نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

Eli2000

کاربر سایت
May 4, 2022
60
از نظر من با نمایش درست حسابی از گیم پلی استارفیلد، فورتزا، هلبلید و فیبل شوکیس ۹ از ۱۰عه

دو سه تا از موارد زیر میتونه این شوکیس رو واسم ۱۰ از ۱۰ بکنه:
- نمایش گیم پلی avowed
- نمایش یکی از چهار عنوان perfect dark - everwild ، contraband یا sod 3
- رونمایی از پروژه tatanka هیلو اینفینیت
- رونمایی از پروژه استودیو inxile
- رونمایی از پروژه استودیو io interactive
- رونمایی از پروژه id یا machine games
- رونمایی از پروژه استودیو compulsion
- رونمایی از پروژه استودیو zenimax
- نمایش یه چیزی از استودیو coalition :D
البته اگه بخوام یکم رویایی پیش بینی کنم معتقدم که حداقل ۵ تا از این موارد میتونه باهم رخ بده :D

شروع شوکیس با هلبلید
پایان شوکیس با پروژه استودیو inxile
شما هم یه پیش بینی کنید ببینیم چند چندیم :D
نگاهت انقدر ظریف و دقیق بود به ایونت که حیفم اومد ریپلایی نکنم:x
چون بای دیفالت هم نمایش رو درجه یک میبینی(همینطور که باید باش) در عین حال محدوده انتظاراتت رو بطور کاملا منطقی مشخص کردی !
چیزی که تو این روزایی که هایپمون به سقف چبیده واقعا سخت رفتار و نگاه منطفقی داشتن
در مورد بوست کننده ها و موارد رویایی هم عالی گفتی محمدرضا
بنظرم استارت با NINJA THEORY هست>:)
که پشم ریزون و wow moment استارت بشه =P~
اگه MARA هم نمایش جدید داشته باش که رویایی میشه(البته که نگاه رویایی هست)
با FM و ی نمایش تو پیست شب بارونی و ری تریس پشم ریزون که قطعا سخت افزار و اختلاف قدرت سری اکس رو بطور س.کسی به رخ میکشه ^:)^
در ادامه Awoved رو با نمایش گیم پلی بشدت خفن اما بشخصه انتظار ندارم شوکیس گرافیکی باش مگر اینکه تایید بشه کالشن به داد تیم فنی آبسیدین رسیده:D
برای اینکه نفسی تازه کنیم و فکمون قفل نکنه محتوای جدید flight simulator و HiFi رو داریم که بشدت منتظر هر دو محتوا هستم[-o<=P~:x
بعدش نوبت نمایش replaced میشه و خاک برسرشون اگه شدو دراپ بشه:D
و بعدش نوبت آنونس و نمایش cg و گیمپلی بازی کامپالژن میشه که بشخصه انتظار نمایش wow و خفنی ندارم فقط دوست دارم متوسط به بالا باش که حتما هست
بعدش میریم سراغ یه سورپرایز مثل P3 remake که لو رفت خاک برسر ادمینشون B-(
و بعد امیدوارم اگر اون لحظه رویایی قرار وجود داشته باش تایید ریبوت بازی ناکام scalebound باش که برای من تایید دوبارش رویایی در حد تایید shenmu III هست.امیدوارم بالاخره دوباره تایید و ساخته بشه که احتمالش هم کم نیست
و نمایش بعدی از INDIANA باید باش که قطعا CG هست (شاید اینو بذارن اخر کنفرانس یا حتی برای سال بعد)
بازی بعدی ماشین گیمز یا آنونس بعدی از زنیمکس که احتمالا استار وارز باش بشدت برام هیجان انگیز میتون و البته رویایی باش
نمایش پرفکت دارک بشدت به وجد میاره منو امیدوارم بلاخره امسال چشمم به وجنات بانو JOHANNA باز شه ببینیم سایز تغییرات دلخواه هست و جذابتر از قبل شده(مدیونید اگه فکر بد بکنید:D)
بنظرم احتمال حضور ARK II هم زیاده
که بنشخصه اصلا علاقه ای ب دیدنش ندارم
و نمایش گیرز جدید که احتمالا در حد تیزر هست
ممکنه خالق های ORI رو طبق معمول لیلی به لالاش گذاشته باشن و تو ایونت ماکرو آنونس داشته باشن که بشدت خفن برام:x
silksong قطعا حضور داره و این وسط نمایش بترکونی داره>:D<
خیلی دوست دارم ی تیزر هم که شده از پروژه cobalt فارگو رو ببینم که قطعا اونم نمایش پشم ریزون و خفنی میشه البته اینم از کیس های رویاییه چون تا همینجاشم آتیش بازی هممونو تا مرحله ذوب و سکته ناقص برده
گیرز کالکشن هم میتونه ی ریمیک خفن برای بازگشت مارکوس به باشکوه ترین شکل ممکن باش که اگه خبری باش قطعا حضور داره
پروژه katana هم حتم دارم نمایش داره و احتمالا شدو دراپ میشه:D
نمایش sod III هم احتمالا داریم که اگه داشته باشیم قطعا خفن و پشم ریزون عمل میکنه (نمیدونم طبیعی هست یا قرار OVERDOSE کنیم با اینهمه نمایش;))
اما با این حجم از انتظارات عجیب و غریب خودم نمیدونم چییییی تو این ایونت منو سورپرایز میکنه چون کل نمایش اونور اندازه هر مورد از بازی های اینور بود که میگم ترافیک بازی های متنوع امسال و سال اینده هست که سطح انتظاراتمون رو به اینجا رسونده
راستی استارفیلد حتما در انتها ی تریلر سینمایی داره که مارو میبره به استارفیلد دایرکت نیم ساعته تا تو دنیای بزرگ و عجیب و غیر قابل باور بازی غرق بشیمو کلی جبهه باطل رو تلفات بگیره ازشون و به سمت حق هدایت کنه:D^:)^[-o<^:)^

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,240
نام
یونس
چون بای دیفالت هم نمایش رو درجه یک میبینی(همینطور که باسید باش) در عین حال محدوده انتظاراتت رو بطور کاملا منطقی مشخص کردی !
چیزی که تو این روزایی که هایپمون به سقف چبیده واقعا سخت رفتار و نگاه منطفقی داشتن
که پشم ریزوز و wow moment استارت بشه =P~
با FM و ی نمایش تو پیست شب بارونی و ری تریس پشم ریزون که قطعا سخت افزار و اختلاف قدرت سری اکس رو بطور س.کسی به رخ میکشه ^:)^
در ادامه Awoved رو با نمایش گیم پلی بشدت خفن اما بشخصه انتظار ندارم شوکیس گرافیکی باش مگر اینکه تایید بشه کالشن به داد تیم فنی آبسیدین رسیده:D
برای اینکه نفسی تازه کنیم و فکمون قفل نکنه محتوای جدید flight simulator و HiFi رو داریم که بشدت منتظر هر دو محتوا هستم[-o<=P~:x
و بعدش نوبت آنونس و نمایش cg و گیمپلی بازی کامپالژن میشه که بشخصه انتظار نمایش wow و خفنی ندارم فقط دوست دارم متوسط به بالا باش که حتما هست
و بعد امیدوارم اگر اون لحظه رویایی قرار وجود داشته باش تایید ریبوت بازی ناکام scalebound باش که برای من تایید دوبارش رویایی در حد تایید shenmu III هست.امیدوارم بالاخره دوباره تایید و ساخته بشه که احتمالش هم کم نیست
و نمایش بعدی از INDIANA باید باش که قطعا CG هست (شاید اینو بذارن اخر کنفرانس یا حتی برای سال بعد)
بازی بعدی ماشین گیمز یا آنونس بعدی از زنیمکس که احتمالا استار وارز باش بشدت برام هیجان انگیز میتون و البته رویایی باش
نمایش پرفکت دارک بشدت به وجد میاره منو امیدوارم بلاخره امسال چشمم به وجنات بانو JOHANNA باز شه ببینیم سایز تغییرات دلخواه هست و جذابتر از قبل شده(مدیونید اگه فکر بد بکنید:D)
ممکنه خالق های ORI رو طبق معمول لیلی به لالاش گذاشته باشن و تو ایونت ماکرو آنونس داشته باشن که بشدت خفن برام:x
خیلی دوست دارم ی تیزر هم که شده از پروژه cobalt فارگو رو ببینم که قطعا اونم نمایش پشم ریزون و خفنی میشه البته اینم از کیس های رویاییه چون تا همینجاشم آتیش بازی هممونو تا مرحله ذوب و سکته ناقص برده
گیرز کالکشن هم میتونه ی ریمیک خفن برای بازگشت مارکوس به باشکوه ترین شکل ممکن باش که اگه خبری باش قطعا حضور داره
نمایش sod III هم احتمالا داریم که اگه داشته باشیم قطعا خفن و پشم ریزون عمل میکنه (نمیدونم طبیعی هست یا قرار OVERDOSE کنیم با اینهمه نمایش;))
اما با این حجم از انتظارات عجیب و غریب خودم نمیدونم چییییی تو این ایونت منو سورپرایز میکنه چون کل نمایش اونور اندازه هر مورد از بازی های اینور بود که میگم ترافیک بازی های متنوع امیسال و سال اینده هست که سطح انتظاراتمون رو به اینجا رسونده
راستی استارفیلد حتما در انتها ی تریلر سینمایی داره که مارو میبره به استارفیلد دایرکت نیم ساعته تا تو دنیای بزرگ و عجیب و غیر قابل باور بازی غرق بشیمو کلی جبهه باطل رو تلفات بگیره ازشون و به سمت حق هدایت کنه:D^:)^[-o<^:)^
داداش آروم باش :D نفس عمیق بکش :D
هی میخوام هایپ نشم نمیزارید :D
چه خبرتونه؟ چه خبرتونههههه؟

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
696
چون بای دیفالت هم نمایش رو درجه یک میبینی(همینطور که باسید باش) در عین حال محدوده انتظاراتت رو بطور کاملا منطقی مشخص کردی !
که پشم ریزوز و wow moment استارت بشه =P~
اما با این حجم از انتظارات عجیب و غریب خودم نمیدونم چییییی تو این ایونت منو سورپرایز میکنه چون کل نمایش اونور اندازه هر مورد از بازی های اینور بود که میگم ترافیک بازی های متنوع امیسال و سال اینده هست که سطح انتظاراتمون رو به اینجا رسونده
من شوکیس رو نمیدونم اما شما اگه با ماشین های زرهی هم به سمت شوکیس در حال حرکت باشی با این حجم از هایپ بدون شک به ته دره میری 😂😁

• Like
Reactions: Bax and SiminSecret

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا مایکروسافت حتی مواقعی که کنفرانس ضعیفی هم داشته است همون اوایل مراسم دو سه تا از بازی های انحصاری اش رو نمایش می دهد.اینجا هم قاعدتا وضعیت همین هست و بازی های ابتدایی فرست پارتی هستند.در نتیجه 10 دقیقه بعد از شروع کنفرانس تا حداقل اواسط کنفرانس شاهد خیلی عظیم کامنت های «تا همین جا از کل کنفرانس سونی بهتر بوده» خواهیم بود!البته به نظر خودم همین لیک ها از کنفرانس سونی و SFG بهتر هستند!ولی خب امیدوارم در حین کنفرانس جو این تاپیک همین جور دوستانه باقی بماند.

Mr_EpiCure

کاربر سایت
Oct 24, 2015
111
رفقا مایکروسافت حتی مواقعی که کنفرانس ضعیفی هم داشته است همون اوایل مراسم دو سه تا از بازی های انحصاری اش رو نمایش می دهد.اینجا هم قاعدتا وضعیت همین هست و بازی های ابتدایی فرست پارتی هستند.در نتیجه 10 دقیقه بعد از شروع کنفرانس تا حداقل اواسط کنفرانس شاهد خیلی عظیم کامنت های «تا همین جا از کل کنفرانس سونی بهتر بوده» خواهیم بود!
با همین لیک هایی که شده اگه نمایش کنسل ام بشه از نمایشه سونی بهتره

Sent from my RMX3363 using Tapatalk

big marty s

کاربر سایت
May 30, 2023
178
GET READY FOR XBOX SHOWCASE
🔥 🔥

View attachment 296419
هایپ داره سقف تانک رو جر میده لامصب :D
حضور ۱۰ استودیو فرست پارتی و نمایش هاشون قطعی هست
هر آنتی هایپی بخواد حاله خوبمون رو خراب کنه این طوری جوابش رو میدم
ezgif-1-f5375bef87.gif

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
حرف دل من رو زدی
شما اصلا ریمیک های شاهکار رو در نظر بگیر مثل RE4, Demon's soul,, Dead space و... تجربه این بازیها خیلی خوب هست، لذت بخش. ولی داریم خودمون رو گول میزنیم، هیچیک از این تجربه ها خاص و منحصر به فرد نیست! به یاد ماندنی نخواهد بود، چون اصلا تجربه جدیدی در کار نیست! ترجیح میدم به جای وقت بیهوده و انرژی اضافی روی ریمیک، بر روی یک تجربه جدید کار بکنند و شهامت بیشتری داشته باشند.

قضیه ریمستر کالکشن ها جداست، اگر بازی روی پلتفرم های امروزی در دسترس نباشه یا سخت باشه، خب کاملا قابل توجیه هست..
همین اما میف که خریدار داره و شرکتها هم از این موضوع سواستفاده میکنن

• Like
Reactions: big marty s

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
فورتزا هورایزk
منم امیدوارم quake نمایش داشته باشه و در کنار همه چیزایی که دوستان گفتن از dlc بعدی فورتزا هورایزون هم رونمایی بشه :Angel:
فورتزا هورایزن ۲ تا dlc قرار بود داشته باشه که هردوتاش منتشر شدن

• Like
Reactions: Bax and ravi

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
برام سواله چرا بعضی از دوستان دنبال ریمیک و ریمستر هستن بعضی بازیا خوب بودن و دیگه تموم شد و گذشت فکر کنم باید نسخه های جدید گیرز و بقیه معرفی بشه
این نسل شده ریمیک ریمستر
خسته کننده شده مخصوصا برای ماهایی که ۹۹ درصد این بازی ها رو کنسولهای قبل داشتیم

بیشتر دنبال کالکشن هستن تا ریمیک، که چیز عادی هم هست، اولا از عرضه زیاد گذته و ممکنه قشر زیادی بازی نکردن.
اون ماها، یه مفهوم نسبیه، خیلی از ماها هم رزیدنت 1 هم بازی کردیم ولی میاد خیلیا میخرن، چون خیلی از مماها هم بازی نکردن، اونا که مولتی ان، این که انحصار بوده و خیلیاشوون ریلیز pc هم نگرفتن
منم امیدوارم quake نمایش داشته باشه و در کنار همه چیزایی که دوستان گفتن از dlc بعدی فورتزا هورایزون هم رونمایی بشه :Angel:

یکی از دوستان هم وسط راه سوار هلیکوپتر شد و فردا همه میرسیم به مقصد :D

View attachment 296429
چرا رضا دو تا هلکوپتر فرستاده برا 20 نفر، ولی یه تانک داده برا 30 نفر.
اونم لوله اش هم داغه، دادین برج رو به سبحان، هر چی که میبینه، داره شلیک میکنه.
همین ده دقیقه پیش یدفعه دیدیم پرید پایین، شادی رونالدو کرد و گفت گل
گفتیم چی شد، گفت نگاه کن، دیدیم شلیک کرده، توپو انداخته تو مشعل مجسمه آزادی.
امیدوارم روزی اتفاق بیفته.

View attachment 296432
میگن رو یه JRPG دارن کار میکنن و اگه راست باشهو بازی دومم یه NEW IP هست اگهواقعی باشه، این نسل نمیاد قطعا.

Eli2000

کاربر سایت
May 4, 2022
60
هایپ داره سقف تانک رو جر میده لامصب :D
حضور ۱۰ استودیو فرست پارتی و نمایش هاشون قطعی هست
هر آنتی هایپی بخواد حاله خوبمون رو خراب کنه این طوری جوابش رو میدم
View attachment 296428
تو روحت پسر تو دیگه خیلی حالت خوبه :))
این گیف رو از کجا آوردی لنتی

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
من سوار هلیکوپتر هستم شما را نمیدانم که سوار تانک هستید
موضع من در جهت بالا بردن بیشینه ی هایت این هست
اگر مراسم بترکونه که من سونی فن ها را کتلت میکنم بهتره چند روز فروم نیان ورگنه اشک خواهند ریخت
اگر هم مراسم بترکد من اینجا گرینبرگ را کتلت میکنم
در هر صورت اونیکه ی کتلت میکند منم
اونیکه خوشحال میماند منم
اونیکه ی ناراحت میکند منم
این ماییم که برنده این هیجان هستیم
بد به دلتان راه ندین؛ یاس و ناامیدی را دور بکنید؛
نگران سقوط ته دره نباشد اون قطار با اون لوکوموتیررانش!!! محکوم به سقوط بود.
به یاد اورید دادگاه ABK چه مسیری را طی کرد
چگونه ایمان ما در این مسیر مورد آزمایش قرار گرفت چگونه دنیا در مقابل ما قرار گرفت
جیمبو چگونه مانند دوره گردا از این ور به ان ور دنیا میرفت که میخواست این معامله را به خیال باطل خودش کنسل کند. در انتها همه بازنده شدند انگلیس هم شد خاله بازی. لینداخان هم دست از پا دراز تر شده در دولت دموکرات نتوانست کاری از پیش ببرد.
ایمان خود را از دست ندهید

ببرین بالا اون هایپ لامصب را
گلوله ها و موشک ها را در جای خود بگذارید
تمام سلاح ها را مسلح کنید آماده ی شلیک پیروزی باشید ما می ببریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر