خبر رسمی سونی به صاحبان جدید پلی استیشن ۵ یک بازی انحصاری رایگان پیشنهاد می‌کند

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
358
نام
محمد جواد جعفری
این پیشنهاد فقط در ایالات متحده آمریکا معتبر است و شامل کسانی می‌شود که بالای ۱۸ سال سن دارند و علاوه بر داشتن اکانت psn، باید حداکثر تا تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) یک پلی استیشن 5 جدید، خریداری و فعال کنند.

Spider-Man-Miles-Morales-1024x576-1-300x169.webp

بعد از این کارها بازیکنان می‌توانند از طریق سایت فروشگاه پلی استیشن، از ۱۲ بازی زیر، یکی را برای دریافت رایگان انتخاب کنند.

درصورتی که این طرح بازاریابی سونی در آمریکا موفق شود، احتمالا شاهد فعال شدن آن برای کشورهای دیگر با بازی‌های متنوع تر خواهیم بود.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
حالا این که کارها رو میکنه تا به هدف 25 میلیون فروش تو سال برسه مشکلی نداره. نوش جونش. اینستال بیس کنسول میره بالا سودش رو بعدا نشون میده

من موندم سهامدارا چه بلایی سرشون میخواستن بیارن که حاضر شدن واسه 25 میلیون فروش کنسول تو سال و عمل به قول شون رسما رو بیارن به مفت مفت بازی دادن :D

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
حالا این که کارها رو میکنه تا به هدف 25 میلیون فروش تو سال برسه مشکلی نداره. نوش جونش. اینستال بیس کنسول میره بالا سودش رو بعدا نشون میده

من موندم سهامدارا چه بلایی سرشون میخواستن بیارن که حاضر شدن واسه 25 میلیون فروش کنسول تو سال و عمل به قول شون رسما رو بیارن به مفت مفت بازی دادن :D
آخه قبل از این کسی PS5 نمیخرید رو دستشون مونده بود یهو این خبر باعث فروش شد !
آمار فروش کنسول ها در سال 2023 و قبل از این آفر :
IMG_20230920_163549_592.jpg
از طرفی غیر از PART I و GOW تمام بازی های این لیست در پلاس اکسترا هست و فروششون رو کردن , شما باید بدونی دیگه این آفرها طبیعیه و مشابهش رو قبلا nبار داشتیم .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
آخه قبل از این کسی PS5 نمیخرید رو دستشون مونده بود یهو این خبر باعث فروش شد !
آمار فروش کنسول ها در سال 2023 و قبل از این آفر :
View attachment 311244
از طرفی غیر از PART I و GOW تمام بازی های این لیست در پلاس اکسترا هست و فروششون رو کردن , شما باید بدونی دیگه این آفرها طبیعیه و مشابهش رو قبلا nبار داشتیم .

کسی نگفت فروش PS5 کمه
ولی 25 میلیون فروش تو سال به وضوح هدفیه که داره این جا بابتش اقدام های خاص میشه

و نه من یادم نمیاد باندل داشته باشیم که بذاره از بین 10 تا از High Profile ترین بازی های تا اون موقع کنسول یکی رو مجانی برداریم
(یا اگه هم باشه یادم نمیاد تو سال چهارم فروش کنسول که اوج فروششه این کار رو کنن)

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
کسی نگفت فروش PS5 کمه
ولی 25 میلیون فروش تو سال به وضوح هدفیه که داره این جا بابتش اقدام های خاص میشه

و نه من یادم نمیاد باندل داشته باشیم که بذاره از بین 10 تا از High Profile ترین بازی های تا اون موقع کنسول یکی رو مجانی برداریم
(یا اگه هم باشه یادم نمیاد تو سال چهارم فروش کنسول که اوج فروششه این کار رو کنن)
کلا 3 ماه از سال 2023 مونده (که 2ماه آخر سال ها معمولا آفر تخفیف کنسول یا باندل بازی مجانی هست) تازه این آفر هم فقط برا امریکاست و فقط تا 20 اکتبر هست ، مگه چقدر تاثیر داره ! حالا اگه به 25 میلیون فروش رسید شما یکم ازش بزن که مشکل رفع بشه

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
کلا 3 ماه از سال 2023 مونده (که 2ماه آخر سال ها معمولا آفر تخفیف کنسول یا باندل بازی مجانی هست) تازه این آفر هم فقط برا امریکاست ، مگه چقدر تاثیر داره ! حالا اگه به 25 میلیون فروش رسید شما یکم ازش بزن که مشکل رفع بشه

سه ماه آخر همیشه مهم ترین بخش فروش ساله. (عموما نصف فروش سال رو میتونه پوشش بده) میتونه راحت 10 میلیون بفروشه. آمریکا هم بزرگترین بازار همه کنسول سلرهاست.
باو من نمیگم نمیتونه

میگم عجیبه دست به همچین کاری زده.
خیلی آفر کلفتیه.
باو شماها میگید این بازی ها فروششون رو کردن. حالا جدا از این که من کلا همچین چیزی رو قبول ندارم که یه ساله یه بازی میتونه همه فروشش رو کنه، ولی حداقل دارن باهاشون سرویس میفروشن. بازم خیلیه. هنوز ارزش دارن کلی. رو PC هنوز فروش میرن یه سری شون و...

باو حرف من اینه که سونی داره خیلی Aggressive عمل می کنه برای شرکتی که با Lead مستقیم داره میفروشه
که یعنی نه مشکل نینتندوئه نه مایکروسافت، نه سود و اینا. مشکل به طور قطع اون 25 میلیون هدفیه که باید بهش برسن. وگرنه کی این جوری از فروش بازی هاش میزنه که کنسول بفروشه.
حالا سوال این جا پیش میاد که چرا باید این قدر زور بزنه (آره آقا. این جوری باندل کنی اسمش مخصوصا تو این شرایط خوبی که دارن زور زدنه) که کنسول بفروشه.
سه تا حالت هست.
یا باید به 25 میلیون فروش کنسول برسن که جبران معافات کنن واسه سال هایی که کووید جلوی عرضه تقاضا رو گرفته بود.
یا باید به 25 میلیون برسونن وگرنه تو جلسه سهامدارا به سیخ می کشن شون. که من اینو به شوخی گفتم ولی محتمله
یا یه دلیل دیگه داشته که میخواستن حتما به 25 میلیون فروش تو سال برسه

به هر حال سونی مخصوصا سر فروش PS4 باندل های شاخدار زیاد زده. ولی این یکی با این همه بازی های درجه یک نسبتا تازه مدلیه که ندیده بودم به شخصه و تازه مثل باندل ها محدود نیست این فکر کنم و شامل همه کنسول های جدید که تو این بازه فروش میرن میشه

حالا هر چی. ولی انگار از حرف من سوء برداشت شد که فروش سونی ضعیفه
ای خاک به سر من کور کنن که تا حالا نفهمیدم فروش PS5 ضعیف نیست 8-}

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
سه ماه آخر همیشه مهم ترین بخش فروش ساله. (عموما نصف فروش سال رو میتونه پوشش بده) میتونه راحت 10 میلیون بفروشه. آمریکا هم بزرگترین بازار همه کنسول سلرهاست.
باو من نمیگم نمیتونه

میگم عجیبه دست به همچین کاری زده.
خیلی آفر کلفتیه.
باو شماها میگید این بازی ها فروششون رو کردن. حالا جدا از این که من کلا همچین چیزی رو قبول ندارم که یه ساله یه بازی میتونه همه فروشش رو کنه، ولی حداقل دارن باهاشون سرویس میفروشن. بازم خیلیه. هنوز ارزش دارن کلی. رو PC هنوز فروش میرن یه سری شون و...

باو حرف من اینه که سونی داره خیلی Aggressive عمل می کنه برای شرکتی که با Lead مستقیم داره میفروشه
که یعنی نه مشکل نینتندوئه نه مایکروسافت، نه سود و اینا. مشکل به طور قطع اون 25 میلیون هدفیه که باید بهش برسن. وگرنه کی این جوری از فروش بازی هاش میزنه که کنسول بفروشه.
حالا سوال این جا پیش میاد که چرا باید این قدر زور بزنه (آره آقا. این جوری باندل کنی اسمش مخصوصا تو این شرایط خوبی که دارن زور زدنه) که کنسول بفروشه.
سه تا حالت هست.
یا باید به 25 میلیون فروش کنسول برسن که جبران معافات کنن واسه سال هایی که کووید جلوی عرضه تقاضا رو گرفته بود.
یا باید به 25 میلیون برسونن وگرنه تو جلسه سهامدارا به سیخ می کشن شون. که من اینو به شوخی گفتم ولی محتمله
یا یه دلیل دیگه داشته که میخواستن حتما به 25 میلیون فروش تو سال برسه

به هر حال سونی مخصوصا سر فروش PS4 باندل های شاخدار زیاد زده. ولی این یکی با این همه بازی های درجه یک نسبتا تازه مدلیه که ندیده بودم به شخصه و تازه مثل باندل ها محدود نیست این فکر کنم و شامل همه کنسول های جدید که تو این بازه فروش میرن میشه

حالا هر چی. ولی انگار از حرف من سوء برداشت شد که فروش سونی ضعیفه
ای خاک به سر من کور کنن که تا حالا نفهمیدم فروش PS5 ضعیف نیست 8-}
ببین دوست عزیز توضیح دادم که این آفر فقط تا 20 اکتبر هست و تا آخر سال نیست . بله 3 ماه آخر فروش کنسول ها زیاده (بلک فرایدی و ...) ولی میشه گفت بخش اعظمش نوامبر و دسامبره
این کار هم میتونه دلیلش افزایش اینستال بیس باشه برا فروش بیشتر بازی هایی مثل اسپایدرمن2 وگرنه در رسیدن به هدف 25 میلیونی کنسول در سال اونقدر تاثیر نداره . شما یکم بزرگ نمایی کردی در صورتی که نکته عجیب غریبی نداشت

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین

والله... آفر چندان جذابی نیست :D
بچه ها هم گفتن جز 2تا از بازی ها، همشون روی پلاس هستند
یعنی اگر یه پلاس اکسترا یک ماهه هم میدادن، 10 برابر این آفره جذابیت داشت:D

بعد میگی قبول نداری فروششون رو کردن، قبول کردن نمیخواد:-" یه چیز واضحیه ، اکثر فروش این بازی ها همون چندماه اوله ، بعدش با سر میخورن زمین و قطره چکونی میرن جلو :D یا نهایت قبل رضه ی شماره جدیدشون، یه بوست ریزی برای یک ماه میشن:D
استایلرهیچکدوم از بازی ها مثل امثال ماریو کارت و SMBU نیستن که بعد Xسال هنوز فروش داشته باشن و تو چارت ها دیده بشن:D

کلا بعید میدونم برای این آفره به آب و آتیشی زده باشن:D

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318

مفت مفتم نبود پلاس گرون کرد
جبران بشه😏

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
حالا میون کلامتون دوستان از این بساط چیزی هم به ما میرسه ؟ منظور اکانت امریکا داریم کنسول هم اندی ساله خریدیم چیزی میتونیم استفاده کنیم ،
لست اف اس ریمیک رو بخصوص
منظور فعال سازی ps5 و اکانت تو یه بازه زمانیه خاص هست ؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
حالا میون کلامتون دوستان از این بساط چیزی هم به ما میرسه ؟ منظور اکانت امریکا داریم کنسول هم اندی ساله خریدیم چیزی میتونیم استفاده کنیم ،
لست اف اس ریمیک رو بخصوص
منظور فعال سازی ps5 و اکانت تو یه بازه زمانیه خاص هست ؟
نه نمیشه فقط برای فعالسازی جدید هست

• Like
Reactions: Ni-oH

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

مفت نیستش ماکروسافت دومین شرکت با ارزش دنیا با یکم اختلاف از اولی شدن هست
اتفاقا سود الان توی نرم افزار هست در اینده خیلیم بیشتر می شه اینا هم از همین ترسیدن که مجبور بشن به سمت همین کارها بیان نینتندو که فکر کنم سکته کنه اگه همچین سرویسی روزی بذاره گدایی که دومی نداره
الان نمونه ش برادرم خود من اصلا گیمر نیست اما سرویسش اینقدر جذاب بود که برای خودش گرفته ش جذب مشتری هم که انجام شد جا افتاد قیمتش بالا می بره امکاناتش کمتر می کنه شک نکن عین بقیه ی سرویس ها

قبلا هم سر نتفلیکس اینا همین چرندیات می گفتن و برخی هم مسخره ش می کردن بعدا همه به غلط کردن افتادن اینم همین می شه سرویس گیم پس نه تنها جا می افته بلکه بقیه هم وادار به همین کار می کنه اینا هم از همین می ترسن

اگه احمق بازی های ماکروسافت در ادامه نباشه البته چون شرکت احمقی هست کارهای احمقانه زیادی در کارنامه ش داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر