سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

Mahdi1386sh

کاربر سایت
Apr 3, 2022
4
سلام خسته نباشید . من PS4 رو از طریق کابل به مودم و PC رو هم از طریق کابل به مودم وصل کردم . وقتی می خوام آپدیت بازی رو انتقال بدم PSX رو می زارم روی تب setting .
وقتی دارم انتقال می دم به 10 گیگ که می رسه دانلود از طریق کنسول قطع میشه . باید چیکار کنم ؟

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
سلام خسته نباشید . من PS4 رو از طریق کابل به مودم و PC رو هم از طریق کابل به مودم وصل کردم . وقتی می خوام آپدیت بازی رو انتقال بدم PSX رو می زارم روی تب setting .
وقتی دارم انتقال می دم به 10 گیگ که می رسه دانلود از طریق کنسول قطع میشه . باید چیکار کنم ؟

تو تب لاگ موس رو بذار رو قسمت PSN ببین کدوم PKG رو داره دان میکنه همونو بهش دستی ادرس بده از روی هارد برداره

• Like
Reactions: Mahdi1386sh

Mahdi1386sh

کاربر سایت
Apr 3, 2022
4
سلام من PS4 و PC رو با کابل Lan به مودم وصل کردم و PSX رو هم می زارم روی تب Setting . وقتی می خوام آپدیت بازی GTA V رو بفرستم ، به 10 گیگ که میرسه از داخل PS4 قطع میشه و دیگه هر کاری میکنم وصل نمیشه که ادامش رو بره و باید آپدیت رو پاک کنم و از اول بزنم ، و باز هم ارور می ده . میشه بگید چیکار کنم ؟

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,535
سلام من PS4 و PC رو با کابل Lan به مودم وصل کردم و PSX رو هم می زارم روی تب Setting . وقتی می خوام آپدیت بازی GTA V رو بفرستم ، به 10 گیگ که میرسه از داخل PS4 قطع میشه و دیگه هر کاری میکنم وصل نمیشه که ادامش رو بره و باید آپدیت رو پاک کنم و از اول بزنم ، و باز هم ارور می ده . میشه بگید چیکار کنم ؟
- اول ببین شماره آپدیت که تو کنسول نوشته با دانلودی خودت فرق نکنه
- تو تب settings ببین قسمت auto find درست ست شده یا نه
- پوشه فایل ها برو ببین اولین فایل قبل .pkg عدد 0 داره بعد دونه دونه به ترتیب از 0 به بالا بشمر تا آخرین فایل که باید حجمش کمتر از 4 گیگ باشه اگه همه بودن برو مرحله بعدی
- موقع ریختن به همون جایی که میدونی هنگ میکنه قبلش تو کنسول pause کن بعد برو تب log ببین داره کدوم فایل رو میریزه عکس ندارم اما برای هر فایل 3 تا قسمت داره اولی لینک اصلی فایل هست بعدیش نوشته offline یا همچین چیزی که بیخیالش بعدیش میاره که از کجا داره کپی میکنه ...شما باید از همون قسمت اول لینک دانلود رو برداری و فقط همون پارت رو از اول دانلود کنی.

حالا این همه نوشتم اما نگفتی چه اروری میده

Mahdi1386sh

کاربر سایت
Apr 3, 2022
4
- اول ببین شماره آپدیت که تو کنسول نوشته با دانلودی خودت فرق نکنه
- تو تب settings ببین قسمت auto find درست ست شده یا نه
- پوشه فایل ها برو ببین اولین فایل قبل .pkg عدد 0 داره بعد دونه دونه به ترتیب از 0 به بالا بشمر تا آخرین فایل که باید حجمش کمتر از 4 گیگ باشه اگه همه بودن برو مرحله بعدی
- موقع ریختن به همون جایی که میدونی هنگ میکنه قبلش تو کنسول pause کن بعد برو تب log ببین داره کدوم فایل رو میریزه عکس ندارم اما برای هر فایل 3 تا قسمت داره اولی لینک اصلی فایل هست بعدیش نوشته offline یا همچین چیزی که بیخیالش بعدیش میاره که از کجا داره کپی میکنه ...شما باید از همون قسمت اول لینک دانلود رو برداری و فقط همون پارت رو از اول دانلود کنی.

حالا این همه نوشتم اما نگفتی چه اروری میده
ارور CE-32955-4

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,535
سلام من مودمم Dlink 2740u هست کابل cat6 بخرم مودمم پشتیبانی میکنه بجا 10 مگ 100 مگ دیتا انتقال بدم؟
خیلی تو مخه 42 گیگ 1 ساعت و نیم میکشه
تو مشخصاتش هرچی گشتم پیدا نکردم سرعت انتقال پشتیبانی شده رو

اگه رو جعبه نوشته 10/100/1000 از cat6 هم پستیبانی میکنه.
اما باید مودم داخلی کامپیوتر هم همین 10/100/1000 رو پشتیبانی کنه

• Like
Reactions: Cyruss

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
کامپیوتر یا لپ تاپ رو با یه کابل cat6 مستقیم به کنسول وصل کنید، نیازی به مودم نداره، آموزشش صفحات قبل همین تاپیک هست

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
والا من امروز وارزون رو 98 گیگ 3ساعت !! انتقال دادم هم مودم داخلیم 1gb پشتیبانی میکنه هم کت 6 دارم دیگه نمیدونم مشکل چیه(ممکنه مودمم باشه) این روشی ک شما میگی با psx هم میشه؟ یا برای pkg remote عه؟
از سال 2010 تمام کارت شبکه ها گیگابیتی هستن

یه سر کابل لن رو وصل کن به پی سی، یه سر دیگه به کنسول

روی پی سی این تنظیمات رو انجام بده:

1650051151433.png

1650050336203.png

-------------------------------
روی کنسول:

Network > Setting > Set up internet connection > Wired Lan
دکمه آپشن > Advanced Setting

IP: 10.0.0.2
net mask: 255.255.255.0
gateway: 10.0.0.1
dns1: 4.2.2.4
dns2: 8.8.8.8
-------------------------------------------
psx هم موقعی اجرا میکنی:
10.0.0.1
8.8.8.8

در بدترین حالت سرعت 30 مگابایت بر ثانیه است (بهترین حالت هم که 100 میشه)

این تاپیک هم بخون:
افزایش سرعت تا 10 برابر در نصب بازیهای دیجیتالی پلی استیشن 4

FARoX

کاربر سایت
Jun 10, 2021
8
نام
Farzam
سلام همگی خسته نباشید. امکانش هست یک نفر درمورد انتقال دیتای بازی ها از لپ تاپ به کنسول PS5 توضیح بده چون من وقتی که لپ تاپ رو با لن به PS5 وصل میکنم و کارهای مربوط به شیرینگ رو انجام میدم و آیپی و پورت PSX Download helper رو توی قسمت پروکسی موقع کانکت شدن به لن تو قسمت Advanced Settings میزنم و بعد برای مثال میرم که بازی Genshin Impact رو انتقال بدم هیچ اتفاقی نمیوفته و فقط مینوسه .....Calculating. حتی توی بخش Settings برنامه PSX وقتی مشخص میکنم کدوم پوشه دیتای بازی توش هست بازم هیچ اتفاقی نمیفته لطفا کمک کنید ممنونم واقعا

• Wow
Reactions: Homan425

afshin192

کاربر سایت
Jan 5, 2019
38
سلام همگی خسته نباشید. امکانش هست یک نفر درمورد انتقال دیتای بازی ها از لپ تاپ به کنسول PS5 توضیح بده چون من وقتی که لپ تاپ رو با لن به PS5 وصل میکنم و کارهای مربوط به شیرینگ رو انجام میدم و آیپی و پورت PSX Download helper رو توی قسمت پروکسی موقع کانکت شدن به لن تو قسمت Advanced Settings میزنم و بعد برای مثال میرم که بازی Genshin Impact رو انتقال بدم هیچ اتفاقی نمیوفته و فقط مینوسه .....Calculating. حتی توی بخش Settings برنامه PSX وقتی مشخص میکنم کدوم پوشه دیتای بازی توش هست بازم هیچ اتفاقی نمیفته لطفا کمک کنید ممنونم واقعا

احتمالا مشکل از نت هست با یک نت دیگه امتحان کن

• Like

Homan425

کاربر سایت
Aug 9, 2018
108
سلام دوست گرامی من هم همین مشکل داشتم اول آنتی ویروس ویندوز را غیر فعال کردم بعد تو قسمت setting ویندوز (ویندوز من ویندوز 10) قسمت network بعدش status میری پایین آخرین گزینه network reset را میزنی وتمام اتصالت اینترنت به لبتاپ را دوباره انجام بده و بعد با برنامه PSX Download helper طبق روال کارهاش انجام بده و دیتا را به ps5 انتقال بده علت این مسله اینکه شما از چند اتصال نت مثل مودم یا نت گوشی استفاده میکنید برای همین برنامه هیچ عکس العمعلی نداره
شما وقتی لبتاپ نتورک ریست میکنی فقط با یک کانکش برنامه را انجام بدی مشکل حله . برای من که اینجوری حل شد

• Like
Reactions: FARoX

FARoX

کاربر سایت
Jun 10, 2021
8
نام
Farzam
سلام دوست گرامی من هم همین مشکل داشتم اول آنتی ویروس ویندوز را غیر فعال کردم بعد تو قسمت setting ویندوز (ویندوز من ویندوز 10) قسمت network بعدش status میری پایین آخرین گزینه network reset را میزنی وتمام اتصالت اینترنت به لبتاپ را دوباره انجام بده و بعد با برنامه PSX Download helper طبق روال کارهاش انجام بده و دیتا را به ps5 انتقال بده علت این مسله اینکه شما از چند اتصال نت مثل مودم یا نت گوشی استفاده میکنید برای همین برنامه هیچ عکس العمعلی نداره
شما وقتی لبتاپ نتورک ریست میکنی فقط با یک کانکش برنامه را انجام بدی مشکل حله . برای من که اینجوری حل شد
سلام دستتون واقعا درد نکنه . من Network Reset رو با خاموش کردن آنتی ویروس (برای من ویندوز درفندر بود، ویندوز من هم 10 هست) رو انجام دادم ولی وقتی میخوام به لن به طور Advanced کانکت بشم باز همون مراحل رو طی میکنم یه ارور میده که میگه :
Can't obtain an IP address within the time limit با کد ارور : 8-CE-109503 که فکر کنم بخاطر اینه که مودمم یک مقداری ضعیف هست شب که شبانه گوشی دارم دارم یدور دیگه تست میکنم و نتایج رو بهت میگم باز دستت دردنکنه ممنونم. یدور کارهایی که خودت برای انتقال دیتا رو بگی هم بگی بیشتر ممنون میشم مرسی ❤️

• Like

FARoX

کاربر سایت
Jun 10, 2021
8
نام
Farzam
سلام دستتون واقعا درد نکنه . من Network Reset رو با خاموش کردن آنتی ویروس (برای من ویندوز درفندر بود، ویندوز من هم 10 هست) رو انجام دادم ولی وقتی میخوام به لن به طور Advanced کانکت بشم باز همون مراحل رو طی میکنم یه ارور میده که میگه :
Can't obtain an IP address within the time limit با کد ارور : 8-CE-109503 که فکر کنم بخاطر اینه که مودمم یک مقداری ضعیف هست شب که شبانه گوشی دارم دارم یدور دیگه تست میکنم و نتایج رو بهت میگم باز دستت دردنکنه ممنونم. یدور کارهایی که خودت برای انتقال دیتا رو بگی هم بگی بیشتر ممنون میشم مرسی ❤️
یکم توی اینترنت درباره ارور سرچ کردم پیدا کردم که باید قسمت IP رو کلا دستی وارد کنم تو بخش Advanced Settings الان که کردم به لن وصل میشه ولی به اینترنت وصل نمیشه و وقتی میخوام بازی رو دانلودش رو ادامه 112dsa.PNG بدم تا دیتا انتقال پیدا کنه ارور Can't Install میده sdsdsds.PNG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر