سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,195
نام
ماکان
در هرصورت تنها نکته ای که اینجا میبینم اینه که دارندگان کنسول های مایکروسافت و PC بازا به 2 بازی خیلی خوب تو سبک خودشون دسترسی داران اما دارندگان PS فقط به یکی.

خوب اگه شما به دو بازی خیلی خوب تو این سبک دست رسی دارید پس چرا 20 صفحه از این 30 تا مربوط به ترول ها و میم های شماست و مدام سعی دارید بگید همه چیز خیلی صورتی و پروانه ایه و شماها هم بسیار اوکی هستید؟:D اجازه بدید فن های سونی هم از نتیجه اون 10 دلار بیشتری که دادن یه مقدار شاد باشن و در عوض شما هم از بازی کردن این دوتا بازی خیلی خوب تو سبک خودشون لذت ببرید:D

کلا برای من عجیبه با اینکه مایکروسافت زمین و زمان رو خریده مفت گذاشته رو گیم پس باز فن هاش علاقه ای به بازی کردن ندارن و ترجیح میدن با ترول کردن تو فروم ها سرگرم بشن:D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
من اصلا کاری به بازی‌های در دست ساخت بانجی ندارم؛ من میگم خرید بانجی توسط سونی، باید به تولد یه آیپی انحصاری بزرگ منجر بشه. اگر این اتفاق نیفته، اونوقت من هم میگم خاک عالم سر جیم رایان و هرمن هالست :D در مورد اینکه کِی این اتفاق میفته هم کسی چیزی نمیدونه.
به نظرم حتی اگر منجر به خلق ای پی انحصاری نشه باز من نمیگم خاک تو سر جیمبو. بدور از شوخی حرکتشون واقعا خوب بوده. یک استدیو تیر A گرفتن که قرار با بازی هاش کلی برای اکوسیستم سونی پول در بیاره که منجر میشه به سرمایه گذاری توی بخش های دیگه.
این خرید سونی واقعا نشون داد که اینا می خوان یک هولدر بزرگ بمونن. می خوان به بخش های بیشتر دسترسی داشته باشند و پول بیشتر در بیارن. وقتی سال های پیش میگفتیم که سونی هم این راه رو مثل مایکرو میاد، همه مسخره میکردن.
ولی این جدای از کنسول وار و ترول حرکتیه که هر دو پلتفرم هولدر مجبور هستن برن. پول عظیمی تو بخش pc و gaas خوابیده، یکی زودتر رفت سراغش یکی هم تازه داره میره. در اصل ماجرا تغییری نمیکنه.

کلا برای من عجیبه با اینکه مایکروسافت زمین و زمان رو خریده مفت گذاشته رو گیم پس باز فن هاش علاقه ای به بازی کردن ندارن و ترجیح میدن با ترول کردن تو فروم ها سرگرم بشن:D
مگه سونی فن ها که کلی بازی +80 دارن بی خیال ترول کردن شدن ماکان؟ :D
این چیزا باعث میشه حتی من هم لاگین کنم تو سایت و از فضا لذت ببرم :D

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
همه پی اس فنا هم از زمان PS1 به خاطر ارجینال بودن بازیاش طرفدارش شدن لابد؟ :))

بابا یه کنسول و بازیه دیگه چرا فاز مولتی میلیاردرا رو درمیارید :))
همین ۳ ۴ صفحه قبل رو بخونی میبینی که زدن تو فاز اینکه ما خیلی پولداریم و فقط رستوران با کلاس میریم ولی شما مشترکین گیم پس از تو سطل آشغال غذاتون رو برمیدارید
ولی نیم ساعت بعد میرن تو کانالای تلگرامی دنبال اکانت هکی :D

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
اگه بعدا نظرش عوض شد چی؟:D اگه جدای بازی های فعلی یه شوتر انحصاری سینگل پلیر/مالتی پلیر عین Halo برای PS5 ساختن چی میشه؟:D اگه روح Halo تو کالبد یه انحصاری PS5 دمیده شد تکلیف چیه؟:D اوکی دستنی مالتی پلتفرم میمونه، با بازی بعدیشون که گفتم نت ایز سرمایه گزاری کرده روش، اما این موارد به نظرت جوابشون چیه؟
حاجی بازی بعدشون 2025 هم که باشه بازی بعدیشون میشه واسه نسل بعد الان خوشحالی واسه نسل بعدی که اصلا معلوم نیست سونی سخت افزاری بده بیرون یا یه ناشر بشه؟؟ :)
حالتو قوربون برم

آخرین ویرایش:

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
View attachment 242433
طی چند سال آینده اکتیویژن تقریبا دو برابر تعداد کل کارکنان بانجی، بازی ساز برای کار کردن روی کالاف دیوتی استخدام می‌کنه ...
آره عین اون پروژه ۵۰۰ میلیون دلاریش که یه بار نزدیک بود فاجعه به بار بیاره تاخیرش زدن فقط عمقش کم شد :D بازی دادن بیرون هیچی نشده تمام پلیراش ریخته تو توییچ نصف بازی های f2p دو سال پیش هم ویو نمیگیره، سیستم افتضاح SBMM بازیش قشنگ ملت شکنجه میکنه، اسکین های بشدت گرون، درست میگی شما همینطور کلی کارمند استخدام میکنه واسه COD از همین پروژه ها انجام میده، اوضاع فعلی خود COD هم قشنگ جک محض هستش

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
آره عین اون پروژه ۵۰۰ میلیون دلاریش که یه بار نزدیک بود فاجعه به بار بیاره تاخیرش زدن فقط عمقش کم شد :D
باشه حالا شما چرا اینقدر سر همون فاجعه ی کم عمق ناراحتی :D
دفعه ی بعد می گم رو عمق فاجعه ی کم عمق بیشتر کار کنن تا شما اینقدر ناراحت و عصبانی نشی
بازی دادن بیرون هیچی نشده تمام پلیراش ریخته تو توییچ نصف بازی های f2p دو سال پیش هم ویو نمیگیره، سیستم افتضاح SBMM بازیش قشنگ ملت شکنجه میکنه، اسکین های بشدت گرون، درست میگی شما همینطور کلی کارمند استخدام میکنه واسه COD از همین پروژه ها انجام میده، اوضاع فعلی خود COD هم قشنگ جک محض هستش
قشنگ معلومه هیچ اطلاعی از وضعیت بازی های f2p نداری :D

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
آره عین اون پروژه ۵۰۰ میلیون دلاریش که یه بار نزدیک بود فاجعه به بار بیاره تاخیرش زدن فقط عمقش کم شد :D بازی دادن بیرون هیچی نشده تمام پلیراش ریخته تو توییچ نصف بازی های f2p دو سال پیش هم ویو نمیگیره، سیستم افتضاح SBMM بازیش قشنگ ملت شکنجه میکنه، اسکین های بشدت گرون، درست میگی شما همینطور کلی کارمند استخدام میکنه واسه COD از همین پروژه ها انجام میده، اوضاع فعلی خود COD هم قشنگ جک محض هستش
حاجی میدونی استدیوی که سونی خریده به گرون فروشی معروفه؟! :D
در و تخته خوب جور شدن :D

yaser_9000

کاربر سایت
May 28, 2013
264
به یه عده از دوستانی که دلشون رو خوش کردن به اینکه بانجی قرار نیست انحصاری بسازه، باید عرض کنم توجه دارید که بانجی قرار نیست تا ابد فقط Destiny بسازه دیگه :D اصلا فرض بگیریم که آیپی دستینی برای همیشه مالتی پلتفرم باقی بمونه؛ یعنی فکر می‌کنید قرار نیست شاهد یه شوتر انحصاری جدید از بانجی برای پلی‌استیشن باشیم؟! سونی خیریه باز نکرده که ۳.۶ میلیارد دلار هزینه کنه و اونوقت از نبوغ بانجی برای خلق یه آیپی بزرگ با سرمایه گذاری بلندمدت بهره نبره. خلاصه اینکه منتظر یه شوتر اول شخص انحصاری با lore عظیم از بانجی باشید.
افرین پسر خوب پس ببین مایکرو با اون همه ای پی چیکار میخواد بکنه:D
راستی کوروش جان یه مقایسه وارزون با دستینی هم بزار

آخرین ویرایش:

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
دیگه سونی یه استدیو خریده این‌قدر چرت و پرت ننویسین، استدیو به IP هویت می‌ده؟؟ این دیگه چه حرف عجیبیه، حتی خالق یه عنوان هم اگه ازش جدا بشه باز به هویت IP ربطی نداره و می‌تونه همون راهش رو ادامه بده. مثال هم تا دلت بخواد واسش هست، سری اسپلینترسل حتی زمانی که تو اوج هم بود دوتا استدیو مختلف نوبتی می‌ساختنش، سری توم‌ریدر هم تا حداقل سه‌تا استدیو مختلف روش کار کردن، سری کال‌آو هیچ‌وقت یه سازنده ثابت نداشته، ولفنشتاین هرکی از راه رسیده یه نسخش رو ساخته، حتی جدیدا هم مثل LIS استدیوش عوض می‌شه ولی هیچ اتفاقی واسش نمیوفته و حتی بهتر میشه، بانجی هم یه زمانی (بیش از ده سال پیش) روی هیلو کار می‌کرده، الانم ربطی به هیلو نداره، خرید خوبیه ولی ربطی نداره و مشکلی هم نیست واسه مایکروسافت ولی از اون‌ور چیزی که مشکل داره و دردناکه افتادن خود IP مثل کرش یا اسپایرو به دست رقیب هست، این مشکله نه یه استدیو که چندساله با مایکرو دیگه کار نمی‌کنه.
واقعا اینجا نشون میده بعضی ها سطح ادبشون کجاست.حالا طرف ناظم هم شده.داداش سر گردنه جای دیگست

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
خیلی ریسکیه بخوان ip جدید بزنن. lore علمی تخیلی الان تو بازار اشباع شده و یه ip جدید دیگه سخته بخواد جاپایی باز کنه این وسط. به احتمال 90 درصد ip جدیدی درکار نیست و همون دلشون خوش باشه سود فروش فرانچایز destiny رو ببرن اونم بصورت مالتی پلتفورم! :D
ساخت IP جدید از یکی دو سال پیش تقریبا تایید شده بود، اما Gameindustry.biz مجددا تو پستی که با جیم رایان و پیت پترسونز مصاحبه کرده بهش اشاره کرده:

Sony buying Bungie for $3.6 billion
At present, the studio is working on maintaining Destiny 2, expanding the Destiny franchise, and working on new IP.

RAFA_1992

کاربر سایت
Jun 17, 2018
479
مثل اینکه خیلی هیلو بازی کردی،باید یه 100 ساعتی بازی کرده باشی تا این همه ایراد پیدا کنی👍

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,609
نام
Mehrdad
این پست رو اگه نمیدادم رو دلم میموند، در مورد 360 و کوپی و اکانت هکی و غیره، ببخشید طولانیه، اگه حوصله دارید بخونید،
من وقتی اولین بار تو زندگیم 360 دیدم (2005 بود فکر کنم یا نهایتا 2006، چون گرز اف وار تازه اومده بود یادمه) که مال پسر داییم بود، حقیقتا پرهام ریخت، با اینکه نسخه اولیه بدون hdmi با کنترلر سیمی بود، ولی همون گرز اف وار کافی بود تا ادم به معنای واقعی حیرت کنه، به شدت هم کنسول خفنی بود و اگر کسی داشت به قول معروف کول به نظر میرسید.
این زمانیه که من به شدت PC Gamer هم بودم و کرک باز، با اینکه PS2 و عشق همیشگیم PSone هم داشتم و بازی هاشون رو شخم میزدم، اما یادمه دورانی بود که پی سی گیمر بودن خیلی رو بورس بود، صبح و شب تو گیم نت امثال وارکرفت 3 و C&C بازی میکردیم , شب تا صبح هم خونه کمپین های مین و ساید امثال وارکرفت و bfme، این مال زمانیه که هنوز حتی مپ ها و ماد های کاستوم خیلی راه نیفتاده بودند و ملت فقط لوکال یا انلاین مولتی پلیر بازی میکردند، ماد بیلدینگ کلاسیک، تاور دیفنس دیگه نهایت کاستوممون بود، هنوز خبری از wow نبود دوتا و لول و اینا که هیچ...

تو همین دوران بود که PS3 اومد، یک شاهکار دست نیافتنی بود، ادم با دیدنش مست میشد... و همه تو کفش بودند، بدون استثنا میشه گفت غیر ممکن بود که بدون کمک خانواده کسی بهش برسه، حداقل هم سن و سال های ما یعنی کودکان و نوجوانان ان موقع، خود من 2007 اول برای ارزون بودن بازی های 360 یک دونه گرفتم (انتخاب عادیم قطعا PS3 میبود، اما این زمانی ک بود که بازی PS3 بود 60 تومن و پول تو جیبی من 16 17 ساله بود هفته ای 15 تومن کلهم)
ولی حقیقتا، از 2007 تا 2010 که PS3 هک شد و گرفتم (بله، من PS3 هم بعد از هک گرفتم احساس بدی هم ندارم)، به معنای واقعی از 360 لذت بردم، مگه میشد امثال بایوشاک و هیلو 3 و گیتار هیرو 3 و ارمی اف تو و مس افکت و و و رو با قیمت مفت بخری و از کنسولت لذت نبری؟

تا 2013 که ویتا گرفتم رفتم سراغ اورجینال، PS3 هم اپدیت کردم و PS4 هم که خب اورجینال بود و هست، میخوام بگم واقعا قشنگ نیست که این قضیه رو مسخره میکنید، من همین الان N عدد بازی فیزیکی دارم (اینقدرررررر زیاده که امار ندارم، بخش بزرگیشون تو کمد هست و حالت انبار داره) و تا حالا حتی یک عدد هم اکانت هکی نگرفتم (با اشتراکی قانونی اشتباه نشه، که همونم یک عدد هم نگرفتم و ندارم) خیلی وقت ها بازی رو دی وان خریدم ولی "هنوز" حتی اجرا نکردم (یک نمونه ولفنشتین 2)
خیلی وقت ها مدت ها صبر کردم که بتونم بازی اورجینال بخرم، همین الانم فکر میکنم میبینم از 2010 حدودا میتونستم اورجینال کار کنم (که سر کار میرفتم و خرج شخصیم تا حدودی مستقل شد) ولی خب چون واقعا برام اهمیت نداشت (PS1-2 هم جیل بریک داشتم، حتی یادمه از بازی های 7 8 هزار تومنی سگا و میکرو رسیدیم به سی دی سیلور اورجینال سونی پی اس وان هزار تومن که مثل رویا بود اینقدر ارزون بود، دورانی که همه چند تا کیف سی دی بازی پلی استیشن داشتند)

خیلی خلاصه گفتم، حالا به نظرتون کسی میتونه من و به خاطر موقعیتم در سال 2007 و رفتن سمت ایکس باکس با انگیزه بازی ارزان، مسخره کنه؟ بیاد و ارشیو الان منو ببینه ایا به خودش نمیخنده؟

ای کاش یه روزی این مسخره کردن بر اساس بحث مالی(یا هر چیز دیگری) تموم شه(بماند که عوض اصولا گله نداره)، در عین حال، این واقعیت هم پذیرفته شه که خیلی ها حداقل برای بازی ارزون رفتند سمت 360 و این یک فکته کوچک ترین خجالتی هم نداره، خودم یک نمونه. حالا بعدش عاشق امثال بایوشاک و هیلو و گرز شدیم یک بحث دیگه است.
ریشه این بحث ها تو کل کله، ماشالا یه روز دو روز هم که نیست اینجا کلکل داریم، وگرنه بعید میدونم کسی بی دلیل بیاد 360 دار های کوپی باز رو مسخره کنه، یا مایکروفن به طور کامل زیر این بزنه که ارزون بودن بازی ها "هم" رو موفقیت 360 در ایران تاثیر داشته. این کل کل از این سایت بره روز خوشبختی منه...

*ملت ایران به خاطر بازی ارزون فن پی اس وان نشدند، به خاطر بازی هاش و قبضه کردن بازار به سمتش رفتند، اتفاقی که در ابعاد کوچک تر برای 360 هم افتاد، با این تفاوت که زمان 360 قطعا ارزان بودن "یکی" از فاکتور ها بود. همه که قبل خرید ایشون مقاله های مجله های تخصصی بازی یا حتی غیر تخصصی مثل مجله نواور راجع به 360 رو نخونده بودن...

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
افرین پسر خوب پس ببین مایکرو با اون همه ای پی چیکار میخواد بکنه:D
راستی کوروش جان یه مقایسه وارزون با دسینی هم بزار
گل پسر، بدون اینکه من رو بشناسی پریدی وسط :D اینجا صحبت مایکروسافت نیست. اتفاقا من خوشحال میشم که مایکروسافت با همه اون آیپی ها بترکونه؛ چون فن اکثر آیپی های ZeniMax و Blizzard هستم. موضوعات رو با هم قاطی نکن. میخوای درباره خریدهای مایکروسافت حرف بزنی، اشکالی نداره ولی پست من رو بی جهت ریپلای نزن!

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
اروم باشید چرا اینقدز حرص میخورید 🤣🤣🤣

استودیو که تمام شده و ipخاصی نداره چرا اینقدر اذیت میشید 🤣🤣🤣
کسی کاری به کسی نداره
تا زمانی که پای هیلو به این مسخره بازی ها باز نشه
آخه خریدن بانجی چه ربطی به هیلو داره ؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر