طراحان Killzone+Metroid در حال کا بر روی Halo 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
با کنار رفتن Bungie امتیاز ساخت Halo 4 به Industries 343 داده شده و فشار زیادی رو این استدیو برای برآوردن انتظارات است این استدیو باید میلیون ها نفر را در سراسر جهان راضی کند.
و در این راه مایکروسافت هزینه های بسیار زیادی کرده است و کسانی که در صنعت گیم خوش درخشیدن را به این استدیو آورده است.

Chris Haluke قبلا به عنوان طراح بازی Killzone 3 در گوریلا کار میکرده است.او تجربه کار بر روی عناوین Assassins Creed و Splinter Cell در Ubosoft دارد.و در حال حاضر در استدیو Industries 343 مشغول کار بر روی عنوان Halo 4 است.

94193358895823110398_thumb.jpg

Kynan Pearson سابقه 7 سال کار در استدیو Retro studios را دارد و در ساخت تمام نسخه های سری Metroid نقش داشته است.او همچنین در کارنامه خود بازی Donkey Kong Country Returns را دارد.

نفر بعد Jason Behr است که با شرکت های بسیار بزرگی کار کرده است.او در کارنامه خود کار بر روی سری Metroid و طراحی یکی از بهترین عناصر تیراندازی تا در سطح claustrophobic و ارائه رئال را دارد.

علاوه بر این او عکس های خیره کننده ای میسازد و در آلبوم خود تصاویری خیره کننده برای ویندوز ویستا دارد.

Halo 4 در استدیو Industries 343 بنظر میرسد در دست بهترین های صنعت گیم در دست ساخت.حال آیا میتواند به موفقیت های Bungie برسد و انتظارات مردم را برآورده کند.به هر حال همه چیز در دستIndustries 343 است.

Last edited by a moderator:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نه اینا نون و اب نمیشه ولی مهر خاموشیست بر دهان یاوه گویان:d
یعنی بیشتر گیمرا-سایتا-مجله ها-این بازی رو قبول دارن ولی بعضیا بدلیل تعصب روی یه موضوع خاص نمی خوان قبول کنن که کاریش هم نمیشه کرد...
اخه اصلا بحث بي مورديه ..
سريع يه فن پي اس ميگه هيلو چرته
بقيه فن هاي 360 ميان ميگن امتيازش شده فلان .... خيلي خداست ...
----------
ديگه همه اينرو فهميدن ...:d

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
هیلو تنها عنوانی هستش که بدون هیچ گونه بزرگ نمایی و توسط چندین بازی ساز خیلی معمولی ، بیشترین نمره منتقدان رو گرفته. از قدیم گفتن که آشپز وقتی 2 تا شد.... امیدوارم این بلا سر این فرنچایز محبوب در نیاد.

• Like
Reactions: koorosh sh

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76
امتیاز: امتیاز بازی ها ملاک نیست. تازه این سایتا پول هم میگیرن تا نمره بالاتر بدن.
فروش: اینا همه به خاطر تبلیغات مایکروسافته.
هواداران : اینا همه بچه 13 ساله هستن.
گرافیک: گرافیک بازی مزخرف و آشغاله. تازه رنگ بندیش بچه گونه و شاده.
داستان: داستان بازی بی خود و بی سر و تهه.
کنترل: کنترل بازی های اول شخص تو pc بهترن.
گیم پلی: تو گیم پلی این بازی هیچ نکته و نوآوری خاصی دیده نمیشه.

خدایی چقدر از این حرف ها تو اینجور تاپیکا رد و بدل شده؟ چرا اکثر اوقات فقط این حرف ها درباره ی هیلو زده میشه؟
آقا حالا یکی هیلو رو دوست نداره قبول نظرش محترمه ولی دلیل نیست که بیاد به زمین و زمان ایراد بگیره.
درسته که هیلو اولین اول شخص کنسولی نبود ولی پیشرفت که بود. منکرش میشه شد؟
درسته که اول شخص بازی کردن رو کامپیوتر بهتره ولی بحث اینجاست هیلو نشون داد اول شخص میتونه رو کنسول هم مثل کامپیوتر اجرا شه. حالا درسته که این سبک رو کامپیوتر یه لطف دیگه داره ولی تقریبا به خوبی رو کنسول ها هم الآن قابل اجراست.
در ضمن یه چیزی رو هم اضافه کنم اینه فراموش نکنیم (که البته سلیقه هم هست تا حدودی) این که هیلو واقعا لذت بخشه. واقعا اگه همه ی این موارد رو هم بشه زیر سوال برد اینو نمیشه. نمیتونه هیچ کسی صرفا به خاطر این که کسی از بازی خوشش نیومد بیاد بگه بازی لذت بخش نیست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
امتیاز: امتیاز بازی ها ملاک نیست. تازه این سایتا پول هم میگیرن تا نمره بالاتر بدن.

خدایی چقدر از این حرف ها تو اینجور تاپیکا رد و بدل شده؟ چرا اکثر اوقات فقط این حرف ها درباره ی هیلو زده میشه؟
آقا حالا یکی هیلو رو دوست نداره قبول نظرش محترمه ولی دلیل نیست که بیاد به زمین و زمان ایراد بگیره.
درسته که هیلو اولین اول شخص کنسولی نبود ولی پیشرفت که بود. منکرش میشه شد؟
درسته که اول شخص بازی کردن رو کامپیوتر بهتره ولی بحث اینجاست هیلو نشون داد اول شخص میتونه رو کنسول هم مثل کامپیوتر اجرا شه. حالا درسته که این سبک رو کامپیوتر یه لطف دیگه داره ولی تقریبا به خوبی رو کنسول ها هم الآن قابل اجراست.
در ضمن یه چیزی رو هم اضافه کنم اینه فراموش نکنیم (که البته سلیقه هم هست تا حدودی) این که هیلو واقعا لذت بخشه. واقعا اگه همه ی این موارد رو هم بشه زیر سوال برد اینو نمیشه. نمیتونه هیچ کسی صرفا به خاطر این که کسی از بازی خوشش نیومد بیاد بگه بازی لذت بخش نیست.
دوست عزيز تمام بازي ها روي پي سي لذتش بيشتره ...
جز بازي هاي ريسينگ و ورزشي كلا ...
اينم نظر شخصي بنده :d
----------------------------------
هيلو تمام موارد بالارو داره ..
اما مسلما بهترينشون نيست ...
جزو بهترين هاست ...
ديگه ايه نازل نشده براي اين همه اصرار طرفداران 360 و انكار طرفداران پي اس !!!

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar

=))=))=))=))=))
http://mktplassets.xbox.com/NR/rdonlyres/F58752BA-655B-4D35-9682-664B76C89E5E/0/ilmgates.jpg
2
3
4
5
6
7
8
9

یه 13 ساله نشون بده =))=))=))=))

آخرین ویرایش:

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
من تازه این تاپیک رو دیدم و واقعا نمیدونم این چه بساطیه که تا یه حرفی از هیلو زده میشه یه عده ترول که بعید میدونم یه شماره از هیلو رو هم تموم کرده باشن میان از سرتاپای بازی رو قهوه ای میکنن و به خیال خودشون مثلا دارن خیلی کار باحالی میکنن.
آقایون عزیز شماها اگه از هیلو خوشتون نمیاد مشکل از بازی نیست بلکه مشکل از شماست که نمیتونین با بازی به این زیبایی ارتباط برقرار کنین وگرنه اگه غیر از این بود هیلو فن بیس به این عظیمی نداشت.همین.پس الکی شلوغش نکنین و سعی نکنین نظرات خوشحال خودتون رو به کرسی بشونین.

ven0m

کاربر سایت
Jun 22, 2008
76

fبچه شدی؟ :-/
با این حرفت نشون دادی هیچی حالیت نیست... سکوت کن :|
اگه تبلیغات بود واسه یکی یا 2 تا از شماره هاش جواب میداد.. وقتی مردم ببینن چرته نمیخرن.. ولی دیدی که تو شماره 3 ترکوند..
سکوت کن...

هیچ کدومتون کامل پست منو نخوندید. مسلما اگه یه ذره فکر میکردید می دیدید من دارم طعنه میزنم. من بیام هیلو رو مسخره کنم بعد تو همون پست بیام ازش دفاع کنم.؟

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
هیچ کدومتون کامل پست منو نخوندید. مسلما اگه یه ذره فکر میکردید می دیدید من دارم طعنه میزنم. من بیام هیلو رو مسخره کنم بعد تو همون پست بیام ازش دفاع کنم.؟

دقت کردی من فقط جوابه اون رنگه قرمزت رو دادم؟ :d

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
یه بازی ps3 اول شخص بگو نمره 96 گرفته باشه :d
تک امتیاز بله خیلی از بازی ها امتیاز های متفاوتی گرفتن ! آخریش همین la.noire ! امتیاز 10 داشت ، 4 هم داشت ! اگه میانگین منظورته که فک می کنم این تصویر جوابت رو بده

ernfak8533mpc42899uu.png

تازه با این فرق که killzone 2 تو سال 2009 منتشر شد و reach با بازه ی زمانی یک ساله بعد از killzone منتشر شد !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دقيقا هيچكدوم نخوندن ..
اصلا خودت رو ناراحت نكن :d
-----------------------------------------
با مهد كودك اشتباه گرفته شده اينجا ....

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
فک کنم مقایسه بازی های هم نسل درست تر باشه کیوان جان !
KZ2 و Reach یا Kz3 بازی های هم نسل بودند ! ولی Halo : CE بازی دو نسل قبل بود . مطمئنا توی دو نسل قبل این نسخه ای که شما گفتی وجه تمایزی بین FPS ها داشته و خلق یه المان جدید رو به همراه داشته . فعلا بحث سره بازی های این نسل و این بازی هاست .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
دوستان این کلوب هم هستش !! فحشی ، دری وریی ، هر چی دوست دارین برین اونجا بگین !!:|
بابک الکی کلوبو نزده :|

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
تک امتیاز بله خیلی از بازی ها امتیاز های متفاوتی گرفتن ! آخریش همین la.noire ! امتیاز 10 داشت ، 4 هم داشت ! اگه میانگین منظورته که فک می کنم این تصویر جوابت رو بده

ernfak8533mpc42899uu.png

تازه با این فرق که killzone 2 تو سال 2009 منتشر شد و reach با بازه ی زمانی یک ساله بعد از killzone منتشر شد !
اینطوری هم میتونیم حساب کنیم HALO Reach پرکوئل بود و Killzone 2 نسخه شماره دار بود (Sequel)باز هردو 91 تشریف دارن یعنی تو این مقایسه نا عادلانه هم کیلزون پیروز نشده
میخوای یه مقایسه همچین غنی بکنی HALO 3 رو با Killzone 2 مقایسه کن بعد بیا بگو فلان... تازه به قول خودت کیلزون 2 با بازه زمانی 2سال بعد از هیلو 3 !!! منتشر شد
کیلزون 3 هم میتونی با HALO ODST مقایسه کنی که در اون صورت کیلزون 3 با اختلاف 1 امتیاز پیروز میشه :d یاده JJ بخیر میگفت FPS به کیلزون بدهکاره چقدر میخندیدیم:d

• Like
Reactions: hosein_fisher
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر