صفحه ترحیم

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
من که نمیدونستم بحث فقط سر مشکل حرارتی هست :biggrin1:! نه که من کاربر جدیدم, داشتم از صفحه ی اول میخوندم و دیدم چند نفر دیگه هم دارن سر مشکل برق بحث میکنن!!! به همین خاطر!!! راستی حالا یادم اومد که بار اول (که تازه سه ماه از خرید 360 من می گذشت) وقتی سه چراغه داد چراغاش چشمک نمی زد ولی بار دوم که همین 5 6 روز پیش بود چشمک می زد!!! جریان بار اول چیه؟!!!

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
خدا رو شکر الیت جونم 1سال داره کار میکنه اوخ نگفته از 1ماه قبلم که 12 ولت کردم بیچاره از سرما مرد.ولی خداییش من کلی دوست و اشنا دارم که 360 دارن تا حالا کنسول هیچ کدومشون خراب نشده با این که زیاد بازی میکنن مثلا 1بار دوستم RE5 رو از اول تا اخر بدون خاموشی رفت باور کنید هیچ اتفاقی واسه کنسول نیفتاد حالا نمیدونم شما چیکار میکنید!!! فقط نظرمو گفتم نیگید فن بویهااااااا

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
دوستان مدله بورد کنسولتونم بنویسین لطفا.خدایی نکرده جسپر 3چراغ نداده که:biggrin1:؟(مشکله گرمایی)

مال من زفیر (Xephyr) هست و یه بار حدود 12 ساعت متوالی روشن بود ولی هیچی نشد!!!:biggrin1: (برین حالشو ببرین!)

راستی شما هم زیاد خیالت راحت نباشه!!! من تو اینترنت زیاد عکس الیت به اون الیتی و ابهتش دیدم که RRoD شده!!! دیگه مدل های پایین تر که جای خود دارن!!!

راستی این عکسم ببینید خالی از لطف که نیست هیچ کلی هم حال میکنین!!!

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:
rrod11.jpg

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

آخرین ویرایش:

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
سلام .
یه توصیه می کنم به همه ی دوستان . :(
اگر دستگاهتون سه چراغ شد به هیچ عنوان تعمیرش نکنید ! فقط بفروشیدش و یدونه نو بخرید یا یه PS3 تهیه کنید !!!
من 50 تومن واسه تعمیر دستگاه پیاده شدم ... بعد از یه ماه دوباره خراب شد . البته به نفعم شد چون امسال کنکور دارم و بهتر که خراب شد :biggrin1: بعد کنکور تصمیم می گیرم که ایکس باکس بگیرم یا PS3 :-"

id_nabood

کاربر سایت
Jul 7, 2008
84
نام
امید
کنسول من هم یه 8 ماهی کار کرد...تو این 8 ماه GTA و GRID و BAD COMPANY و FAR CRY2 و PRINCE OF PERSIA و GEARS OF WAR و چندتا دیگه رو تموم کردم.... E74 داد...تعمیر کردم...حدود 1 ماه و خورده ایی کار کرد...تو این یه ماه هم چندتا بازی تموم کردم...باز E74 !!!
دیگه بهش دست نزدم.×
مدلش هم پرمیوم 20 گیگ.فالکون.
به نظرتون میارزه 50 تومن خرجش کنم یا بفروشمش؟
چند میبرنش؟2تا دسته وایرلس و بقیه مخلفات توی جعبه + 30 تا بازی.
اگه کسی خریداره...pm بده.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دستگاه من هنوز زنده هست!ولی دم مرگ!!!
مدلش پریمیومه!ساخت 2008!مادربرد زیفر.تقریبا از اوابل 2008 تا الان که می شه دو سال کار کرده.تو این دوسال هم تا حالا هیچ چراغی ازش روشن نشده.ولی چند بار میان چند بازی از جمله AC2 و Dirt 2 فریز کرد.یه بار هم تو خود داشبرد.بدون اینکه چراغ روشن کنه.ولی وقتی بردم ببینند چشه,گفتند تا یه مدت دیگه فرته!!!!!حالا می خوام بفروشمش یه جاسپر بگیرم.

nimad

کاربر سایت
Nov 20, 2009
18
نام
saeed
من هم از دستگاهم ناجور راضیم. با اینکه شاغلم درس هم میخونم ولی قبلنا خیلی ازش کار میکشیدم.;)
در هر صورت کنسول تووپیه وقتی ناتا بیاد شاهکار میشه:p

zaxore

کاربر سایت
Jan 4, 2008
11
سلام میخواستم ببینم که چجوری میشه دستگاه رو آپدیت کرد چون هر دفعه که بازی جدید میاد باید این دستگاه رو با خودم ببرم و کلی هم پول بدم که آپدیتش کنن
اگه راهی هست که خودم اون کار رو انجام بدم راهنماییم کنین...
ممنون

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوست عزیز اینجا جای سوال پرسیدن نیست
کسی تا حالا تونسته دستگاه جسپر رو سه چارغه کنه.
عیب 3 چراغ بر میگرده به موردی سخت بین GPU و CPU که تقریبا 3 چراغ توی فالمونها کم پیش میومد!از فالکون به بعد 1 چراغ اومد!که 3 چراغ حل شده بود!!!
الانم باید دنبال 1 چراغ بگردی:D -من کلی خدایش تو گوگل سرچ کردم-با گنتا از تعمیر کارا از جمله NG صحبت کردم(طاهر)
اونم ندیده بود:D-ولی شنیدم میگم 3 چراغ میشه ،من ندیدم-حتی از رضا اکرمی هم که میشناسیش بپرس!!!

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
خوب 360 من هم 3 چراغ داد
مدل ارکید تابستون سال پیش خریداری شده
تاریخ 2008/04/02
هیچ کدوم از روش های کولینگ رو روش انجام نداده بودم.فن هم نداشتم.
تابستونا هر روز به مدت 1:30 ساعت و در طول سال تحصیلی فقط جمعه ها 1 و نیم ساعت
ارور 0110 داد.
23 بازی هم باهاش تموم کرده بودم.

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین

هوالباقی

دوستان وبرادران عزیز ایکسباکسم کامل درگذشت دیگه راهی به بازگشتش نیست

امیدوارم با حظور خودتون در مجلس این تازه از دست رفته روحشونو شاد کنین

مکان:مایکروسافت- لب قبر اینده بیل گیتز و پیتر مور که توسط بنده حفر خواهد شد

منتظر پیام تسلیت دوستان واشنایان گرامی هستم

یا حق

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس

هوالباقی

دوستان وبرادران عزیز ایکسباکسم کامل درگذشت دیگه راهی به بازگشتش نیست

امیدوارم با حظور خودتون در مجلس این تازه از دست رفته روحشونو شاد کنین

مکان:مایکروسافت- لب قبر اینده بیل گیتز و پیتر مور که توسط بنده حفر خواهد شد

منتظر پیام تسلیت دوستان واشنایان گرامی هستم

یا حق

عجب تاپيكي:d من اينو تا حالا نديده بودم.
رامين جان تسليت مي‌گم.
و
رحم‌الله و يقرءُ فاتحمَ الصوات!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر