طراحی اتاق بازی Gaming Room design

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
تو هر عکس یا ویدئویی که از ستاپ های حرفه ای ببینید ، ریسه های LED جایی گذاشته نمیشه که خود ریسه دیده شه ، بهترین جا برای گذاشتنشون پشت میز PC ، میز تلویزیون ، مانیتور ، تلویزیون هستش ! این ویدئو رو ببینید تو یوتــــــیوب :

F693D0QSjXc

اون ریسه که رنگش با توجه به محتوی مانیتور عوض میشه هم تو این ویدئو هست .

قطعا همینطوره. باید جوری کار گذاشته بشه که فقط نورش دیده بشه.

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستانی که در مورد نور پردازی میخوان یه حرکتی بزنن برید الکتریکی و بگید LED شلنگی میخواین. برای من متری 3500 در آمد. یه آداپتور جداگانه هم داره که شد 5 تومن. نصبش خیلی راحته و فقط کافیه آداپتور رو بزنین به برق :bighug: فقط اشکالش اینه که چسبی نیست.
من میخوام بندازمش زیر میز یا دور تا دور اتاق بزارم ببینم چجوری میشه.از اون دوستمون هم ایده گرفتم و رنگ یخی خریدم :d
یه نوع دیگه داره که چسبی هست ولی نصبش دنگ و فنگ زیادی داره و به ازای هر چند متر هم باید یه آداپتور براش تعبیه بشه. امشب که رفتم خونه نصبش میکم ببینم چجوری میشه :>
دوستان درست میگن شما باید نوار led رو جایی بذارید که دیده نشه خودش و توی تاریکی حاله ای از نور معلوم باشه
من امروز رفتم برای زیپ سیم (لاکردار اینقدر هم تلفظ سخت بود :) ) گیرم نیومد رفتم چسب 2 رو بخرم اونم گیرم نیومد در کل هیچ چیز گیرم نیومد توی این شرجی :) خودم میخواستم برم از همین led های ریسه ای بخرم که دیگه نشد شما عکس بذار از سیستمت تا بچه ها نظر بدن چطور وصلش کنی بیشتر جالب باشه

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
دوستان درست میگن شما باید نوار led رو جایی بذارید که دیده نشه خودش و توی تاریکی حاله ای از نور معلوم باشه
من امروز رفتم برای زیپ سیم (لاکردار اینقدر هم تلفظ سخت بود :) ) گیرم نیومد رفتم چسب 2 رو بخرم اونم گیرم نیومد در کل هیچ چیز گیرم نیومد توی این شرجی :) خودم میخواستم برم از همین led های ریسه ای بخرم که دیگه نشد شما عکس بذار از سیستمت تا بچه ها نظر بدن چطور وصلش کنی بیشتر جالب باشه

امشب که دیروقت میرم خونه. فردا از تشکیلات عکس میزارم

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
داداش میدونی چیه
من خودم الان یه 22 اینچ فول اچ دی و یه 20 اینچ اچ دی دارم و ps4 رو به 22 و" ps3 رو به 20 وصل کردم.
همچنین tv خونمون هم 42 اینچ فول اچ دی هست و فقط وقتی که اقوام خونمون میان به اون وصل میکنیم و بازی های مولتی رو بازی میکنیم.
ولی من ps4 رو وصل کردم به 42 "مشکلی نداشت از لحاظ کیفیت تصویر.
الان نظر خودت چیه ؟tv بزرگتر یا همین دو تا کوچیک رو نگه دارم؟خودت امتحان کردی؟
ممنون میشم راهنمایی کنی داداش.

ببین تا تست نکنی نمیتونی متوجه کیفیت بیشی
من سر این تست کردنها پدرم درومد و کلی هم هزینه کردم
Ps4رو بزا رو 22بمونه Ps3هم رو 20
دقیقا همین درسته که خودت انجامش دادی

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
كسى واسه ما پيشنهادى نداره ؟ :دو
بابک جان من نظرم اینه که شما یه میز طراحی کنید و دیگه از اون مانیطور استفاده نکنید ( برای چشم . هم زیبایی ) و کیس و پلی رو بذارید اونجا
با توجه به تاقچه زیبایی که دارید و حاشیه داره میتونید نوار led 5 متری چسبی بخرید و چند رنگ باشه که ریموت هم داره درو شیار بزنید
led رو هم وصل کنید به دیوار ( مرکز رو به پایین ) خودش هم که پایه داره و فقط میخواد مثل قاب وصل بشه (البته با پیچ محکم و کامل گیر بشه )
جای میز میتونید کیس رو زیر تاقچه داخل اون قسمت کج بذارید و پلی رو هم با استند بذارید و سیم ها رو هم مرتب توی یه ردیف رد کنید

- - -ویرایش - - -

علی اینی که شما گذاشتی دیگه نظر نیاز نداره از بس عالی و شیک و مثل خارجی هاست :)

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بابک جان من نظرم اینه که شما یه میز طراحی کنید و دیگه از اون مانیطور استفاده نکنید ( برای چشم . هم زیبایی ) و کیس و پلی رو بذارید اونجا
با توجه به تاقچه زیبایی که دارید و حاشیه داره میتونید نوار led 5 متری چسبی بخرید و چند رنگ باشه که ریموت هم داره درو شیار بزنید
led رو هم وصل کنید به دیوار ( مرکز رو به پایین ) خودش هم که پایه داره و فقط میخواد مثل قاب وصل بشه (البته با پیچ محکم و کامل گیر بشه )
جای میز میتونید کیس رو زیر تاقچه داخل اون قسمت کج بذارید و پلی رو هم با استند بذارید و سیم ها رو هم مرتب توی یه ردیف رد کنید

- - -ویرایش - - -

علی اینی که شما گذاشتی دیگه نظر نیاز نداره از بس عالی و شیک و مثل خارجی هاست :)

خب اين led رو از كجا ميشه گير اورد و چنده؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان دارید کاری میکنید که افسردگی بگیرم :)
آخه بعضی از سیستم ها واقعا" عالین :)

- - -ویرایش - - -

خب اين led رو از كجا ميشه گير اورد و چنده؟
تجهزات الکتریکی دارن البته اونایی که بیشتر توی کار روشنایی هستن
قسمت متر رنگیش 12 و ریموت 30 و آدابتورش 12
البته میتونید مثل اون دوستمون لوله ای هم بخرید اما اون معمولا" تگ رنگ هست و مصرف بالا تری داره انگار
بابک جان کاش یه عکس تمام از رو برو بنداختی که بهتر دیده میشد اون محیط

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
كسى واسه ما پيشنهادى نداره ؟ :دو

بنظر من اون طاقچه پایین دیوار رو با گچ کاری صافش کنید و بعد دیوار پشت PS4 رو کاغذ دیواری با طرح دلخواه(ترجیحا ساده نباشه) بزنید، اون طاقچه که روش TV و PS4 رو گذاشتید اگه میتونید بردارید و بجاش یه تخته MDF نصب کنید یا اگه نمی تونید با برچسب طرح چوب بپوشونیدش یا اینکه یه پارچه خوش رنگ طوری توش پهن کنید که کامل بپوشوندش و یه چراغ با نور ملایم و طرح قشنگ گوشش قرار بدید. مانیتورتون رو سعی کنید عوض کنید و سیم های کامپیوتر و PS4 رو هم از پشت رد کنید که نما رو بهم نریزه.

---------------------

راستی جریان چیه همه از یه مدل TVــه Sony خریدن و استفاده می کنن؟ بخاطر سازگاری با PS4 هست یا همینطوری چون خوبه؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
بنظر من اون طاقچه پایین دیوار رو با گچ کاری صافش کنید و بعد دیوار پشت PS4 رو کاغذ دیواری با طرح دلخواه(ترجیحا ساده نباشه) بزنید، اون طاقچه که روش TV و PS4 رو گذاشتید اگه میتونید بردارید و بجاش یه تخته MDF نصب کنید یا اگه نمی تونید با برچسب طرح چوب بپوشونیدش یا اینکه یه پارچه خوش رنگ طوری توش پهن کنید که کامل بپوشوندش و یه چراغ با نور ملایم و طرح قشنگ گوشش قرار بدید. مانیتورتون رو سعی کنید عوض کنید و سیم های کامپیوتر و PS4 رو هم از پشت رد کنید که نما رو بهم نریزه.

---------------------

راستی جریان چیه همه از یه مدل TVــه Sony خریدن و استفاده می کنن؟ بخاطر سازگاری با PS4 هست یا همینطوری چون خوبه؟

فقط با كاغذ ديوارى موافقم چون پول زياد واسه هزينه كردن ندارم

بچه ها نظر خودم اينكه تى وى به ديوار بزنم بعد اون تاقچه بالا كاغذ ديوارى بزنم و دورتادور تاقچه از تو led بزنم چطوره،بنظرتون كلا روهم چقدر درمياد ؟

Last edited by a moderator:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بابک جان میخواستم ببینم که طاقچه اندازش چقدر هست ( از بالا )
چیزی که که هست خدا رو شکر همه تجهیزات رو داری از tv خوبگرفته تا محیط خوب و پلی4 و کیس ....
بدی که داره اینه که اصلا" نظم نداره و قرینه نیست
مثلا" جای اینکه اون سیار و آدابتور tv و...... اون طور ول باشن میتونی بهتر و منظم تر بذاری
اول اینکه حتما" اون led ها رو بخر قول بهت میدم زمانی که روشنش میکنی و ازش استفاده میکنی لذت ببری
دوم اینکه سیم ها دسته باشن و توی جایی که جالت پنهان داشته باشه رد کنی
جای اون چرخ خیاطی و قلک رو خالی کن و کیست رو حتما" اونجا بذار ( اگه pc ت hdmi میخوره چه بهتر نبود هم یدون تبدیل میتونی وصل کنی به led)
برای کامپیترت موس و کیبورد بی سیم بخر ( در صورت امکان ) تا تا میتونی از حجم سیم کم کنی آخه اصلا" زیبایی نداره )
یه کشو یا جای معینی برای سیم های دسته و هدست داشته باش که اینا رو نا مرتب نذاری )

- - -ویرایش - - -

بچه ها نظر خودم اينكه تى وى به ديوار بزنم بعد اون تاقچه بالا كاغذ ديوارى بزنم و دورتادور تاقچه از تو led بزنم چطوره،بنظرتون كلا روهم چقدر درمياد ؟
من نظرم رو گفتم اما رنگ رو نظر ندادم آخه یه کار هزینه بر دار و دل بخواه هست وگرنه اگه قرار به خرج کردن زیاد بود که راحت میگفتیم خونه رو بکوبید و فلان شکل بسازید
اینجا بچه ها به نظرم در حد معقول نظر بدن بهتره که هزینه کم و زیبایی خوبی دست پیدا کرد نه اینکه مثلا" بیایم پیشنهاد کاغذ دیواری خورده ای یا بنایی بدیم یا بگیم فلان سیستم خوردهی تومنی رو بخرید
نظر من اینه که کاغذ دیواری نزنید و هزینه زیادی و بیهوده نشه خواستید انجام بدید رنگ بزنید اونم رنگ های جدید مثل مولتی کالر یا دون یا هر رنگ جدیدی که به خود خونه نمایی زیبایی بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر