سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
یکم توی اینترنت درباره ارور سرچ کردم پیدا کردم که باید قسمت IP رو کلا دستی وارد کنم تو بخش Advanced Settings الان که کردم به لن وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه و وقتی میخوام بازی رو دانلودش رو ادامهView attachment 255329 بدم تا دیتا انتقال پیدا کنه ارور Can't Install میده View attachment 255328

طبق این برو

سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

• Like
Reactions: Homan425

FARoX

کاربر سایت
Jun 10, 2021
8
نام
Farzam
سلام من دیشب تونستم با وصل کردن گوشیم با کابل و فعال کردم Usb Tethering بوسلیه سیمی به اینترنت گوشی وصل بشم کنسول هم که با لن به لپ تاپ وصل بود بعد یکم دیگه که توی اینترنت سرچ کردم فهمیدم از طریق Bridge کردن دو تا کانکشن لن هم انتقال دیتا رو انجام داد پس رفتم و دوتا کانکشن رو توی همون بخشی که شیر میکنیم Bridge کردم چون هر دو لن حساب میشدن بعدش همون کارهای همیشگی رو کردم و بصورت خیلی عجیبیم کار کرد فکر نمیکردم بکنه ولی مشکلش اینه که حتما باید با گوشیم انجام بشه و بیسیم نمیشه چون باید دو تا لن باشه. یک مشکلی که هنوز برام مونده اینه که برنامه PSX بعد چند دقیقه انتقال دیتا کرش میکنه که داخل این راهنمایی که فرستادی نوشته باید تو تب Settings باشی. دستت خیلی خیلی درد نکنه @Homan425 هم همینطور خیلی ازتون ممونم اینیکی راه رو بعدا تست میکنم و نتیجه رو بهتون میگم وگرنه از همون راهی که خودم پیدا کردم از این به بعد مجبورم انجام بدم 🙏 ❤️ ❤️

• Love
Reactions: Homan425

FARoX

کاربر سایت
Jun 10, 2021
8
نام
Farzam
بچه ها همگی خسته نباشید میخواستم بدونم کسی برای بازی The Witcher 3 : Complete Edition دیتایی که از یه سایت داخلی باشه سراغ نداره؟
من نت شبانه همراه اول برای گوشیم دارم و وقتی که 100 گیگ بین المللی استفاده کنید (یعنی تو سایتایی که داخلی نیستن مصرف کنید) سرعت دانلودتون به زیر 300 کیلوبایت میاد (برای من که اینجوری شد) بخاطر همین میخوام از سایت داخلی دانلود بکنم که معمولا برای من بالای 4 مگ بر ثانیه سرعت داره و هر سایتی هم که میرم متاسفانه دیتارو بخاطر اینکه محتوای مجرمانه تو کشور عزیزمون حساب میشه پاک کردن 😂 ممنون میشم بدین 🙏

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
108
بچه ها همگی خسته نباشید میخواستم بدونم کسی برای بازی The Witcher 3 : Complete Edition دیتایی که از یه سایت داخلی باشه سراغ نداره؟
من نت شبانه همراه اول برای گوشیم دارم و وقتی که 100 گیگ بین المللی استفاده کنید (یعنی تو سایتایی که داخلی نیستن مصرف کنید) سرعت دانلودتون به زیر 300 کیلوبایت میاد (برای من که اینجوری شد) بخاطر همین میخوام از سایت داخلی دانلود بکنم که معمولا برای من بالای 4 مگ بر ثانیه سرعت داره و هر سایتی هم که میرم متاسفانه دیتارو بخاطر اینکه محتوای مجرمانه تو کشور عزیزمون حساب میشه پاک کردن 😂 ممنون میشم بد

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
من نت شبانه همراه اول برای گوشیم دارم و وقتی که 100 گیگ بین المللی استفاده کنید (یعنی تو سایتایی که داخلی نیستن مصرف کنید) سرعت دانلودتون به زیر 300 کیلوبایت میاد (برای من که اینجوری شد) بخاطر همین میخوام از سایت داخلی دانلود بکنم که معمولا برای من بالای 4 مگ بر ثانیه سرعت داره و هر سایتی هم که میرم متاسفانه دیتارو بخاطر اینکه محتوای مجرمانه تو کشور عزیزمون حساب میشه پاک کردن 😂 ممنون میشم بدین 🙏

با خوده PSX میتونی لینکه دیتا و اپدیت بازیو بگیری به راحتی

FARoX

کاربر سایت
Jun 10, 2021
8
نام
Farzam
با خوده PSX میتونی لینکه دیتا و اپدیت بازیو بگیری به راحتی
آره این راه رو رفتم ولی همینطور که گفتم با نت گوشیم که شبانه است وقتی دانلود میکنم سرعتش زیر 300 کیلوبایته چون بین الملل حساب میشن سرورای PSN بخاطر همین نیاز به یه سایت داخلی دارم که داخلی حساب شه اونجوری سرعت خیلی خیلی بهتره

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
سلام دوستان من کابل cat6 خریدم ولی همچنان 11 مگ انتقال میده مودمم هم پشتیبانی میکنه. ممکنه چون هارد pc hdd هست و رمم 8 cpu i3 چون سیستمم خوب نی بیشتر از این سرعت نمیتونه هارد رو بخونه ؟ یا مشکل از جایه دیگست؟

مستقیم از PC وصل کن به PS4 بستگی به سرعت کارت شبکه و خواندن هاردت سرعت انتقال دیتا متغیره زمانی که دیتا میزدم با هارد قدیمیم سرعت کمتر میشد برا من تقریبا با ۵۰۰ مگابیت انتقال میده هر یک گیگ تو ۲۰ ثانیه فک نکم بالاتر از این بشه زد

Attachments

• 1.JPG
    1.JPG
    1.4 MB · مشاهده: 22
  • 2.JPG
    2.JPG
    276.9 KB · مشاهده: 22
  • Like
Reactions: Cptamir69

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
داداش زدم بازم همون 11 مگ بر ثانیه بیشتر نمیشه 50 گیگ 3 ساعت و نیم
نمیدونم شاید هاردم قدیمیه کابلمم 30 تومن بیشتر نخریدم شاید کابله مشکل داره؟

احتمال میدم به خاطره هارده بعدش میتونه از سرعت کارت شبکه یا کابل بی کیفیت باشه یا کاریی کلی سیستم که یکم بعیده نسل چنده سی پیوت چقدر رم داری ؟

• Like
Reactions: Cptamir69

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
فکر نکنم منم همین مشکلو داشتم چون تنظیمات بهم میریزه یکبار تب setings رو چک کنین پوشه رو تغییر بدین چون شناسایی نمیکنه فایل رو با نت دانلود میکنه فکر میکنین انتقال نمیده اگر این نباشه ممکنه کابل cat 6 نباشه یا کارت شبکه ساپورت نکنه که البته کابل ایشون خوبه بنظرم همون پوشه رو تنظیم نکردن
اقا یه سوال من یثه 10 تایی بازی رو خودم انتقال دادم ولی گوست اف سوشیما رو 30 گیگ بعد cant install داد بعد که چک ارورر اینفو رو زدم زد کراپته پاک کرد کل فایل رو دارم دوباره میگیرم شما میدونی چرا کراپت میشن؟ چون هیچکدوم دیگه این مشکلو نداشتم ممکنه فایل های خود سایت مشکل داشته بوده باشن؟
احتمالا به مشکل پکت لاس خوردی که پارتا خراب شده با هلپر لینک بزن از سرورای سونی دان کن اگه بازم این مشکلو داشتی دی ان اس شکن بزن یا با یک نت دیگه دان کن

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
فکر نکنم منم همین مشکلو داشتم چون تنظیمات بهم میریزه یکبار تب setings رو چک کنین پوشه رو تغییر بدین چون شناسایی نمیکنه فایل رو با نت دانلود میکنه فکر میکنین انتقال نمیده اگر این نباشه ممکنه کابل cat 6 نباشه یا کارت شبکه ساپورت نکنه که البته کابل ایشون خوبه بنظرم همون پوشه رو تنظیم نکردن
اقا یه سوال من یثه 10 تایی بازی رو خودم انتقال دادم ولی گوست اف سوشیما رو 30 گیگ بعد cant install داد بعد که چک ارورر اینفو رو زدم زد کراپته پاک کرد کل فایل رو دارم دوباره میگیرم شما میدونی چرا کراپت میشن؟ چون هیچکدوم دیگه این مشکلو نداشتم ممکنه فایل های خود سایت مشکل داشته بوده باشن؟
دوست عزیز منم همین مشکلو با بازی دارم از سایت پی سی دی گرفتم حالا دارم از سرور سونی میگیرم پارت 7 رو. مشکلت حل شده که هیچ اگه باز هم مشکل داری امشب نتیجه رو همین جا میگم

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
خب پارت های 7 به بعد اون سایت مشکل داره چون پارت 7 و 8 رو از سرور سونی گرفتم کنسول ادامه دانلود داد بعد رسید به پارت 9 ارور دانلود گرفتم که امشب میخوام ادامشو با کنسول بگیرم

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد
اره داداش از top2download بگیر مشکل داره مال اونا من از اول از تاپ 2 دانلود گرفتم راحت ریختم
من براشون کامنتم گذاشتم گفتم مشکل دارین اپدیت کنین یارو گفت از طرف ما سالمه:| حتی گفتم پارت اخرشون حجمش با سایت مرجع فرق داره بنظرم تاپ 2 دانلود بهتره نیم بها هم هست تازه بعضی بازیارورو هم دیتاشو برداشتن به دستور اساتید:| ولی تاپ هم لست هم والهالا هم مورتال رو داره
خدایی مسخره کردن p30day دووم و رد دد رو هم پاک کرده بیکارن فقط کرم میریزن
برا من سایت top2download قدیما باز میشد الان بدون فیلتر شکن نمیاد اگر برا شما هم اینطوری شد با وی پی ان بزن باز کن بعد خواستی دانلود کنی وی پی ان خاموش کن دانلود میکنه بدون فیلتر شکن رسما دیوونه خونست
دمت گرم داداش

• Like
Reactions: Thanos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر