سوالات و مشکلات مربوط به کنسول Xbox 360

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
یه سوال جی تگ کنی دیگه نیاز نیس XBL Live بخری؟ من Slim 250 GB دارم که فکر کنم لایوش تموم شده.

بعد از jtag دیگه شما به لایو وصل نمیشی.بنابراین از امکانات شبکه لایو نمی توانید استفاده کنید در عوض از بازی های Arcade و سایر برنامه های مربوطه می توانید به راحتی استفاده کنیده یعنی تمام DLC های بازی ها را در نت دانلود کنیدو به کنسول منتقل کنید.البته برای مولتی پلیر بازی کردن هم می توانید از شبکه داخلی jtag ها استفاده کنید که تعدادشون هم کم نیستند فقط باید باهاشون قرار بزارید.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
یه سوال جی تگ کنی دیگه نیاز نیس XBL Live بخری؟ من Slim 250 GB دارم که فکر کنم لایوش تموم شده.
با ایکس باکس جی تگ دیگه نمی تونی به لایو وصل شی و از امکانات لایو استفاده کنی.
ولی می تونی به شبکه ای به نام اینک وصل شی (LiNK) که از طریق بازی هایی که سیستم لینک دارن رو میتونی آنلاین بازی کنی و همه ی بازی ها رو و اکثرا هم بازی بلد نیستن و دیگه اینکه نه می تونی مسیج بدی و نه می تونی با دوستات حرف بزی(بصورت محدود می تونی حرف بزنی)
دی ال سی هایی هم که میگیری اکثرا مربوط به مپ پک میشه و تنهایی بازی کردن مپ پک ها اصلا مزه نمیده.
من هم ایکس باکس جی تگ داشتم و هم به لایو وصلم.من خودم لایو رو ترجیح می دم و برای آرکید گیم ها میتونم از لپ تاپم استفاده کنم.
مگه لایو هم تموم شده؟؟؟!:| :|:D
راستی فربد درباره اون سوالی که قبلا پرسیده بودی تو یه تاپیک دیگه اگه برا تی وی دیدن می خوای که اصلا نمی تونی از ایران ببنی و اگه نه یه سری اپ بنام توییچ تی وی یا یه اپ بود بنفش بود الان اسمشو یادم نیست استفاده کنی راستی منو تو لایو اد می کنی :D

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
من یه چند وقته بعضی وقتا کنسولم سرعتش خیلی کم میشه منو ها دیر لود میشن دیر وارد بازی میشه تو بازی هم منو های دیر لود میشن حتی بازی های که رو هارد نصب هستن. معمولا خاموشش میکنم بعد از 1 یا 2 روز درست میشه. کسی میدونه مشکل از چیه؟

هارد رو از کنسول جدا میکنم درست میشه انگار مشکل از هارد. دوستان دقیقا نمیدونن مشکل چیه؟

آخرین ویرایش:

m1o2o3o4

کاربر سایت
Dec 8, 2011
16
دوستان امکان اینکه بشه xbox رو به لپ تاپ وصل کرد و از مانیتورش استفاده کرد وجود داره ؟ بعضی فروم های خارجی با tv card توضیح دادند روش کار رو. فقط می خواستم مطمئن شم که میشه ؟ با گیرنده های دیجیتال usb امکان داره ؟ ممنون

arashmidos200x

کاربر سایت
Feb 7, 2008
17
ارور های کثیفی دیسک و اجرا نشدن بازی ها

سلام دوستان اقا ما یه سالی میشه که ایکس باکس گرفتیم از یکی از فروشگاه های پایین لباف همه چیز اوکی بود تا با این ارور مسخره ی کثیفی دیسک روبرو شدم بعضی وقتا با خاموش روشن کردن دستگاه اوکی میشد همه چی یا حتی یه سری از بازیامو تا یه مرحله ای بازی میکردم بعد اینجوری میشد اول گفتم شاید بخاطر دیسکای بازیمه چنبار عوضشون کردم الانم یه مدتیه از هفت سنگ میگیرم ولی این ارور دست از سرم بر نمیداره اخرین مشکل هم سر فیفا 14 داشتم یه ماهی بود یه سره بازی میکردم مشکلیم نداشت اما الان به هیچ وجه اجرا نمیشه و ارور دیسک کثیف است رو میده .میخواستم بدونم مشکل از لنزمه؟ شما تعمیر کار منصفی سراغ دارید که الکی بهم چیزی نگه و دستگاه رو چک کنه درست؟ راستی من دستگاهم جیتگ نیستش و انلاین وصله همیشه هم همه اپدیتارو نصب میکنم

PESGOD

کاربر سایت
Nov 7, 2013
103
من توی ایکس باکسم دو تا آواتار ساختم و همه بازی هامو توی یک آواتار ذخیره کردم حالا چطوری میتونم بعضی از اونارو به آواتار دیگه انتقال بدم؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام دوستان اقا ما یه سالی میشه که ایکس باکس گرفتیم از یکی از فروشگاه های پایین لباف همه چیز اوکی بود تا با این ارور مسخره ی کثیفی دیسک روبرو شدم بعضی وقتا با خاموش روشن کردن دستگاه اوکی میشد همه چی یا حتی یه سری از بازیامو تا یه مرحله ای بازی میکردم بعد اینجوری میشد اول گفتم شاید بخاطر دیسکای بازیمه چنبار عوضشون کردم الانم یه مدتیه از هفت سنگ میگیرم ولی این ارور دست از سرم بر نمیداره اخرین مشکل هم سر فیفا 14 داشتم یه ماهی بود یه سره بازی میکردم مشکلیم نداشت اما الان به هیچ وجه اجرا نمیشه و ارور دیسک کثیف است رو میده .میخواستم بدونم مشکل از لنزمه؟ شما تعمیر کار منصفی سراغ دارید که الکی بهم چیزی نگه و دستگاه رو چک کنه درست؟ راستی من دستگاهم جیتگ نیستش و انلاین وصله همیشه هم همه اپدیتارو نصب میکنم

بله متاسفانه مشکل از لنز هست.امیدوارم حل بشه. بازم ببرید نزد یک تعمیرکار منصف تا دقیق تر بهتون بگه!

mazi_emin3m

کاربر سایت
Jun 29, 2009
42
اساتید من ارور 0110 گرفتم (سه چراغ قرمز)
طبق این لینک: Xbox Error 0110 Fix - YouTube
رمها و ANA/HANA رو حرارت دادم
حالا دیگه اصلا روشن نمی شه دستگاه و و قتی تو برق می زنم در عرض 1 دقیقه چیپ ست ANA/HANA و خازن های اطرافش و برد دور ANA/HANA چنان داغ می شه که دست رو می سوزونه
آیا راه حلی داره یا سطل آشغال ؟!

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
اساتید من ارور 0110 گرفتم (سه چراغ قرمز)
طبق این لینک: Xbox Error 0110 Fix - YouTube
رمها و ANA/HANA رو حرارت دادم
حالا دیگه اصلا روشن نمی شه دستگاه و و قتی تو برق می زنم در عرض 1 دقیقه چیپ ست ANA/HANA و خازن های اطرافش و برد دور ANA/HANA چنان داغ می شه که دست رو می سوزونه
آیا راه حلی داره یا سطل آشغال ؟!

اول باید چیپ هانا رو عوض کنی تا مشکلات بعدی مشخص بشه

monerp

کاربر سایت
May 24, 2013
3
بچه ها من دیروز داشتم بتلفیل4 بازی میکردم با دیسک 97% وستای بازی بودم هنگ کرد الان دیسک رو که میذارم میگه دیسک دارک سایدرز هسته و اجرا نمیکنه هارد هم جدا میکنم بازم اجرا نمیشه عجیب غریبه بخدا xbox360 هسته کنسولام فت هم هسته دیسک رو میگه یه بازی دیگه است اصلا کسی میتونه کمک کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر