سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
برای من که فرق نمیکنه، گیم پس سه ساله گرفتم که هرچی میاد رو رنده کنم روش :D
چه برای بانجی باشه چه برای اکتی-بلی :D
این فلسفه رو که ما خیلی ساله میشناسیم :D زمان x360 هم به خاطر کپی‌خور شدنش کامیونیتی مایکروسافت فن ها در ایران تاسیس شد🤣

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,393
نام
رامین
این عالیه

:))

16F5ECA4-8982-4AE6-8C57-C40F61AB818D.jpeg
D47B6C85-F717-4A18-AF44-ED5596F534E2.jpeg

:)):)):))

F49FC2DC-758A-4B13-84B6-A565B8B12A7F.jpeg
الان بنظرت هرمن آواتار خودشو با مسترچیف میذاره ؟
یا مدیرهای دیگه پلی استیشن؟
نه اینا شخصیت دارن مثل اون گرینبرگ عقده ندارن
انصافا شخصیت امثال هرمن هالست کجا و اون گرینبرگ کجا.

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,567

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,656
عین این میمونه سونی استودیوی تراز اولی که مهمترین عنوان کنسول سلر رو براش خلق کرده، دو دستی تقدیم کنه به رقیب :D این استودیوئه که به IP هویت می ده، همونطور که همه سانتا و ناتی رو تو کار خودشون قبول دارن،بانجی رو هم به عنوان یه شوتر ساز خفن قبول دارن تامام :D سونی قشنگ با حوصله می ره خوباشو سوا می کنه :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,239
نام
ماکان
ولی در کل یه مساله ای رو در نظر بگیرید، قطعا بیشتر مشخص میشه سونی چرا بانجی رو خریده، چرا خیلی حرکت مهم و خوبی هست و چرا صریح گفتن بانجی مستقل میمونه و دنبال انحصاری کردن بازی هاشون نیستن.

سونی با خرید بانجی دنبال IP های انحصاری نبوده، بلکه هدفش خرید تکنولوژی های کاتینگ اج و خفنه و عوض یکی دوتا IP یه دانش عظیم رو به انحصار خودش در آورده! مشخصا سونی هم مثل باقی غول ها دنبال بازی های سرویس محوره، اما گفتم بحث بک اند این بازی ها یه چیز پیچیده ای هست و اگه سونی بخواد یه مالتی پلیر خوب، در کلاس و اندازه های بازی های سینگل پلیرش بسازه باید از این حیث هم خفن باشه، وگرنه چه تضمینی هست بازی بعدی یه چیزی عین Avenger یا Anthem نشه؟ پر از باگ با فلسفه تولید اشتباه اصلا که خیلی زود میمیرن و پروندش بسته میشه. در صورتی که سونی برعکس نیاز به فرنچایز داره نه حتا یه بازی صرفا خوب و باکلاس! دیوید جفی یه حرف خیلی خوبی تو پادکستش زد، گفت KZ یا Resistance بازی های خوبین، اما فرنچایز نیستن. سونی باید فرنچایز بفروشی درست کنه که پلیرها فارغ از داستان و شخصیت و این چیزها هر سال بازی کنن و عمر طولانی داشته باشه، برای این کار هم بانجی میتونه دانش و تکنولوژی های مورد نیاز سونی رو بهشون بده.

وگرنه سونی نشون داده برخلاف مایکروسافت توانایی و قابلیت ساخت IP های جدید و بزرگ رو داره و برای رسیدن به اینا نیازمند خرید یه سری ناشر و IP های موجود فعلی نیست، میتونه خودش بسازه و حالا بانجی و تکنولوژی هاش قطعه کامل کننده این پازلن. از طرف دیگه مالتی پلتفرم میمونن، فروش خوب بازی هاشون ادامه پیدا میکنه و درآمدش مستقیم میره تو جیب سونی تا دیگه با انحصاری شدن CoD یا بازی های دیگه توسط مایکروسافت توان مالیشون کم نشه و کلا هم وابسته به ترد پارتی ها نباشن. انحصاری کردن بازی های مالتی پلیر بزرگ که رو همه پلتفرم ها مخاطب جدی و پول خرج کن دارن اصلا تصمیم عاقلانه ای نیست.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,163
نام
آرمان
یعنی چی به خاطر خرید بانجی طرفدار halo شدیم؟ مگه کنسول یا بازی ارزون تره؟ halo رو مفتی با پول نقد به من بدن یه پولی روش میذارم برمیگردونم.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,544
نام
امین
هوشمندانه ترین تصمیم سونی برای خرید بود.
بانجی بمب استعداد و پتانسیل واسه شوتر هست و سونی خیلی عاقلانه رو اینا دست گذاشت.
راجب مبلغ خرید باید منتظر بود و زمان داد تا ببینیم فروش بازی های بعدی چه مقدار میشه.

تو بازار فعلی شوتر بانحی و تا حدودی کرایتک مونده بودن و سونی سریع و درست بانجی و خرید که بتونه ضعفش تو بازار شوتر و بازی های بدردبخور تو سرویس و جبران کنه.
هر طور نگاه میکنم خرید خوبی بوده.

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این فلسفه رو که ما خیلی ساله میشناسیم :D زمان x360 هم به خاطر کپی‌خور شدنش کامیونیتی مایکروسافت فن ها در ایران تاسیس شد🤣
یعنی برای اینکه رفتم گیم پس گرفتم و می خوام بازی هایی که روی این سرویس میان رو بزنم باید به تو جواب پس بدم؟! یا بخاطر اینکار نقد بشم؟!
زمان ps2 اینجا همه اورژینال بازی میکردن؟!
فقط تو خوبی که اکانتی، هکی یا 70 دلاری می خری و بقیه بدن؟!
حداقل من یک کار رسما قانونی انجام دادم.

عین این میمونه سونی استودیوی تراز اولی که مهمترین عنوان کنسول سلر رو براش خلق کرده، دو دستی تقدیم کنه به رقیب :D این استودیوئه که به IP هویت می ده، همونطور که همه سانتا و ناتی رو تو کار خودشون قبول دارن،بانجی رو هم به عنوان یه شوتر ساز خفن قبول دارن تامام :D سونی قشنگ با حوصله می ره خوباشو سوا می کنه :D
حاجی اینا الان 13 سال اون گوشه هستنا! تا حالا سونی کور بوده نمی تونسته اینارو جدا کنه؟! :D

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,567
وگرنه سونی نشون داده برخلاف مایکروسافت توانایی و قابلیت ساخت IP های جدید و بزرگ رو داره و برای رسیدن به اینا نیازمند خرید یه سری ناشر و IP های موجود فعلی نیست، میتونه خودش بسازه و حالا بانجی و تکنولوژی هاش قطعه کامل کننده این پازلن. از طرف دیگه مالتی پلتفرم میمونن، فروش خوب بازی هاشون ادامه پیدا میکنه و درآمدش مستقیم میره تو جیب سونی تا دیگه با انحصاری شدن CoD یا بازی های دیگه توسط مایکروسافت توان مالیشون کم نشه و کلا هم وابسته به ترد پارتی ها نباشن. انحصاری کردن بازی های مالتی پلیر بزرگ که رو همه پلتفرم ها مخاطب جدی و پول خرج کن دارن اصلا تصمیم عاقلانه ای نیست.
در تکمیل این قسمت حرفت که خیلی هم درست بود ،بنظرم بازیهای مولتی پلیر آینده سونی مثل بازیهای در حال ساخت Deviation یا Firesprite یا همین Bungie و Haven احتمال خیلی زیاد دی وان بر روی سرویس جدید سونی که فعلا با اسم رمز اسپارتاکوس شناخته میشه خواهند اومد تا این سرویس هم خیلی سریع رونق بگیره

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
یعنی برای اینکه رفتم گیم پس گرفتم و می خوام بازی هایی که روی این سرویس میان رو بزنم باید به تو جواب پس بدم؟! یا بخاطر اینکار نقد بشم؟!
زمان ps2 اینجا همه اورژینال بازی میکردن؟!
فقط تو خوبی که اکانتی، هکی یا 70 دلاری می خری و بقیه بدن؟!
حداقل من یک کار رسما قانونی انجام دادم.
حاجی چرا اینقدر اذیت شدی ؟ 😂 لازم نیست به کسی جواب پس بدی به فلسفه ذهنی خودت جواب بده که هر جای بازی کیلویی و مجانی و کپی خور باشه خوبه 😂 هر جا پولی باشه بده و به درد نمیخوره! عالم و ادم میدونن فن بیس مایکروسافت در ایران از نسل x360 اونم به خاطر کپی خور بودن تاسیس شد. حالا تو شاید سابقه گیمریت جواب نده ولی قدیمی ها در جریانن ! الان داستان گیم پس ادامه همون فلسفه هست.ناراحتی نداره که :D

p.s : شده جریان انحصاری نشدن دستینی که واسش خیلی خوشحالید ولی واسه کاد مهم نبود 🤣

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,897
نام
حسين
فن بیس مایکروسافت در ایران از نسل x360 اونم به خاطر کپی خور بودن تاسیس شد.

همه پی اس فنا هم از زمان PS1 به خاطر ارجینال بودن بازیاش طرفدارش شدن لابد؟ :))

بابا یه کنسول و بازیه دیگه چرا فاز مولتی میلیاردرا رو درمیارید :))

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
همه پی اس فنا هم از زمان PS1 به خاطر ارجینال بودن بازیاش طرفدارش شدن لابد؟ :))

بابا یه کنسول و بازیه دیگه چرا فاز مولتی میلیاردرا رو درمیارید :))
نه والا به خاطر اورجینال بودن فنش نشدن ولی زمانی که همه تو ایران ps2 کپی خور بازی میکردن شما مایکرو فنای نو ظهور نمیدونستید مایکروسافتم کنسول میسازه 😂 دیدین ps3 کپی خور نشد اونور ۳۶۰ کپی خور گفتیم فنش بشیم😂

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
حاجی چرا اینقدر اذیت شدی ؟ 😂 لازم نیست به کسی جواب پس بدی به فلسفه ذهنی خودت جواب بده که هر جای بازی کیلویی و مجانی و کپی خور باشه خوبه 😂 هر جا پولی باشه بده و به درد نمیخوره! عالم و ادم میدونن فن بیس مایکروسافت در ایران از نسل x360 اونم به خاطر کپی خور بودن تاسیس شد. حالا تو شاید سابقه گیمریت جواب نده ولی قدیمی ها در جریانن ! الان داستان گیم پس ادامه همون فلسفه هست.ناراحتی نداره که :D

p.s : شده جریان انحصاری نشدن دستینی که واسش خیلی خوشحالید ولی واسه کاد مهم نبود 🤣
لول! عالم و ادم اگر مثل تو هستن همون بهتر که من جزشون نباشم.
تو هم شاید یادت نیاد اینجا زمان ps2 همه تو صف خرید بازی اورژینال بودن.
داستان گیم پس هم داستان پیف پیف بوده میدست ولی اسپاتاکوس بیاد میشه عجب سرویسی :D

نه والا به خاطر اورجینال بودن فنش نشدن ولی زمانی که همه تو ایران ps2 کپی خور بازی میکردن شما مایکرو فنای نو ظهور نمیدونستید مایکروسافتم کنسول میسازه 😂 دیدین ps3 کپی خور نشد اونور ۳۶۰ کپی خور گفتیم فنش بشیم😂
همین که مغزت همین قدر 0 و 1 هست نشون میده که کجای کاری!
یعنی هیچ کی اون موقع نمی تونست pc gamer باشه؟! یعنی باورش انقدر برات سخته که شاید یک سریا بودن که از اول هیلو دی وان بازیش کرده باشند تو ایران؟!

Albert Camus

Nothing But Video Games
کاربر سایت
Mar 15, 2008
186
نام
علیرضا
به یه عده از دوستانی که دلشون رو خوش کردن به اینکه بانجی قرار نیست انحصاری بسازه، باید عرض کنم توجه دارید که بانجی قرار نیست تا ابد فقط Destiny بسازه دیگه :D اصلا فرض بگیریم که آیپی دستینی برای همیشه مالتی پلتفرم باقی بمونه؛ یعنی فکر می‌کنید قرار نیست شاهد یه شوتر انحصاری جدید از بانجی برای پلی‌استیشن باشیم؟! سونی خیریه باز نکرده که ۳.۶ میلیارد دلار هزینه کنه و اونوقت از نبوغ بانجی برای خلق یه آیپی بزرگ با سرمایه گذاری بلندمدت بهره نبره. خلاصه اینکه منتظر یه شوتر اول شخص انحصاری با lore عظیم از بانجی باشید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر