سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
این گوشیه

فروشگاه اینترنتی ديجی کالا - Smart dido E3510 Dual SIM - گوشی موبایل اسمارت دیدو E3510 دو سیم کارت

منابع در دسترسش کمن ( حافظه داخلی در دسترس 131 مگابایت حافظه تلفن 17 مگابایت و sd کارت 7 گیگابایت )

روش 12 تا برنامه مثل بازار - دیوار - واتس آپ و ...... نصب شده فقط تلگرام در گزینه انتقال به sd فعال بود ---- در صورتی که واتس آپ و ..... در گوشی اندرویدی قدیمی هوآوری y210d که اندرودیش 2.3 هست اماکان انتقال همین برنامه ها به sd کارتش فعاله
دلیل این رو من نمیدونم. فقط پیشنهادم اینه که با توجه به حافظه محدود یک یا دو نرم افزار اجتماعی رو انتخاب کنید و فقط همونا رو نصب کنید. مثل تلگرام و اینسـتا .
موفق باشی.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دلیل این رو من نمیدونم. فقط پیشنهادم اینه که با توجه به حافظه محدود یک یا دو نرم افزار اجتماعی رو انتخاب کنید و فقط همونا رو نصب کنید. مثل تلگرام و اینسـتا .
موفق باشی.

مرسی داداش خیلی خیلی ممنونم از کمکت

درسته حق با شماست

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
روی اندروید 5 میشه برنامه ها رو ، روی SD کارت آورد ولی دیتا رو نمیشه.!!خب به چه دردی میخوره؟ :(
کلافم کرد این موضوع ، روت هم نمیشه گوشی.
راهی هست دیتا ها رو ، روی SD بریزیم؟32 گیگ حافظه خریدم عاطل و باطل
اصلا تا حالا از پردازنده گرافیکی و امکانات گوشیم استفاده نکردم لجم گرفت.
Sony ZR.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
روی اندروید 5 میشه برنامه ها رو ، روی SD کارت آورد ولی دیتا رو نمیشه.!!خب به چه دردی میخوره؟ :(
Sony ZR.

تنها راهش اینه روت کنی گوشی رو !!

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
با سلام.حدود یک هفته پیش من گوشیم رو به نسخه ۵.۲ اندرويد آپديت کردم و طبق این آپديت حالت do not disturb از گوشی حذف شد و حالتی ب نام interruption جاش رو گرفت.ولی با این اوصاف هنوز اون زمان هایی رو که تنظیم کرده بودم که حالت do not disturb روشن بشه و گوشی بره روی سايلنت کار میکنه در حالی که اصلا برنامه do not disturb در کار نیست.میخواستم ببینم کسی مشکل مشابه یا اطلاعاتی یا راهنمایی داره که بگه؟
گوشیم هم HTC one m7 هستش.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
با سلام.حدود یک هفته پیش من گوشیم رو به نسخه ۵.۲ اندرويد آپديت کردم و طبق این آپديت حالت do not disturb از گوشی حذف شد و حالتی ب نام interruption جاش رو گرفت.ولی با این اوصاف هنوز اون زمان هایی رو که تنظیم کرده بودم که حالت do not disturb روشن بشه و گوشی بره روی سايلنت کار میکنه در حالی که اصلا برنامه do not disturb در کار نیست.میخواستم ببینم کسی مشکل مشابه یا اطلاعاتی یا راهنمایی داره که بگه؟
من این قابلیتو زیاد استفاده نکردم. ولی فکر میکنم اسمش عوض شده به interruptions . البته مطمئن نیستم. مسیر : setting > sound
موفق باشی.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

PiKO PiKO

کاربر سایت
Oct 2, 2010
324
نام
علیرضا
با سلام خدمت دوستان عزیز.ويبره گوشیم در حالی که تا دیشب کار میکرد امروز بعد از ظهر به شدت ضعیف شد و بعد از اینکه تنظیم لانچر رو به لانچر اصلی تغییر دادم کاملا ويبره از کار افتاد. گوشیم هم HTC one M7 هستش.کسی همچین مشکلی داشته یا اینکه بدونه علت و راه حلش چیه؟

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
سلام من همه آهنگامو با کامپیوتر از چند سال پیش تا حالا همیشه کاور میکردم
و همه اونا توی کامپیوتر با کاور مخصوص خودشون نشون داده میشن و این جلوه زیبایی به آهنگا میده
ولی توی گوشیم اصلا اینجوری نیست و کاور یه آهنگو روی اکثر آهنگا نشون میده که این خیلی زشته. هر چی آهنگای یه پوشه بیشتر باشه زشت تر میشه مثل این:

البته این فقط توی گوشی جدیدم (اس 5) اینجوریه و توی گوشی قبلیام (نوکیا) مثل pc کاورا درست و قشنگ نشون میداد
از چند تا پلیر معروفم استفاده کردم مثل جت آدیو ولی فایده ای نداشت
برنامه هایی مثل Cover Art Downloader هم کاربرد ندارن چون همونطور که گفتم چند سالی هست که همه آهنگامو دارم کاور میکنم و فقط توی این گوشی جدیدم اینجوریه

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
با سلام خدمت دوستان عزیز.ويبره گوشیم در حالی که تا دیشب کار میکرد امروز بعد از ظهر به شدت ضعیف شد و بعد از اینکه تنظیم لانچر رو به لانچر اصلی تغییر دادم کاملا ويبره از کار افتاد. گوشیم هم HTC one M7 هستش.کسی همچین مشکلی داشته یا اینکه بدونه علت و راه حلش چیه؟

سلام اگر حالت power saver گوشی روشن باشه ویبره گوشی از کار می افته

- - -ویرایش - - -

سلام من همه آهنگامو با کامپیوتر از چند سال پیش تا حالا همیشه کاور میکردم
و همه اونا توی کامپیوتر با کاور مخصوص خودشون نشون داده میشن و این جلوه زیبایی به آهنگا میده
ولی توی گوشیم اصلا اینجوری نیست و کاور یه آهنگو روی اکثر آهنگا نشون میده که این خیلی زشته. هر چی آهنگای یه پوشه بیشتر باشه زشت تر میشه مثل این:

البته این فقط توی گوشی جدیدم (اس 5) اینجوریه و توی گوشی قبلیام (نوکیا) مثل pc کاورا درست و قشنگ نشون میداد
از چند تا پلیر معروفم استفاده کردم مثل جت آدیو ولی فایده ای نداشت
برنامه هایی مثل Cover Art Downloader هم کاربرد ندارن چون همونطور که گفتم چند سالی هست که همه آهنگامو دارم کاور میکنم و فقط توی این گوشی جدیدم اینجوریه

سلام شما به این لینک مراجعه کن شاید مشکل حل شد البته برای گوشی s3 نوشته ولی فرقی نداره
http://matthewforzan.com.au/technology/fix-album-art-on-samsung-galaxy-s3/

- - -ویرایش - - -

ـو android 5.0.2 اینطوریه و مشکل از گوشی نیست

- - -ویرایش - - -

Sony ZR.

فایده های زیادی داره همون انتقال برنامه ها به sd که می شه برنامه های زیادی نصب کرد
برای انتقال دیتا به مموری هم چاره ای جز روت گوشی نیست
روش روت کردنشم هم تو سایت ایرانی هست هم خارجی که من لینک خارجیشو میذارم
http://www.android.gs/root-sony-xperia-zr/

- - -ویرایش - - -

....

اگه یه نرم افزار تغییر ip‌ هست که نیاز به روت نداشته باشه معرفی کنید

hide ninja و ziro چیز پی ان و سایه فون

HHH17

کاربر سایت
Aug 12, 2014
28
سلام شما به این لینک مراجعه کن شاید مشکل حل شد البته برای گوشی s3 نوشته ولی فرقی نداره
Fix Album Art on Your Samsung Galaxy Device

سلام
اول خیلی ممنون بابت راهنماییتون
توی صفحه مورد نظر گفته که برای هر آهنگ یه آلبوم تعریف کنید (با بیشتر نرم افزارا میشه)
منم امتحان کردم و شد
اما آلبومایی که من دارم به خاطر پوشه بندیشونم که شده کاورا رو درست نشون میده
این ایراد بیشتر با پوشه تک آهنگاس که مطمئنا هیچ کدوم از اول هیچ آلبوم براشون تعریف نشده (چون تک آهنگن)
حالا این که خیلی از سایتای موسیقی کم لطفی میکنن و اون قسمت مربوط به آلبوم تک آهنگایی که برای دانلود میذارن رو با آدرس سایت خودشون پر میکنن بماند(که من تو این چند سال هر چی دانلود میکردم تمام این تبلیغا رو همون موقع از آهنگ پاک میکردم)
امید وارم راه دیگه ای پیدا کنید که نیازیی به اسم آلبوم گذاشتن روی تک آهنگا نداشته باشه. من با اسم آلبوم گذاشتن مشکلی ندارم(فوقش اسم آهنگو به عنوان آلبومم میذارم) ولی تعداد تک آهنگا رو هم باید در نظر بگیرید که خیلی خیلی وقت میبره و اصلا عاقلانه نیست
باید راهی باشه که مثل گوشیای دیگه این گلگسی هم کاور آهنگو بر اساس اسم اصلی بشناسه نه آلبوم

v.atrina007

کاربر سایت
Nov 15, 2011
280
نام
vahid
سلام
من هر برنامه ای که میخوام تو گوشی خواهرم نصب کنم طول میکشه تو همون حالت باقی میمونه باید خودم کنسلش کنم ! لطفا راهنمایی بفرماید

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان من با گوشیم که مدل A7 samsung هست یه مشکلی دارم.اونم اینه که مثلا وقتی توی گوگل کروم دانلود یه نرم افزار رو سرچ میکنی وقتی که روی لینگ گوگل استور میزنی یه دفعه اون یکی مرورگر بالا میاد.بدیه اون مرورگر هم اینه اصلا لینک رو باز نمیکنه و خطای SSL میده.حالا من میخوام کاری کنم که وقتی با گوگل کروم روی این لینک ها میزنم اون یکی مرورگر بالا نیاد.

hamedm1

کاربر سایت
Oct 17, 2013
541
نام
hamed
سلام
اول خیلی ممنون بابت راهنماییتون
توی صفحه مورد نظر گفته که برای هر آهنگ یه آلبوم تعریف کنید (با بیشتر نرم افزارا میشه)
منم امتحان کردم و شد
اما آلبومایی که من دارم به خاطر پوشه بندیشونم که شده کاورا رو درست نشون میده
این ایراد بیشتر با پوشه تک آهنگاس که مطمئنا هیچ کدوم از اول هیچ آلبوم براشون تعریف نشده (چون تک آهنگن)
حالا این که خیلی از سایتای موسیقی کم لطفی میکنن و اون قسمت مربوط به آلبوم تک آهنگایی که برای دانلود میذارن رو با آدرس سایت خودشون پر میکنن بماند(که من تو این چند سال هر چی دانلود میکردم تمام این تبلیغا رو همون موقع از آهنگ پاک میکردم)
امید وارم راه دیگه ای پیدا کنید که نیازیی به اسم آلبوم گذاشتن روی تک آهنگا نداشته باشه. من با اسم آلبوم گذاشتن مشکلی ندارم(فوقش اسم آهنگو به عنوان آلبومم میذارم) ولی تعداد تک آهنگا رو هم باید در نظر بگیرید که خیلی خیلی وقت میبره و اصلا عاقلانه نیست
باید راهی باشه که مثل گوشیای دیگه این گلگسی هم کاور آهنگو بر اساس اسم اصلی بشناسه نه آلبوم

ممنون وظیفه بود

- - -ویرایش - - -

سلام
من هر برنامه ای که میخوام تو گوشی خواهرم نصب کنم طول میکشه تو همون حالت باقی میمونه باید خودم کنسلش کنم ! لطفا راهنمایی بفرماید

طول کشیدن نصب برنامه ها بستگی به حجم نرم افزار داره که مدت زمان نصب کم یا زیاد میشه ولی اگه در کل مدت زمان نصب طول می کشه با factory reset مشکل حل میشه

- - -ویرایش - - -

دوستان من با گوشیم که مدل A7 samsung هست یه مشکلی دارم.اونم اینه که مثلا وقتی توی گوگل کروم دانلود یه نرم افزار رو سرچ میکنی وقتی که روی لینگ گوگل استور میزنی یه دفعه اون یکی مرورگر بالا میاد.بدیه اون مرورگر هم اینه اصلا لینک رو باز نمیکنه و خطای SSL میده.حالا من میخوام کاری کنم که وقتی با گوگل کروم روی این لینک ها میزنم اون یکی مرورگر بالا نیاد.

اون مرورگر به احتمال زیاد به عنوان مرورگر پیش فرض گوشی قرار گرفته برای حل مشکل در قسمت apps و نرم افزار مورد نظر clear defaults را که بزنی حله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر