نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914

*Cyberman

کاربر سایت
May 23, 2021
168
Screenshot_20230612-002021_Chrome.jpg
این پست من ۲ ماه پیش خیلی از سونی فنا به سخره گرفتن ولی خب الان خودشون ترول شدن
استارفیلد همون طور که انتظار میرفت یه بازی انقلابی و با یه یونیورس خارق العادس که هرکاری بخوای میتونی بکنی گان پلی بازی ورای تصور بود
قشنگ از اون بازی هاس که تاریخ انقضا نداره و ادم تا اخر نسل میشینه پاش
فیبل که انقدر خفن بود یه عده اینجا فکر کردن سی جی ولی خب ندیدن اول تریلر زده بود این گیم
یکی از بنچمارکای این نسل خواهد بود از لحاظ گرافیک البته از استدیویی که فورتزا هورایزن ۵ رو با اون کیفیت ساخت کمتر از این انتظار نمیرفت
هلبلید هم به همین شکل
کنفرانس عالی شروع شد با فیبل و خارق العاده با استارفیلد تموم شد
خیلی خوشحالم که نشون داد اسپنسر کی
کسی که چندین سال مقدمات این شب با شکوه رو برای اکس باکس رقم زد
حالا میشه فهمید دلیل خرید هاش رو حالا میشه فهمید ارزش گیم پس رو حالا میشه فهمید قدرت قوی ترین کنسول نسل نهم
رفقا به دوران طلایی ایکس باکس برگشتیم امشب فقط شب اعلام این اتفاق بود
در ضمن قطعا استارفیلد امسال گوتی خواهد شد تمام

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
خدای من.
چه نمایشی بود. چه سالی بشه ۲۰۲۴ برای ایکس باکس.
Flight simulator پشمی برام باقی نذاشت. میاد که بشه بنچمارک گرافیک باز :D
Fable و هل بلید که اصلا زبان قاصره از نوشتن در موردش :D هنوز مغزم نتونسته پردازششون کنه :D
اما استارفیلد :D اون زمان که یه عده راه افتاده بودن و نمک میریختن و بازیو با یه چیزی مثل no man sky مقایسه میکردن همونجا فقط لبخند میزدم و منتظر چنین شوکیسی بودم تا جوابشونو بگیرن :D
این وسط فقط atlus رفت رو مغزم. ۳ بار اسم این شرکت اومد و هر سری گقتم اینبار دیگه persona 6 تیزرشو میدن :D دیگه بازی ای نیست که از پرسونا ۵ نساخته باشن این لامصبا :D ولی پرسونا ۳ ریمیک عالی بود. به شدت هایپم براش .
درکل بی نظیر بود. سال ۲۰۲۴ سال وحشتناکیه برا ایکس باکس.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
آقا فضا را vs نکنید تو را خدا. به همون نمایش ها بپردازید.

مهم اینه که بازی های خیلی خوبی معرفی شد که مشکل فرست پارتی های ایکس باکس را کامل تو آینده نزدیک حل میکنه. هرکس واقعا گیمر باشه امشب، براش بیاد موندنی میشه

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
رفیق بنده هر چی تلاش کردم ثابت کنم اصلا زیر تریلر نوشته است in game ولی فایده نداشت.واقعا چه چیزی ساخته اند که کسی باور نمی کرد in game است.
حق دارن داداش چیزی که امشب از فیبل دیدن نه تنها توی هیچ کدوم از شوکیس هاشون بلکه اصلا روی کنسول شون ران نمیشه
اینجا اون قدرت ۱۲ ترافلاپس SX به رخ کشیده شد

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
رفیق بنده هر چی تلاش کردم ثابت کنم اصلا زیر تریلر نوشته است in game ولی فایده نداشت.واقعا چه چیزی ساخته اند که کسی باور نمی کرد in game است.
این قدر گفتی طرف دود شد رفت هوا ولش کن
اینا امشب اینا شام غریبانشان هست :(( سخت نگیر

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,603
بارها گفتم 2 چیز با سری فورتزا حال نمیکنم
1- rewind
2- نورپردازی
نمیدونم یادتون هست یا نه زمان ps1 خیلی بافت ها به صورت اسکرین شبه 3d یا 2.5d بود
خیلی برام جالب بود کلکی که ژاپنی ها میزدن
کلا کلک زیاد بلدن
همین الان نورپردازی سری gt از gt5 به اینورو ببینید خیلی ریلستیکه
ولی فورزا حالت انیمیشنی داره
ضعف های گرافبکی gt بیشتر از فورزاست و جزئیات forza تو خیلی بخش ها بیشتر از gt هست ولی به نظرم چوبه نورردازیشو میخوره

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
برنامه نویس ارشد Fable:

نورپرداز ارشد Fable:

کاملا ingame :D
من که گفتم
اول مراسم با فیبل اوردوز کردم مابقی مراسم رو چیزی نفهمیدم تا استارفیلد منو بهوش آوورد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر