طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نا سلامتی من در سالیان دور چند تا پیرهن توی لایو پاره کردم و 2-3 بار بن شدم! :d
این کنسول رو از اقوام گرفتم و چون شک داشتم که ممکنه پیشاپیش بن شده باشه خواستم اول امتحان کنم ببینم اصلاً وصل میشه یا نه. ولی در کل آره بهتر بود اول می‌بردم آخرین فرم‌ور رو می‌ریختم.
ولی با این سوال‌ها و بحث‌هایی که می‌بینم بچه ها توی تاپیک های مربوط به لایو میکنن خوبه که اینها رو نوشتی، به دردشون میخوره!
هرچند ما چند سال پیش تمام این نکات امنیتی رو هم رعایت میکردیم و باز بن میشدیم، کلاً قابل پیش بینی و پیش گیری کامل نیست این قضیه و به عواملی بستگی داره که برای ما روشن نیست. بخاطر همین گاهی یکی که هیچی رو رعایت نکرده بن نمیشه یکی که رعایت میکنه بن میشه.
ایول . پس چندباری هم بن شدی . :d طبق یه سری الگو که توی X360 وجود داره میشه پیشگیری کرد : چون اول فلگ میشی و بعد بن میشی ! دستگاه رو به روش زیر تست کن تا قبل از بن شدن بتونی جلوشو بگیری : ( روش تست شده )

==============================================================================

آموزش شناسايي فلگ شدن يا نشدن در xbox live :

1- حتما دستگاه رو به lt3 اپديت كن .
2- اكانت لایو رو فقط با ايميل به ادمين لايو ميتوني حذف كني و چون ايران تو تحرم هست !!! درد سر داره .بهترين كار اينه كه يه اكانت ديگه تو يه پروفايل ديگه بسازي .

فقط و فقط در صورتي كه با چنين كدي برخورد كردين فلگ شدين :

Z: 8015 - 1002 فلگ نشده اید.
Z: 8015 - 190D شما فلگ شده اید و بن خواهید شد.

اين نكته رو هم بگم كه فلگ يعني رفتن تو ليست سياه براي بن شدن ، و به معني بن نيست . حالا اينكه كي بن شيد ، بستگي به مايكروسافت و موج هاي بن ربط داره كه چه وقتي شروع ميشه يا نميشه ، كه معمولا زمانيه كه بازيهاي بزرگ مياد .

روش كار :

كنسول رو خاموش كنيد .

هار يا مموري رو از رو دستگاه برداريد .

دستگاه رو روشن كنيد . ميبينيد كه هيچ پروفايلي نداريد !

حالا به System settings رفته سپس به Network Settings و گزینه Test Xbox Live Connection را بزنید.

بعد از انجام يك تست از شما احتمالا ميخواد تا كنسول رو اپديت كنيد . شما اين كار رو نكنيد و گزینه don't update را انتخاب کنید .

بعد پيغامي رو مبني بر اينكه تست كانكشن اشتباه انجام شده مواجه ميشيد . كنسل كنيد و دكمه Y رو بزنيد .

خوب حالا ليستي از كدها رو ميبينيد . به كدهاي كنار حرف Z نگاه كنيد :

Z: 8015 - 1002 فلگ نشده اید.
Z: 8015 - 190D شما فلگ شده اید و بن خواهید شد.

========================================================================

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
پیرو بحث 2-3 صفحه اخیر در مورد مشکل پارس آنلاین و ارور MTU،

گویا همه چی زیر سر مودم بوده! حالا یا ضعف مودم یا عدم سازگاری مناسب با ISP
یک مودم Linksys 120n که GrAy MooN عزیز معرفی کرده بود تهیه کردم و خیلی راحت با همون تنظیمات عادی ( routing ) و بدون هیچ دستکاری به XBL متصل شد.

با اینکه اختلاف قیمتش با zyxel 650 حدود 20% بیشتر نیست ولی از همه نظر بهتره. ظاهر، جنس، تنظیمات راحت تر و پیشرفته تر.

شما دوست بالایی که ارور MTU دارید، بحث اخیر رو بخونید ممکنه کمکتون کنه.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,895
نام
malek
پیرو بحث 2-3 صفحه اخیر در مورد مشکل پارس آنلاین و ارور MTU،

گویا همه چی زیر سر مودم بوده! حالا یا ضعف مودم یا عدم سازگاری مناسب با ISP
یک مودم Linksys 120n که GrAy MooN عزیز معرفی کرده بود تهیه کردم و خیلی راحت با همون تنظیمات عادی ( routing ) و بدون هیچ دستکاری به XBL متصل شد.

با اینکه اختلاف قیمتش با zyxel 650 حدود 20% بیشتر نیست ولی از همه نظر بهتره. ظاهر، جنس، تنظیمات راحت تر و پیشرفته تر.

شما دوست بالایی که ارور MTU دارید، بحث اخیر رو بخونید ممکنه کمکتون کنه.

خیلی از دوستان تو بازی PES ازم میپرسیدن که چرا امتیاز قطع شدن اینترنتم AA هستش(بهترین حالت AAA هستش که مال بیشتر ایرانیا B هستش)دلیلشم یه چیز میتونه باشه و اونم اینکه مودمم linksys WAG 120n هستش

h!dden

کاربر سایت
Dec 7, 2009
24
نام
علیرضا
سلام
من گلد خریدم و وقتی می خوام به لایو وصل شم میگه یه آپدیت میخواد دستگاهو بکنه !
الان اگه این آپدیتو بکنه کرک دستگاه میپره ؟ آخرین بازی که کردم Tomb Raider و دستگاهمم اسلیم 4 گیگه

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام
الان اگه این آپدیتو بکنه کرک دستگاه میپره ؟ آخرین بازی که کردم Tomb Raider و دستگاهمم اسلیم 4 گیگه
اگر کپی خور دستگاه ورژن LT3 هت آپدیت رو انجام بدید!

The Great One1

کاربر سایت
Jun 16, 2011
1
سلام من ایکس باکسم رو 4-5 سال پیش خریدم مدلش پریمیم 60 گیگ هست . قبلا چند باری سعی داشتم به لایو وصل شم ولی زیاد آشنا نبودم به روش های اتصالش ... خلاصه یه قسمت هست که وضعیت اتصال رو نشون میده این شکلیه .... <---- .... <---- ... <---- ....

قبلا تا مرحله ی دوم رد میشد و موقع خواستن مشخصات پروفایل لایو گیر میداد ولی تازگیا همون مرحله اول که تایید کانکت شدن به اینترنت هست ارور میده با اینکه همه چیز اوکی هست و کانکت اتوماتیک هم ست کردم ولی بازم نمیشه ... LT3 هست آپدیت دستگام ...

لطفا کمک کنین :(

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام

مشکلی نداره . با خیال راحت اپدیت کنید

سلام من ایکس باکسم رو 4-5 سال پیش خریدم مدلش پریمیم 60 گیگ هست . قبلا چند باری سعی داشتم به لایو وصل شم ولی زیاد آشنا نبودم به روش های اتصالش ... خلاصه یه قسمت هست که وضعیت اتصال رو نشون میده این شکلیه .... <---- .... <---- ... <---- ....

قبلا تا مرحله ی دوم رد میشد و موقع خواستن مشخصات پروفایل لایو گیر میداد ولی تازگیا همون مرحله اول که تایید کانکت شدن به اینترنت هست ارور میده با اینکه همه چیز اوکی هست و کانکت اتوماتیک هم ست کردم ولی بازم نمیشه ... LT3 هست آپدیت دستگام ...

لطفا کمک کنین :(

احتمالا مشکل شما هم شناسایی نشدن مودم هست . شبکه لایو استانداردهایی داره که باید روش اتصال و سرعت و ... ات نزدیک به اون استاندارد ها باشه تا بتونی وارد شبکه اشون بشی . شما تنظیمات مودت رو روی Bridge بذار ، شاید وصل بشی . اگر فکر میکنی مودم کاملا سالمه و پینگ مناسب داری ، صفحات قبل رو بخون + تماس با پشتبانی فنی isp خودت .

ahd747

کاربر سایت
Apr 24, 2013
8
اگر کپی خور دستگاه ورژن LT3 هت آپدیت رو انجام بدید!
اگه کپی خور باشه بعد live شم .
کپی خورم نمی پره؟
هارد هم دارم
LT3 هم هست.

---------- نوشته در 06:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من می خوام live شم .

1_ باید حتما گلد بگیرم ؟
2_ کپی خورش نمی پره؟

خیلی خوش حال میشم زود جوابو بدین

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
اگر LT3 هستید با خیال راحت وصل شید مشکلی پیش نمیاد
برای آنلاین بازی کردن هم بله حتما" گلد باید خریداری کنید!
کپی خورم نمی پره؟
هارد هم دارم
LT3 هم هست.

---------- نوشته در 06:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:34 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من می خوام live شم .

1_ باید حتما گلد بگیرم ؟
2_ کپی خورش نمی پره؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
کپی خورم نمی پره؟
هارد هم دارم
LT3 هم هست.

سلام
من می خوام live شم .

1_ باید حتما گلد بگیرم ؟
2_ کپی خورش نمی پره؟

اگه ال تی 3 داری نه برا هاردت و نه برا کپی خورت مشکلی پیش میاد.همین الان هم میتونی وصل شی.
گلد برا بازی کردن انلاین و استفاده از اپ هاست.شما با اکانت سیلور هم به لایو میتونی وصل شی.

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
کمک میکنید
i4f1s70da2s0oepchxy.jpg

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
معنیش که میشه میتونی به لایو وصل شی اما انلاین بزی کردنت ممکنه مشکل شه بخاطر وضعیت نتورک هست.ببین اگه تا 2 3 روز دیگه درست نشد فک کنم باید زنگ بزنی ای اس پی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر