صفحه ترحیم

finalgod

کاربر سایت
Aug 3, 2006
89
دوستان شرمنده که این پستو اینجا میدم ولی خدا رو شکر تا حالا هیچ مشکلی با دستگاهم نداشتم تاریخشم مال 2005 هست یه پیشنهادی دارم واسه بچه ها اینه که حتما از فن استفاده کنن من 8 ماه اول 10 ساعت پشت سر هم بازی میکردم هیچ اتفاقی هم نیفتاد حیفه که بخاطر استفاده نکردن از فن لذت بازی کردن با 360 رو از دست بدیم

KhashiMetal

کاربر سایت
Jun 7, 2007
1,396
نام
خشايار
راستش رو بخوايد منم خيلي راضيم ...
ولي بدون فن حتما مي ميره ...
مله من 29/9/2006 هستش ...
به همه ي بچه هاي 360 باز كه كنسولشون از بين رفته تصليت مي گم و اميدوارم حتما يكي ديگه بخريد...;)
موفق باشيد...

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه سوالی دارم!
اکثره کسایی که دستگاهشون مشکل پیدا کرده قبلش آپدیت داشتن!
این آپدیتا چجوریه؟
من شنیدم که میشه دیسکه بازی رو بزاری و بعد میپرسه میخوای آپدیت کنی یا نه!!!
درسته؟

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
دوستانی که کنسولشون از کار افتاده لطفا بگن بعد از چند وقت از کار افتاده یعنی چه مدت کنسول داشتن و میانگین چقدر بازی میکردن من خودم مهر سال قبل گرفتم با دو تا بازی بعد 3 هفته کارش تموم شد اونموقع هنوز فن تو ایران جا نیفتاده بود تازه خیر سرش مال 7/4/2006 بود بعدش یکی دیگه گرفتم مال 27/9/2006 با یه فن 7 ماه داره کار میکنه

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دوستانی که کنسولشون از کار افتاده لطفا بگن بعد از چند وقت از کار افتاده یعنی چه مدت کنسول داشتن و میانگین چقدر بازی میکردن من خودم مهر سال قبل گرفتم با دو تا بازی بعد 3 هفته کارش تموم شد اونموقع هنوز فن تو ایران جا نیفتاده بود تازه خیر سرش مال 7/4/2006 بود بعدش یکی دیگه گرفتم مال 27/9/2006 با یه فن 7 ماه داره کار میکنه

به نظر من کنسول اولی شما قبل از خرید شما مشکل داشته . شایدم دسته دوم بوده جای نو به شما دادن . درسته که فن تاثیر داره ولی نه اینقدر که بدون اون کنسول سه هفته کار کنه . البته کسانی بودند که دو روز بعد از خرید کنسولشون خراب شده که فکر کنم به اونها هم کنسولای تعمیری رو انداخته باشن. موقع خرید خیلی باید مواظب باشین :biggrin1:.

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
یه سوالی دارم!
اکثره کسایی که دستگاهشون مشکل پیدا کرده قبلش آپدیت داشتن!
این آپدیتا چجوریه؟
من شنیدم که میشه دیسکه بازی رو بزاری و بعد میپرسه میخوای آپدیت کنی یا نه!!!
درسته؟

مشکل کنسول ربطی به آپدیت نداره . اپدیتها در بازیهای جدید وجود داره . فکر میکنم آخرینش هم توی دارکنس بود .
آره همینطوره میپرسه . شما هم باید آپدیت کنی.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مشکل کنسول ربطی به آپدیت نداره . اپدیتها در بازیهای جدید وجود داره . فکر میکنم آخرینش هم توی دارکنس بود .
آره همینطوره میپرسه . شما هم باید آپدیت کنی.
شما تنهایی به این نتیجه رسیدی؟
دمای عادی این کنسول باید دور و بر 30 بچرخه در حالی که میره رو 65-70:eek:
الان دیگه تقریبا همه اعتقاد آوردن که این مشکل فقط نرم افزاریه و مایکرو برای اینکه هم کنسولاشو بفروشه هم کسی نتونه به سخت افزارش ایراد بگیره این کارو میکنه!
چند وقت پیش یه فروم معرفی کردم تو تاپیک راهنمایی برای خرید کنسول 360 که 90% کنسولای 3 چراغ قرمز تازه آپدیت شده بودن!!!!
خواهش میکنم از تمامیه بچه های بازیسنتر این آپدیت ها رو برا محکم کاری هم که شده انجام ندن

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
شما تنهایی به این نتیجه رسیدی؟
دمای عادی این کنسول باید دور و بر 30 بچرخه در حالی که میره رو 65-70:eek:
الان دیگه تقریبا همه اعتقاد آوردن که این مشکل فقط نرم افزاریه و مایکرو برای اینکه هم کنسولاشو بفروشه هم کسی نتونه به سخت افزارش ایراد بگیره این کارو میکنه!
چند وقت پیش یه فروم معرفی کردم تو تاپیک راهنمایی برای خرید کنسول 360 که 90% کنسولای 3 چراغ قرمز تازه آپدیت شده بودن!!!!
خواهش میکنم از تمامیه بچه های بازیسنتر این آپدیت ها رو برا محکم کاری هم که شده انجام ندن

نخیر مثل اینکه جنابعالی تنهایی به این نتیجه رسیدی . آخه مرد مومن ماکروسافت غول نرم افزاره ،اومدی میگی مشکل نرم افزاریه :laughing: دیگه از این حرفا نزن جلو بچه ها خیلی بد، اومدی وسط از همه خواهش میکنی اپدیت نکنن :laughing:
بابا تو دیگه کی هستی دسته ماکرو رو بستی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,067
نام
آریا
لان دیگه تقریبا همه اعتقاد آوردن که این مشکل فقط نرم افزاریه و مایکرو برای اینکه هم کنسولاشو بفروشه هم کسی نتونه به سخت افزارش ایراد بگیره این کارو میکنه!
؟؟؟!! مایکروسافت توی فرنگ برای این مشکل گارانتی گذاشته و فکر کنم 3 سال هم بود گارانتیش ! یعنی توی خارجه هرکی کنسولش خراب میشه به دلیل 3 چراغ , نمیره یکی دیگه بخره.
در مورد آپدیت هم تا جایی که یادمه وقتی بازی ای مینویسه باید آپدیت کنی , نمیتونی بگی دلم نمیخواد. مجبوری این کارو بکنی اگه درست یادم باشه.

G-Man

کاربر سایت
Jul 30, 2007
433
نام
روزبه
نخیر داداش او اپدیت ها برای داشبورد هست و هیچ ربطی به سه چراغ نداره ...

بابا وقتی که سیم های 360 به دلیل گرما از داخل ذوب بشه اونوقت 3 چراغ میده پس هیچ ربطی به اپدیت نداره .

در ضمن اون اپدیت ها برای داشبورد هست وباعث میشه که شما در داشبورد امکانات بیشتری داشته باشید .

با خیال راحت اپدیت کنید .

Tamjidzad

کاربر سایت
Jul 18, 2007
25
negaran nabashid 90% hal mikonim

سلام
اگر کنسول شما به هر دلیلی مشکل پیدا کرد و همه جا فرستادید و نتووستن حلش کنن یه پیغام بدید تا مجهز ترین مرکز تخصصی تعمیرات ایکس باکس رو بهتون معرفی کنم این در حد ادعا نیست و خیلی از دوستان که کنسولشون رو پیش همه کسایی که میشناختن بردن و حل نشد می تونن شهادت بدن که کنسول خیلیاشون رو برا شون بر گر دوندیم تعمیرات به جز علم مرکز و دستگاههای تخصصی می خواد که مرکزی که میگم همه اون ها رو داره نگران نباشید مشکل هر چیزی هم که باشه قابل حل خواهد بود.

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام
دستگاه من بود 3 چراغ شده 2 هفته دست یگانه بود درستش نکرد پیکسل 24 ساعته تعمیرش کرد!بهد میگم من لنزم سوخته میگن هزینش 90 تومنه اصلا این کنسولهای تعمیری قابله اعتماد هستن؟

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
اگر کنسول شما به هر دلیلی مشکل پیدا کرد و همه جا فرستادید و نتووستن حلش کنن یه پیغام بدید تا مجهز ترین مرکز تخصصی تعمیرات ایکس باکس رو بهتون معرفی کنم این در حد ادعا نیست و خیلی از دوستان که کنسولشون رو پیش همه کسایی که میشناختن بردن و حل نشد می تونن شهادت بدن که کنسول خیلیاشون رو برا شون بر گر دوندیم تعمیرات به جز علم مرکز و دستگاههای تخصصی می خواد که مرکزی که میگم همه اون ها رو داره نگران نباشید مشکل هر چیزی هم که باشه قابل حل خواهد بود.

هزینه تعمیر سه چراغ چقدره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر