نمایشگاه/رویداد ـXbox Developer Directـ ۲۸دی ساعت ۲۳:۳۰

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

⬇️⬇️نحوه تماشا⬇️⬇️
راحت ترین راه برای تماشای مراسم : ابتدا صفحه تویتچ را با V.پی.N باز کنید به محض شروع استریم V.پی.N را غیر فعال کنید . حالا میتونید با بالاترین سرعت مراسم را تماشا کنید

youtube_318-566773 (1).png twitch-app-logo-png-3 (1).png Facebook_Logo_(2019) (1).png Steam_icon_logo.svg.png

Screenshot (2021).png

شوکیس DEVELOPER_DIRECT پنجشنبه 18 jan (28 دی) ساعت 11:30 عصر به وقت ایران

در شوکیس امسال عناوین Indiana Jones ، Avowed ، Ara: History Untold ،Senua’s Saga: Hellblade II حضور خواهند داشت.

Last edited by a moderator:

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا پیش بینی بنده این هست،یعنی در این حد باشه کاملا رضایت بخش هست

شروع نمایش با گیم پلی Hellblade II
گیم پلی Avowed
تریلر Starfield
گیم پلی Forza
تریلر Age of Empires IV
تریلر یک بازی استراتژی جدید
معرفی بازی Double Fine
معرفی بازی Compulsion
معرفی Person 3R
چند دقیقه نمایش از بازی های Acti/Blizz
آپدیت بازی های Gaas
نمایش چند بازی مولتی پلتفرم
نمایش چند بازی مستقل بی سر و ته
نمایش بازی Playdead که مولتی پلتفرم هست
نمایش بازی Moon Studio که مولتی پلتفرم هست
پایان نمایش با Fable
حضور اسپنسر و مقداری تعریف و خالی بندی و اعلام اینکه هنوز یک بازی دیگر مانده!
نمایش بازی جدید The Coalition

البته اگر Fable و بازی جدید The Coalition حضور نداشته باشند هم چنان کنفرانس بسیار خوبی هست به شرط اینکه یک بازی AAA از سمت Bethesda معرفی شود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ناشکری کردی اون همه گرز 2 و 3 ترول کردی الان این ع.ن و گ.وه های باید بازی کنیم

من گیرز 2 و 3 رو ترول کردم؟:D مرد مومن من ان بار گفتم به نظرم بهترین گیرز، گیرز 2 ـه، بعد میگی ترولش کردم؟:D ضمن اینکه تنها طرفدار گیرز 5 تو فروم منم:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
من گیرز 2 و 3 رو ترول کردم؟:D مرد مومن من ان بار گفتم به نظرم بهترین گیرز، گیرز 2 ـه، بعد میگی ترولش کردم؟:D ضمن اینکه تنها طرفدار گیرز 5 تو فروم منم:D
یادت رفته به گرز 3 میگفتی گرز 1.3..؟
خود سازنده های کوالیشن بزرگترین ننگ زندگیشون گرز 4 و 5 میدونن بعد تو چه جوری طرفدارشی؟

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
خود سازنده های کوالیشن بزرگترین ننگ زندگیشون گرز 4 و 5 میدونن بعد تو چه جوری طرفدارشی؟
غیر این دو بازی مگه بازی دیگه دادن؟ :D البته به جز DLC هایوباسترز که انصافا تجربه خوبی بود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
یادت رفته به گرز 3 میگفتی گرز 1.3..؟

داره کم کم یه چیزایی یادم میاد:D اون قیاس گیرز 3 در مقابل گیرز 2 ـه و هنوزم میگم به نظرم داستانش خوب نیست و کلا افت کرده، انگار ایده هاشون تموم شد، اما این به معنای ترول کردن نیست:D هر نظر انتقادی رو که نباید اسمش رو ترول گذاشت:D شما میتونی یه چیزی رو دوست داشته باشی اما بهش ایراد هم بگیری.

گیرز 4 و 5 هم در قیاس با تریلوژی شوخی محسوب میشن، بیشترم مشکلش داستان و شخصیت های بیخوده به نظر من، و اینکه فرمول گیم پلی تکراری شده واقعا، اما با توجه به اینکه شوتر بهتری نداشتیم، من این دو بزرگوار رو گرفتم دستم حلوا حلوا میکنم:D

بازم میگم لازم نیست همه بازی ها شاهکار مطلق باشن، یا مدام مقایسه کنیم با اینکه چی بودن قبلا، چون اینجوری باید به دو سوم بازی ها بگیم زباله محض:D مخصوصا گیرز 5 به نظر من بازی فان و خوبی بود و بیخیال مقایسه با شماره های قبلی بشید حتما لذت میبرید ازش. با وجود همه ایرادهایی که داره که البته باز میگم، بیشتر داستانه که من شخصا فکر میکنم باجتشون کم بوده پولشون ته میکشه یهو بازی رو تموم میکنن:D

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا هر دو شماره اخیر Gears به نظر بنده بازی های خیلی خوبی بودند.مشکل سطح توقع از یک تیم تازه تأسیس هست که بلافاصله وظیفه ساخت دنباله یک سری شاهکار رو بر عهده می گیرند.اگر این استودیو یک عنوان جدید با همین کیفیت و همین مشکلات دو نسخه اخیر Gears منتشر کرده بود،از این استودیو به عنوان یک استودیو مطرح و خلاق با پتانسیل پیشرفت یاد می شد.در مجموع مشکلات شدید مایکروسافت در نسل قبل گریبانگیر این استودیو هم شد و به نظرم اگر از دنیای Gears خارج شده و یک عنوان اورجینال خلق کنند بسیار بیشتر مورد توجه قرار می گیرند.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
از یه نمایش ۹۰ دقیقه‌ای که نمیشه توقع ۱۵ تا فرست پارتی و ۱۰ تا ثردپارتی داشت. مشکل اینه. سطح توقعات به صورت تخیلی بالا رفته. الان هر چیز معقولی که MS نشون بده باعث فیل شدنش میشه.
یه همچین جمله ای رو کسی کجا گفته؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: ravi and Eli2000

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
غیر این دو بازی مگه بازی دیگه دادن؟ :D البته به جز DLC هایوباسترز که انصافا تجربه خوبی بود.
منظورم کل زندگیشون بود مثلا بیت کویین رو 60 هزار دلار خریدنم جزءشه :D
داره کم کم یه چیزایی یادم میاد:D اون قیاس گیرز 3 در مقابل گیرز 2 ـه و هنوزم میگم به نظرم داستانش خوب نیست و کلا افت کرده، انگار ایده هاشون تموم شد، اما این به معنای ترول کردن نیست:D هر نظر انتقادی رو که نباید اسمش رو ترول گذاشت:D شما میتونی یه چیزی رو دوست داشته باشی اما بهش ایراد هم بگیری.

گیرز 4 و 5 هم در قیاس با تریلوژی شوخی محسوب میشن، بیشترم مشکلش داستان و شخصیت های بیخوده به نظر من، و اینکه فرمول گیم پلی تکراری شده واقعا، اما با توجه به اینکه شوتر بهتری نداشتیم، من این دو بزرگوار رو گرفتم دستم حلوا حلوا میکنم:D

بازم میگم لازم نیست همه بازی ها شاهکار مطلق باشن، یا مدام مقایسه کنیم با اینکه چی بودن قبلا، چون اینجوری باید به دو سوم بازی ها بگیم زباله محض:D مخصوصا گیرز 5 به نظر من بازی فان و خوبی بود و بیخیال مقایسه با شماره های قبلی بشید حتما لذت میبرید ازش. با وجود همه ایرادهایی که داره که البته باز میگم، بیشتر داستانه که من شخصا فکر میکنم باجتشون کم بوده پولشون ته میکشه یهو بازی رو تموم میکنن:D
من خودم کلی انتقاد به گرز 3 داشتم نسبت به 2 ولی تو داشتی ترول میکردی :D حالا کاری ندارم ولی بعضی وقتها خواسته های ما گیمرها باعث میشه که سازنده ها گند بزنند به بازیها مثلا من یادم قبل از معرفی گرز 3 همه گیر داده بودن به تم تاریک گرز 1 و 2 و تو فروم های خارجی میگفتن بزرگترین مشکل گرز اینکه رنگهای شاد تو بازی نیست! سازنده ها هم اون تم اصلی بازی تغییر دادن و به نظرم یک از ضربه ها به گرز همین بود الانم میبینی همه بازی ها آنلاین شدن و فرتی فرتی ریمیک میاد بیرون به خاطر علاقه گیمرهاست!
همین تغییر کارکتر گرز و کنار گذاشتن مارکوس به خاطر همین گیمرها بود که دیدیم چه گندی به بار آمد

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
یادمه تو کارت ترول نبود سوپر ترولیست بودی
اون زمان خیلی بازیها یا حتی کنفرانس e3 مایکرو رو به کامم تلخ می کردی
این کوروش کبیر که این روزا ترکونده کنار توعه(اون زمان) فنجی بیش نیست :D

Wolff

کاربر سایت
May 24, 2023
634
گيرز تو نسل هشت تقريبا مثله بوردر لندز ٣ شد
فرمول گيم پلي تقريبا بدون تغيير كه بيشتر بخاطر محافظه كاري و دست نخوردن ريشه هاي بازي بود
و مشكل بعدي هم خارج شدن ماركوس فينيكس از داستان بود
مشخصا ٤ و ٥ بنسبت سه گانه افت كردن يا حداقل همون فرمول هستن با شخصيتهاي سطحي تر و محيطي كه اصلا دارك نيست
منتهي هر جفتشون بازيهاي بشدت خوبي هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر