سوالات و مشکلات برنامه PSX Download Helper

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
سلام . کسی میدونه موقع انتقال دیتا پیغام Disconnect lan Cable دلیلش چی هست ؟
هر چند دقیقه این پیغام میاد . انتقال دیتا قطع میشه بعد از چند ثانیه دوباره وصل میشه

Mr.Amirreza

کاربر سایت
Sep 18, 2020
8
نام
امیررضا
سلام . کسی میدونه موقع انتقال دیتا پیغام Disconnect lan Cable دلیلش چی هست ؟
هر چند دقیقه این پیغام میاد . انتقال دیتا قطع میشه بعد از چند ثانیه دوباره وصل میشه
اگر اشتباه نکنم کابل قطعی داره
حالا یا قسمت سوکتش خیلی کثیف یا خرابه یا خود سیم قطعی داره.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
هم خونه هم مغازه با چند تا کابل مختلف تست کردم همین مشکل هست
احتمال میدم مربوط به تنظیمات ویندوز باشه . ولی نمیدونم کجاش

Mr.Amirreza

کاربر سایت
Sep 18, 2020
8
نام
امیررضا
هم خونه هم مغازه با چند تا کابل مختلف تست کردم همین مشکل هست
احتمال میدم مربوط به تنظیمات ویندوز باشه . ولی نمیدونم کجاش
مطمئن نیستم ولی احتمال داره مشکل از پورت و ... هم باشه، پیام یه پیام سخت افزاریه بعید میدونم با تنظیمات و... حل بشه.

سلام دوستان خسته نباشید
دوستانی که تجربه زیاد تو psx دارن یه سوالی داشتم
اونم اینکه من الآن دارم با psxدیتا میزنم متاسفانه بدون استثنا برای تمام ۲۰تا بازی که تو لیست دانلود هست ارور میده!
CE-37732-2 | CE-36244-9 برای تمام بازی ها بدون استثنا این دوتا ارورو میده.
راه حلشم هرجا نگا میکنم نوشته باید دانلود رو پاک کنی و دوباره از لایبرری اضافه کنی؛ ظرفیت ۱ رو که نمیشه اینکارو کرد
بعدم مستقیم از نت میزنم دانلود میکنه ولی از دیتاهای خودم نمیزنه! بعضی بازیا از نتم نمیزنه حتی!
بگم که دیتاهایی که دارمو قبلا تست کردم برا کنسول دیگه زدم و مشکلیم نداشتن.
بزرگواران در جریان باشید این مشکل متاسفانه حل نشد و هرجا بردم هیچکدوم از همکارا نتونستن بازیارو بریزن
در نهایت به این رسیدیم که موقع ادد کردن بازی ها به لیست دانلود این ارور اومده و همونموقع باید پاک میکردم و دوباره دانلود میزدم که خوب نمیدونستم و نزدم و در نهایتم نزدیک به ۵تا از بازیا به کل بی مصرف شد!:Dozing:

• Like
Reactions: nima3333 and Bellic

moparsa

کاربر سایت
Aug 30, 2021
25
سلام دوستان
بنده میخواستم اپدیدت 5.5 بازی واچ داگز لژیون ظ 1 رو بریزم ولی زیاد وارد نیستم شنیدم با این برنامه اپدیت و دیتا میریزن و راه دیگه نیست، اگر میشه راهنمایی کنید که دقیقا باید چیکار کنم؟

sphac

کاربر سایت
Apr 24, 2021
305
دوستان اپدیت بازیها رو چطور باید بریزم؟ قبلا یه سایتی بود که میشود اپدیت ها رو گرفت الان به اون سایت میرم اصلا لینک اپدیت ها رو نمیره یه سایت دیگه شودهه

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,961
نام
امین پاشاپور
سلام دوستان من موقعی که میخام دیتا رو انتقال بدم ارور corupt data میده تمام پارت های دیتا هم همینجوریه کسی بلده؟؟
خوب این ارورر برا خراب بودن دیتا هست،
از کجا یا چجوری دانلود کردی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ingame

کاربر سایت
May 12, 2015
55
سلام اقا کسی با psx مشکل کندی سرعت داشته؟
قاعدتا باید 10 تا 12 مگ سرعت بده انتقال دیتا اما حدودا 3 مگ هست ، سرعت دانلود خودمم همینه ولی خب داره انتقال دیتا میده ازحجم نتم کم نمیشه یه هراز گاهی تا 10 مگ میشه بعضی وقتا تا 5 مگ انتقال میده ولی 90 درصد رو همون 2 تا 3 مگه سرعت

milin3m

کاربر سایت
May 25, 2008
134
سلام. من چند وقتی دور بودم از اکانت هکی ها یکم فراموش کردم. یه سوال داشتم الان من کنسولو با لن وصل کنم به مودم dns روی چی بزارم که به سرور sign in نشه اکانت ها قفل شن و بتونم دیتا ها رو بریزم رو کنسول؟
برایps5 مد نظرم است البته اگر فرق کنه! پ
یه سایتی بود ما cusa بازی رو میزدیم واون لین پکیج ها رو میداد. اسمش چچی بود؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر