طراحی اتاق بازی Gaming Room design

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بايد بيخيال اون كامپيوتر شم چون خودم استفاده نميكنم و خرج الكى.نظر خودم با كاغذ ديوارى
کار درست رو انجام میدید اگه الکی گذاشته شده میتونیدد جمعش کنید تا فضا بیشتری داشته باشید
کاغذ دیواری هزینه زیادی داره ( البته خوبی هم که 100 داره واقعا" شیک هست ولی اگه کار دانش انجام بده )

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
کار درست رو انجام میدید اگه الکی گذاشته شده میتونیدد جمعش کنید تا فضا بیشتری داشته باشید
کاغذ دیواری هزینه زیادی داره ( البته خوبی هم که 100 داره واقعا" شیک هست ولی اگه کار دانش انجام بده )

بنظرت واسه همون تاق چقد ميشه،تو جعبه تى وى دوتا پايه هست اما نميدونم واسه ديوار هست يا نه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بنظرت واسه همون تاق چقد ميشه،تو جعبه تى وى دوتا پايه هست اما نميدونم واسه ديوار هست يا نه
توی دفترچش نشون داده خود همین پایه پایه دیواریش میشه !!!
طاقچه رو من نمیدونم متراژ چند هست ولی یادم هست که مغازه دوستم رو که زدیم رول بود که بسته به عرض و و متراژ و جنس از 40 بود تا 60 حالا باید بیشتر باشه
ولی باز هم میگم زیاد جالب در نمیاد مطمئن باش این رو !!
یه متر تقریبی بکن تاقچه رو شنبه برو دکوراسیونی ها یه پرسی کن برای این متراژ با نسب چقدر میگرن

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
پس شما كاغذ ديوارى پيشنهاد نميكنيد اگه زيادم بشه نميتونم هزينه كنم،رنگ كردنم واسم مقدور نيست پس اون تاقچه بايد همونطور بمونه

درضمن ي نظرهم واسه اون سيمها و ....بديد واقعا رو مخن

Last edited by a moderator:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
پس شما كاغذ ديوارى پيشنهاد نميكنيد اگه زيادم بشه نميتونم هزينه كنم،رنگ كردنم واسم مقدور نيست پس اون تاقچه بايد همونطور بمونه
من که پیشنهاد نمیدم شما هزینه کاغذ دیواری رو میتونید به کار های بهتر اختصاص بدید و چیز دیگه تهیه کنید
به نظر من این نوع تاقچه یکی از زیبا ترین تاقچه های توی ایران هست که فقط توی خونه های اصیل وجود داره پس بهش دست نزنی بهتر هست و فقط یکم مرتب سازی و نور پردازی عالیش میکنه !!!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
درضمن ي نظرهم واسه اون سيمها و ....بديد واقعا رو مخن
شما یه سیار خطی ( مربع و دایره نباشه ) بگیرید ( یا محافظ) اون رو توی اون شیار سمت راست وصل کنید و سیم برق ها و نور پردازی رو از اون تامین کنید
سیم هایی که به tv هم وصل میشه رو از زیر طوری رد کنید تا زیر و وسط tv برسه بعد اون رو به صورت دسته ای به پشت tv ببرید
برای شارژ دسته هم به نظرم یا استند بخرید یا از شارژر مبایل استفاده کنید

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی

یکم پوستر یا نوار LED اینا بگیر بچسبون به در و دیوار قشنگ تر میشه اتاقت . همه چیز خوبه . راستی اون کیبور و موس هم بزاری توی جاش توی میز کامپیوترت بهتره . فضای زیبایی به TV و کنسول نمیده . مخصوصا یکم کیبوردت سکته ای میزنه :D

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
View attachment 53179

اين قسمت ببينيد،بنظرتون سيستم و تشكيلاتشو ببرم جاى ميزى كه لب تاپ روشه بهتر نميشه؟
من که میگم سیستم رو جمع کن که نما رو نابود کرده !!( همو طور هم که میگید استفاده هم نمیکنید !! )
جاش اون لب تاب رو بذار
( آقا بابک یه چیزی بگم صبح که بیدار شدی اول همه چیز رو جمع کن و بعد هم چیز هایی که استفاده داری رو بذار و اونی که استفاده نمیشن و ظاهر رو بد کردن رو جمع کن
سعی کن سیم ها رو بهتر بذاری

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
من که میگم سیستم رو جمع کن که نما رو نابود کرده !!( همو طور هم که میگید استفاده هم نمیکنید !! )
جاش اون لب تاب رو بذار
( آقا بابک یه چیزی بگم صبح که بیدار شدی اول همه چیز رو جمع کن و بعد هم چیز هایی که استفاده داری رو بذار و اونی که استفاده نمیشن و ظاهر رو بد کردن رو جمع کن
سعی کن سیم ها رو بهتر بذاری

اخه جمع كه نميشه دوست گل داداشم استفاده ميكنه بديش اينه

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یکم پوستر یا نوار LED اینا بگیر بچسبون به در و دیوار قشنگ تر میشه اتاقت . همه چیز خوبه . راستی اون کیبور و موس هم بزاری توی جاش توی میز کامپیوترت بهتره . فضای زیبایی به TV و کنسول نمیده . مخصوصا یکم کیبوردت سکته ای میزنه :D
به نظر من این نوع اتاق های شیک پوستر زدن داخل در دیوار زشتش میکنه و قاب هنری از بازی های خاص مثل tlou و.......در ابعاد بزرگ اونم تعداد کمتر 4تا جالب تر هست
با نور پردازی هم موافقم اما نه به صورت عمده بلکه در حد کوچیک برای نما دادن

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اخه جمع كه نميشه دوست گل داداشم استفاده ميكنه بديش اينه
خوب درسته استفاده میشه اما مرتب تر گذاشته شدنش مهمه در حال حاظر شما فقط استفادش میکنید و اصلا" مرتب نیست و مخصوصا" سیم ها خیلی از نا زیبایی اتاق برای همین سیم ها هست

- - -ویرایش - - -

فردا دارم ميرم توپخونه اونجا اينجور معازه ها زياده،فقط بگم چى ميخوام نوار led يا لامپ يا....خداكنه زياد گرون نشه
فردا جمعست ؟
اگه باز هست بگید نوار led چسبی چند رنگ دیگه خودتون هم ازش مشاوره بگیرید بیشتر 70 نمیشه !! ( برای چند رنگ و 5 متر با آدابتور و غیره )
اما تک رنگ بدون چسب و ..... زیر 50 میشه

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,363
نام
بابک
خوب درسته استفاده میشه اما مرتب تر گذاشته شدنش مهمه در حال حاظر شما فقط استفادش میکنید و اصلا" مرتب نیست و مخصوصا" سیم ها خیلی از نا زیبایی اتاق برای همین سیم ها هست

- - -ویرایش - - -

فردا جمعست ؟
اگه باز هست بگید نوار led چسبی چند رنگ دیگه خودتون هم ازش مشاوره بگیرید بیشتر 70 نمیشه !! ( برای چند رنگ و 5 متر با آدابتور و غیره )
اما تک رنگ بدون چسب و ..... زیر 50 میشه

خودم ميتونم وصل كنم؟

خودم ميتونم وصل كنم؟

درضمن تك رنگ بگيرم يا چند رنگ؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر