طراحان Killzone+Metroid در حال کا بر روی Halo 4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
با کنار رفتن Bungie امتیاز ساخت Halo 4 به Industries 343 داده شده و فشار زیادی رو این استدیو برای برآوردن انتظارات است این استدیو باید میلیون ها نفر را در سراسر جهان راضی کند.
و در این راه مایکروسافت هزینه های بسیار زیادی کرده است و کسانی که در صنعت گیم خوش درخشیدن را به این استدیو آورده است.

Chris Haluke قبلا به عنوان طراح بازی Killzone 3 در گوریلا کار میکرده است.او تجربه کار بر روی عناوین Assassins Creed و Splinter Cell در Ubosoft دارد.و در حال حاضر در استدیو Industries 343 مشغول کار بر روی عنوان Halo 4 است.

94193358895823110398_thumb.jpg

Kynan Pearson سابقه 7 سال کار در استدیو Retro studios را دارد و در ساخت تمام نسخه های سری Metroid نقش داشته است.او همچنین در کارنامه خود بازی Donkey Kong Country Returns را دارد.

نفر بعد Jason Behr است که با شرکت های بسیار بزرگی کار کرده است.او در کارنامه خود کار بر روی سری Metroid و طراحی یکی از بهترین عناصر تیراندازی تا در سطح claustrophobic و ارائه رئال را دارد.

علاوه بر این او عکس های خیره کننده ای میسازد و در آلبوم خود تصاویری خیره کننده برای ویندوز ویستا دارد.

Halo 4 در استدیو Industries 343 بنظر میرسد در دست بهترین های صنعت گیم در دست ساخت.حال آیا میتواند به موفقیت های Bungie برسد و انتظارات مردم را برآورده کند.به هر حال همه چیز در دستIndustries 343 است.

Last edited by a moderator:

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اصلا نطرات 360فن ها رو که میخونم حال می کنم!!!
دوستان معتقدن هیلو کلا یه چیز جدا از همه ی بازی های دنیاست و...
به خدا این هیلو هم یا بازیه مثل بقیه ی بازی ها!! حالا محیط گل و بلبل بهش اضافه کردن و 4 تا موجود صورتی و بنفش داره یا تفنگش زوم نداره دلیل نمیشه بگیم این دیگه رودست نداره.
حالا 4 تا بچه خارجی که دیگه هممون میدونیم خارجی ها عشق آدم فضایی و این خضعبلاتن بازی رو خریدن فروشش رفته بالا دلیل نمیشه هی چماق کنیدش بزنید تو سر بازی های دیگه!!!!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
LOL
کسانی که ادعای بزرگی میکنند تو این تاپیک ها مشخص میشه واقعا چند سالشونه
دوستانی که فیوز پروندند بجای اینکه ادعای فن های متعصب و تک بعدی رو در بیارند ابتدا فکر کنند بعد پست بدن
کیلزون نه از نظر جَوی نه داستانی نه هیچ فورم دیگه ای شبیه به هیلو نیست و این مقایسه کودکانه فقط بخاطر فن بازی و مسائل بچگانست همین
مخصوصا فن های هیلو که دیگه از جوش گذشته رسما بخار شدند (اَنگ فَن بودن نچسبونید تو این پست از هیلو طرفداری کردم ولی ظاهرا هیلو اصلا نیاز به طرفداری نداره)
بیخیال شید

• Like
Reactions: .:Soheil:.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
عزیز اشتباه برداشت کردی ! من نگفتم kz تو مقایسه با هیلو برنده ست ! ایشون گفتند هیلو 96 اورده و کدوم بازی از PS3 هست که همچین امتیازی اروده باشه ! من یک عنوان انحصاری سونی رو با یک عنوان انحاصری مایکرو رو مقایسه کردم ! 96 ـی در کار نبود

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
الان این نظر شخصیته؟ حتی اگه نظر شخصیت هم باشه چون واقعیت نداره اشتباهه. اکثرا گیم پلی کیلزون 2 رو به کیلزون 3 ترجیح میدن.برای اثبات این حرف حتی نظر سنجی هم هست براش! فکر نمیکنم کسی که حتی 5 دقیقه هم کیلزون2 رو بازی نکرده حق اظهار نظرهایی اونم به این شدت که گیم پلی رو زیر سوال ببره داشته باشه!

فکر نمیکنم کسی که حتی نمیدونه طرف مقابلش چی رو بازی کرده و چی رو بازی نکرده حق اظهار نظرهایی اونم به این شدت که بخواد تعیین کنه نظر طرفش واقعیت داره یا نه، رو داشته باشه !

آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
به خدا این هیلو هم یا بازیه مثل بقیه ی بازی ها!! حالا محیط گل و بلبل بهش اضافه کردن و 4 تا موجود صورتی و بنفش داره یا تفنگش زوم نداره دلیل نمیشه بگیم این دیگه رودست نداره.
حالا 4 تا بچه خارجی که دیگه هممون میدونیم خارجی ها عشق آدم فضایی و این خضعبلاتن بازی رو خریدن فروشش رفته بالا دلیل نمیشه هی چماق کنیدش بزنید تو سر بازی های دیگه!!!!
اه. من فکر میکردم کیفیت بازی خوبه.پس چون بازی تو فضاس فروش میره. :(:|
عجب...

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,899
نام
شیخ صدرا
بنده تقاضا دارم این تاپیک مهم بشه تا تند تند بیام اینجا و بخندم:dهمین مونده بود لول زون اسمش کنار هیلو بیاد.جل الخالق:))

هر بازی یه شخصیتی داره و مخاطب خاصی بهتره بفهمید دارید چی میگید.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
اگه هیلو نبود سبک FPS هم رو کنسول نبود بیشتر چیزایی که الان تو سبک FPS عادی شده هیلو به این سبک واردشون کرد.

هیلو یکه تازه این سبک بوده هست و خواهد بود...(البته Rage و Doom هم کم نیستنا:d

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اه. من فکر میکردم کیفیت بازی خوبه.پس چون بازی تو فضاس فروش میره. :(:|
عجب...
آره دیگه...تا الان اشتباه میکردی... اینجوریاست... ;):|
اگه هیلو نبود سبک FPS هم رو کنسول نبود بیشتر چیزایی که الان تو سبک FPS عادی شده هیلو به این سبک واردشون کرد.

هیلو یکه تازه این سبک بوده هست و خواهد بود...(البته Rage و Doom هم کم نیستنا:d
یعنی چی الان fps رو کنسول نداشتیم؟؟ یعنی هیچکس پیدا نمیشد بعد از یه مدت اون چیزا رو به fps اضافه کنه؟؟ دیگه بمب اتم که نساخته بودن!
اینکه halo یه تازه این سبکه نظر شماست.لطفا به کسی تحمیلش نکن.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
وای بیا ببین فنای سونی چه چیزایی دارن میگن ادم اتیش میگیره میگه هیلو به خاطر موجودات بنفشش فروخته هرچی میشه بحث سر هر بازی میشه پای کیلزون میاد وسط میگی گیرز میگن کیلزون میگی هیلو میگن کیلزون میگی کرایسیس میگن کیلزون بابا اخه این بازی در اون حدی نیست که بخواید با هیلو مقایسش کنید این همه تبلیغ این همه سرمایه اخرشم میانگینش اونطوری میشه و فروشش هم که هچی نگم بهتره یادمه قبل از اینکه نسخه ی سومش عرضه بشه یه چیزایی عجیب غریبی میگفتن ادم شاخ درمیورد مثل بهترین گرافیک تاریخ واین حرفا البته حق دارید ادم 5-6 سال یعنی از اول نسل از یه بازی طرفداری کنه ولی اخرش هیچی نشه خوب یکم سوز داره

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
یعنی چی الان fps رو کنسول نداشتیم؟؟ یعنی هیچکس پیدا نمیشد بعد از یه مدت اون چیزا رو به fps اضافه کنه؟؟ دیگه بمب اتم که نساخته بودن!
اگه مایکروسافت کدها یا بهتره بگم چگونگی ساخت FPS رو در اختیار شرکت های دیگه نمیذاشت الان شاهد بازیهای مثل کال-بتلفید و... رو کنسول نبودیم...
پیدا میشد ولی چندین سال بعد نه همون فرداش هیلو بیشترین کمک رو به پیشرفت سبک FPS کرد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نظرات بعضی ها اصلا اهمیتی نداره چون در هر صورت Halo بعد از Call of Duty محبوب ترین و پر فروش ترین FPS به حساب میاد. حالا هی بد بگید چیزی عوض نمیشه چون Halo همیشه در صدر بوده و می مونه ( حالا هی دعوا کنید :) )

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
فکر نمیکنم کسی که حتی نمیدونه طرف مقابلش چی رو بازی کرده و چی رو بازی نکرده حق اظهار نظرهایی اونم به این شدت که بخواد تعیین کنه نظر طرفش واقعیت داره یا نه، رو داشته باشه !
به هر حال مهم اینه که نظر شما کاملا غیر منطقیه و البته جانب گیرانست خصوصا در مقابل بازیهای غیر از کنسول مورد علاقت....

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
دوست عزیز شما مثل اینکه دوزاریتون نمی افته !!!

تو پست قبلیم جوابت رو با کامنت خودت دادم باز برگشتی همون خونه اول !!!! کسی اینجا ادعا نمیکنه که اگه halo نبود الان Fps نداشتیم ، یا اگه میگه منظورش این نیست که fps بوحود نمی اومد.....!!!!

داریم میگیم نام هیلو به عنوان پیشرو و ایجاد کننده FPS رو کنسول ها ثبت شده ، همون طوری که مخترع برق و روشنایی تو تاریخ ادیسون نام گرفته ...همون طور که مخترع تلفن الكساندر گراهام بل نام گرفته و ......
یعنی درکش اینقدر سخته؟؟؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
یعنی درکش اینقدر سخته؟؟؟

بله خیلی چون پای Halo در میان است :d
هم درکش سخت است هم قبول کردنش من خودم به شخصه شرایطشون رو درک میکنم :d

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,899
نام
شیخ صدرا
( حالا هی دعوا کنید :) )

این بحث ـی که اینجا دارن میکنن مثل این میمونه که سر درخت بودن یا نبودن یه درخت دو نفر دعوا کنن :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر