نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
سبک کارهای ابسیدین همینه انتظار گرافیک و فیزیک سایبرپانک رو نداشته باشید. بنظر من بازی خوب بود.
هل بلید هم ۴ ماه دیگه عرضه میشه چیزی که نشون دادن یه خورده پیاده روی و کمبت اسکریپت شده بود. دیگه مطمئن شدم بازی کلا همینه و انتظار بیشتر ندارم.
امید به همون ماشین گیمزه فقط بازم بتزدا. اون مطمئنم خوبه.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,812
نام
شیخ صدرا
سبک کارهای ابسیدین همینه انتظار گرافیک و فیزیک سایبرپانک رو نداشته باشید. بنظر من بازی خوب بود.
هل بلید هم ۴ ماه دیگه عرضه میشه چیزی که نشون دادن یه خورده پیاده روی و کمبت اسکریپت شده بود. دیگه مطمئن شدم بازی کلا همینه و انتظار بیشتر ندارم.
امید به همون ماشین گیمزه فقط بازم بتزدا. اون مطمئنم خوبه.

يا واقعا همينه يا يه چيز خاصى هست كه نميخوان نشون بدن.
اگه اولى باشه كه خيلى ميتونه بد بشه.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,812
نام
شیخ صدرا
ميترا خانوم از هموطنان هم در تيم سازنده هستن.
اين يارو با تيشرت رنگين كمونيش 8-|

خوب بود ايندى ولى به نظرم سوم شخص بهتر ميشد.

Booker DeWitt

کاربر سایت
Sep 13, 2022
172
صدا پیشه ایندی فک کنم تروی بیکر باشه؟ 😀
خیلی خوبه مطمئن بودم خوبه... تنوعی که ماشین گیم قراره ارائه بده با پیش زمینه ولفنشتین ها... فوق العادس... اول شخص هم هست که انتظار می رفت.
فک کنم میره زمستون. یه کالکشن geow هم معرفی بشه خوبه.

SogPort

کاربر سایت
Sep 9, 2023
14
فرست پرسن کردن ایندی به نظرم یه ریسکی بود که الان با توجه به چیزی که نشون دادن واقعا خوب دراومده. صدای ایندی رو فاکتور بگیریم بقیه چیزاش دبلیو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر