سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
خبر اومده که چند تا خرید دیگه هم در حال نهایی شدن هست در صنعت گیم.
مایکرو که فعلا خریدی نداره سونی هم به نظرم دو تا دیگه خرید داره .اما چی هست واقعا حدس زدنش سخته چون امثال کپکام و اسکوئر نیازی نیست خریده بشن همینجوری هم انحصاری میسازن خیلی دوست دارم cdpr رو سونی بخره
مایکرو رسما تایید کرده خرید ها ادامه داره و تا الانم ناشر بعدی رو 100 درصد خریده ولی رو نمیکنه تا بعد از 2023 که اکتی بلیز تصاحب کامل شد و اونجا تیر خلاص رو بر پیکر بی جان رقیب میزنه

• Like
Reactions: S0lid Snake

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
حاجی اروم تر!!
View attachment 242683
پس sad dad game هارو کی می خواد بسازه؟! :D
دنیای بازی های ویدیوی رو سونی داره خراب می کنه.
امیدوارم یکی باشه که بتونه بازی های داستان محور رو اولویت قرار بده تو شرکتش.

nice :D
من هم باید دوباره ps4 رو اتیش کنم، شاید هم نکردم چون رو pc میاد میزنم. btw این چندتا رو که زدیم معلومه برای 2024 اینا به بعد باید همش منتظر gaas باشیم. پس بهتره از بازی های باقی مونده نهایت لذت رو ببریم :D
10تا بازی گس :Shocked:
یوبیسافت هم این همه نمی سازه
نابودگر صنعت گیم[-(

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
کنسولی که خریدیم کمپانی ای پشتش داره که برای فن هاش خرج میکنه
قطعا همینطوره، شرکتهای مولتی میلیاردی فقط برای فنهاشون خرج میکنن نه کسب سود و درآمد، رمز پولدار شدنشون هم همینه :D

دقیقا همینه. من تو عمرم تاپیک اخبار یا بازی های xbox رو باز نکردم و علاقه ای ندارم و اصلا برام اهمیتی ندارن. ولی فعالین اونجا همیشه تو تاپیک های PS5 آماده به ترول و بهم زدن جو حضور دارن نمونش همینجا از صفحه اول شروع کردن به ترول و میم گذاشتن. مگه گیم پس n تا بازی خفن نداشت سرگرم بشید؟:-??
nتا بازی داره که هرکدوم رو بعد از 10 دقیقه بازی کردن با ابراز درود به عمو فیل پاکش میکنن :D

sphac

کاربر سایت
Apr 24, 2021
307
سونی یکی از بهترین خریدها رو انجام داده .
فقط به حرف هایی سونی توجه کنید که بعد از خرید استدیو به صراحت گفته هیچ بازی انحصاری نمیشه و عده ای گیمرها رو از بازی کردن حذف نکردهه .
اگه بتونه راکستار رو بخره و یا eaرو مایکروسافت که فقط با پول خودش رو در زمینه رقابت نگه داشت حدف کرده .
مثل مایکروسافت نیست که با خریدن استدیوهایی بازیسازی خودش رو در این صنعت نگه دارهه.
گول گیم پس اینا رو نخورید همین که بیشترگیمرها رو جذب کرده بازی مجانی حذف میشه گیم پس قیمت خریدش سرسام اور میشه .
و اون موقعه پشیمانی فایده ی نداره . فعلا حرفی برای گفتن نداره مجبوره بازی مجانی بده تا طرفدار جذب کنه.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان ما هنوز باید ناراحت باشیم یا از نظرتون کافیه تا همین حد؟ :))

پدیده جدیدی توی انجمن اتفاق افتاد اونم اینه که به مایکرو فن ها به زور میخواستن القا کنن که ناراحتن ولی متوجه نیستن:D

اگه متقاعد کردن ما تموم شد یه سوالی داشتم از دوستان که بانجی دقیقا چه تکنولوژی خاصی داره که قراره به استدیو های دیگه منتقل کنه؟:D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
استودیوهایی که سونی اخیرا خریده و توسط اونا صاحب چه آی پی های شاخصی شده:

Housmarque
۷۰ نفر
IP شاخص: هیچی (رزوگان و ریترنال از قبل برای سونی بودن)

Bluepoint Games
۷۰ نفر
IP شاخص: هیچی (تخصص ریمیک و ریمستر)

Firesprite
۲۶۵ نفر
IP شاخص: هیچی

Nixxes Software
۵۰ نفر
IP شاخص: هیچی (تخصص پورت روی PC)

Valkyrie Entertainment
IP شاخص: هیچی (استودیو ساپورت)

Bungie
۱۱۰۰ نفر
IP شاخص: Destiny و Marathon

مجموع: ۱۶۰۰-۱۷۰۰ نفر

------------------------------------

و حالا مایکروسافت:

Zenimax Media
۲۲۰۰ نفر
IP های شاخص:

Elder Scrolls
Fallout
Doom
Wolfenstein
Prey
Quake
Dishonored
Deathloop
The Evil Within

Activision/Blizzard
۹۶۰۰ نفر
IP های شاخص:
Warcraft
Starcraft
Diablo
Call of Duty
Crash Bandicoot
Candy Crush
Guitar Hero
DJ Hero
Hearthstone
Gun
Overwatch
Singularity
Spyro the Dragon
Tony Hawk's Pro Skater
Blur
King's Quest
Pitfall
True Crime
The Lost Vikings
Empire Earth
مجموع: نزدیک ۱۲۰۰۰ نفر

خوشحالی کنید، ولی دیگه دور برندارید که خندمون میگیره:D

دوست عزیز سوای شاخص کلی که ارایه نمودید و نشان دادید مجموع کارکنان مایکرو به عدد مقدس ۱۲ هزار نفر می‌رسن و چند برابر کارکنان شرکت گلرنگ هستن، خواهشان نکته مهم و قابل تامل ۱۲ ترافلاپس بودن قوی‌ترین کنسول تاریخ رو نیز در این شاخص مذکور فرمایید، تا با ارائه یک آمار کلی و‌حهانی بینندگان این فروم درک بهتری از دنیای گیم... و میزان کارکنان و بالاخص عدد ۱۲ داشته باشند. لذا از شما مقام والا تقاضا دارم یک بار دیگر عدد ۱۲ رو تکرار نمایید. کثرالله امثالهم

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خوب بخش اول پیشبینی من که درست در امد و تو این 10 صفحه فعلی رسیدیم به بحث مایکروسافت پول داره سونی بدبخته:D

اما شما یه مقدار زود داری بحث رو به TLoU میکشونی:D قرار بود از صفحه 50 به بعد به اینجا برسیم که ظاهرا خیلی عجله دارید:D

پ.ن: دوستان قبل اینکه طرفدار Halo های واقعی قدیمی بشید حتما با بچه های اینجا هماهنگ کنید. ظاهرا خیلی و در واقع بیش از حد بهشون بر خورده و ناراحتن از این قضیه. فکر کنم در روزهای آتی برای تقبیح عمل قبیح خرید استدیو خالق Halo توسط سونی رفرنس بدن به برنامه هفت و میز گرد نقد فراستی با محمد تغی فهیم.
انصافا ماکان من زورم به تلو نمیرسه :D هدفم چیز دیگه ای بود، مخاطب خاص داشت :D

پ.ن: خوشحالم که باعث شدم یکی اینجا به بورس علاقه‌مند بشه و 24/7 سهام مایکروسافت رو رصد کنه :D

این رسمیه خوده سونیه یا ترول عه xD ؟!
نمی دونم. من هم تو یک پیج خبری دیدمش

• Like
Reactions: danygh68 and ravi

diba2000

کاربر سایت
Jun 5, 2021
323
دوستان ما هنوز باید ناراحت باشیم یا از نظرتون کافیه تا همین حد؟ :))

پدیده جدیدی توی انجمن اتفاق افتاد اونم اینه که به مایکرو فن ها به زور میخواستن القا کنن که ناراحتن ولی متوجه نیستن:D

اگه متقاعد کردن ما تموم شد یه سوالی داشتم از دوستان که بانجی دقیقا چه تکنولوژی خاصی داره که قراره به استدیو های دیگه منتقل کنه؟:D
فکر کن بعد از اینفینیتی وارد و تری ارک و اسلج همر و 343 و اید سافتور و ماشین گیمز و بلیزارد ما باید ناراحت یه استودیو 3 تومنی باشیم که در حد ماشین گیمز هم نیس =))

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
این اخرین پست من تو این تاپیک احتمالا:D اگرشوخی یا ترولی بود و کسی ناراحت شد ببخشه :x @Kiami
و خارج از شوخی، خیلی خرید خوبی بود.سونی بهش نیاز داشت. واقعا لذت بردم. بقیه بحث ها به شوخی بود، نوش جون فن ها.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
11,076
نام
محمد حسین
یه سری از دوستان معتقدند فنهای ایکس‌باکس مجلس ختم گرفتن و به شدت ناراحتن گفتم شاید خرید بانجی باعث از دست رفتن بازیهای گیم پس شده
خرید بانجی کمک خواهد کرد به سونی
Deviation Games Careers
مثلا deviation دنبال rpg و آنلاین شوتر ساز میگشت که میتونه بانجی آنلاین شوتر رو هندل کنه.البته میگن rpg هست
یا با firewalk که اونم اعضای سابق همین بانجی و کالاف بودن هم پارتنر شده اونم میگن یه co-op rpg هست
Sony Signs New Multiplayer Game Deal With Ex-Halo, Destiny, CoD Devs At Firewalk Studios
از این طرق، قطعا موثر میتونه باشه، نفع به سونی خواهد رسوند، باعث خوشحالی از این لحاظا خواهد بود برا سونی.قطعا اگه رقیب کالاف بخواد بسازه سونی، یکی از کمکیا همین بانجی و دروغم نگفتن انحصاری نمیسازن، ولی کمکی هستن.
ولی یکسری مثل
- هیلو اصلا زمانیه از بانجی گرفتن تموم شده رفته چرا اسم تاپیک رو زدید سازنده هیلو
میخوان ثابت کنن که هیلو فقط بانجی، اونایی که تو زمان نمرات هیلو، اونجا بودن، میدیدن که حتی نقدهایی که میوند عنوان بهترین هسلو رو میدادن و واقعا هم لایقشه از لحاظ روایت داستانی ضعفهایی داره و تا حدی از اواسط داستان افت داره ولی بی شک بهترین گیم پلی هیلو داره.

@vaan 2

2022-02-02_13-10-04.jpg

گفتم که راه فراری نیست و همه مجبورن وارد این بازی بشن. سالی 2.5 عنوان gaas
اینم دلیل خرید بانجی. چیزی که توش ااستاده

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر