سونی خالق سری Halo را خرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

kourooshkabir25

کاربر سایت
- کوروش کبیر
موارد زیر:
کوروش دارم برنامه ریزی میکنم یه چند روزی کنسولم رو بهت قرض بدم میترسم سال دیگه کرش جدید معرفی کنن و... هرچی نباشه نماد کل تاریخ پلی استیشن که با دیدن عکسش روی تیشرت شان لیدن به وجد میاین الان انحصاری و زیر یوغ XBOX هست
چند روز برای تموم کردنش وقت میخوای؟ میگم حالا که کرش رو میخوای باهاش بری کالاف هم برو دیگه هر چی نباشه این بازی ها روی کنسول شما پیدا نمیشه
مجموعه ای از دوستان که به دلایل مختلف یه نفرت عمیق نسبت به سونی دارن،کنار هم جمع شدن و تاپیک xbox پیش می برن

diba2000

کاربر سایت
مجموعه ای از دوستان که به دلایل مختلف یه نفرت عمیق نسبت به سونی دارن،کنار هم جمع شدن و تاپیک xbox پیش می برن
سونی فعلی در حدی نیس که حتی وقت نفرت براش داشته باشن شرکتی که مایکرو یکم پول روی خرید اکتی میذاشت اشو با جاش میخرید حیف که مونوپولی نمیذاره وگرنه الان داشتین روی گیم پس انچارتد میزدین

• Like
Reactions: darklynch and ravi

Black Roz

کاربر سایت
سونی خطاب به مایکروسافت:دوران بزن در رو دیگه تمام شده..بزنید..میخورید :Biggrin:

• Like
Reactions: vaan 2

SNIPER II

Gold User
سونی فعلی در حدی نیس که حتی وقت نفرت براش داشته باشن شرکتی که مایکرو یکم پول روی خرید اکتی میذاشت اشو با جاش میخرید حیف که مونوپولی نمیذاره وگرنه الان داشتین روی گیم پس انچارتد میزدین
مطلب بسی خنده دار بود لطفا بیشتر چیزی نگو تا زنده بمانیم🤣🤣🤣🤣🤣

diba2000

کاربر سایت
سونی خطاب به مایکروسافت:دوران بزن در رو دیگه تمام شده..بزنید..میخورید :Biggrin:
اره مثلا اگه برین 69 میلیارد اکتیویژن بلیزارد بخرین ما میریم زور میزنیم با 10 دلار های اپگرید هامون یه استودیو 3 تومنی میخریم =)) =))

Kiami

کاربر سایت
اقا این پسره کیه هی مارو ریپلی میکنه ما هم‌نمیخونیم چی‌میگه 😂 بهش بگید سکته نکنه یه وقت امروز دوباره سهام مایکروسافت منفی خورد😂 واسه خرید بانجی نیستا اون سری شوخی کردم این سری رو هم جدی نگیر نوسان ذات بازاره😂
Screenshot_20220202-111547_Chrome.jpg

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
استودیوهایی که سونی اخیرا خریده و توسط اونا صاحب چه آی پی های شاخصی شده:

مجموع: ۱۶۰۰-۱۷۰۰ نفر

------------------------------------

و حالا مایکروسافت:

مجموع: نزدیک ۱۲۰۰۰ نفر

فکر کن بزرگ ترین خرید تاریخ گیمینگ شون یه استودیو 3 تومنی هست =))
بالا برین پایین بیاین تا قیامه قیامت بزرگ ترین رکورد تاریخ سرگرمی رو باید هر روز بشنوین
چرا تکراری بشه کنسولی که خریدیم کمپانی ای پشتش داره که برای فن هاش خرج میکنه و انحصاری میکنه اونم نه استودیو که ناشر میخره و نماد کنسول دیگه انحصاریمون میکنه رایان هنوز دو تا فاینال فانتزی و یه اسکین انحصاری کرد چنان تو دهنی از اسپنسر خورد که تا قیامت جاش نمیره
787888.jpg

S0lid Snake

کاربر سایت
دقیقا همینه. من تو عمرم تاپیک اخبار یا بازی های xbox رو باز نکردم و علاقه ای ندارم و اصلا برام اهمیتی ندارن. ولی فعالین اونجا همیشه تو تاپیک های PS5 آماده به ترول و بهم زدن جو حضور دارن نمونش همینجا از صفحه اول شروع کردن به ترول و میم گذاشتن. مگه گیم پس n تا بازی خفن نداشت سرگرم بشید؟:-??

Cloud Strife

کاربر سایت
خوب بخش اول پیشبینی من که درست در امد و تو این 10 صفحه فعلی رسیدیم به بحث مایکروسافت پول داره سونی بدبخته:D

پس sad dad game هارو کی می خواد بسازه؟! :D
دنیای بازی های ویدیوی رو سونی داره خراب می کنه.
امیدوارم یکی باشه که بتونه بازی های داستان محور رو اولویت قرار بده تو شرکتش.

اما شما یه مقدار زود داری بحث رو به TLoU میکشونی:D قرار بود از صفحه 50 به بعد به اینجا برسیم که ظاهرا خیلی عجله دارید:D

پ.ن: دوستان قبل اینکه طرفدار Halo های واقعی قدیمی بشید حتما با بچه های اینجا هماهنگ کنید. ظاهرا خیلی و در واقع بیش از حد بهشون بر خورده و ناراحتن از این قضیه. فکر کنم در روزهای آتی برای تقبیح عمل قبیح خرید استدیو خالق Halo توسط سونی رفرنس بدن به برنامه هفت و میز گرد نقد فراستی با محمد تغی فهیم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
به نظرم مزخرفترین خرید ممکن بود. اگه راه داشت کونامی رو میخرید و کوجیما رو میذاشت رئیسش و از نو میساختش و MGS کسلوانیا سایلنت هیل کنترا و کلی بازی دیگه رو زنده میکرد هم گیمرها سود میکردن هم خودش پول پارو میکرد با فروش ادامه های موفق یه لشکر ip اسم و رسم دار قدیمی. چیزی که بخواد Bungie براش بسازه رو استدیوهای خودشم میتونن گوریلا خودش امتحانم پس داده بود یادش بخیر چقدر با آنلاین KZ3 سرگرم شدیم

marco dest

کاربر سایت
خبر اومده که چند تا خرید دیگه هم در حال نهایی شدن هست در صنعت گیم.
مایکرو که فعلا خریدی نداره سونی هم به نظرم دو تا دیگه خرید داره .اما چی هست واقعا حدس زدنش سخته چون امثال کپکام و اسکوئر نیازی نیست خریده بشن همینجوری هم انحصاری میسازن خیلی دوست دارم cdpr رو سونی بخره

• Like
Reactions: (STALKER)
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر