طراحی اتاق بازی Gaming Room design

ps4lover2

کاربر سایت
Jul 21, 2014
9
اقا ما یه مدتی داریم خونه میسازیم اومدیم یه خونه قدیمی مال مادر بزرگمه بعد این یکم دیواراش زشته . کلا از این خونه کاه گلی هاست . هی نمیخوام خرجش کنم میگم میخوایم بریم بی فایدس بزارم خونه خودمون ولی دلم نمیاد . یه 6-7 ماه اینجاییم . یه عکس میزارم نظر بدید چیکارش کنم هزینشم زیاد نشه :D

- - -ویرایش - - -

اینم عکسا :D:D
چشم حسود و بخیل کور . یکی اسفند اسپند از این چیزا که دود میکنن رو بده دور اتاقم بگردونم چشم نخوره :D:D
بسیار زیبا

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
ناموسن دمتون گرم:| بعضی از این عکس ها رو دیدم فشارم افتاد :d، ما برسیم خونه وعده غذای رو بهمون بدن(تعداد قاشق ها شمرده میشه:))) راضی هستیم چه برسه اینکه اتاق بازی مجزا داشه باشم :d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان عکس هاتون رو که میذارید سعی کنید از زاویه ای باشه که همه چیز به خوبی دیده بشه و هم چنین شکل عکس جالب باشه
بعضی دوستان طوری عکس میگیرن انگار کالا خاصی رو میخوان بفروشن :)
خوب یکم فاصله بگیرید از زاویه خوب عکستون رو بگیرید :)
دمتن گرم منتظر عکس های دوستان هستیم که قایم شدن

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
آقا ما چه طوری باید عکس رو بذاریم تو پستامون هر کار کردم نشد؟
میدونم اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم کمک کنید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
طرح شماست عزيز.چهل و هفت تومن نوارها
خدا رو شکر زیاد هم نشده
فقط کاشک برفتی مستقیمش یه عکس کلی بگرفتی بدیدیم پاینش چطوری شده
آقا ما چه طوری باید عکس رو بذاریم تو پستامون هر کار کردم نشد؟
میدونم اینجا جاش نیست ولی ممنون میشم کمک کنید
شما عکستون رو توی یکی از آپلود سنتر ها آپ کنید (توی گوگل بزنید آپلود عکس) آپلود که کردید لینک عکس رو کپی کنید زمانی که پست میذارید توی نوار بالا عکس یه ویدئو و عکس هست روی عکس بزنید و اونجا آدرس رو کپی کنید
(اگه بتونید لینک بند انگشتی رو کپی کنید بهتر هست )

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بابک جان اون سیار رو بتونی میخ کنی به اون سمت راست توی شیار سمت راست خوبه بعد سیم آنتن رو هم اون دایره رو باز کن و اون دایره رو انتقال بده به زیر فرش و سیم رو از بغل طاقچه و زیر توری رد همراه با اون 2 تا سیم برق و hdmi دقیقا" زیر آرم سونی ببر بالا و به دسته برن بالا
تا میتونی طوری کن که سیم ها پخش نباشن
کنسول رو بذار دقیقا" زیر tv اونم روبروش به خودت باشه اشکال نداره یه کوچیک توی هوا باشه !!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
بابک جان عالی شده فقط یه داکت سفید واسه جمع کردن سیم هات کم داره الکتریکیا دارن
داکت برای جمع کردن به نظرم زیاد جالب نباشه آخه میشه راحت سیم ها رو با چند تا بست پلاستیکی دسته کرد و این هزینه رو که به نظرم زیاد شکل زیبایی نداره رو انجام نداد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر