صفحه ترحیم

m_darren1983

کاربر سایت
Aug 12, 2007
78
نام
میلاد
http://3redlightfix.com/?hop=meidjie
روشی موسر در 3چراغه اما نیاز به کمی زحمت داره
اگه کسی کردیت کارت داره این رو واسم بگیره نقداً پولشو میدم اما میخوام به صورت فری پخشش کنم!!!!!!!!!!!!!!;)یعنی از این به بعد تو ایران کنسول 3 چراغه نداریم!!!!!!!!!:biggrin1:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
با دسته دوم نخریدت شدیدا موافقم ، ولی با 2005 نخریدن شدیدا مخالم ، مهدی جان. :biggrin1:
مهدی جون تو اون یکی تاپیک هم گفتم ، 360های تاریخ 2005 کمترین میزان خرابی رو داشتن.
علاوه بر اون دوستام که گفتم 2005 دارن ، یعنی با هم خریدیم و مال هیچ کدوم هم خراب نشده ، دیروز هم یکی کنسولش رو آورد پیشم برا تنظیم لنز ، که در آخر لنز رو هم مجبور شدیم بفرستیم برای تعمیر ( که این جریان لنز رو بعدا تعریف می کنم ) ، خلاصه اینکه وقتی تاریخ ساخت کنسولش رو دیدم متوجه شدم 2005 هستش! :eek: وقتی ازش پرسیدم که تا حالا چند بار 3 چراغ داده گفتش که تو این 1 سال و خورده ای فقط یک بار اونم بخاطر نوسان برق بود که 2 ثانیه بعدش کلا برق رفت.:-" خلاصه این که من یکی که تا حالا کنسول خراب شده که مال 2005 باشه ندیدم ، نه اینکه نباشه ولی من ندیدم.

-----------------------

حالا لنز چرا ضعیف شده ، علتش اینه که 1 سال با بازی استمپری بازی کرده که در بهترین وضعیت بازی های اصل رو هم بزور میاورد بالا.

ببخشید منظورم این نبود که کنسولای 2005 خرابن منظورم اینه که چون بیش از یک سال کار کردن احتمال خراب شدنشون بیشتره . شاید هم تا بحال خراب شده . 360 از فوریه 2005 تا حالا هیچ تغیری نداشته پس هیچ فرقی تا بحال با باهمدیگه از نظر سال ساخت ندارن.
اقا فرزاد اتفاقا یکی از دلگرمیهای من نسبت به خراب نشدن کنسول شما هستی چون کنسولت هنوز سالمه;)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
خوب کنسول منم فعلا رفته تو i.c.u و منم دارم دعا میکنم که لااقل یه ماه دیگه کار کنه بعد مرحوم بشه
اگه کسی راهی بلده که مرگشو یکم عقب بندازم لطفا کمک کنه

حالا شرایط بیمار :کنسول رو روشن که میکنم تو داشبورد مشکلی ندارم ولی وقتی بازی میزارم بعد از 2 دقیقه هنگ میکنه و باید ریست کنم هنوز 3 چراغ رو ندیدم ولی میدونم که بزودی اونم میاد

چیزی به فکرتون میرسه فقط یه ماه دیگه دوام بیاره تا این کنسولهای جدید بیاد که میگن gpu شون 65 نانو هست:(

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
خوب کنسول منم فعلا رفته تو i.c.u و منم دارم دعا میکنم که لااقل یه ماه دیگه کار کنه بعد مرحوم بشه

حالا شرایط بیمار :کنسول رو روشن که میکنم تو داشبورد مشکلی ندارم ولی وقتی بازی میزارم بعد از 2 دقیقه هنگ میکنه و باید ریست کنم هنوز 3 چراغ رو ندیدم ولی میدونم که بزودی اونم میاد

چیزی به فکرتون میرسه فقط یه ماه دیگه دوام بیاره تا این کنسولهای جدید بیاد که میگن gpu شون 65 نانو هست:(
بهترين راه : بازي نكن :laughing:
دسته رو بردار برو خونه ي يكي از بكس تلپ شو ... تا شنبه كه مدرسه ها :((:((:((:((:(( شروع شه همون جا بمون :laughing::laughing:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک

یادش بخیر کنسول منم قبل از مرحوم شدنش اینجوری مثل مال شما جون میکند:laughing:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
یادش بخیر کنسول منم قبل از مرحوم شدنش اینجوری مثل مال شما جون میکند:laughing:

خدا بیامرز چند روز جون کند؟ :cheesygri

لعنتی چه بی موقع حوس مردن به سرش زده . شما کنسولت چی شد چیکارش کردی دیگه درست نشد؟ بپیچمش تو حوله فایده داره؟ شوک الکتریکی با ادرنالین کارسازه!!!

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
خدا بیامرز چند روز جون کند؟ :cheesygri

لعنتی چه بی موقع حوس مردن به سرش زده . شما کنسولت چی شد چیکارش کردی دیگه درست نشد؟ بپیچمش تو حوله فایده داره؟ شوک الکتریکی با ادرنالین کارسازه!!!
والله.یه 10 روزی کار کرد:blushing:
نه فایده ایی نداره من همه ی راه ها رو امتحان کردم:(بازم شما خوبه این چند تا بزی اخیر رو تجربه کردی
پس ما چی بگیم:((

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
تو حوله بپيچي بدتر ميشه يوقت اين كارو نكني.
يادش بخير 360 قبلي من از اين خفيف تر جون ميكند! ديدم داره زجر ميكشه با سشوار صنعتي راحتش كردم!:laughing: طاقت نياوردم رفتم يكي ديگه خريدم.

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
تو حوله بپيچي بدتر ميشه يوقت اين كارو نكني.
يادش بخير 360 قبلي من از اين خفيف تر جون ميكند! ديدم داره زجر ميكشه با سشوار صنعتي راحتش كردم!:laughing: طاقت نياوردم رفتم يكي ديگه خريدم.
چند وقته این یکی رو خریدی ؟تاریخ تولیدش مال کی هست ؟نمیترسی اینم مرحوم بشه؟
اینا رو پرسیدم چون هر کاری میکنم تو کتم نمیره پلی 3 بخرم و میخوام دوباره 360 بگیرم:blushing:
آماری هست که مشخص کنه
چند نفر از بچه هایی که دوباره 360 گرفتند دوباره دچار سه چراغ شدند؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
اين يكي رو 7 ماهه دارم. چرا ! ولي يه فن گاوي بستم روش بيشترين دماش ميرسه به 40 درجه!:)
تاريخ توليدش ماله ماه سوم 2006 ه.
منم تو كتم نميره پلي 3 بخرم! ميخوام پول ps3رو بدم 2 تا psp بگيرم!

Blaze

کاربر سایت
Nov 6, 2006
117
دوستان عزيز من تا حالا تو اين صفحه ترحيم چيزي ننوشتم چون اگه قرار به نوشتن بود بايد سرقفليش رو به نامم ميزدن.به هرحال من هم يه چند روزي هست که دومين 360 مرحوم شد ولي هر کاري کردم نتونستم که با خودم كنار بيام که پول براي چيزي بدم که هيچ تضميني مبني بر سلامتش وجود نداره.در نتيجه با يه Ps3 كنار امدم...... راستش از خريدم هم راضيم.:-"

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
دوستان عزيز من تا حالا تو اين صفحه ترحيم چيزي ننوشتم چون اگه قرار به نوشتن بود بايد سرقفليش رو به نامم ميزدن.به هرحال من هم يه چند روزي هست که دومين 360 مرحوم شد ولي هر کاري کردم نتونستم که با خودم كنار بيام که پول براي چيزي بدم که هيچ تضميني مبني بر سلامتش وجود نداره.در نتيجه با يه Ps3 كنار امدم...... راستش از خريدم هم راضيم.

رضا جون ، جات XBox Live همیشه سبز خواهد موند. هر چند فکر کنم هر از گاهی میای از سایت و یه سری به دوستات می زنی. ولی خوب از وقتی تو رفتی من هم دیگه طرف Aegies Wing نرفتم! :(
من هنوز منتظرم تا تو یکبار دیگه Jump|In کنی. ولی ایندفعه بذار یکمی ایمنتر بشن تا دوباره Jump|Out نشی.

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
دوستان عزيز من تا حالا تو اين صفحه ترحيم چيزي ننوشتم چون اگه قرار به نوشتن بود بايد سرقفليش رو به نامم ميزدن.به هرحال من هم يه چند روزي هست که دومين 360 مرحوم شد ولي هر کاري کردم نتونستم که با خودم كنار بيام که پول براي چيزي بدم که هيچ تضميني مبني بر سلامتش وجود نداره.در نتيجه با يه Ps3 كنار امدم...... راستش از خريدم هم راضيم.:-"
ای واااای:eek:برای بار دوم:eek:نههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:((
فنشو 12 کرده بودی یا اصلا فنی برای دومی گذاشته بودی؟:(
همین پستت باعث شد که قید 360 رو برای هیشه بزنم:(
آخه این پلی 3 نامرد هم که بازیهاش هم گرونه و هم بروز نیست و گیر نمیاد حتی اگه ادم بخواد بازیهاشو تعویض کنه بازم درده سره:mad:مثلا شما فرض کن بازی موتور استورم رو الان داری .بعد مثلا فروشگاه شادی 50 تا بازیه heavenly sward رو که جدیده میاره .خب اولا چون جدیده خیلی گرون میده و دوما خوب مسلما حاضر نیست براحتی بازی جدیدشو با یه بازی قدیمی که همه دارنش تعویض کنه.به این مشگل تاحالا فکر کرده بودی؟;)بنا براین شما مجبور میشی صبر کنی اون جدیده هم حسابی قدیمی بشه تا بتونی با قیمت مناسبی تعویضش کنی.و این یعنی مصیبت یا مجبور برای هر بازی بری تهران و 100 تومت پیاده شی:laughing:
پ.ن:آخرش من چکار کنم دوباره یه 360 بگیرم و فنشو 12 ولت کنم و منتظر سوختنش بشم یا پلی 3 بگیرم و این همه مشکل بازی گیر اوردن رو بجون بخرم؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
ای واااای:eek:برای بار دوم:eek:نههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:((
فنشو 12 کرده بودی یا اصلا فنی برای دومی گذاشته بودی؟:(
همین پستت باعث شد که قید 360 رو برای هیشه بزنم:(
آخه این پلی 3 نامرد هم که بازیهاش هم گرونه و هم بروز نیست و گیر نمیاد حتی اگه ادم بخواد بازیهاشو تعویض کنه بازم درده سره:mad:مثلا شما فرض کن بازی موتور استورم رو الان داری .بعد مثلا فروشگاه شادی 50 تا بازیه heavenly sward رو که جدیده میاره .خب اولا چون جدیده خیلی گرون میده و دوما خوب مسلما حاضر نیست براحتی بازی جدیدشو با یه بازی قدیمی که همه دارنش تعویض کنه.به این مشگل تاحالا فکر کرده بودی؟;)بنا براین شما مجبور میشی صبر کنی اون جدیده هم حسابی قدیمی بشه تا بتونی با قیمت مناسبی تعویضش کنی.و این یعنی مصیبت یا مجبور برای هر بازی بری تهران و 100 تومت پیاده شی:laughing:
پ.ن:آخرش من چکار کنم دوباره یه 360 بگیرم و فنشو 12 ولت کنم و منتظر سوختنش بشم یا پلی 3 بگیرم و این همه مشکل بازی گیر اوردن رو بجون بخرم؟
اگه ميخواي 360 جديد! كه ميخواي بگيري نسوزه يه cooler king جور كن و فن اون cooler king رو 12 ولت كن و يه منبع برق جدا براي فن ها بخر. الان دستگاه من خنك كار ميكنه و ميتر سم كه مادر بورد منقبض شه و بتركه!!
تو اين 7 ماه كلاً 360ام يه دفعه هنگ كرد اونم به خاطر باگ بوده!
من دارم با cooler king صفا ميكنم! صداي قطار ميده!!
راستي اين فن يه نوع تبديل هم هست يعني ميتوني ازش به عنوان كابل مانيتور استفاده كني!:eek:
هم خروجي vga هم av هم component كه كامپوننتش بيشتر از 480p ساپورت نميكنه هم اپتيك هم stereo هم svideo و lan هم داره. تازه يه هاب 4 تايي بره usb داره! 2 تا فن هم داره. قيمت : 30000 تومن!
من خودم از www.amazon.com خريدم.
مگه دستگاه رو بره بازي نميخري؟! پس انتخابت فقط 360ه!
هرموقع خريدي بيشتر از يه ساعتو نيم پشت سرهم بازي نكن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر