سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام کنسول من 360 اسلیم 250 گیگه...چند روز پیش ارور E64 داد و چراغ وسطش قرمز شد منم خاموش کردم و دوباره بعد یه مدت روشن کردم و بالا اومد...بعضی اوغات خیلی اینجوری میشه و مجبورم هی ریستارت کنم اما همیشه درست میشه اخرش...تعمیرکار هم گفت مشکلی نداره...میخواستم ببینم نظر شما دوستان چیه؟چیکار کنم که هی چراغ قرمز نده؟ ممنون

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام کنسول من 360 اسلیم 250 گیگه...چند روز پیش ارور E64 داد و چراغ وسطش قرمز شد منم خاموش کردم و دوباره بعد یه مدت روشن کردم و بالا اومد...بعضی اوغات خیلی اینجوری میشه و مجبورم هی ریستارت کنم اما همیشه درست میشه اخرش...تعمیرکار هم گفت مشکلی نداره...میخواستم ببینم نظر شما دوستان چیه؟چیکار کنم که هی چراغ قرمز نده؟ ممنون
زدن چراغ چشمک زن به این معناست که یا فرموری رو رایتر کنسولت نیست یا کابل ساتا یا کابل برقی که رایتر درون دستگاه به مادربورد وصله اتصال داره که شما میگید وقتی روشن میکنم درست میشه . 100% ماله کابل ساتا یا کابل برقه. شاید درست نرفته جا شایدم اتصال داره .
اونارو عوض کن مشکلت حل میشه:d

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
زدن چراغ چشمک زن به این معناست که یا فرموری رو رایتر کنسولت نیست یا کابل ساتا یا کابل برقی که رایتر درون دستگاه به مادربورد وصله اتصال داره که شما میگید وقتی روشن میکنم درست میشه . 100% ماله کابل ساتا یا کابل برقه. شاید درست نرفته جا شایدم اتصال داره .
اونارو عوض کن مشکلت حل میشه:d

چراغ چشمک زن نیست چراغ قرمز که وسطش روشن میشه...اخه به تعمیرکار هم نشون دادم گفت عیبی نداره اگه میاد بالا درسته....خودم میتونم دستی چک کنم؟چطوری؟ ممنون از اینکه جواب دادین :)

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
چه بازی هایی نیاز به Title Update دارن؟

بازي هايي مثل فيفا ١٤ يا GTA V كه با هر دفعه آپديت چيزاي جديد بهش اضافه ميشن مثلا فيفا ١٤ بازيكنا طبق آخرين نقل انتقالات آپديت ميشن و Gta V هم باگ رفع ميكنه

Sent from no where to every where

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
ببخشيد من چجوري بايد تايتل آپديت بازي GTA V رو نصب كنم با horizon و چجوري بفهمم كه درست اينستال شده آيا تو بازي نشون ميده؟؟

Sent from no where to every where ������������
از تو ایکس باکس برو قسمت استوریج اگه علامت تعجب داشت ینی مشکل داره

- - -ویرایش - - -

چه بازی هایی نیاز به Title Update دارن؟
همه ی بازی ها

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
ببخشید دوستان من میخواستم بدونم هنگام انتقال تایتل آپدیت console id و اینا لازمه

58975155229366753241.png
[/URL][/IMG]

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
دوستان سلام.
من یه دسته سیم دار دو تکه دارم . درست تو محلی که این تکه ها به هم وصل می شن قطعی داره . قطعی هم از انتهای خود دسته هست .
می خواستم بدونم می شه دو طرف رو ببرم و رشته سیم های داخل دو طرف رو به هم وصل کنم؟

david_zboy

کاربر سایت
Dec 16, 2008
12
درود دوستان من دو تا مشکل دارم
اول اینکه از وقتی داشبورد دستگاه رو آپدیت کردم به ورژن 2.0.16537.0 و وقتی روشن میکنم و میخوام وارد پروفایلم شم یه ارور میده که شما به لایو وصل نشدید و مشکل از کانکشنتون هست و برای رفعش میخوای برین تو قسمت network یا نه و دو تا گزینه بله و خیر داره دیگه که خیر بزنی میره صفحه اصلی و بله میره network خیییییلی رو اعصابه همه همینجورن؟؟ نمیشه کاری کرد که دیگه نده این اخطارو؟؟؟
و سوال دومم اینکه بعضی موقع ها که بازی میکنم و میخوام دی وی دی رو در بیارم نمیاره بیرون هرکاری که بگی میکنم ولی همش چراغ سبزه چشمک میزنه.این اتفاق بیشتر وقتی می افته که لود نمیشه بازی یا مثلا عادی هم میخوام بیارم بیرون اتفاق افتاده.بعد خاموش میکنم سریع روشن میکنم هم نمیاره بیرون و همش چشمک میزنه چراغ سبزه و باید چند دقیقه خاموش باشه تا که دکمه خروج رو بزنم دی وی دی رو بده بیرون.بازم اگه نده دوباره باید بزارم بیشتر خاموش باشه بعد بزنم. .توی خوندن بازی ها مشکلی نداره.مشکل سخت افزاری داره؟مشکل از چیه؟چجوری میتونم رفعش کنم؟؟
پیشاپیش مرسی از همتون...

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
سلام دوستان من تاپیک همین مشکلم هم زدم اما نمیدونم چرا حذفش کردند مدیران با اینکه من تمام تاپیک ها رو گشتم ولی نبود . هرچند الان فهمیدم اگه مشکلم رو اینجا مطرح میکردم بهتر بود ولی به هر حال مدیران میتونستند مطلبم رو به اینجا منتقل کنند و به نظرم کار درستی نکردند .

در هر حال مشکل من این هستش که وقتی کنسول رو روشن میکنم توی داشبورد آواتارم لود نمیشه و همینطوری سفید میمونه . البته باید بگم که خود اکانتم کاملا لود میشه و گیمر اسکورم رو هم نشون میده و حتی Gamer Picture هم دارم اما اواتارم نه تنها لود نمیشه بلکه اجازه Costumize کردنش هم کنسول بهم نمیده و گزینه Avatar Costumize غیر فعال هستش و هرچی روش کلیک میکنم نمیره توش تا تغییر بدم آواتارم رو .
البته اگه روشی غیر از آپدیت کردن کنسول باشه که به مراتب بهتر هستش...

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام دوستان من تاپیک همین مشکلم هم زدم اما نمیدونم چرا حذفش کردند مدیران با اینکه من تمام تاپیک ها رو گشتم ولی نبود . هرچند الان فهمیدم اگه مشکلم رو اینجا مطرح میکردم بهتر بود ولی به هر حال مدیران میتونستند مطلبم رو به اینجا منتقل کنند و به نظرم کار درستی نکردند .

در هر حال مشکل من این هستش که وقتی کنسول رو روشن میکنم توی داشبورد آواتارم لود نمیشه و همینطوری سفید میمونه . البته باید بگم که خود اکانتم کاملا لود میشه و گیمر اسکورم رو هم نشون میده و حتی Gamer Picture هم دارم اما اواتارم نه تنها لود نمیشه بلکه اجازه Costumize کردنش هم کنسول بهم نمیده و گزینه Avatar Costumize غیر فعال هستش و هرچی روش کلیک میکنم نمیره توش تا تغییر بدم آواتارم رو .
البته اگه روشی غیر از آپدیت کردن کنسول باشه که به مراتب بهتر هستش...

دوست عزيز من هر روشي تو گوگل سرچ كردم فقط چارش آپديت بود اگه نميخواي با دستگاهت به ايكس باكس لايو وصل شي ميتوني آپديت جديد رو از خود سايت دانلود كنيد بعدش رو فلش بريزيد به ايكس باكس وصل كنيد و منتظر تمام شدن آپديت باشيد

Sent from no where to every where

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر