سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
دوستان من xperia x1 ظهر اومدم موبایل و پاکسازی کنم قفل کرد و هرکاری میکنم حتی خاموش هم نمیشه :| تنها یک راه دارم آن هم باز کردن گوشی و در آوردن باطری موبایل :|
راه دیگری بجز این راه نیست ؟ هرکاری میکنم درب پشت موبایل باز نمیشه خیلی بد بدن است :|

من شک کردم x1 دارید یا z1.
بهرحال : برای xperia x1 sonyericsson
Sony Ericsson Xperia X1 hard reset
و برای z1 xperia :
Restarting and resetting – Sony Xperia™ Z1 support (English)

عاشقی بد دردیه :| همون Z1 درست بود ممنون :D

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
دوستان من xperia x1 ظهر اومدم موبایل و پاکسازی کنم قفل کرد و هرکاری میکنم حتی خاموش هم نمیشه :| تنها یک راه دارم آن هم باز کردن گوشی و در آوردن باطری موبایل :|
راه دیگری بجز این راه نیست ؟ هرکاری میکنم درب پشت موبایل باز نمیشه خیلی بد بدن است :|
من شک کردم x1 دارید یا z1.
بهرحال : برای xperia x1 sonyericsson
Sony Ericsson Xperia X1 hard reset
و برای z1 xperia :
Restarting and resetting – Sony Xperia™ Z1 support (English)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
درود بر اندروید بازان گیمر!

من دنبال نرم افزاری برای سیستم عامل ویندوز هستم که بتونه با اتصال گوشی به کامپیوتر, از تمامی نرم افزارها و بازیهای گوشی Backup بگیره. البته Backup همراه با تنظیمات و سیوهای بازیها!

باید همچین نرم افزار برای اندروید باشه, چون برای iOS که هست.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
درود بر اندروید بازان گیمر!

من دنبال نرم افزاری برای سیستم عامل ویندوز هستم که بتونه با اتصال گوشی به کامپیوتر, از تمامی نرم افزارها و بازیهای گوشی Backup بگیره. البته Backup همراه با تنظیمات و سیوهای بازیها!

باید همچین نرم افزار برای اندروید باشه, چون برای iOS که هست.
من خودم ندیدم و به شخصه فکر نمیکنم وجود داشته باشه ، مگر گوشی اندرویدی روت باشه یا از طرف شرکت ارایه شده باشه!
شما اگه به چنین موردی برخوردید معرفی کنید ، تا بقیه استفاده کنند ، متشکر.
موفق باشید.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
دوستان سلام ، من نرم افزار freedom رو گرفتم وقتی استارت رو میزنم میگه :you need write permission on system partition to use freedom
لطفا بگین چیکار کنم چون واقعا نیازش دارم

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
درود دوستان اخطار اپدیت اندروید 5 از طریق خود گوشیota برای گلسکی نوت 3 مدل اسنپ دراگونn9005 برای کسی اومده؟ برای من نیومده و وقتی از طریق نرم افزارkies3چک میکنم اخطار برای اپدیت فریم ویر میده ولی زمانیکه اپدیت رو میزنم بشدت کنده یعنی در حدی که بعد از 1.55 دقیقه فقط 10 درصد پیش رفته.

milad_maxpayne

کاربر سایت
Jan 20, 2013
422
نام
میلاد شادمان
سلام دوستان و مهندسان گرامی من مخم دیگه هنگ کرده مزاحم شما شدم. من یک فون پد (ASUS Fonepad 7 K019 (FE375CG

دارم منوی یا همون باطری اون بالا انگار همش تو شارز هست در حال شارز .اسیر شدم اگر هم اینجا اومدم مزاحم شدم اشتباه کسی راهنمایی کنه متاهل شدیم 10000000000000 برابر مشکل جدید تولید شد
:-s

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام دوستان و مهندسان گرامی من مخم دیگه هنگ کرده مزاحم شما شدم. من یک فون پد (ASUS Fonepad 7 K019 (FE375CG

دارم منوی یا همون باطری اون بالا انگار همش تو شارز هست در حال شارز .اسیر شدم اگر هم اینجا اومدم مزاحم شدم اشتباه کسی راهنمایی کنه متاهل شدیم 10000000000000 برابر مشکل جدید تولید شد
:-s
تبلت رو ببر رو حالت safe mode ببین همین جوریه؟
برای حالت safe mode هم
رو گزینه Power Off انگشتت رو چند لحظه نگه دار، بعد ازت سوال میپرسه که بره رو حالت safe mode. بزن OK
ببین اونجا همین مشکلو داری. اگر نبوذ بدون یکی از برنامه هایی که نصب کردی رو تبلت داره خرابکاری میکنه

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
این واتس نیوز توی سونی اپدیت نمیشه عکساش ؟‌من یادمه توی نت دیده بودم تغییر میکرد الان همش یه شکله عوض هم نمیشه تو صفحه اصلی

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این واتس نیوز توی سونی اپدیت نمیشه عکساش ؟‌من یادمه توی نت دیده بودم تغییر میکرد الان همش یه شکله عوض هم نمیشه تو صفحه اصلی
شاید شما با هـیلتـر شکــن وصل بشی درست بشه.
دوستان یک هیلترشکن خوب به غیر از HSS معرفی میکنید ؟
ممنون​
من سایـ*ـفون رو میشناسم. خودمم دارم استفاده میکنم مشکلی نداره.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
گوشی اندرویدی که حافظه داخلی و رم سیستم عامل کمی در اختیار داره و روش اندروید 4.4 هست

وقتی برنامه روش نصب شد گزینه انتقال به sd کارت خاموشه باید چیکار کرد از 9 تا برنامه نصب شده فقط برای تلگرامش این گزینه فعال بود

روش روشن شدن این گزینه برای همه برنامه ها چیه؟ البته بدون نیاز به روت باشه

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
گوشی اندرویدی که حافظه داخلی و رم سیستم عامل کمی در اختیار داره و روش اندروید 4.4 هست

وقتی برنامه روش نصب شد گزینه انتقال به sd کارت خاموشه باید چیکار کرد از 9 تا برنامه نصب شده فقط برای تلگرامش این گزینه فعال بود

روش روشن شدن این گزینه برای همه برنامه ها چیه؟ البته بدون نیاز به روت باشه
بعضی برنامه ها این قابلیت رو ندارن ، فکر میکنم برای همه همینطور باشه.
----------
برای مدیریت رم و حافظه 2 تا برنامه کاربردی هست اگه نمیشناسید البته:
1- Clean Master (بخش Junk Files / موقع استفاده دقت کنید، قادر به پاک کردن اطلاعات و داده های نرم افزارها از جمله Viber و Zapya و غیره میباشد و بخش Phone Boost)
2- Greenify (برای همه گوشی ها بدرستی عمل نمیکند / بصورت خودکار (اصطلاحا مایکرو یا همچین چیزی) روی force stop هریک از برنامه های در حال اجرا برای خاتمه دادن همیشگی آن کلیک میکند ولی در برخی گوشی ها اشتباها روی Clear Data هر برنامه کلیک میکند.)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بعضی برنامه ها این قابلیت رو ندارن ، فکر میکنم برای همه همینطور باشه.
----------
برای مدیریت رم و حافظه 2 تا برنامه کاربردی هست اگه نمیشناسید البته:
1- Clean Master (بخش Junk Files / موقع استفاده دقت کنید، قادر به پاک کردن اطلاعات و داده های نرم افزارها از جمله Viber و Zapya و غیره میباشد و بخش Phone Boost)
2- Greenify (برای همه گوشی ها بدرستی عمل نمیکند / بصورت خودکار (اصطلاحا مایکرو یا همچین چیزی) روی force stop هریک از برنامه های در حال اجرا برای خاتمه دادن همیشگی آن کلیک میکند ولی در برخی گوشی ها اشتباها روی Clear Data هر برنامه کلیک میکند.)

این گوشیه

فروشگاه اینترنتی ديجی کالا - Smart dido E3510 Dual SIM - گوشی موبایل اسمارت دیدو E3510 دو سیم کارت

منابع در دسترسش کمن ( حافظه داخلی در دسترس 131 مگابایت حافظه تلفن 17 مگابایت و sd کارت 7 گیگابایت )

روش 12 تا برنامه مثل بازار - دیوار - واتس آپ و ...... نصب شده فقط تلگرام در گزینه انتقال به sd فعال بود ---- در صورتی که واتس آپ و ..... در گوشی اندرویدی قدیمی هوآوری y210d که اندرودیش 2.3 هست اماکان انتقال همین برنامه ها به sd کارتش فعاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر