سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان سلام
من یه ایکسباکس اسلیم ددارم با کابل لن به مودم وصلش کردم وقتی تست اینترنت رو میزنم به مودم وصل میشه اما به نت وصل نمیشه در حالی که اینترنت وصه و با ستگاه های دیگه هم وصل میشن هر بار به اینجا ها میرسه قطع میشه
چند بار هم تو بخش اینترنت ریست فکتوری زدم
با ایرلس هم وصل نمیشه و میگه نمیدون چیه وایرس وصل نیست ( مال خود دستگاه )

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
دوستان سلام
من یه ایکسباکس اسلیم ددارم با کابل لن به مودم وصلش کردم وقتی تست اینترنت رو میزنم به مودم وصل میشه اما به نت وصل نمیشه در حالی که اینترنت وصه و با ستگاه های دیگه هم وصل میشن هر بار به اینجا ها میرسه قطع میشه
چند بار هم تو بخش اینترنت ریست فکتوری زدم
با ایرلس هم وصل نمیشه و میگه نمیدون چیه وایرس وصل نیست ( مال خود دستگاه )
دستگاه شما jtag هست اگر اینطوره بخاطر همیه

- - -ویرایش - - -

دوست خوبم ازکجا چیپ هانا تهیه و چطوری عوض کنم جایی آموزشش هست
تعویض چیپ وسایل reball می خواد و آموزش در یوتوب هست چیپ رو از برد خراب برمیدارن

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
این مشکل بیرون نیومدن درایو وقتی که دیسک توش نیست مثکه گریبانِ منم گرفت ! ( علتش چیه؟! )

الان چجوری درایو رو بیارم بیرون ؟؟
لاستیک درایوت شل شده باید عوض شه، قیمتی هم نداره، الان میخوایی درایوو باز کنی کنی دوتا بزن بالای درایو باز میشه:d

Kill-All

کاربر سایت
Sep 24, 2012
34
سلام
من اول که gta v رو گرفتم بازی راحت بالا میومد اما بعد از یه مدتی دیگه بازی بالا نمیومد و اگر هم بالا میومد بعد از یه ربع از بازی میومد بیرون یا کرش میکرد بازی کمی خش داشت اما بازی های داشتم که از اون خش دار تر بودند ولی بالا میومدند.بازی های دیگه همشون میدومدن اما بازی های جدید مثل ac 4 باید وقتی دستگاه خاموش میشد چند ساعت تو دستگاه میموندند وگرنه بازی بالا نمیومد برای همین رفتم توپخونه و دادم درستش کنند طرف درایو و لنز عوض کرد و اومدم خونه دیدم gta بازم بالا نمیاد اما بازی های دیگه بالا میان ولی لنز خیلی صدا میده اما وقتی skyrim legendary edition رو گذاشتم دیدم dlc های بازی نمیان و وقتی بازی میخواد دی ال سی هارو لود کنه فریز میکنه دی ال سی هارو پاک کردم و سعی کردم دوباره دی ال سی هارو نصب کنم اما وقتی میخواستم دی ال سی ها رو نصب کنم موقع انتخاب محل نصب فلش رو انتخاب کردم اما نوشت there is not enough disc space در صورتی که 9gig تو فلش جا دارم.قبل از اینکه لنز و درایو رو عوض کنم اینجوری نبود مشکل از چه؟

ma.jafarian

کاربر سایت
Jun 30, 2013
3
اقا من یه سوال دارم مهم!!
میخوام یه مانیتور بخرم 20 اینچ یا 22 اینچ که xbox امو بهش وصل کنم!
حالا دوچار گرگیجه شدم شدید!
سوال ها:
1-اگه مانیتور پورت dvi داشته باشه xbox رو با کابل dvi to hdmi وصل کنم کیفیتش مثل hdmi میشه؟
2-یه مانیتور که پورت hdmi داشته باشه معرفی کنین لطفا!
کلا موندم دیگه نمیدونم چی بخرم که برای xbox خوب باشه!
هرگونه راهنمایی مورد تشکر فراوان قرار میگیرد!:d

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا من یه سوال دارم مهم!!
میخوام یه مانیتور بخرم 20 اینچ یا 22 اینچ که xbox امو بهش وصل کنم!
حالا دوچار گرگیجه شدم شدید!
سوال ها:
1-اگه مانیتور پورت dvi داشته باشه xbox رو با کابل dvi to hdmi وصل کنم کیفیتش مثل hdmi میشه؟
2-یه مانیتور که پورت hdmi داشته باشه معرفی کنین لطفا!
کلا موندم دیگه نمیدونم چی بخرم که برای xbox خوب باشه!
هرگونه راهنمایی مورد تشکر فراوان قرار میگیرد!:d

1.نه به هیچ عنوان نمیشه.کیفیتش پایین تر از HDMI خواهد بود.
2.سوال دومت را هم هرچی می گیری X.Vision نگیر که اصلا کیفیت خوبی نداره.اگر پول داری به نظر من برو سمت سونی (کیفیت نامبر 1 است.)

ma.jafarian

کاربر سایت
Jun 30, 2013
3
1.نه به هیچ عنوان نمیشه.کیفیتش پایین تر از HDMI خواهد بود.
2.سوال دومت را هم هرچی می گیری X.Vision نگیر که اصلا کیفیت خوبی نداره.اگر پول داری به نظر من برو سمت سونی (کیفیت نامبر 1 است.)

ممنون از پاسختون!
پس یعنی بهترین کیفیت رو با کاب hdmi میشه گرفت دیگه؟
پول مول هم نزدیک 500 دارم

a.ahmad

کاربر سایت
Jun 14, 2009
50
نام
احمد
سلام
آقا یه چند وقته که من ارور 0020 رو میگیرم،بعد یه 2 ساعت بعد دوباره ایکس باکس رو روشن میکنم درست میشه.بعد از چند روز دوباره سه چراغه میشه، 2 ساعت بعدش درست میشه.به نظرتون مشکل چیه؟
.
ممنون @};-

a.ahmad

کاربر سایت
Jun 14, 2009
50
نام
احمد
سلام خدمت دوستان محترم...
سوال بنده این است که آیا نیازی به نصب بازی بر روی هارد کنسول هست ؟
چه تفاوتی می کند ؟
ممنون از پاسخ شما
اکثرا اجباری برای نصب وجود نداره(به جز چندتا بازی که اخیرا اومده).
ولی فکر کنم مهم ترین تفاوت صدای کنسول و مدت لودینگ ها باشه،وگرنه خیلی تفاوتی ندارن.

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
سلام،یه سوال فوری،پاور بریک ارکید هایه جدید که تو خودشون هم یه چند مگ حافظه دارن به این قدیمی ها 2007 می خوره؟؟آخه سایزاشون فرق داره!

tazmani

کاربر سایت
May 20, 2012
1
سلام به دوستان.
در مشهد یک تعمیر کار خوب برای ایکس باکس 360 اسلیم ال تی 3 جی تگ نشده سراغ دارید ؟
دستگاه من دیسکهایی که جدیدا خریدم نمیخونه. درحالی که همین دیسکها را دستگاه دوستم بدون مشکل اجرا میکنه. به یک تعمیر کار مراجعه کردم ، گفت چون به اینترنت وصل شدی و آپ دیت کردی اینطور شده. درحالی که دیسکهای کپی که از قبل داشتم را میخونه. با توجه به مطالب انجمن فکر کنم اشکال از لنز دستگاه باشه. اگر اینطوره لطفا یک تعمیر کار خوب در مشهد معرفی کنید. ممنون

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
سلام
میخواستم بدونم dlcچیه و به چه دردی میخوره و مثلا pes2014 dlc چیکار میکنه؟و چطوری باید نصبشون کنم واز کجا میتونم بگیرم؟در ضمن دستگاهم جیتگ شدست

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام دوستان می خواستم کنسولو مو اپدیت کنم این ارور رو می ده 3CD6 - 40A3 - 1601 - 0300 - C800 - 0036 (هم با سی دی هم با فلش هم انلاین همین ارور رو میده!)
لطفا کمک

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر