سورپرایز!!!! دانلود BATTLEFIELD 3 ALPHA

سلام!
بدون مقدمه اینم از نسخه آلفای بازی که میتونید دانلود کنید!!!

97f0eb4437a92577d955ba40843081d8.jpeg

لینک مستقیم قسمت اول:
https://rapidshare.com/files/3262791847/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part1.rar

لینک مستقیم قسمت دوم:
https://rapidshare.com/files/161698051/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part2.rar

لینک مستقیم قسمت سوم:
https://rapidshare.com/files/2642182864/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part3.rar

......................

منبع

دوستان یه دعایی بکنید برام این اکانت من از بن در بیاد!

• Like
Reactions: Dexon

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
بچه ها بازی چرا انقدر Slow Motion هست رو PC من ؟
اونم با سیستم Core i3 و ATI 5470 HD و 4 GB DDR3 رم ، بازم Slow motion ـه
خیلی دیگه غیر عادی میزنه ! بخاطر سیستم 32 بیتی من نیست ؟
طبق گفته سازندگان بازی, یک cpu چهار هسته ای 2 گیگاهرتزی به بالا میخواد. این گرافیک نوت بوک شما روی bad company 2 حدود 20 فریم میده, اونوقت انتظار داشتی روی این بازی فریم قابل قبول بگیری؟

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
حالا الفا ولی این بیس کلی که دیس قرار بره من تا حدودی نا امید کرده این دوتا نظرات در battlelog بخونید که در انجمن
worse gamepaly=))

v997_1234.png

r2473_12345.png

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
طبق گفته سازندگان بازی, یک cpu چهار هسته ای 2 گیگاهرتزی به بالا میخواد. این گرافیک نوت بوک شما روی bad company 2 حدود 20 فریم میده, اونوقت انتظار داشتی روی این بازی فریم قابل قبول بگیری؟
این Minimum سیستمی هست که تو bf3blog گفته واسه BF3 :
[LTR]Minimum requirements for Battlefield 3
Processor: Core 2 Duo @ 2.0GHz
RAM: 2GB
Graphic card: DirectX 10 or 11 compatible Nvidia or AMD ATI card.
Graphics card memory: 512 MB
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version[/LTR]

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من نمیفهمم کل دنیا میگن گیم پلیش خیلی خوب شده و عالیه یه عده تو این تاپیک میگن بد شده!
یکم فرهنگ داشته باشید

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
من نمیفهمم کل دنیا میگن گیم پلیش خیلی خوب شده و عالیه یه عده تو این تاپیک میگن بد شده!
یکم فرهنگ داشته باشید
بله کل دنیا ...... :| بدون مستند حرف زدن این میشه اون تیکه متن که من اوردم از کجا بود پس داخل خود انجمن بود که همین افرادی که بازی کردن عنوان کردن تا دلت بخواد درباره این موضع عنوان شده در اون قسمت forums در سایت battlelog
فعلا چیز که مشخص از لحاظ گیم پلی نقاط ضعف زیادی داره فرصت زیاد تا نسخه اصلی
بعد اون وقت کسی که نقات ضعف بازی میکه شد بی فرهگ کلمات جدیدی میشنم تو این انجمن :))

****** اینم یک دیگه از پست

w9865_2323.jpg

pedram_dadgar

کاربر سایت
Aug 24, 2006
385
نام
پدرام
بله کل دنیا ...... :| بدون مستند حرف زدن این میشه اون تیکه متن که من اوردم از کجا بود پس داخل خود انجمن بود که همین افرادی که بازی کردن عنوان کردن تا دلت بخواد درباره این موضع عنوان شده در اون قسمت forums در سایت battlelog
بعد اون وقت کسی که نقات ضعف بازی میکه شد بی فرهگ کلمات جدیدی میشنم تو این انجمن :))

w9865_2323.jpg

اين پستی كه شما از Battlelog گذاشتی مال يك سری از فن های BF2 هست كه ميگن بازی بايد دقيقا مثل BF2 باشه(اونوقت چه فرقی بين BF و CoD بود؟) و هيچ كس جز خودشون(فن های BF2) حق فيد بك دادن ندارند.

تازه توی همون پست فقط چند نفر موافق هستند و بقيه مخالفند. بهتره شما هم پست های اون ها رو ناقص نفرستی تا نشون بدی خيلی ها با حرفتون موافق هستند.

تنها دليلی كه ميبينيد ميگن شبيه MOH هست اينه كه توی نقشه فقط يك دونه وسيله جنگی هست.
اين فقط آلفا هست قراره فقط سرورها تست بشه و همه بازي نيست نمی دونم بعضی ها چرا الكی ايراد ميگيرن.

ll8jk57s37r1cxkrc383.jpg

pgtspaaf55ox0s2jajp.jpg

dxeplmd1mql2s3hvv8q.jpg

fd8sdclms5yln5flpc6l.jpg

ببخشيد اگه كيفيت عكس ها كمه كامپيوتر خودم فن CPU سوخته مجبور شدم فعلا با يك لپ تاپ خيلي قديمی كار كنم.

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
من همون فایالایی که تو پست اول هست دانلود کنم بعد بریزم تو پوشه بازی کار میکنه سریع جواب بدید لطفا!

Breaking Rules

کاربر سایت
Feb 4, 2011
486

w9865_2323.jpg

فقط همین کاری که Dice کرده و نسخه Alpha را به صورت عمومی منتشر کرده و بصورت رندوم دعوتنامه فرستاده هیچ شرکتی نمیکنه
بازی باگ زیاد داره هیچ شکی توش نیست ولی نسخه آلفا را داری بازی میکنی حتی Beta هم با نسخه نهایی فرق میکنه دیگه این که الفا است.
مولتی پلیر مدال را هم خیلی ها بازی نکردن کلا زمین تا اسمون با بخش تک نفره فرق میکنه
جذابیت های خاص خودشو داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر