سوالات و مشکلات Xbox Series X|S

merlin_179317002_bdab34db-887e-4d98-9d35-989134dda4af-superJumbo.jpg
سوالات مربوط به کنسول اکس باکس سری X و S رو میتونید در این تاپیک بپرسید و پیگیری کنید.
برای سوالات مربوط به کنسول های نسل 8 ماکروسافت به تاپیک پرسش و پاسخ Xbox One مراجعه کنید
برای سوالات مربوط به شبکه لایو به تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها مراجعه کنید.

سوالات متداول:​

1. چند مدل از اکس باکس وجود داره و تفاوت های بینشون چی هست؟
در کل تا آخرین ویرایش این تاپیک 3 نسخه کنسول برای نسل 8 و دو نسخه برای نسل 9 منتشر شده
نسخه های نسل 8 شامل xbox one - xbox one s - xbox one x و نسخه های نسل 9 شامل xbox series s و xbox seeies x هستند

2. تفاوت بین کنسول های series s و series x چیست؟
کنسول series s با قیمت 300 دلار و کنسول series x با قیمت 500 دلار عرضه شدند
کنسول series x قابلیت اجرای بازی ها با رزولوشن 4k و کنسول series s با رزولوشن 1440p را دارند.
حافظه داخلی کنسول series x معادل 1 ترابایت و حافظه داخلی کنسول series s معادل 512 گیگابایت هستند.
کنسول series s بر خلاف series x درگاه دیسک ندارد.

3. آیا محدودیتی در انتشار بازی ها برای کنسول های series x|s وجود دارد؟
خیر. تمامی بازی ها برای هر دو کنسول منتشر میشوند.

4. آیا استفاده از کنسول های اکس باکس در ایران خطر بن شدن را دارد؟
خیر. هیچ خطری در صورت رعایت قوانین مربوط به کاربران وجود ندارد.

5. آیا میتوانم کنسول خودم را هک (کپی خور) کنم؟
خیر در حال حاضر نمی توانید کنسول خود را کپی خور کنید اما میتوانید از طریق برخی فروشگاه ها اقدام به نصب عناوین به صورت آفلاین کنید.

6. برای اتصال به سرویس xbox live دچار مشکل هستم.
برای اتصال به سرویس لایو شما باید روی کنسول خودتون DNS های گذر از تحریم ست کنید که میتونید اطلاعات دقیق تر در این مورد رو در تاپیک مشکلات اینترنتی(ایران) کنسول اکس باکس و پیشنهادات رفع و رجوع آنها کسب کنید.

7. چطوری میتونم به فیلم ها و عکس های خودم از بازی ها دسترسی داشته باشم؟
در حالت عادی شما با استفاده از نرم افزار موبایل xbox به تصاویر آپلود شده در اینترنت دسترسی دارید اما اگر تمایل به ثبت تصاویر به صورت آفلاین هستید میتوانید یک هارد اکسترنال را به کنسول خود متصل کرده و با تنظیم کردن هارد به عنوان یک media storage اقدام به ذخیره ی تصاویر در هاردتان کنید.

8. آیا خاموش نکردن کنسول به صورت کامل و روشن بودن کنسول در حالت استندبای خطرناک است؟
خیر هیچ خطری وجود ندارد اما مصرف برق شما کمی بالاتر میرود.

9. آپدیت بازی را کنسل کردم و کل بازی حذف شد مشکل چیست؟
در کنسول های اکس باکس بعد از شروع آپدیت به هیچ عنوان نمیتوان حتی به صورت آفلاین وارد بازی شد چرا که فایل های بازی دچار تغییر شدند و قابل اجرا نیستند پس باید تا آخر آپدیت صبر کنید و کنسل کردن آپدیت به معنای حذف کامل بازی از کنسول شماست.

10. آیا اکانت های ظرفیتی و اشتراکی در اکس باکس قابل استفاده هستند؟
بله هر اکانت در اکس باکس دارای 2 ظرفیت میباشد.
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت شده باشد به آن ظرفیت هوم میگویند و میتوانید به تمام خدمات آن اکانت از طریق حساب کاربری خودتان دسترسی داشته باشید (گلد ، گیم پس و بازی ها)
اگر اکانت در کنسول به صورت Home ثبت نشده باشد به آن ظرفیت عادی یا سوییچ میگویند و شما برای استفاده از بازی های این اکانت ها باید ابتدا وارد آن اکانت شوید و سپس با switch profile به حساب کاربری خودتان لاگین کنید
از ظرفیت هوم به صورت آفلاین هم میتوانید استفاده کنید اما در صورت استفاده از ظرفیت سوییچ الزاما باید به اینترنت متصل باشید.

11. گیم پس چیست؟
گیم پس یک اشتراک در اکس باکس است که به شما اجازه میدهد تا از لیست بازی های موجود در گیم پس هر کدام را که میخواهید بدون محدودیت در تعداد بازی کنید.

12. آیا بازی های گیم پس همیشه برای من میمانند؟
خیر! برخی از بازی ها با اضافه شدن بازی های جدید از گیم پس حذف میشوند و بعد از حذف دیگر نمیتوانید آن ها را بازی کنید.

13. آیا می توانم از گیم پس به صورت آفلاین استفاده کنم؟
خیر با هر نوع از ظرفیت به هر حال باید الزاما آنلاین باشید.

14. آیا میتوانم بعد از اتمام سرویس گیم پس همچنان به استفاده از گیم پس ادامه دهم؟
خیر شما باید سرویستان را تمدید کنید و هیچ راهی برای ادامه ی استفاده بدون تمدید وجود ندارد.

15. تفاوت بین گیم پس و گیم پس آلتیمیت چیست؟
گیم پس آلتیمیت همان گیم پس است اما در کنارش سرویس gold و EA play نیز به شما تعلق میگیرد.

پست اول به مرور تکمیل میشه​

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
ممنونم ازت انلاین پیدا میشه خریدش ؟
سایت انباربازی بود فک کنم انلاین یکیم تهران ایرج شاپ یکی از بچه های فروم بهم ادرسشو داد به رفیقم گفتم گرفت پست کرد بزنی گوگل میاره بهش پیام بدی میفرسته همه چی داره ایرج و انبار بازی
پتانسیومتر دونه ای 10 الی 20 تومن هست انالوگ هم یه مدله که هم برای ایکس باکس وانه هم ps4 هم سریز و هم 5الکی پول اضافه ندین که طرف بگه این ماله ایکس باکسه این قدر میشه
آنالوگ دسته ایکس باکس وان (اورجینال) - خرید با قیمت عالی - انبار بازی
پتانسیومتر آنالوگ دسته PS5 (اصل) - خرید با قیمت عالی - انبار بازی

آخرین ویرایش:

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
دوستان بحث اول سر همین کردیت کارت هکی بود که اگر مشخص شه دستگاه بن میشه وگرنه خرید از پلاتی مشکلی نداره من خودم قبلا بارها از سایت پلاتی گیفت کارت بازی ها با ریجن های مختلف خریدم و اوکی هم بوده ولی این به این معنی نیست که این روش امن هست و اشکالی نداره تنها کافی حتی همون گیفت کارت با کردیت کارت هکی خریده شده باشه .از نظر اعتبار این حرفها خوب مگه گیم رنتر اعتبار و نماد اعتبار نداشت؟چون خودشم نمیدونست اون ریفاندهای ۱ ماهه گیم پس چه بلایی سرش میاره خیلی. موقع ها فروشگاه ها هم خودشون قربانی میشن چون نمیدونن سایت پلاتی و تقی و نقی هم چطور دارن اکانت میفروشن .و در آخر دوستان احتیاط کنید چون اخیرا قیمت گیم و پس و بازی تو ترکیه و آرژانتین هم بالا رفته و این میتونه خودش به نوعی فروشندگان را به استفاده از کردیت کارت هکی بکشونه.به هر حال هر چیزی ریسک داره من خودم دیگه از کانال های ایرانی اکانت نمیگیرم چون بازی که سویچش بخری ۷۰۰ بعد تو مشخصات اکانت زده باشه بازی به قیمت ۶۰ دلار و با کردیت کارت و حتی آدرس آمریکا خریداری شده یه جای کارش میلنگه من به شخصه دیگه حاظر‌ نیستم ریسک کنم اگر این یه بارم شانس بیارم چیزی نشه خیلی هست .آدم وقتی قرار باشه ریسک کنه خودش از پلاتی میگیره حداقل میدونه از کجا و چی خریده .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u

Troy200489

کاربر سایت
Sep 9, 2021
577
دوستان بحث اول سر همین کردیت کارت هکی بود که اگر مشخص شه دستگاه بن میشه وگرنه خرید از پلاتی مشکلی نداره من خودم قبلا بارها از سایت پلاتی گیفت کارت بازی ها با ریجن های مختلف خریدم و اوکی هم بوده ولی این به این معنی نیست که این روش امن هست و اشکالی نداره تنها کافی حتی همون گیفت کارت با کردیت کارت هکی خریده شده باشه .از نظر اعتبار این حرفها خوب مگه گیم رنتر اعتبار و نماد اعتبار نداشت؟چون خودشم نمیدونست اون ریفاندهای ۱ ماهه گیم پس چه بلایی سرش میاره خیلی. موقع ها فروشگاه ها هم خودشون قربانی میشن چون نمیدونن سایت پلاتی و تقی و نقی هم چطور دارن اکانت میفروشن .و در آخر دوستان احتیاط کنید چون اخیرا قیمت گیم و پس و بازی تو ترکیه و آرژانتین هم بالا رفته و این میتونه خودش به نوعی فروشندگان را به استفاده از کردیت کارت هکی بکشونه.به هر حال هر چیزی ریسک داره من خودم دیگه از کانال های ایرانی اکانت نمیگیرم چون بازی که سویچش بخری ۷۰۰ بعد تو مشخصات اکانت زده باشه بازی به قیمت ۶۰ دلار و با کردیت کارت و حتی آدرس آمریکا خریداری شده یه جای کارش میلنگه من به شخصه دیگه حاظر‌ نیستم ریسک کنم اگر این یه بارم شانس بیارم چیزی نشه خیلی هست .
دوست گرامی قصد ندارم بحث کنم از نظر تجربه و کاری که انجام میدم نظر میدم خیلی از دوستان بنده رو خوب میشناسن
بازی که با کارت هکی و هر... خریداری بشه و اون کارت شناسایی بشه ریفاندید میشه یعنی اکانتی که تو‌ش بازی هست نگاه میکنی میبینی خالیه پول به کارت طرف بر میگرده یکی از دوستام از یکی شاپ ها بازی. فارکرای 5 رو خریده بود بعد از دو هفته خرید همچین اتفاقی می افته و میبنیه بازی ریفاندید شده کنسول بن نشده...
هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه اگر اکانتی مورد دار بشه تا دوهفته معلوم میشه اگه از این وقت بگذره و اتفاقی نیافته یعنی موردی نداره.. خود ساپورتم میگه وقتی شما کارت اضافه میکنی و خریدتو میزنی موردی در هنگام خرید پیش نمیاد یعنی این که موردی نیست... حالا باز تصمیم باخودتونه اگه از بابت اکانتم باز نگران هستین بدین من چکش کنم البته اگر صلاح میدونید

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
دوست گرامی قصد ندارم بحث کنم از نظر تجربه و کاری که انجام میدم نظر میدم خیلی از دوستان بنده رو خوب میشناسن
بازی که با کارت هکی و هر... خریداری بشه و اون کارت شناسایی بشه ریفاندید میشه یعنی اکانتی که تو‌ش بازی هست نگاه میکنی میبینی خالیه پول به کارت طرف بر میگرده یکی از دوستام از یکی شاپ ها بازی. فارکرای 5 رو خریده بود بعد از دو هفته خرید همچین اتفاقی می افته و میبنیه بازی ریفاندید شده کنسول بن نشده...
هر کسی صلاح خودشو بهتر میدونه اگر اکانتی مورد دار بشه تا دوهفته معلوم میشه اگه از این وقت بگذره و اتفاقی نیافته یعنی موردی نداره.. خود ساپورتم میگه وقتی شما کارت اضافه میکنی و خریدتو میزنی موردی در هنگام خرید پیش نمیاد یعنی این که موردی نیست... حالا باز تصمیم باخودتونه اگه از بابت اکانتم باز نگران هستین بدین من چکش کنم البته اگر صلاح میدونید
نه دوست عزیز چرا بحث‌ همه مثل دوست کنار هم هستیم که از تجربیات هم استفاده کنیم.ولی یکی از دوستان صفحه قبل قسمت قوانین بن شدن کنسول گذاشتن تو پاراگراف دوم نوشته کلاهبرداری آنلاین منجمله فیشینگ که خود همین کلمه فیشینگ میتونه سرقت اطلاعت بانکی افراد برای خرید هم باشه و دزدی اکانت و هر نوع کلاهبردای از مایکروسافت و دیگر کاربران خوب مجموع اینها بزاری کنار هم همون هم کردیت هم توش هست که میتونه به بن شدن کنسول برسه .به هر حال ممنون ازتون شما هم قصدتون کمک هست❤️

Skylar

Gold User
Apr 29, 2015
273
آقا هیچ راهی برای آپدیت آفلاین بازیها نیست؟؟؟؟

آدم یه لحظه وقت میکنه بازی کنه همون یه لحظه میبینی یه تریلی باید آپدیت کنی

بعد چند هفته اومدم فورزا 5 بازی کنم ماشالله مث همیشه آپدیتش قطع نمیشه و گفته 18 گیگ آپدیت...دفعه قبلی 14 گیگ بود.:|

عملا بعضی بازیها رو اینجوری دلسرد میشم بازی کنم و یجورایی میبوسم میذارم کنار...تا تو بخوای بذاری بازی رو روی آپدیت واسه بسته شبانه و... دیگه اون مود بازی کردنت از بین میره.

آخرین ویرایش:
  • Like
  • Sad
Reactions: ALI PUNKER and wave

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
آقا هیچ راهی برای آپدیت آفلاین بازیها نیست؟؟؟؟

آدم یه لحظه وقت میکنه بازی کنه همون یه لحظه میبینی یه تریلی باید آپدیت کنی

بعد چند هفته اومدم فورزا 5 بازی کنم ماشالله مث همیشه آپدیتش قطع نمیشه و گفته 18 گیگ آپدیت...دفعه قبلی 14 گیگ بود.:|

عملا بعضی بازیها رو اینجوری دلسرد میشم بازی کنم و یجورایی میبوسم میذارم کنار...تا تو بخوای بذاری بازی رو روی آپدیت واسه بسته شبانه و... دیگه اون مود بازی کردنت از بین میره.
نسل‌های بعد شرایط بدتر هم میشه. برو اینترنت زیتل تجاری همیشه بکگراند بازیهات اپدیته.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
من با ساپورت مایکرو حرف زدم، شما یه کد رو اگه بتونید ردیم کنید، هیچ مشکلی نداره و پیش هم نمیاد.
خرید مستقیم از سایت با کردیت کارت هکی و ... نمیدونم شامل چه بحثی میشه ولی خب از پلاتی اگه بتونید کد بخرید، مشکلی پیش نمیاد.

من ۴ ساله از پلاتی خرید میکنم. ۲۰ تا بازی خریدم. مشکلی پیش نمیاد اصلا از ردیم کردن کد.

ولی خب دو سه سال پیش یه موج بن شدن کنسول راه افتاد تو ایران که همه بابت اکانت های فروخته شده ۱ فروشنده بود.
بعدا یه سری گفتن انگار یه اکانت مادر تعریف کرده بوده که اطلاعات مالی غیرقانونی و کردیت کارت هکی و ..‌. داشته و بابت همون قضیه، همه کنسول هایی که اکانت های زیرمجموعه اش رو داشتن کلا بریک شدن.
حالا نمیدونم دلیلش واقعا همین بوده یا نه یا اصلا بحث اکانت مادر و ‌‌... چیه دقیقا(چون فقط همینجا شنیدم من) ولی خب رو خرید اکانت ظرفیتی به نظرم دقت کنید.
اما اگه بازی رو اکانت شخصی خریداری کنید و بعدش هم اطلاعات مالی و اعتباری خریدار پاک شه از اکانت، و یا کد یه بازی یا گیم‌پس یا هرچیز دیگه رو از هر ریجنی و به هر طریقی بخرید و ردیم کنید، مشکلی پیش نمیاد برا اکانت یا کنسول.

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
من با ساپورت مایکرو حرف زدم، شما یه کد رو اگه بتونید ردیم کنید، هیچ مشکلی نداره و پیش هم نمیاد.
خرید مستقیم از سایت با کردیت کارت هکی و ... نمیدونم شامل چه بحثی میشه ولی خب از پلاتی اگه بتونید کد بخرید، مشکلی پیش نمیاد.

من ۴ ساله از پلاتی خرید میکنم. ۲۰ تا بازی خریدم. مشکلی پیش نمیاد اصلا از ردیم کردن کد.

ولی خب دو سه سال پیش یه موج بن شدن کنسول راه افتاد تو ایران که همه بابت اکانت های فروخته شده ۱ فروشنده بود.
بعدا یه سری گفتن انگار یه اکانت مادر تعریف کرده بوده که اطلاعات مالی غیرقانونی و کردیت کارت هکی و ..‌. داشته و بابت همون قضیه، همه کنسول هایی که اکانت های زیرمجموعه اش رو داشتن کلا بریک شدن.
حالا نمیدونم دلیلش واقعا همین بوده یا نه یا اصلا بحث اکانت مادر و ‌‌... چیه دقیقا(چون فقط همینجا شنیدم من) ولی خب رو خرید اکانت ظرفیتی به نظرم دقت کنید.
اما اگه بازی رو اکانت شخصی خریداری کنید و بعدش هم اطلاعات مالی و اعتباری خریدار پاک شه از اکانت، و یا کد یه بازی یا گیم‌پس یا هرچیز دیگه رو از هر ریجنی و به هر طریقی بخرید و ردیم کنید، مشکلی پیش نمیاد برا اکانت یا کنسول.
ریدیم کردن کد مشکلی نداره ولی اینکه این کد با چه منبع پولی خریداری شده مهمه و اگر از راه های غیر قانونی خریداری شده باشه کاملا قابل پیگیری هست .الان تمام راههای خرید هیچ کدام ۱۰۰% امن نیستن و همه ما با ریسک خرید میکنیم حالا چه کد باشه و چه اکانت مگر خرید مستقیم از استور خود ایکس باکس.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mreza_Dex and all4u

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ریدیم کردن کد مشکلی نداره ولی اینکه این کد با چه منبع پولی خریداری شده مهمه و اگر از راه های غیر قانونی خریداری شده باشه کاملا قابل پیگیری هست .الان تمام راههای خرید هیچ کدام ۱۰۰% امن نیستن و همه ما با ریسک خرید میکنیم حالا چه کد باشه و چه اکانت مگر خرید مستقیم از استور خود ایکس باکس.
من دقیقا همین سوال رو کردم.
از ساپورت پرسیدم ردیم کردن کد درحالیکه نمیدونم خود کد از کجا خریداری شده، ممکنه برا اکانت من مشکلی بوجود بیاره؟
اونم گفت نه. اگه تونستی کد رو ردیم کنی، با خیال راحت استفاده کن.

• Like
Reactions: aha2012

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
من دقیقا همین سوال رو کردم.
از ساپورت پرسیدم ردیم کردن کد درحالیکه نمیدونم خود کد از کجا خریداری شده، ممکنه برا اکانت من مشکلی بوجود بیاره؟
اونم گفت نه. اگه تونستی کد رو ردیم کنی، با خیال راحت استفاده کن.
همچین چیزی محال هست اونجا ایران نیست تمام خریدها ثبت میشن و قابل پیگیری هستن شما وقتی با کردیت کارت و یا حتی حساب پی پل هم گیفت کارت بخری مشخصات خرید ثبت میشه حالا اگر این کد با کردیت کارت هکی خریداری شده باشه اون کسی که پول از حسابش کم شده پیگیری میکنه از طریق بانک و ریفاند میشه و پول برمیگرده به حساب طرف و این وسط حالا شما هستی و ایکس باکس که چه تصمیمی میگیره برای بن شدن که 100% هم بن کنسول هست چون که تو چند صفحه قبل قوانین بن کنسول گذاشتن یه قسمت داره به اسم فیشینگ که یعنی دزدین اطلاعات بانکی و این چیزها.

• Like
Reactions: all4u

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
تا جایی که من میدونم ما به صورت روتین و فراگیر چیزی به نام کردیت کارت دزدی نداریم.
همونطور که میدونید در 90 درصد کشورها چیزی به نام رمز دوم و پویا هم وجود نداره. و حتی برای خرید عادی ( با توجه به سقفی که صاحب حساب مشخص کرده) نیازی به زدن رمز نیست.
این به این معنی که هرکس کارت بانکی دستش باشه، میتونه تا حدی خرید بکنه بدون دونستن رمز کارت یا چیز دیگه ای.
ولی به ندرت این اتفاق میوفته. چون اولن پیگیری کردنش آسونه. چون اکثر جاهایی که pos دارن ، دوربین هم دارند. به صورت اینترنتی هم ip و... هست. دوم اینکه اگر طرف رو پیدا کنن از هستی ساقطش میکنن.

من حدسم اینه که یه سری ها کلاهبرداری میکنن. به این شکل که برای شما خرید انجام میدن، بعد میرن با استفاده از یه بند و ماده قانون اعلام میکنن که مثلن اینو بچمون بدون اجازه ما خریده.
اینطوری میتونن ریفاند کنن و اون بازی یا سرویس خریداری شده هم حذف میشه.
فکر کنم اون فروشگاه ایرانیه هم همینکار رو کرده بودن.

• Like
Reactions: arthur97

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
همچین چیزی محال هست اونجا ایران نیست تمام خریدها ثبت میشن و قابل پیگیری هستن شما وقتی با کردیت کارت و یا حتی حساب پی پل هم گیفت کارت بخری مشخصات خرید ثبت میشه حالا اگر این کد با کردیت کارت هکی خریداری شده باشه اون کسی که پول از حسابش کم شده پیگیری میکنه از طریق بانک و ریفاند میشه و پول برمیگرده به حساب طرف و این وسط حالا شما هستی و ایکس باکس که چه تصمیمی میگیره برای بن شدن که 100% هم بن کنسول هست چون که تو چند صفحه قبل قوانین بن کنسول گذاشتن یه قسمت داره به اسم فیشینگ که یعنی دزدین اطلاعات بانکی و این چیزها.
بله
اکانتی که بازی رو خریده به صورت گیفت و نهایتا تحت یه کد ۲۵ رقمی فروخته شاید مشکلی براش پیش بیاد.
ولی اونا هم متوجه میشن منی که کد رو ردیم کردم، دارم چیزی رو استفاده میکنم که یه اکانت دیگه خریداری کرده.
نه من. و اطلاعات اون کردیت کارت هکی رو هیچکدوم از اکانت های موجود روی کنسول من نبوده و هیچ تراکنشی با اون کردیت کارت ها روی کنسول من یا روی اکانت های موجود روی کنسول من انجام نشده.

من به طور مشخص از ساپورت پرسیدم که اگه یه کد مربوط به یه ریجن دیگه داشته باشم، و ندونم چطوری یا از کجا تهیه شده، اگه ردیم کنم، آیا برام ممکنه مشکلی بوجود بیاد؟
که جواب داد اگه بتونی ردیم کنی(منظورش همون بحث vpn مربوط به ریجن خریداری شده بود)، مشکلی برا تو یا کنسولت بوجود نمیاد.

منم حرف ساپورت خود مایکرو برام ارجح تره

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
دقیقا خلاف قوانین خود ماکروسافت هست همچین چیزی
بالاخره هر ادمی میدونه کردیت یا پی پال هک شده هم هست خیلی کانالها و سایتهای خارجی هم میفروشن مثلا فلان مقدار کردیت کارت کا بین دارای اعتبار مثلا فلان قیمت ،وقتی چیزی رو با قیمت ارزون میخره صدرصد اگر طوری هم بشه نباید ناراحت بشه
حالا یک عده هستن این موارد رو قبول ندارن و از خودشون تفسیرایی میزارن حالا به هر علتی
شخصا به نظرم ارزش ریسک رو نداره

hosein6363

کاربر سایت
Dec 2, 2021
64
دقیقا خلاف قوانین خود ماکروسافت هست همچین چیزی
بالاخره هر ادمی میدونه کردیت یا پی پال هک شده هم هست خیلی کانالها و سایتهای خارجی هم میفروشن مثلا فلان مقدار کردیت کارت کا بین دارای اعتبار مثلا فلان قیمت ،وقتی چیزی رو با قیمت ارزون میخره صدرصد اگر طوری هم بشه نباید ناراحت بشه
حالا یک عده هستن این موارد رو قبول ندارن و از خودشون تفسیرایی میزارن حالا به هر علتی
شخصا به نظرم ارزش ریسک رو نداره
بله جایی تو نت وجود داره به اسم دارک وب که خرید و فروش کردیت کارت هکی و پی پل اینها کوچکترین چیزی هست که توش انجام میدن و معمولا هم این کردیت کارت ها توسط افرادی در روسیه خریداری میشه که قابل پیگرد هم نیست چون روسیه کشوری هست که به قوانین بین اللملی هم پایبند نیست اینها گفتم که یکسری دوستان فکر نکنن کردیت کارت هکی و اینها وجود نداره .
و در آخر اینم بگم در هر صورت همه ما بر هر نحوی که داریم بازی میخریم حالا یا گیفت کارت میخریم یا اکانت از هر کجا صد درصد امن امن نیست و همیشه ریسک وجود داره در واقع تنها راه امن واقعی اینه که فامیل یا کسی در خارج کشور بازی را از استور ایکس باکس با کردیت خودش بخره که اینم برای همه میسر نیست.

• Like
  • Smile
Reactions: z2s sas and all4u

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر