سورپرایز!!!! دانلود BATTLEFIELD 3 ALPHA

سلام!
بدون مقدمه اینم از نسخه آلفای بازی که میتونید دانلود کنید!!!

97f0eb4437a92577d955ba40843081d8.jpeg

لینک مستقیم قسمت اول:
https://rapidshare.com/files/3262791847/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part1.rar

لینک مستقیم قسمت دوم:
https://rapidshare.com/files/161698051/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part2.rar

لینک مستقیم قسمت سوم:
https://rapidshare.com/files/2642182864/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part3.rar

......................

منبع

دوستان یه دعایی بکنید برام این اکانت من از بن در بیاد!

• Like
Reactions: Dexon

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
نـــــــــــــــــــــــــــــــــــه =((

خدا نکنه گیم پلیش مثل مدال باشه :(

همین BC2 رو یکم دستی به سر و روش می کشیدن خوب بود لازم نبود به گیم پلیش دست بزنن

از CoD یاد بگیرن که با اینکه شماره جدیدش مثل DLC هست نسبت به بازی قبلی اما نکات مثبت گیم پلی رو حفظ می کنه مثلاً MW2 نسبت به MW گیم پلیش بهتر و کامل تر بود

اگه شبیه مدال باشه امیدی نیست =((

لگد بیش از اندازه

اسنایپ بدتر

اتفاقا گیم پلی بازی پیشرفت زیاد کرده و به نظر من این گیم پلی bf3خیلی بهتر از bc2هستش!گیم پلی bc2خیلی جا برای پیشرفت داشت!
نایف کردن واقعی و سخت تر شده!
و اسنایپر هم بد تر نشده به عبارتی وافعی تر شده!
تو بی سی2 اصلا دوربین اسنایپر لرزش زیادی نداشت و مجبور نبودی نفس رو حبس کنی و همین باعث میشد نصف تیم اسنایپر بر داره و بازی از روند خودش خارج می شد!

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
بچه ها بازی چرا انقدر Slow Motion هست رو PC من ؟
اونم با سیستم Core i3 و ATI 5470 HD و 4 GB DDR3 رم ، بازم Slow motion ـه
خیلی دیگه غیر عادی میزنه ! بخاطر سیستم 32 بیتی من نیست ؟

Soap McTavish

کاربر سایت
Jul 3, 2010
1,403
نام
N4V!D
اه اگه شبیه به مدال باشه که افتضاحه
تو این بی بازی و نیومدن LT 1.91 داریم مدال میزنیم
فقط Combat Mission حال میده ولی جدا خیلی پایین تر از CoD
نظره منه

Altair9502

کاربر سایت
Jul 20, 2008
166
نام
عليرضا
اگه بازیت fullscreen نیست از تو تنظیمات اونو تمام صفحه کن درست میشه.
ممنون.

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
اه اگه شبیه به مدال باشه که افتضاحه
تو این بی بازی و نیومدن LT 1.91 داریم مدال میزنیم
فقط Combat Mission حال میده ولی جدا خیلی پایین تر از CoD
نظره منه
هنوز آلفا رو بازی نکردی نظر می دی؟
بازی خیلی گیم پلیش نسبت به bfbc2 پیشرفت داشته و ساختار نسخه های قبلی رو هم حفظ کرده و فقط یکم سرعت بازی رفته بالا وگرنه خیلی ربطی به مدال نداره!

dayyer

کاربر سایت
Mar 11, 2010
292
نام
عباس
اینم فک کونم مث moh باشه بتای اولیش که اومد خیلی خشک بود اما وقتی بتا و نسخه اصلیش اومد یکم روونتر شد :D (مگه نه)

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
بیشر گیم پلی بازی به مدال و نسخه ویتنام بازی ها BC2 البته
اکثر قابلیت بازی حفظ شده ولی سرعت بیش حد بازی مشکل ایجاد میکنه
بازی مثل قبل مثل نسخه BC2 یا BF2 که شما تو یک محیط بزرگ و باز نبرد میکردی خبری نیست و مثل بازی
مدال یا MW2 تو یک محوته فقط کمپ میکنی میزنی (فقط کافی یک لحظه پاشی از حالات دراز کش نزدیک منطقه دشمن یک تیر خلاصت کرده)
بازی اون حالات نظامی کلاسیک از دست داده و بیشتر یک حالا شوتر سریع (مثل دو گروه تروریست که افتادن به هم میمونه)
نبرد و یا دوئل که دو نفر به هم میخردن خیلی مشکل تر شده و شاخ مشخص نداره
دربازی BF2 یا BC2 شما یک تاکتیک خاص میتونستی انجام بدی با Squad ها و یا غیره ولی از این موضع دیگه خبری نیست

راستی یک چیزی خیلی مسخره وجود داره که این قبلا اکثر دوستان در MW به تمسخر میگرفتن سرعت دویدن User انقدر بالا که ادم یاد LOL میوفته واقعا ادم نمیفهمه طرف از کجا به کجا میره :d

حالا این فعلا الفا بزار با بیاد ببینیم چی میشه

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
فكر كنم منظورت فريم پايين هست؟!!!:)

آره دوست عزیز . حالا چه Slow Motion چه افت فریم . دوای دردم چیه حالا ؟ :d

مدال یا MW2 تو یک محوته فقط کمپ میکنی میزنی (فقط کافی یک لحظه پاشی از حالات دراز کش نزدیک منطقه دشمن یک تیر خلاصت کرده)
بازی اون حالات نظامی کلاسیک از دست داده و بیشتر یک حالا شوتر سریع (مثل دو گروه تروریست که افتادن به هم میمونه)

راستی یک چیزی خیلی مسخره وجود داره که این قبلا اکثر دوستان در MW به تمسخر میگرفتن سرعت دویدن User انقدر بالا که ادم یاد LOL میوفته واقعا ادم نمیفهمه طرف از کجا به کجا میره :d

حالا این فعلا الفا بزار با بیاد ببینیم چی میشه

من از اون اولش با قرار دادن حالت دراز کش تو بازی مخالف بودم چون همچین مشکلات افتضاحی رو به بار میاورد . باز قبلا کمپر ها رو میدیدیشون ولی الان دیگه نمیبینیشون ! چون قبلا وقتی میمردی کسی که میکشتت رو نشون میداد و میفهمیدی طرف کجاست ولی الان ... ( البته این نسخه آلفا هست . زیاد نمیشه ایراد گرفت )
البته باز این کار باعث میشه همین جوری ندویی . بیشتر پشت دیوار و سنگ و ... کمپ کنی . اما این کمپ با کمپ کردن MW از زمین تا آسمون فرق داره
توی این بازی محیط تخریب پذیره . یعنی هر جایی نمیتونی کمپ کنی (بیشتر به یه جنگ واقعی شبیه شده ) اما MW کمپ کردش بیشتر شبیه قاییم موشک میمونه :d
بزار طرفدارای MW این بازی رو مسخره کنن . دویدن MW خوبه ... انگار داره لیله میره :d هیچ چیش شبیه دویدن نیست . واقعا خنده داره

آخرین ویرایش:

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
میدونم برای خیلیها سخت بازی که تا چند سال بهترین بوده الان دیگه حرفی واسه گفتن نداره
البته من هم mw2 mw1 bfbc2 رو یه 1000 ساعتی بازی کردم.نظر شخصیم اینه مدرن وارفر داره تکراری میشه مپهای کوچیک کمپ کردن در حد تیم ملی تنها وسیله ای که میشه سوارش شد چاپره...... ولی بد کمپانی 2 و bf3 کمپ در حد صفر ...(اگر اسنایپر باشید کافیه روی دشمن زوم کنید فقط 2 تا 3 ثانیه مهلت دارید تا شلیک کنید دوستانی که بازی کردن در جریان هستن) کوچکترین مپ bf3 راحت 5 تا 10 برابر بزرگترین مپ mw2e یکی از برتریها نسبت به mw امکان سوار شدن کم کم 10 وسیله نقلیه است.(خوراکم تانک>:d<) فقط باید صبر کنیم تا بازی بیاد.من فقط bf3 اورجینال میخرم.احتمال کرک شدن مولتی مدرن وارفر زیاده
نظر شخصیه :>

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
لپ تاپ یا پی سی؟در ضمن مشخصات سیستمی که برای بازی عنوان شده کمی بالاست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر