خبر رسمی سونی به صاحبان جدید پلی استیشن ۵ یک بازی انحصاری رایگان پیشنهاد می‌کند

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
358
نام
محمد جواد جعفری
این پیشنهاد فقط در ایالات متحده آمریکا معتبر است و شامل کسانی می‌شود که بالای ۱۸ سال سن دارند و علاوه بر داشتن اکانت psn، باید حداکثر تا تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) یک پلی استیشن 5 جدید، خریداری و فعال کنند.

Spider-Man-Miles-Morales-1024x576-1-300x169.webp

بعد از این کارها بازیکنان می‌توانند از طریق سایت فروشگاه پلی استیشن، از ۱۲ بازی زیر، یکی را برای دریافت رایگان انتخاب کنند.

درصورتی که این طرح بازاریابی سونی در آمریکا موفق شود، احتمالا شاهد فعال شدن آن برای کشورهای دیگر با بازی‌های متنوع تر خواهیم بود.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حالا این که کارها رو میکنه تا به هدف 25 میلیون فروش تو سال برسه مشکلی نداره. نوش جونش. اینستال بیس کنسول میره بالا سودش رو بعدا نشون میده

من موندم سهامدارا چه بلایی سرشون میخواستن بیارن که حاضر شدن واسه 25 میلیون فروش کنسول تو سال و عمل به قول شون رسما رو بیارن به مفت مفت بازی دادن :D

سید حالا با یه بازی مفت که نمیتونه خیلی کنسول به ملت فرو کنه که به کنار، اما واقعا برای سونی ضرر خاصی هم نداره که سهام دارها بخوان شورش کنن:D یعنی اگه سهم خود سونی از فروش بازی هارو بزاری کنار، پول چندانی به ناشرها نمیده، در عوض یه کنسول فروخته و سودش رو کنسول هست، به اضافه ساخت یه اکانت تازه و بازی های دیگه ای که اون مشتری بلقوه میخره و مستقیم و غیر مستقیم پولش میره تو جیب سونی:D

در کل ایده خوبیه اما بعید میدونم کلا کمک خاصی به فروش کنه. اص کارو برای رسیدن به فروش 25 میلیونی سبایدرمان 2 انجام میده:D

• Like
Reactions: SiminSecret

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
نه نمیشه هر دو شرط لازمه اکانت جدید + کنسول جدید
هر کدوم قبلا فعال شده باشن شرط باطله
باز هم بی اطلاعی و صدور فکت :))

فقط و فقط خرید پی اس ۵ تو تاریخ مشخص در امریکا لازمه ی ریدیم بازیه و نیازی به اکانت جدید نیست. یه کاربر پی اس ۴ فقط کافیه کنسول جدید بخره و با اکانت قدیمیش بازی رو دریافت کنه

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
باز هم بی اطلاعی و صدور فکت :))

فقط و فقط خرید پی اس ۵ تو تاریخ مشخص در امریکا لازمه ی ریدیم بازیه و نیازی به اکانت جدید نیست. یه کاربر پی اس ۴ فقط کافیه کنسول جدید بخره و با اکانت قدیمیش بازی رو دریافت کنه
فقط میخوای ی چیزی گفته باشی! اکانت جدید منظور این نیست بری بسازی! منظور اینه تاحالا لاگین نشده باشه روی ps5 شما برو ی کنسول جدید بخر با اکانتی که قبلا روی ps5 فعال کردی لاگین کن اگه بازی گرفتی منم ی دونه دیگه بهت میدم
قبل تایپ کردن یکم فکر کن :D اطلاعات اشتباه دادم؟ محترمانه بیا اطلاعات صحیح رو بفرست جای کلکل و تمسخر
این رفتارا برای رده سنی الف هست
باز هم بی اطلاعییییی
باز هم صدور فکت وای برم ی پست بدم همه ببین من چقدر اطلاعات دارم :D
ی جوری سمی برخورد میکنی انگار پست های من قرار هست به عنوان قانون اساسی تصویب بشن
اطلاعات اشتباه دادم؟ بیا محترمانه درستشو بنویس منم ببینم اطلاعاتم اشتباه بوده لایکتم میکنم تشکرم میکنم.

آخرین ویرایش:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
برای دریافت بازی:

1-ابتدا یک کنسول PS5 جدید بخرید به اینترنت وصل کرده و اکانت خود را بروی آن فعال کنید
2-پس از فعال شدن ، در منوی کنسول PS5 خود به فروشگاه PlayStation بروید
3-ممکن است بنری با این پیشنهاد نمایش داده شود. روی پیشنهاد کلیک کنید تا وارد صفحه بازی شوید که دارای بازی های واجد شرایط برای انتخاب است. ○
4-یک بازی را برای دانلود رایگان انتخاب کنید
5-روی دانلود کلیک کنید

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
فقط میخوای ی چیزی گفته باشی! اکانت جدید منظور این نیست بری بسازی! منظور اینه تاحالا لاگین نشده باشه روی ps5 شما برو ی کنسول جدید بخر با اکانتی که قبلا روی ps5 فعال کردی لاگین کن اگه بازی گرفتی منم ی دونه دیگه بهت میدم
قبل تایپ کردن یکم فکر کن :D اطلاعات اشتباه دادم؟ محترمانه بیا اطلاعات صحیح رو بفرست جای کلکل و تمسخر
باز هم بی اطلاعییییی
باز هم صدور فکت وای برم ی پست بدم همه ببین من چقدر اطلاعات دارم :D
ی جوری سمی برخورد میکنی انگار پست های من قرار هست به عنوان قانون اساسی تصویب بشن
اطلاعات اشتباه دادم؟ بیا محترمانه درستشو بنویس منم ببینم اطلاعاتم اشتباه بوده لایکتم میکنم تشکرم میکنم.
اکانت جدید + کنسول جدید
خب خوبه که اکانت جدید رو هم برامون معنی کردی :))
اگه بازی گرفتی منم ی دونه دیگه بهت میدم
متاسفانه من تو آمریکا زندگی نمیکنم که اصلا بخوام برای چنین چیزی اقدام کنم ;)
من 6 سالمه، معلممون نیومده بود مدرسم تعطیل شده :))

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
آقا گویا خود آمریکایی‌ها هم نمیدونن این روش چجوری کار میکنه. چند تا از کامنتای ردیت رو کپی میکنم:

Just an FYI…I received an email about this offer on 9/19 and it states it is an “invite only exclusive offer”. Just want to put that out there as it may not apply to every person activating a new PS5. My guess is since it is called an “upgrade offer” it’s targeting current PS4 users?

Okay I just got done talking to PlayStation support. The system is sending random emails to people up until the 20th to random people. So keep an eye on your email from PlayStation. They told me it should say Invitation to be part of the audience list. Hope this helps. Thats the only way you’re going to get the game. They did not tell me how far back buying your ps5 went.

Has anyone actually seen the banner in the store? Or have gotten the aforementioned email? Support said that apparently it's not everyone, therefore it's not for everyone who bought within the time frame.

It's really frustrating since the terms aren't really clear and each support member rewords it every time.

So far support says:

• Its for "select users" who buy it on or after September 19 , 2023.
  • You live in the U.S.A.
  • Has a PSN account, (aka a normal Sony Playstation Account, doesn't mean the paid one).
  • You will get an email from them if you're "chosen" to "get" the offer.

هیچکی هم ایده‌ای نداره که منظور از «کنسولی که جدیدا خریداری شده باشه» چیه و از چه تاریخی به بعد محسوب میشه.
کلی آدم دیگه هم دارن میگن که با اینکه کنسول رو تازه خریدن. این بنر مذکور رو تو استور ندیدن.
حالا ایران پیشکش، اصلا پستی چیزی تو اینترنت دیدید که کسی تو آمریکا موفق شده باشه این بازی رایگان رو بگیره؟

===============

منظور اینه تاحالا لاگین نشده باشه روی ps5 شما برو ی کنسول جدید بخر با اکانتی که قبلا روی ps5 فعال کردی لاگین کن اگه بازی گرفتی منم ی دونه دیگه بهت میدم
من همین الان از ساپورت سونی پرسیدم گفتم اگه قبلا با اکانتمون رو PS5 لاگین کرده باشیم و بازم یه کنسول جدید بگیریم مشمول میشیم یا نه؟ که طرف گفت بله. (حالا اینکه در عمل بازیه رو میدن یا نه رو نمیدونم :D)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر