طراحی اتاق بازی Gaming Room design

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اطاق گیمینگ که دیگه خصوصی نداره،بهم ریختگی هم که یه چیز عادیهِ-:)-...
البته پانوراما بیشتر به درد کسایی می خوره که اطاقشون کشیده باشه و همه چیزشون مثل ما تو یه گوشه جمع نشده باشه...
بابا اتاق خارجیا میشه بهش گفت گیمینگ
مال ما ها که یه گوشه اتاق وسیله هامون رو گذاشتیم اتاق گیمینگ نمیشه و بخاطر همین فقط از گیم ستاپ عکس میذاریم (البته تعدادی از دوستان واقعا" اتاقشون گیمینگ هست )
بعضی ها هم که توی پذیرایی گذاشتن درست نیست عکس پانوراما بذارن همون که چند تا عکس در زاویه های خوب بذارن خودش خیلی عالیه !!

- - -ویرایش - - -

اتاق شما گلبم را گرفت !!! :)
مبارکت باشه
با اجازت من یه نظر بدم اگه انجامش بدی عکس بذاری خوشحال میشم
اینکه کنسول هات رو بذار توی اون قفسه ها !!
کینکت رو یا استند بخر بذارید روی tv یا وسط میز زیر tv بذارید
سیم ها رو دسته کنید از پست اون پایه tv رد کنید !
(من خودم گذاشتن tv روی میز رو ترجیح میدم به روی پایه گذاشتن چون پایه سطحش بالاست و زیاد جالب نیست برای گیم !! این رو امتحان کنید روی میز بذارید ببینید شیک تر در نمیاد و بهتر؟ )
یه نور پردازی سبز و آبی هم انجام بدید جالبه
بازی ها رو هم اگه بتونید از این چیزا هست که اینور اونو کتاب میذارن بگیرید و توی یک ردیف بذارید جالب تر به نظر میرسه )

- - -ویرایش - - -

داداش اگهعکس رو برو گذاشته بودی بهتر به نظر میرسید
اگه اجازه بدید من نظر بدم
اینکه اگه جا دارید دیسک بازی ها و جعبه ها رو اونجا بچینید
نظرم اینه که تیکه میز هم سطح میز pc اظافه کنید کنارش برایps4 که هم فضاتون بیشتر باشه هم بهتر و شیک تر بچینید سیستمتون رو

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
زیباست . چرا از بالا به پایین عکس انداختی :whistling: :d یه عکس کامل بگیر نمای تلویزیونتم داشته باشیم :d

بهتر نیست تلویزیون رو پایه خودش سوار بشه ؟ نمای قشنگتری نداره ؟ البته این سلیقه منه

من تلویزیون اینجوری باشه راحت ترم :d

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
داداش اتاقت خیلی شیکه.مبارکت باشه.
منم باید یه tv سایز بزرگ بگیرم.یه نگاه به tv شما میندازم و یه نگاه به tv خودم.دلم میگیره.
باید یه فکر اساسی کرد.
TVبزگر نگیر پشیمون میشی!هرچی بزرگتر باشه کیفیت پایینتر از ما گفتن بود!
من دو تا مانیتور یکی 18یکی19
یه TVدارم22
TVخونه هم42
رو تلوزیون خونه ی دوستم هم تست کردم که 42اینچ بود..همPs4و هم xbox360
از مانیتور ها که بگذریم بهترین کیفیت رو TV22اینچ داشته بقیه به معنای واقعی افتضاحه میتونی فروم های خارجی رو هم ببینی و نظراتشون رو بخونی همشون مشکل کیفیت تصویر دارند و بعد تنظیمات رو میزارن روjust Scanکه تا حدی کیفیت رو درست میکنه اما کیفیت رنگ خیلی میاد پایین!
شما خواستی بگیری از 24اینچ اصلا بالاتر نخر

ERFANMIJANY

کاربر سایت
Jul 30, 2013
183
نام
عرفان
TVبزگر نگیر پشیمون میشی!هرچی بزرگتر باشه کیفیت پایینتر از ما گفتن بود!
من دو تا مانیتور یکی 18یکی19
یه TVدارم22
TVخونه هم42
رو تلوزیون خونه ی دوستم هم تست کردم که 42اینچ بود..همPs4و هم xbox360
از مانیتور ها که بگذریم بهترین کیفیت رو TV22اینچ داشته بقیه به معنای واقعی افتضاحه میتونی فروم های خارجی رو هم ببینی و نظراتشون رو بخونی همشون مشکل کیفیت تصویر دارند و بعد تنظیمات رو میزارن روjust Scanکه تا حدی کیفیت رو درست میکنه اما کیفیت رنگ خیلی میاد پایین!
شما خواستی بگیری از 24اینچ اصلا بالاتر نخر

داداش میدونی چیه
من خودم الان یه 22 اینچ فول اچ دی و یه 20 اینچ اچ دی دارم و ps4 رو به 22 و" ps3 رو به 20 وصل کردم.
همچنین tv خونمون هم 42 اینچ فول اچ دی هست و فقط وقتی که اقوام خونمون میان به اون وصل میکنیم و بازی های مولتی رو بازی میکنیم.
ولی من ps4 رو وصل کردم به 42 "مشکلی نداشت از لحاظ کیفیت تصویر.
الان نظر خودت چیه ؟tv بزرگتر یا همین دو تا کوچیک رو نگه دارم؟خودت امتحان کردی؟
ممنون میشم راهنمایی کنی داداش.

noobrunner

کاربر سایت
Sep 26, 2012
84
نام
Ali
دوستانی که در مورد نور پردازی میخوان یه حرکتی بزنن برید الکتریکی و بگید LED شلنگی میخواین. برای من متری 3500 در آمد. یه آداپتور جداگانه هم داره که شد 5 تومن. نصبش خیلی راحته و فقط کافیه آداپتور رو بزنین به برق :bighug: فقط اشکالش اینه که چسبی نیست.
من میخوام بندازمش زیر میز یا دور تا دور اتاق بزارم ببینم چجوری میشه.از اون دوستمون هم ایده گرفتم و رنگ یخی خریدم :d
یه نوع دیگه داره که چسبی هست ولی نصبش دنگ و فنگ زیادی داره و به ازای هر چند متر هم باید یه آداپتور براش تعبیه بشه. امشب که رفتم خونه نصبش میکم ببینم چجوری میشه :>

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستانی که در مورد نور پردازی میخوان یه حرکتی بزنن برید الکتریکی و بگید LED شلنگی میخواین. برای من متری 3500 در آمد. یه آداپتور جداگانه هم داره که شد 5 تومن. نصبش خیلی راحته و فقط کافیه آداپتور رو بزنین به برق :bighug: فقط اشکالش اینه که چسبی نیست.
من میخوام بندازمش زیر میز یا دور تا دور اتاق بزارم ببینم چجوری میشه.از اون دوستمون هم ایده گرفتم و رنگ یخی خریدم :d
یه نوع دیگه داره که چسبی هست ولی نصبش دنگ و فنگ زیادی داره و به ازای هر چند متر هم باید یه آداپتور براش تعبیه بشه. امشب که رفتم خونه نصبش میکم ببینم چجوری میشه :>

حتما یه عکس بده . با این قیمت خیلی خوبه پس :D

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین

تو هر عکس یا ویدئویی که از ستاپ های حرفه ای ببینید ، ریسه های LED جایی گذاشته نمیشه که خود ریسه دیده شه ، بهترین جا برای گذاشتنشون پشت میز PC ، میز تلویزیون ، مانیتور ، تلویزیون هستش ! این ویدئو رو ببینید تو یوتــــــیوب :

F693D0QSjXc

اون ریسه که رنگش با توجه به محتوی مانیتور عوض میشه هم تو این ویدئو هست .

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
ezume2yn.jpg
jy4y4a2e.jpg

كسى واسه ما پيشنهادى نداره ؟ :دو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر