نسخه:
art book رنگی و گلاسه
dvd پشت صحنه و کل تریلر های بازی
cd کل ساندترک های استثنائی بازی
game guide بازی
خود بازی

با uncharted 3 هم تعویض میشه!!

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
Rating - 100%
53   0   0
نمیدونم چی شد دارم این شاهکارو میفروشم!!!بسوزه پدر بی پولی :d فقط دارم به خاطر u3 میفروشمش!!وگرنه عمرا میفروختمش!!بازی شاهکاره!!اگه هر بازی به جای u3 عمرا بخاطرش dark souls رو میفروختم!!!اگه این بازیو از دست بدید یه شاهکارو از دست دادید!!

رجیون بازی 2هست و همه امکانات نسخه limited کامله!!!قیمت هم استثنائی!!فقط 80 تومان!!
امکانات این نسخه:
art book رنگی و گلاسه
dvd پشت صحنه و کل تریلر های بازی
cd کل ساندترک های استثنائی بازی
game guide بازی
خود بازی

با uncharted 3 هم تعویض میشه!!
خیلی دوس دارم بخرم..ولی شنیدم خیلی سخته بازیش(حتی از demon's souls):-sمیترسم بازی کنم اعتماد به نفسم بره زیر زمین!!:((
بابت اسپم ببخشید...ولی یکم فکرامو کنم ...شاید بخرم...واقعا مجموعه ی با ارزشیه....ارزونم میدید خداییش;)

lord of shadow

کاربر سایت
Jun 12, 2010
109
Rating - 0%
0   0   0
خیلی دوس دارم بخرم..ولی شنیدم خیلی سخته بازیش(حتی از demon's souls):-sمیترسم بازی کنم اعتماد به نفسم بره زیر زمین!!:((
بابت اسپم ببخشید...ولی یکم فکرامو کنم ...شاید بخرم...واقعا مجموعه ی با ارزشیه....ارزونم میدید خداییش;)
اگه یکم حوصله داشته باشی و رو کاراکترت تمرکز کنی و قلق دشمنا و هر باس دستت بیاد یکی از لذت بخش ترین تجربه هات میشه.راستی اگه رو یک باس با مشکل برخوردی میتونی ادمای دیگرو احضار کنی تا بیان کمکت.ولی من جو حماسی این بازیرو با هیچ بازیه دیگه ای عوض نمیکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر